Typy na żywo - Dyskusja [90]

mrbrightside 2,6K

mrbrightside

cytat z dnia 14 lipca 2019 17:12 przez adik1992I znów Roger lepszy w tym secie. Blisko wygrania i znając życie w tb przegra. Oby nie
Fedex jalby mial troche wiecej zimnej krwi i moze tez troche szczęścia to by bylo juz po meczu 3:0 dla Feda

Pięknie
Dziś: postawione: 60j wygrane: 80.1j, bilans: + 20.1j (5/5)

Otrzymane punkty reputacji: +14
19nowik45 19,7K

19nowik45

A ja coś czuję, że Nova to z 5:1 upierdyli :D. Jazda Roger.

Edtit: Mogło być 0:3, jest 2:1.
Mimo to, uważam, że Roger to weźmie.

adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
A jednak. Roger cały set lepszy. Przychodzi tb i nie wie co robić. Najgorsze jest to że Novak nie gra nic nadzwyczajnego. Na 7 pkt wygranych w tb przez Serba 5 pkt o UE Rogera z czego 3 po zagraniach rama. Na takim poziomie to za dużo

K 0

kropson1988

Gość
Ja też mam nadzieję, że Fedex się zepnie i wygra to . Tak nie wiele brakowało by po dwóch setach było 2:0 , a i w trzecim miał swoje okazje . No trudno gonie do pracy. Rozlicze typy po .

paga 28,2K

paga

Najgorszy finał od lat.

adik1992

Moderator
cytat z dnia 14 lipca 2019 17:48 przez pagadiNie mogę patrzeć na tego chłopa. Jak ten mecz wygra Djokovic to będzie to mega niesprawiedliwe rozstrzygnięcie. Pierwsze podanie gorzej niż WTA.

Dokładnie. Jak Roger przegra to tylko na własne życzenie. Federer lepszy tenisowo przez 3,5 seta. Djokovic bardziej wyrachowany i tylko dzięki temu prowadzi.

Otrzymane punkty reputacji: +4

Czechy
Ceske Budejovice - Opawa, Btts, @2.10, 0:1 w 65 minucie, stawka: x3

Edit

FT 0:1...
Masakra. A byłem taki pewien.
Dziś: postawione: 72j wygrane: 80.1j, bilans: + 8.1j (5/7)

adik1992

Moderator
cytat z dnia 14 lipca 2019 13:50 przez adik1992Na finał Federer +1,5 seta @1,79

Za co zderzaka zbanowali?

Federer zamiast wygrać 4:0 :) to jest 2:2 I musi grać decydującego. Mam nadzieję że ogarnie.

Puchar Narodów Afryki
Senegal - Tunezja, over 0.5 goli w pierwszej połowie, @2.50, 0:0 w 26 minucie, stawka: x3