9.50, po tak zacnym kursie muszę spróbować.

K 0

kropson1988

Gość
Fedex lepszy w pierwszym secie i przegrywa go majac okazje na wygranie chociazby 5:3 w tb ehh i juz po pierwszym secie   .

mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Ale jaja.. Fedek jakby wygral tego taja to mialby juz pol tytulu w kieszeni bo to praktycznie byloby 2:0 w setach. Obaj sie chyba rozluznili po 1 secie Federer w ten pozytywny sposob Djoko niekoniecznie

paga 28K

paga

cytat z dnia 14 lipca 2019 16:11 przez mrbrightsideJak Federer sie spalil prowadzac 5:3 w taju nie moge.. Pokazal pampersa jakby gral z Nadalem na maczce
Teraz masz w drugą stronę. Tak mnie zastanawia. Wielcy sportowcy z całym zapleczem psychologów a to co robi teraz Djoko to mi wygląda na gościa z psychiką równą psychice matki małej Madzi z Sosnowca.

uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Dania
Odense - Kopenhaga, Btts w pierwszej polowie, @3.25, 1:0 w 26 minucie, stawka: x3

edit

a jednak...
2:1 w 41 minucie...
Dziś: postawione: 48j wygrane: 66.9j, bilans: + 18.9j (4/4)

paga 28K

paga

Póki co dzisiaj jak i wczoraj, to nie wygląda na finał wielkiego szlema a najwyżej na mecz o Puchar Sołtysa Mszany Dolnej. Błędy, błędy, błędy i głowy do wymiany.