>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

I Runda Kwalifikacji Ligi Mistrzów [16-17.07.2019/2020] - REWANŻE

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi




Wczoraj odbyły się pierwsze spotkania I rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Z bardzo dobrej strony pokazał się Piast, który ugrał dla siebie korzystny wynik. W pozostałych spotkaniach emocji również nie brakowało. Co przyniosą nam rewanże?

Zapraszamy do dyskusji oraz do podawania typów. ​
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Liczę że na pewno więcej goli niż w pierwszych meczach, gdzie każdy grał asekuracyjnie (w przeciwieństwie do LE:)
 
gregcov 9,1K

gregcov

Użytkownik
Moich typow nie stawialbym na jednym kuponie, jest to jedynie sugestia z mojej strony co moze byc value betem w rewanzach eliminacji CL.
1) Feronikeli-TNS
TNS to typowa druzyna wlasnego podworka (zla murawa) gdzie radza sobie nienajgorzej. Nawet jednak u siebie nie dali rady pokonac mistrza Kosowa. Kosowo to Balkany a wszyscy wiemy ze mieszkaja tam ludzie waleczni o goracej krwi. Wlasnie boisko+walecznosc+ciezki teren dla TNS daje duze szanse mistrzowi Kosowa. Dla mnie 2.1 na gospodarczy to value bet!
2) Valletta-Dudelange
Pomimo trudnego terenu Dudelange po kursie 2.75 to jest value. Ewentualnie Dudelange +1 przy 1.5 tez warte gry.
3) Ludogorets-Ferencvaros
Ludogorets powinien wygrac ten mecz. Atut wlasnego boiska + dobra ekipa daje im przewage. Kurs 1.73 na gospodarczy? Czemu nie. 
4) Cluj-Astana
Przeciwko Kazachom ciezko sie gra na ich terenie ale odwracajac sytuacje Astana ma problemy grajac w Europie. Dodatkowo doswiadczenie i solidnosc mistrza Rumunii sklania mnie do rozwazenia gry na Cluj po kursie 1.73. Pamietam ich porazke z Dudelange rok temu jednak chyba dam im szanse za drobne.
 
S 956

stroz890

Użytkownik
cytat z dnia 15 lipca 2019 14:49 przez gregcovMoich typow nie stawialbym na jednym kuponie, jest to jedynie sugestia z mojej strony co moze byc value betem w rewanzach eliminacji CL.
1) Feronikeli-TNS
TNS to typowa druzyna wlasnego podworka (zla murawa) gdzie radza sobie nienajgorzej. Nawet jednak u siebie nie dali rady pokonac mistrza Kosowa. Kosowo to Balkany a wszyscy wiemy ze mieszkaja tam ludzie waleczni o goracej krwi. Wlasnie boisko+walecznosc+ciezki teren dla TNS daje duze szanse mistrzowi Kosowa. Dla mnie 2.1 na gospodarczy to value bet!

Niby gospodarz ale nie grają u siebie na stadionie ale w przypadku takiego malutkiego państwa jak Kosowo może nie będzie to wielkiej różnicy.
Typy warte przemyślenia
 
 
piele 4,9K

piele

Użytkownik
Ja tylko dodam swoją drobną uwagę. Przestrzegam przed graniem na Dudelange. To nie jest ta sama drużyna co w poprzednim sezonie, kiedy grała w Lidze Europy. Trener oraz pół składu przeniosło się do 2 ligi belgijskiej do Virton- beniaminka Proximus League. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
cytat z dnia 16 lipca 2019 20:41 przez mafiozo235Potrafi ktoś racjonalnie wytłumaczyć co zrobiła Skhendija ?
Ja potrafie...Ogladalem ich dwa cale mecze w bet365 na streamie i powiem ze prezentuja dno i reszta mulu...dwie bramki z karnych....grali atakiem pozycyjnym i do pola karnego cisneli ich niemilosiernie a pozniej chcieli grac krotkimi podaniami po ziemi jak Barca i wejsc z pilka do bramki ale to nie ten rozmiar kapelusza....przegrali na wlasne zyczenie bo przy stanie 1-1 grali na czas..niebalbym sie stwierdzic ze na dzien dzisiejszy to poziom Legii Warzsawa i to nie ten zespol co sezon i klika wstecz temu....
 
piele 4,9K

piele

Użytkownik
Sutjeska vs Slovan 
Krótko i na temat- dysproporcja w jakości zawodników, wynik 1:1 to naprawdę jakiś cud w Bratysławie dla drużyny z Czarnogóry. Cały mecz stłamszeni, a w doliczonym czasie gry piękna bramka z dystansu dla gości. Po wynikach drużyn z Montenegro (Zeta 1:5 Vidi, CSKA Sofia vs Titograd 4:0, tak wiem że wczoraj 0:0 jednak nic to nie zmienia) nie liczyłbym na happy end ze strony Czarnogórców.
Do dubla oczywiście 2 win (~1.42), a dla bardziej odważnych handi -1 (~2.20) w stronę drużyny z Bratysławy. 
kursy z STS.


Edit: (90+3 w dwóch meczach, jednak nie miałem racji że nie może się to powtórzyć :D)
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
BATE @3.5      
lv
Nie wiem czy czasami nie za szybko postawiono krzyżyk na BATE. Bukmacherzy faworyzują Piasta. W pierwszym meczu polski zespół zaprezentował się lepiej, a bramka która wpadła dla Piasta, była po rykoszecie. 
Może wyjść brak doświadczenia w polskim zespole. Jeśli chodzi o BATE, to niejednokrotnie odrabiali straty z pierwszego spotkania, a w efekcie przechodzili dalej. Myślę, że dziś możemy być świadkami podobnego scenariuszu. 
Oba zespoły mają po jednym rozegranym spotkaniu. Były rotacje. Piast uległa Lechi 1:3, a BATE pokonało Zhodino 4:1 (Zhodino piąta drużyna w białoruskiej lidze). 
Dziś będziemy świadkami zupełnie innego spotkania od tego sprzed tygodnia. 
 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie:  Piast Gliwice - BATE Borysów
Typ: Piast over 1.5 żółtych kartek
Kurs: 1.40
  
Bukmacher: Betfan
Analiza:


Kursik do jakiegos dubla jak znalazl. Juz w pierwszym meczu bylo dosyc ostro miedzy oboma druzynami. Bilans to 3 zoltka dla Piasta i 4 zoltka i w konsekwencji czerwona kartka dla BATE. Jesli nasza druzyna chce dalej awansowac to musi zagrac w tym meczu bezkompromisowo i zdecydowanie. Zatrzymywanie akcji faulem i nerwy sa tutaj pewne. Jest to drugie spotkanie, ktore bedzie decydowac o tym kto dalej awansuje wiec teoretycznie powinno byc jeszcze ostrzej niz w pierwszym meczu. Niska linia ale wydaje sie w miare bezpieczna i ja to kupuje.
 
piele 4,9K

piele

Użytkownik
cytat z dnia 17 lipca 2019 17:03 przez karciarz
BATE @3.5 
lv
Nie wiem czy czasami nie za szybko postawiono krzyżyk na BATE. Bukmacherzy faworyzują Piasta. W pierwszym meczu polski zespół zaprezentował się lepiej, a bramka która wpadła dla Piasta, była po rykoszecie. 
Może wyjść brak doświadczenia w polskim zespole. Jeśli chodzi o BATE, to niejednokrotnie odrabiali straty z pierwszego spotkania, a w efekcie przechodzili dalej. Myślę, że dziś możemy być świadkami podobnego scenariuszu. 
Oba zespoły mają po jednym rozegranym spotkaniu. Były rotacje. Piast uległa Lechi 1:3, a BATE pokonało Zhodino 4:1 (Zhodino piąta drużyna w białoruskiej lidze). 
Dziś będziemy świadkami zupełnie innego spotkania od tego sprzed tygodnia. 
Jednym czym można się sugerować to wystawionymi kursami, które są po prostu dziwne. Jeszcze wczoraj na Piast było około 1.95. Uważam, że BATE wcale nie jest lepszą drużyną od Gliwiczan, mniej więcej są bardzo podobne. Również goście bez Filipenko(O) oraz Draguna(P) obaj podstawowi zawodnicy. Kursowo na pewno jest jakieś value w stronę Białorusinów, jednak czy jest sens w to wchodzić? Dla mnie no bet.
 
wizjonerr_1 418

wizjonerr_1

Użytkownik
AIK wygra do zera + Piast awans + Slovan @ 3.71  ETOTO
 Taki tripel leci na dzisiejsze spotkania. Myślę, że AIK powinien u siebie spokojnie odrobić straty z pierwszego meczu, z nawiązką. Pierwsze spotkanie wyglądało kiepsko ale to nic nowego jeśli chodzi o ich wyjazdy w pucharach. Od 13 min. też grali w 10. 
U siebie ich stłamszą i gra będzie się toczyła na połowie przeciwnika stąd taki typ. W lidze szwedzkiej na 9 spotkań u siebie tylko 4 bramki stracone. Liczę, że u siebie podejdą na poważnie do meczu i ogarną tym razem bez straty gola.
Piast lepiej wyglądał na wyjeździe od BATE. Za gośćmi przemawia doświadczenie w pucharach ale Piast na prawdę potrafi grać w piłkę, u siebie w poprzednim sezonie przegrał w lidze tylko raz. Na mój nos masówka na BATE skończy się podobnie jak przed tygodniem i Piast przejdzie dalej. 
Kursy na Slovana mocno spadły ale do tripla ich wsadzę. Uważam, podobnie jak kolega piele, że wygrają w rewanżu. U siebie byli wyraźnie lepsi i szansę, że drugi raz uda się zremisować czarnogórcom wg mnie są bardzo nikłe. Prędzej widziałbym pewne zwycięstwo z handi Slovana.
 
Piast Gliwice  - Bate Borisov

godzina 20:00

Typ Piast Gliwice kurs 2,30 STS
awans Piasta kurs 1,55 STS


Polskie drużyny od lat mają jedną przypadłość. Zawodzą, gdy się na nie liczy i sprawiają niespodziankę, gdy są skazane na pożarcie.
Nie przeceniałbym Białorusinów i nie patrzyłbym na poprzednie sezony, gdy grali w LM. W pierwszym spotkaniu zaprzepaścili szansę osiągnięcia korzystnego rezultatu i dziś z każda minutą ich poczynania, mogą być coraz bardziej nerwowe. Szczególnie, jeżeli remis będzie się długo utrzymywał. W końcówce meczu będą się musieli odsłonić, co stworzy okazję dla Gliwiczan. Kurs powyżej 4 na Białorusinów to trochę za dużo aby bukmacherzy to wypłacili...Jeżeli gospodarze zagrają dobrze w obronie to ich widzę w kolejnej rundzie. Pozdrawiam
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Na wstępie zaznaczę, że chyba nie ma odpowiedniego tematu dla tego co chcę napisać, więc pierwsze co przyszło mi do głowy to to, że napiszę tutaj.
Nie ma słów dla dzisiejszego wyniku Piasta... Wcześniej nie mogłem uwierzyć w to, że każdy daje typy że to BATE awansuje itp. Ogólnie rzecz biorąc wszystko przeciwko Piastowi. Teraz chyba utwierdzilem się w przekonaniu, że jeszcze długo żadna Polska drużyna nie wejdzie chociaż do grupy ligi mistrzów. 
O co mi dokładnie chodzi? 
Każdy oglądał pierwszy mecz, i ten co zakończył się przed chwilą. Nie chcę mi się wierzyć, że ktoś po 60 minutach drugiego meczu stawiał na BATE. Co musiało się stać, żeby pod koniec meczu odpuścić walkę o europejskie puchary? W tym momencie już chyba każdy wie co mam na myśli. 
Ten mecz uświadomił mnie w przekonaniu, że jeśli w bliskiej przyszłości ktoś Z Polski będzie walczył o podbicie Europy to należy grać przeciwko niemu. Okazuje się że Polska to jeszcze większy stan umysłu w piłce nożnej, niż Rosja w życiu codziennym...
Już teraz wiem, czemu wszyscy grali na BATE pomimo dużo lepszej dyspozycji Gliwiczan... 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom