>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Londyn: O2 Arena - 20.07.2019 (Whyte vs Rivas | Chisora vs Szpilka)

Status
Zamknięty.
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
cytat z dnia 15 lipca 2019 19:46 przez 5xharoldx5STS ma już szeroką ofertę na walkę Szpilki, niektóre kursy mocno się różnicą od tych z Totalbet.
Dokladnie tego sie spodziewałem- a podejrzewam że jak oferte wystawią zagraniczni to będzie jeszcze inaczej.
W każdym razie zdziwiło mnie to że w TotalBet Szpilka ma więcej szans na wygrana na punkty- ja tego tak zupełnie nie widze.
W STS to jest zdecydowanie bliżej prawdy - 4.00 do 7.00 na Szpilkę (moim zdaniem).
Na ostateczne zakłady przyjdzie czas bo troche nie rozumiem dlaczego STS wystawił kursy sugerując że walka bedzie na 12 rund- nie ma na to żadnej podstawy na to, żadnego 'paska' w grze to moim zdaniem będzie 10 rund co oczywiście otwiera STS drogę do unieważnienia zakładów.
 
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Z tego co wiem to walka jest zakontraktowana na 12 rund. Jeszcze się pewnie jutro u źródel twitterowych. Dla mnie wymowna jest linia sts-u na 6.5 rundy. Czyli jest dosyć niska trzeba powiedzieć. Już bym wolał wtedy zagrać Chiosra w rundach 1-6 po dużo wyższym kursie. No nic, ja dalej obstajew przy swoim. Czekam na kursy u ruska, jak będzie min 1.70 to wale grubo w Anglika. Gdzie Szpila wytrzyma 12 rund, nie ma opcji
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Według SkySports - 10 rund a to zmienia postać rzeczy bo daje jednak wyższe szanse na wygraną na punkty (jeśli się w to wierzy) .Mimo wszystko wydaje mi się że Artur jakieś tam atuty pokaże, w sensie że będzie dobrze pracował na nogach i schodził z linii ciosów- jednocześnie Chisora może być tak ospały jak w walce z Gashim. Ale koniec końców Szpilka charakteru nie zmieni i prędzej czy później mu odwali- zakładam że może być jak z Wachem, że pod koniec walki. Na ten moment bliżej mi do zagrania że jedna Chisora na punkty, ale mój jedyny argument jest taki że liczę że Dereck będzie średnio zmotywowany a Szpilka w końcu troche dojrzeje i da walkę od  początku do końca taką jaką powinien, wykorzystujac swoje atuty mimo że nie dadza mu wygranej ale wciąż przegrywając na pkt będzie miał zdecydowanie większe szanse że dostanie jakieś kolejne fajne walki w UK (może Gorman na odbudowanie się ?).
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Gancarczyk powiedział, ze wygrany prawdopodobnie zawalczy z Parkerem. Niby tak się mówi w "kuluarach". Jeśli chodzi o rundy to początkowo wszyscy pisali, ze ma być 12 na pewno, być może nastąpiła zmiana, pewnie Wasilewski nalegał na 10 rund, bo obóz Chisory na pewno nie, przynajmniej w to nie wierzę. Albo Po prostu od początku media pisały głupoty, nic nie wiedząc. No nic, ja czekam na kursy u ruska i konferencje w czwartek, może ważenie. Będę obserwować kursy i co się dzieje, wydaje mi się, ze jeszcze nie ma sensu grać, bo będę duże wahania i coś da się złapać lepiej
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
1.38 to jakiekolwiek value na Chisorre? Po takim kursie całkowicie bez sensu. Szpilka wie, że tutaj porażka tow zasadzie koniec kariery i zostaje KSW, gdzie moim zdaniem że swoim boksem ma szansę zrobić większą kasę niż w boksie. 

Myślę, że faworyzowanie Szpilki takie mocne bierze się mimo wszystko z małej sympatii do Szpilki. Chociaż w sumie sam nie wiem z jakiego powodu no ale widocznie ludzie mają jakieś powody aby go hejtowac. 

​​​​​​
​​​​
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
cytat z dnia 16 lipca 2019 00:20 przez eryk93Gancarczyk powiedział, ze wygrany prawdopodobnie zawalczy z Parkerem. Niby tak się mówi w "kuluarach". Jeśli chodzi o rundy to początkowo wszyscy pisali, ze ma być 12 na pewno, być może nastąpiła zmiana, pewnie Wasilewski nalegał na 10 rund, bo obóz Chisory na pewno nie, przynajmniej w to nie wierzę. Albo Po prostu od początku media pisały głupoty, nic nie wiedząc. No nic, ja czekam na kursy u ruska i konferencje w czwartek, może ważenie. Będę obserwować kursy i co się dzieje, wydaje mi się, ze jeszcze nie ma sensu grać, bo będę duże wahania i coś da się złapać lepiej
To Eddie Hearn powiedział i to nawet nie tyle że wygrany ale że chętnie by zestawił w nastepnej walce Chisore z  Parkerem. 12 rund mogło być o tyle że to PPV, ale SkySports to raczej wiarygodne źródło to na 95% będzie to 10 rund. Szczerze mówiąc nie wiem czego się spodziewać, ale raczej spadku tego co chcemy grać- no chyba że chce ktoś grać na  Szpilke. Myśle że kursy u Ruska pojawią sie jutro, chociaż oni ostatnio czekaja na bet365. Wątpie że konferencja tutaj zmieni coś- nie zapominajmy że oni się znają z planu filmowego i tutaj nie ma tzw trash-talk'u (w sumie to działa na korzyść Szpilki bo zmniejsza szanse że się podpali). Chisora próbuje go wciągnąć w swoją grę sugerując że liczy że Artur przyjedzie się bić itp. Szpilka z Wachem wniósł naprawde sporo- blisko 108 kg ale wydaje mi się że tutaj będzie jednak troche mniej, w swojej chyba najlepszej walce z Adamkiem miał ledwo 101. 
 
cytat z dnia 16 lipca 2019 00:21 przez kibic-zwierze
1.38 to jakiekolwiek value na Chisorre? Po takim kursie całkowicie bez sensu. Szpilka wie, że tutaj porażka tow zasadzie koniec kariery i zostaje KSW, gdzie moim zdaniem że swoim boksem ma szansę zrobić większą kasę niż w boksie. 

Myślę, że faworyzowanie Szpilki takie mocne bierze się mimo wszystko z małej sympatii do Szpilki. Chociaż w sumie sam nie wiem z jakiego powodu no ale widocznie ludzie mają jakieś powody aby go hejtowac. 

​​​​​​
​​​​
Szpilka nie jest lubiany bo ma w sobie pełno pychy- polecam 'lekcja pokory' Do tego ta akcja z Oświecińskim, bójki z Zimnochem, historia jak zaatakował diablo.. Krótko mówiać gość jest sobą, za mądry nie jest ale to się sprzedaje bo emocje wzbudza. I właśnie dlatego uważam że jego sukcesem będzie tutaj dotrwać pełen dystans, bo przegrana na punkty mu wstydu nie przyniesie. KSW będzie na pewno ale jeszcze nie teraz, on na krajowym podwórku się jeszcze sprzeda czy to w walce z Diablo, Zimnochem czy nawet Różańskim- ale jego priorytetem jest pokazać się na rynku UK a że tam ciężkich jest sporo to naprawde liczę że Artur w końcu nie będzie pajacował i ten pełen dystans wytrzyma bo wie o co toczy się gra- co innego mieć wypłaty w funtach a co innego w złotówkach.
Czy 1.38 to value ? Obiektywnie to wydaje się że tak- bo jednak ciężko sobie wyobrazić że Szpilka wypunktuje Chisore (musiałby go rzucic pewnie ze dwa razy na deski) a jeszcze mniejsze szanse że go znokautuje skoro nikogo od dawien dawna nie powalał na deski a Dereck padał tylko od naprawde potężnych ciosów- ale że to boks czyli sport indywidualny i może zdecydować nawet takie coś jak kontuzja, dyspozycja dnia czy tzw "lucky punch" to ciężki mi jednoznacznie stwierdzić czy jest sens to grać. Ale wydaje mi się że jeśli zakładamy że Szpilka ma marne szanse i zostaną spełnione właściwie tylko 3 warunki:
1. Szpilka wniesie jednak troche mniej kg co sprawi że będzie bardziej mobilny.
2. Nie da się wciągnąć w bójke i nie będzie pajacował.
3. Dereck nie będzie w 100% zmotywowany.
... to wydaje mi się że szanse na to że Chisora wygra na punkty- obecnie 4,60 w totalbet to według mnie jest to value (nawet gdzieś w postach wyżej zdaje się  że zakładałem kurs koło 3- 3,50 na to wydarzenie).

 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 16 lipca 2019 00:21 przez kibic-zwierze1.38 to jakiekolwiek value na Chisorre? Po takim kursie całkowicie bez sensu.
​​​​​​
​​​​
Wedlug mnie jest to value i osobiscie gram to nawet na singla grubiej. Żadnych szans nie daje szpilce, ktory po 6rundach jest wrakiem boksera. Nie widze ani jednego argumentu po stronie Artura. Dobrze ze walka bedzie 10rundowa bo 12rund Artur w życiu nie wytrzyma
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
W 1xbet w walce Allen - Prince jest 1.45 - 2.95
1 przez tko/ko 1.53 , 2 przez tko/ko 3.00 i teraz hit 2 przed czasem kurs 12.00 . Ruski jak zwykle ma bałagan i za każdym razem coś źle wystawi. To jest przecież value/blad bardzo duży. 
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Nie ma co grac bo będą zwroty. Limit 25euro. A może nawet nie zwroty tylko jak to rusek lubi robic zmniejszy kurs na kuponie. Wiec nie zalecam robić surebeta

Swoja droga over 3.5 rundy w tym pojedynku po 1.85? Czy to normalne? 
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Chisora TKO/KO/Dyskwalifikacja
1xbet 2.87

Już tyle napisałem w tym dziale, ze czuję się uprawniony do niepisania analizy. Kurs jest zajebisty i dużo lepszy niż myślałem.

sts widzę, ze zmienił kursy i na Anglika przed czasem jest 2.65, a pkt 2.05. Dziwne to wszystko się zaczyna robić. 

poczekam do wieczora aż ruski też wstawi, ze zawodnik 1 (Chisora) wygra przed czasem. Kurs będzie parę groszy niższy, ale w razie kontuzji szpilki, ręcznika czy coś wolę być zabezpieczony, bo nie wiem jak to jest traktowane dokładnie. Czy ręcznik lub odmowa jest jako TKO?
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Tak jest zawsze- kursy wystawi Bet365 i STS automatycznie je zmienia na niemal takie same, nawet jak się w cholere różniły. 1xbet ostatnio też spisuje od bet365. TotalBet też usuneło pełna oferte na Szpilke.
 
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Oprócz walki Szpilki, na tej gali mamy też dwa inne naprawdę fajne pojedynki w wadze ciężkiej. Przeglądając jedną z nich- natrafiłem na 1xbet okazję- aczkolwiek to błąd kursowy i kto wie jak rozliczą ale spróbować za drobne nie zaszkodzi:
Moim zdaniem to walka typowo 50 na 50 i nie ma sensu przybliżać sylwetki obu zawodników- obaj to typowi bokserzy nastawieni na jeden cios ale i od jednego padają. Przy czym David Price miał ostatnio troche pecha (chociaż teraz jest po dwóch wygranych pod rząd) bo z Kuzminem nieźle wszedł w walkę a przegrał z kontuzją a wcześniej z Povetkinem pokazał jak potrafi byc niebezpieczny- miał go na deskach w 3 rundzie i niewiele brakowało i byłaby niemała sensacja.
W każdym razie- bukmacherzy są zgodni że walka na pewno nie potrwa pełnego dystansu i moim zdaniem w max 5 rund ktoryś padnie, typowe 50-50 to żal nie zagrać takiego kursu (ale mówie- nie wiem jak rozliczą bo jakbym miał to grać po 3,00 to az takiego value nie widze).
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 16 lipca 2019 15:47 przez xavi90Oprócz walki Szpilki, na tej gali mamy też dwa inne naprawdę fajne pojedynki w wadze ciężkiej. Przeglądając jedną z nich- natrafiłem na 1xbet okazję- aczkolwiek to błąd kursowy i kto wie jak rozliczą ale spróbować za drobne nie zaszkodzi:
Moim zdaniem to walka typowo 50 na 50 i nie ma sensu przybliżać sylwetki obu zawodników- obaj to typowi bokserzy nastawieni na jeden cios ale i od jednego padają. Przy czym David Price miał ostatnio troche pecha (chociaż teraz jest po dwóch wygranych pod rząd) bo z Kuzminem nieźle wszedł w walkę a przegrał z kontuzją a wcześniej z Povetkinem pokazał jak potrafi byc niebezpieczny- miał go na deskach w 3 rundzie i niewiele brakowało i byłaby niemała sensacja.
W każdym razie- bukmacherzy są zgodni że walka na pewno nie potrwa pełnego dystansu i moim zdaniem w max 5 rund ktoryś padnie, typowe 50-50 to żal nie zagrać takiego kursu (ale mówie- nie wiem jak rozliczą bo jakbym miał to grać po 3,00 to az takiego value nie widze).
Przeciez Eryk93 wyzej o tym błędzie kursowym wspomnial. Wedlug mnie na pewno poprawia błąd kursowy jesli zaklad wejdzie. Juz to przerabialem 
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
A faktycznie, nie zauważyłem- w każdym razie nie do końca jest to tak że muszą poprawić. Ostatnio faktycznie Sulęckiego rozstrzygniecie przez decyzje co było 4.84 rozliczyli po 1.30. Ale wcześniej zdarzało mi się że uznawali takie zakłady za wygrane (a na 1xbet gram wiele lat). Za jakies drobne w jakims AKO- czemu nie.

@eryk93 już się pojawiło Szpilka przed czasem - 2.85.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Dobra Panowie, nie chce zasmiecac już działo, bo i tak za dużo postów już napisałem niepotrzebnie. Na koniec dodam tylko, ze warto spojrzeć na ostatnie social media szpilki. Znowu glupkowate filmiki, robienie sobie jaj. Zdjęcia z trenerem, który nosi kaszkiet jak on... Szpila pewnie już w te głupoty wciągnął trenera. Dla mnie on jest skończony, a dobije go Dereck.

Poprawiam bet na o dwa grosze mniejszy, dla pewności, bo czuję cyrki w tej walce. 

Chisora przed czasem 2.85 1xbet. Niby jest limit, ale już puściłem trzy zakłady te same i zaakceptowane, wiec luzik.

Ps. i za drobne gram ten błąd kursu u Allena vs Prince, w jakimś dublu z innej kategorii. Często nie wylapuja błędów.

Tak w ogóle to jestem nieco zaskoczony, już w kilku bukach zauważyłem, ze derek na pkt 2.2, a ko tko 2.7. Chyba nigdy czegoś takiego nie widziałem, mam wrażenie, ze buki trochę pogupialy co jest częste w sportach walki. Sts miał linię 6.5, teraz fortuna ma na under 8.5 2.20. Oj dziwne  to wszystko. Ogólnie zagraniczne buki bardziej wierzą w polaka niż nasze i to duzo bardziej
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Panowie, możecie coś napisać więcej o tej walce Price? Bo piszecie o jakimś błędzie. Ale ze dwa zdania chociaż o samej walce? I na czym ma polegać ten niby błąd?

W fortunie jest na Allena 1.43 na Price 2.69
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
A czemu niby was dziwia kursy na wygrana chisory na pkt i przez ko? Walka ponoc 10rundowa wiec wiadomo ze kurs mniejszy na wygrana na pkt. 
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
cytat z dnia 16 lipca 2019 17:37 przez kibic-zwierzePanowie, możecie coś napisać więcej o tej walce Price? Bo piszecie o jakimś błędzie. Ale ze dwa zdania chociaż o samej walce? I na czym ma polegać ten niby błąd?

W fortunie jest na Allena 1.43 na Price 2.69
Ale co chcesz wiedziec ? Dwóch już zweryfikowanych bokserów o podobnych stylach i po 2 metry wzrostu- tzw jednostrzałowcy, albo trafią albo są trafiani. Dlatego według mnie 50/50 - próg ledwo 3.5 rundy u bukmacherów ale raczej prawidłowy bo ciężko mi sobie wyobrazić żeby to wyszło jakos dużo dalej. Jako że widze równe szanse to dla mnie Price przed czasem z kursem koło 3,00 tez ma jakieś value ale to co mówiliśmy to że na 1xbet to samo zdarzenie jest wycenione z kursem ... 12.00 wiec to vaue juz gigantyczne ale pewnie nie uznają tego (chociaz czasami sie zdarzało). Masz wyżej screen w moim poście
cytat z dnia 16 lipca 2019 20:31 przez ar0nek
A czemu niby was dziwia kursy na wygrana chisory na pkt i przez ko? Walka ponoc 10rundowa wiec wiadomo ze kurs mniejszy na wygrana na pkt. 
Można by dlugo dyskutować ale najprościej: Szpilka nigdy nie walczył 12 rund więc te 10 tak naprawde nie ma znaczenia- tyle wystarczało że leżał na deskach z prawie każdym kto był w miare konkretny to ciężko sobie wyobrazić że gość którego styl to własnie walki w 'budce telefonicznej' nie trafi go prędzej czy później, zwłaszcza ze Artur jest znany z pajacowania i pewnie zacznie opuszczać ręce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Jeśli kogos kusi pograc na Szpilke to warto zrobić to w forbecie. Jesli zaklad postawiony na szpilke za kwote 199zl lub 299 zl okaze sie przegrany to zwrócą stawke w postaci bonusu na konto
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom