>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [90]

Status
Zamknięty.
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 14 lipca 2019 07:03 przez pagadi

Arquisek źle się zrozumieliśmy po prostu. Polacy nic nie zagrali, to Rosjanie wyciągnęli rękę w drugim secie mając przewagę 22 do 18 bodajże. Dlatego w finale nie ma się co zastanawiać i grać w kierunku gospodarzy. Oglądał ktoś dzisiaj mecz USA? Jak to wyglądało? 
Mi sie udalo obejrzec tylko dwa pierwsze sety niestety potem zgasiło mnie :D. Na szczescie przy tym mialem over 3,5 seta wiec jestem zadowolony . Pierwszy set pod dyktando gospodarzy , Brazylia nie istniala ale w drugim i trzecim to oni juz dyktowali warunki i wzieli dwa sety . Szczerze powiedziawszy czulem ,że kanarki w tym spotkaniu narobia klopotow gospodarzom i nawet w czasie tego drugiego seta zastanwialem sie czy nie przylozyc na nich ale na szczescie darowalem sobie i koniec koncow USA wzielo to 3:2 . Mysle , ze dzisiaj Brazylia odda nam max seta choc uwazam iz bedzie 3:0 . A co do finalu jednak USA . Zbyt mocni sa , a ruscy troche nie wykorzystuja swoich sytuacji tak jak wczoraj z Nami (na moje szczescie bo mialem +2,5 na Polakow) gdzie w drugim secie mieli bodajze 22:18 i oddali seta . Ale nie uwazam aby bylo tez 3:0 dla USA .
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Korea Płd
Seul E-Land - Gwangju, 2 over 1.5 goli, @2.50, 0:0 w 17 minucie, stawka: x3 


Edit
  
0:2 w 62 minucie
Dziś: postawione: 18j wygrane: 15j, bilans: - 3j (1/2)
  
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
paga 28K

paga

Użytkownik
cytat z dnia 14 lipca 2019 11:49 przez kropson1988

Mi sie udalo obejrzec tylko dwa pierwsze sety niestety potem zgasiło mnie :D. Na szczescie przy tym mialem over 3,5 seta wiec jestem zadowolony . Pierwszy set pod dyktando gospodarzy , Brazylia nie istniala ale w drugim i trzecim to oni juz dyktowali warunki i wzieli dwa sety . Szczerze powiedziawszy czulem ,że kanarki w tym spotkaniu narobia klopotow gospodarzom i nawet w czasie tego drugiego seta zastanwialem sie czy nie przylozyc na nich ale na szczescie darowalem sobie i koniec koncow USA wzielo to 3:2 . Mysle , ze dzisiaj Brazylia odda nam max seta choc uwazam iz bedzie 3:0 . A co do finalu jednak USA . Zbyt mocni sa , a ruscy troche nie wykorzystuja swoich sytuacji tak jak wczoraj z Nami (na moje szczescie bo mialem +2,5 na Polakow) gdzie w drugim secie mieli bodajze 22:18 i oddali seta . Ale nie uwazam aby bylo tez 3:0 dla USA .
Dzięki Kropson. Rosjanie mają strasznie dziwne przestoje gdzie tracą po kilka punktów. Dla mnie USA i tak też gram razem z win Brazylia oraz Djoko.

Trochę obawy przy finale Wimbledonu. Federer wygląda kozak, ale jak mu nie pójdzie z Djoko to zacznie się jego smutna gra po siatkach.
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Japonia
Tokio - Kawasaki Frontale, 2 over 2.5 goli, @3.50, 0:1 w 27 minucie, stawka: x3 


Edit
  
0:3 w 69 minucie
Elegancko
Dziś: postawione: 24j wygrane: 36j, bilans: + 12j (2/2)


 
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Japonia

Shonan vs Kobe typ: btts w 2 polowie kurs: 2,3 (Melbet) po 1 polowie 0:1   (3:1)

Wietnam

Can Tho vs Hong Linh typ: Hong Linh over 2,5 kurs: 2,7 (Unibet) po 1 polowie 0:1   (0:4)
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Indonezja
Barito Putera - Bali Utd, Btts, @1.90, 0:0 w 16 minucie, stawka: x3


Edit
  
anulowali gola...
Dziś: postawione: 36j wygrane: 47.4j, bilans: + 11.4j (3/3)

 
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Siemanko

Horsens - Nordsjaelland o2,5 @ 1,83
Lyngby - Aalborg o2,5 @ 1,7

Djokovic -2,5g @ 1,69

Obie mecze Danii na 14 ;)
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Wczoraj zderzok krytykował urodę sędziny z Wimbledonu i urodę Halep ale chyba nie za to dostal bana ;) 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom