>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności

houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Błędnie rozliczony typ z 28 czerwca w meczu  Włochy - Kanada poprawny jest under punktowy a nie over., gdyż punktów w meczu było 175.

// Faktycznie ale nie zmienia to nic w grupie.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Grupy do kolejnej fazy są już stworzone, póki co nie podaję typów bo nie ma jeszcze składów.. Jeśli będzie ktoś miał składy a ja nie zauważę proszę o przesłanie linku.
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
@zibi16 ​​​​​​
Brazylia najmocniejszy skład, ten co na ostatnim turnieju + Wallace 
Polska: Komenda Janusz 
Kłos Huber Wrona 
Bednorz Łukasik Kwolek Fornal 
Kaczmarek Bołądź Muzaj 
Popiwczak 
Iran: to co przed całą LN 
USA: najmocniejszy z Russellem, Andersonem, Sanderem 
Rosja: Kowaliow Kobzar 
Poletajew Zemczenok 
Volkov Kliuka Podlesnych Woronkow Semyszew 
Kurkaev Filippow Iakovlev
Martyniuk Golubev
Francja: Toniutti Brizard 
Patry 
Tillie Lyneel Rossard Louati Carle 
Le Roux Chinenyeze Bultor Aguenier 
Rossard
​​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Można dodać tylko 1 kupon na wszystkie 3 spotkania, czyli macie 3 dni na 1 kupon. W kolejnej fazie, kto awansuje ponownie będzie mógł dodać 1 kupon.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
1wszy dzień rozliczony, tabela po 1wszym dniu dodana. Proszę posprawdzać czy wszystko się zgadza.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dodałem temat półfinały, mam nadzieję, że dla każdego gracza jest wszystko jasne jak typujemy i kto awansuje i jak typujemy mecze finałowe i o 3 miejsce.
Dla wyjaśnienia jeszcze raz. Są dwa pojedynki w półfinałach 1C - 2D i 1D -2C - awansuje zwycięzca obu pojedynków i rywalizuje w finale - typując oba mecze ( finał i mecz o 3 miejsce) przegrani grają o 3 miejsce typując również oba mecze (finał i mecz o 3 miejsce) .
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Hej @zibi16, według moich obliczeń to ja powinienem awansować do półfinałów z drugiego miejsca w grupie C. Po pierwsze zaliczyłeś mi tylko 2 punkty za under punktowy Sandera, a według regulaminu przysługują 3. Po drugie nie zaliczyłeś mi punktów za under punktowy Polatajewa. Sprawdź to jeszcze raz, jeśli możesz. Dzięki i pozdrawiam.
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 13 lipca 2019 12:44 przez marcingal@neutralny nie dostałeś punktów za under Poletajewa, bo nie pojawił się on nawet na moment na boisku 
A gdzie jest o tym zapis w regulaminie, bo nie mogę znaleźć. Polatajew był w składzie Rosjan na ten mecz, mógł wejść w każdej chwili, a to czy wejdzie, bądź zagra od początku to było już moje ryzyko, a wcale nie było to takie do przewidzenia, bo wszystkie osoby w mojej grupie typowały jego over punktowy. Kolejna rzecz jest, taka, że jeśli nie bierzemy tego typu pod uwagę, to przed 3 kolejką nie miałem szans wyprzedzić swojego rywala, bo wytypował on wszystko dokładnie jak ja, poza właśnie liniami punktowymi zawodników, pomimo tego, że reszta graczy w grupie podała swoje typy przed pierwszym meczem grupowym, tak aby nie było później żadnych podejrzeń, on jednak postanowił czekać na rozstrzygnięcia w grupie. 
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
cytat z dnia 13 lipca 2019 13:26 przez neutralny

A gdzie jest o tym zapis w regulaminie, bo nie mogę znaleźć. Polatajew był w składzie Rosjan na ten mecz, mógł wejść w każdej chwili, a to czy wejdzie, bądź zagra od początku to było już moje ryzyko, a wcale nie było to takie do przewidzenia, bo wszystkie osoby w mojej grupie typowały jego over punktowy. Kolejna rzecz jest, taka, że jeśli nie bierzemy tego typu pod uwagę, to przed 3 kolejką nie miałem szans wyprzedzić swojego rywala, bo wytypował on wszystko dokładnie jak ja, poza właśnie liniami punktowymi zawodników, pomimo tego, że reszta graczy w grupie podała swoje typy przed pierwszym meczem grupowym, tak aby nie było później żadnych podejrzeń, on jednak postanowił czekać na rozstrzygnięcia w grupie. 
Miał do tego prawo skoro lepiej wytypował poprzednie mecze 
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W konkursach jest wałkowany temat fair play, aby typować tak, żeby nie było żadnych podejrzeń, a Ty piszesz, że miał prawo powielić typy, bo przed ostatnią kolejką miał więcej punktów. Widać, jakie masz podejście do takich zabaw.

// Nigdzie w regulaminie nie jest napisane, że musisz wszystkie typy podawać od razu.
 
Do góry Bottom