>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2019/2020 - newsy, ciekawostki, pewne transfery

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zagłębie Lubin podpisało umowę sponsorską z jednym z największych bukmacherów w Polsce – STS.

Kontrakt obowiązuje przez dwa lata, czyli do czerwca 2021 roku. Logotyp nowego sponsora pojawi się na koszulkach zawodników a także na stadionowych LEDach i ściankach prasowych. STS podczas wybranych meczów przewiduje zorganizowanie specjalnych stref kibica, uruchomi dedykowane zakłady bukmacherskie dotyczące naszego zespołu jak również włączy się w akcje promocyjne i marketingowe związane z Miedziowymi.

źródło: mkszaglebie.pl
 
 
stratus 2,2K

stratus

Użytkownik
cytat z dnia 8 lipca 2019 15:14 przez stefan-siaraMam pytanie.  Widział ktoś gdzieś możliwość postawienia typów długoterminowych typu:h2h lub które miejsce dany zespół?
Bardzo ciekawą ofertę na zakłady dodatkowe h2h, top 3, spadek itp., oferuje etoto, oprócz tego h2h znajdziesz w  fortunie czy betfan. Nie posiadam wiedzy jak wygląda sprawa z limitami na poszczególne zdarzenia.
Wraz ze zbliżającym się startem rozgrywek pewnie tych propozycji będzie o wiele więcej w każdej firmie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Leszek Ojrzyński przestaje być trenerem Wisły Płock - powód?,  poważne problemy osobiste.
 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
co to na Jage tak kurs rośnie, wczoraj puściłem tasiemke i została mi właśnie Jaga, tylko wczoraj dawałem po kursie 1.6 a dzisiaj już patrze 2.05
 
K 297

krejos

Użytkownik
Po obu kolejkach ( i pierwszej połowie Pogoni) stwierdzam, że nasza ekstraklapa robi się jedną z najbardziej szemranych lig pod względem bukmacherskim. Tylko, że nasi piłkarzyki są marnymi aktorami i przekrętem czuć na milę. Ktoś już wcześniej na forum powiedział, że równie dobrze można rzucać kostką (na której jest 1,X i 2). Wolę przerzucić się na mniej znane ligi.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
cytat z dnia 29 lipca 2019 19:03 przez krejosPo obu kolejkach ( i pierwszej połowie Pogoni) stwierdzam, że nasza ekstraklapa robi się jedną z najbardziej szemranych lig pod względem bukmacherskim. Tylko, że nasi piłkarzyki są marnymi aktorami i przekrętem czuć na milę. Ktoś już wcześniej na forum powiedział, że równie dobrze można rzucać kostką (na której jest 1,X i 2). Wolę przerzucić się na mniej znane ligi.
To nie jest to. Po prostu poziom jest tak żałosny, że tu często rządzi przypadek. Stuprocentowa sytuacja jest często wykorzystywana z wielką dozą szczęścia a 80% setek jest marnowanych. Farciarskie stałe fragmenty, przypadkowe gole, tragiczne błędy w obronie. Ta liga to wstyd dla naszego kraju, tak źle nie było chyba nigdy, rywale z Białorusi czy Słowacji są poza naszym zasięgiem, a gramy jak równy z równym z drużynami z Gibraltaru czy Łotwy. Najlepiej by było, gdyby ta liga zbankrutowała i kluby przestały płacić tym zerom takie pieniądze, to może wtedy mieliby motywację na lepszą grę, żeby z tej ligi wyjechać. Większość kopaczy jest upośledzonych piłkarsko, siedzą sobie w tych śmiesznych klubikach za niezłe pensje, poziomu nie prezentują żadnego, ośmieszają się oraz nasz kraj na każdym kroku i nikt z tym nic nie robi. Canal + jeszcze próbuje nam wmówić, że liga jest ciekawa i wyrównana, a prawda jest taka, że to jest gówno opakowane w złoty papierek. Tyle na temat tego śmiesznego tworu zwanego ekstraklapą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
cytat z dnia 29 lipca 2019 19:03 przez krejosPo obu kolejkach ( i pierwszej połowie Pogoni) stwierdzam, że nasza ekstraklapa robi się jedną z najbardziej szemranych lig pod względem bukmacherskim. Tylko, że nasi piłkarzyki są marnymi aktorami i przekrętem czuć na milę. Ktoś już wcześniej na forum powiedział, że równie dobrze można rzucać kostką (na której jest 1,X i 2). Wolę przerzucić się na mniej znane ligi.

Tak jak obiecałem, wylosowałem 3 kolejkę (a raczej kulki losowala córka niespełna roczna :)
Jak będę miał dostęp do kompa do wstawie killa fotek z losowania (żeby nie bylo, że przekręt), bo na telefonie nie wiem jak. 

A więc tak:

Arka - Korona 1
Zaglebie - Jagiellonia X
Raków - Cracovia 2
ŁKS - Lech X
Wisla P. - Lechia 2
Legia - Śląsk X
Piast - Pogon X
Wisła K. - Gornik 2

Ciekawe...

Enjoy
 
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Oficjalnie: Patryk Tuszyński przechodzi z Zagłębia do Piasta.
Osobiście jestem zadowolony, że opuszcza Lubin, ale oczywiście życzę powodzenia w nowym klubie, może tam pójdzie mu lepiej. W Zagłębiu przez 2 sezony zagrał 64 mecze zdobył 15 bramek i dołożył 5 asyst co jak na podstawowego napastnika klubu wynik delikatnie mówiąc średni.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Po porażce z Wisłą Kraków pracę stracił trener Zagłębia Lubin Ben van Dael. Tymczasowym trenerem został Paweł Karmelita, asystent Holendra.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 1 września 2019 00:56 przez waldi1979Po porażce z Wisłą Kraków pracę stracił trener Zagłębia Lubin Ben van Dael. Tymczasowym trenerem został Paweł Karmelita, asystent Holendra.

Karuzela ruszyła...
Gino Lettieri został oficjalnie odsunięty od pracy z pierwszym zespołem Korony Kielce. Trwają rozmowy dotyczące przyszłości włoskiego szkoleniowca i jego kontraktu. Jego miejsce zajął trener Sławomir Grzesik
Następni Moskal?, Zieliński?. Choć ten drugi wygrał swój mecz, to pewnie dostanie jeszcze kilka szans..


Jarosław Jach został wypożyczony z angielskiego Crystal Palace do Rakowa Częstochowa. Wypożyczenie będzie obowiązywać do końca sezonu. Klub zagwarantował sobie możliwość wykupienia zawodnika.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zagłębie Lubin pozyskało w ostatnim okienku transferowym dwóch nowych zawodników skrzydłowego oraz środkowego pomocnika, transfery maja wypełnic lukę po Pawłowskim oraz Jagielle, którzy latem opuścili klub.

Pierwszy to Asmir Suljić z NK Olimpija Lublana. 27 letni skrzydłowy w swoim ostatnim klubie rozegrał 52 spotkania, strzelił 6 goli oraz zanotował 14 asyst. W Lubinie będzie grał z numerem 77.




Drugi to Mátyás Tajti. Węgier ma 21 lat i gra na pozycji środkowego pomocnika, ostatnio występował w Diósgyőri VTK. Wcześniej był związany ze słynna szkółką FC Barcelona, w której występował 2 lata. W Lubinie będzie grał z numerem 11.

 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Lechia Gdańsk wypożyczyła do końca sezonu z Cracovii Jaroslava Mihalíka. W poprzednim sezonie pomocnik grał na wypożyczeniu w Žilinie. Strzelił 8 goli i miał 7 asyst w 31 spotkaniach.

Śląsk Wrocław pozyskał Przemysława Bargiela. Ma 19 lat i od 2 lat występował w młodzieżowych zespołach AC Milan, ostatnie pół roku był wypozyczony do Spezii Calzio, ale nie zadebiutował w pierwszej drużynie.

Piast Gliwice pozyskał z Legii Tomasza Jodłowca. Szczegóły transferu nie są znane.

Sandro Kulenović przeszedł z Legii do Dinama Zagrzeb. Klub z Warszawy zarobił na sprzedaży zawodnika około 2 miliony euro, ale będzie tez mógł liczyć na dodatkowe bonusy za osiągnięcia napastnika w nowym klubie i kwoty ewentualnych kolejnych transferów zawodnika.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik


Carlitos został nowym zawodnikiem Al-Wahda FC ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Z nowym klubem podpisał trzyletni kontrakt.

Al-Wahda FC to trzeci zespół poprzedniego sezonu ekstraklasy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W Lubinie przerwę na reprezentację wykorzystują między innymi na zakontraktowanie nowego trenera, którym prawdopodobnie zostanie były trener Slovana Bratysława - Martin Sevela, z którym zdobył w minionym sezonie mistrzostwo Słowacji oraz został uznany najlepszym trenerem w tym kraju. "Na papierze" to na pewno najlepszy trener jaki w ostatnich latach pracował w Zagłębiu, oczywiście jeżeli podpisze kontrakt.

Po meczu z Piastem w Lubinie, który miałem "przyjemność" oglądać z trybun napisałem coś w stylu, że gra Zagłębia to katastrofa i wyglądało to tak jakby piłkarze chcieli zwolnić trenera i grali przeciwko niemu, dzisiaj przeczytałem artykuł o nowym trenerze Miedziowych, w tym artykule jest tez trochę miejsca poświęconego byłemu szkoleniowcowi Ben van Dael'owi i jeżeli to prawda co piszą, a pewnie jakaś część na pewno to wszystko zaczyna układać się w logiczną całość, efekty myślę, że zobaczymy już w piątek w domowym meczu z Wisłą Płock, o ile 2 tygodnie temu myślałem, że w tym meczu wygrana gości to pewniak kolejki (chociaż nie lubię grać przeciwko swoim), tak teraz uważam, że Zagłębie nie powinno przegrać tego meczu, a ma też duże szanse na zwycięstwo. Cały artykuł tutaj.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Kibice w Kielcach oraz Lubinie poznali nowych trenerów. Koronę Kielce poprowadzi Mirosław Smyła. 50-letni trener w poprzednim sezonie prowadził Wigry Suwałki. Wcześniej Smyła pracował m.in. w Odrze Opole, Rozwoju Katowice, Zagłębiu Sosnowiec i GKS-ie Tychy.
Do Lubina zawitał Martin Sevela. Ostatnio Ševela pracował jako szkoleniowiec w słowackim ŠK Slovan Bratysława, z którym w zeszłym sezonie zdobył mistrzostwo Słowacji, a w sezonie 2017/2018 Puchar Słowacji. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom