Typy na żywo - Dyskusja [90]

B 105,7K

byle-na-plus

cytat z dnia 13 lipca 2019 21:17 przez byle-na-plusOtrzyma kartke: Augustyn B. 10,00

Przesada... Nie musiał jeszcze ostro interweniować, nie dostał ostrzeżenia ale to wciąż jest Augustyn. Jemu dużo nie trzeba.

eh..............
Dziś: postawione: 192j wygrane: 209.22j, bilans: + 17.22j (17/15)

Paragwaj
Deportivo Santani - Cerro Porteno, Btts w pierwszej połowie, @5.00, 0:1 w 25 minucie, stawka: x3

Edit

Mogłem dam spokojniej ogólny ale nie...
Moim zdaniem Btts do gry.
Dziś: postawione: 198j wygrane: 209.22j, bilans: + 11.22j (17/16)

K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 13 lipca 2019 16:21 przez kropson1988Na finał debla Panów J.Cabal/R.Farah win @1,82 i -1,5 handi setowe @2,45 Betsafe.
Ajaj znow dw wynik zawiodl   , a ogladalem cale spotkanie i mysle , że mieli okazje w tym czwartym tb wygrac to i wziasc 3:1 no ale trudno win w meczu siedzi    .

Paragwaj
Deportivo Santani - Cerro Porteno, over 2.5 goli, @2.00, 0:1 w przerwie, stawka: x3

Polecam

Edit

........
Dziś: postawione: 204j wygrane: 209.22j, bilans: + 5.22j (17/17)

K 0

kropson1988

Gość

jozzy22 530,3K

jozzy22

cytat z dnia 13 lipca 2019 23:17 przez kropson1988Panie , Panowie czy Nasi dzisiaj wygraja z ruskimi w siatke ? Ktos moglby sie wypowiedziec na ten temat ? Kusi zagrac Polakow tymbardziej po tym co zrobili do tej pory .
Chwała chlopakom co zrobili do tej pory ale wydaje mi się ze to może. Być juz koniec snu dla.nich. nie stawiam nic ale jeśli ugraja seta to będzie świat takie jest moje zdanie

arquisek 7,4K

arquisek

Ja gram +1,5s głównie, ale win też lekko ;)

paga 28K

paga

Jak przejrzysz jakiekolwiek fora czy czaty to mamy masówe na Polskę. Ludzie są tak pewni tego zwycięstwa, że aż w mojej glowie pojawiają się wątpliwości czy nie zamykać zakładu gdzie został tylko win Rosji. Sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądało. Nie zapominajmy mimo wszystko, że u Nas brakuje wielu zawodników. W trzecim spotkaniu już to może być widoczne.

Zostawiam i czekam na koniec spotkania  mimo dobrej sumki którą zaoferowali do zamknięcia.

Kolumbia
Atletico Huila - La Equidad, Btts, @2.62, 2:0 w 60 minucie, stawka: x3

edit

2:1 w 64 minucie...
Dziś: postawione: 210j wygrane: 224.94j, bilans: + 14.94j (18/17)

Otrzymane punkty reputacji: +12
K 0

kropson1988

Gość
No wlasnie widze , że w temacie siatkowka ogolnie duza masowka na Naszych ale sam ogolnie uwazam , że pomimo tych wspanialych wygranych z Brazylia i Iranem czuje chyba ruskich dzisiaj jakies 3:1 .