>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

10. Grand Prix Wielkiej Brytanii [12 - 14 lipca 2019]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Wielkiej Brytanii 2019

 ​


Piątek, 12 lipca ▶
#1 Trening ▶ 11:00
#2 Trening ▶ 15:00

Sobota, 13 lipca ▶
#3 Trening ▶ 12:00
#Kwalifikacje ▶ 15:00

Niedziela, 14 lipca ▶
#Wyścig ▶ 15:10



Informacje o torze:
Nazwa toru: Silverstone Circuit
Lokalizacja: Silverstone, Wielka Brytania
Pierwsze Grand Prix: 1950
Długość toru: 5.891 km
Liczba okrążeń: 52
Kierunek jazdy: Prawoskrętny
Całkowity dystans wyścigu: 306.198 km
Rekord okrążenia: Lewis Hamilton (2017) - 1:30.621



Zapraszam do dyskusji!

 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
GP Wielkiej Brytanii - Wyscig

Max Verstappen 1-3 kurs 2,5
Max Verstappen win kurs 10
STS


Zdaje sobie sprawę, że tor w GB jest inny niż ten w Austrii, ale i na torze Redbulla to Merc miał rozdawać karty, tymczasem to Max spisał sie najlepiej, Honda usprawnia silnik a aero puszek jest na najwyzszym poziomie, dodatkowo w Austrii swoje zrobila temperatura a przy tak wysokiej najpeiej poradzil sobie z oponami RedBull. W GB bedzie chłodniej a jest to tor z szybkimi zakretami i pewnie Merc bedzie tutaj dominował ale zobaczymy na ile sie pozbieraja po ostatnim wyscigu gdzie byli dopiero trzecia siłą tak naprawde. Kursu na Lewisa słabiutki i nie warto w to sie pakowac, mysle, ze Max podbudowany razem z Honda pierwszym zwyciestwem w sezonie znow bedzie naciskał i kto wie jak to sie skończy. 
 bede tez probował zagrac takie pary:

Bottas-Verstappen kurs 3
Vettel-Verstappen kurs 2,1
Leclerc-Verstappen kurs 2,2
STS


Dzis tez postanowiłem postawic na Roberta w pierwszym treningu, przeciwko Russellowi. Kazdy kto troche sie zagłebia w zespól RWR i jego politykę wie ze ich samochody nie sa jednakowe i kierowcy nie sa traktowani równo, mozna by tu wiele napisac ale ogranicze sie tylko do tych stwierdzeń. Williams przywiózł sporo poprawek i z tego co mówi Robert on tez dostanie pakiet , na ile beda one skuteczne i jak beda sie sprawowaly w obu bolidach zobaczymy. Dlaczego Robert? Ano napewno nie jest słabszym kierowcą i nie az tak jak na to kursy wskazuja, jest napewno lepszym inzynierem od Anglika i mam nadzieje ze na poczatku szybciej ogarnie sie ze z poprawkami bo im blizej kwali tym wiecej do powiedzenia bedzie miał RUS a bardziej to że to co lepiej bedzie działało to bedzie w bolidzie Anglika, Robert zna ten tor i mysle ze jest w stanie sie w tym pierwszym treningu dobrze zaprezentować. Dodatkowo wczoraj był w bardzo dobrym humorze? co to moze oznaczac? 

GP GB - 1 trening
Russell - Kubica 
kurs 3,25 STS
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


GP Wielkiej Brytanii - kwalifikacje, sobota 15:00

Verstappen - Gasly @ 1.40  
Hamilton - Bottas @ 1.35  no oczywiscie musial zepsuc baran okrazenie wtedy gdy na niego postawilem

AKO: 1.89 (real 1.66)
  
Bukmacher: STS

Gasly ladnie w treningach jak do tej pory. W kazdym notowal lepszy rezultat od Verstappena. Jest to jego przelomowy weekend  bo zawsze wyraznie odstawal w kazdym segmencie od Maxa. Moim zdaniem jednak mlody Holender w kwalifikacjach wezmie sie w koncu w garsc bo jest zawodnikiem duzo lepszym i bedzie wyzej od zespolowego kolegi.

Hamilton jezdzi w ten weekend na swojej ziemi i jego obowiazkiem jest tutaj pokonanie Bottasa. Generalnie po slabszym weekendzie Lewis zazwyczaj mega sie spina i notuje wyraznie lepsze rezultaty. Takim slabym wystepem bylo niewatpliwie GP Austrii. Teraz musi wziac co jego i moim zdaniem Fin nie ma czego tutaj szukac w starciu z Brytyjczykiem.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Kolega @ranczo0123 opisal pare Redbulla i jak najbardziej sie z tym zgadzam. Max troche narzeka na balans samochodu ale mysle ze nie pokazal tutaj swojego najlepszego tempa a skoro Gasly jest tak blisko czołówki to mysle ze Max mam jeszcze zapas by sie tam znaleźć. Mimo ze Redbull ma gorsze tempo kwalifikacyjne to jednak napewno nad tym pracują. Moze typ troche ryzykowny ale Maxa stać by być w top-3. 

Gp GB - kwalifikacje 
Verstappen 1-3 
Kurs 3.25 STS 

Co do par to tak 
Gasly-Max 2
Hulk-Ricciardo 2
Bottas - Hamilton 2
ako 3.04 STS
 
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Zaciekawił mnie kurs w fortunie że Bottas nie ukończy pierwszego kółka na pierwszym miejscu, Hamilton z drugiego miejsca jest od strony pierwszego zakrętu, dobrze mi się wydaje? Może jeszcze jakoś Leclerc włączy się do walki z drugiego rzędu. Kurs na zdarzenie 3.0, warto pomyśleć o tym czy lepiej dać sobie spokój?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 13 lipca 2019 20:37 przez daayvitZaciekawił mnie kurs w fortunie że Bottas nie ukończy pierwszego kółka na pierwszym miejscu, Hamilton z drugiego miejsca jest od strony pierwszego zakrętu, dobrze mi się wydaje? Może jeszcze jakoś Leclerc włączy się do walki z drugiego rzędu. Kurs na zdarzenie 3.0, warto pomyśleć o tym czy lepiej dać sobie spokój?
Calkiem jest to mozliwe chociaz nie wiadomo czy przypadkiem Hamiltona priorytetem nie bedzie tutaj obrona 2 pozycji przed startujacym Leclerciem na oponach miekkich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 0

jugol

Użytkownik


GP Wielkiej Brytanii - Wyścig

Carlos Sainz - Kimi Raikkonen 1 @1.62 

Bukmacher: Betclic

Sainz startuje z 13 pola, tuż za Kimim Raikkonenem, natomiast forma McLarena zdecydowanie wyższa niż Alfy Romeo. 13 miejsce Sainza w kwalifikacjach uważam za wypadek przy pracy. Forma brytyjskiego zespołu z wyścigu na wyścig pozwala na coraz większy optymizm i uważam, że obaj zawodnicy McLarena ukończą wyścig w punktach. 

 
 
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Co do zakładu o którym wspomniałem wcześniej, moją myślą było że Hamilton pierwszy dojedzie do zakrętu i wskoczy na pierwszą pozycje, w fortunie kurs spadł do 2,78. Znalazłem inny zakład dotyczący wyłącznie Hamiltona, lider po pierwszym okrążeniu kurs 5,0
  
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


GP Wielkiej Brytanii - wyścig, niedziela 15:10

Magnussen - Kvyat @ 2.00
  

Kurs: 2.00 (real 1.78)
Bukmacher: Totalbet/STS


Obaj Panowie startuja obok siebie wiec pozycja na starcie nie odebra tutaj kluczowej roli. Haasy maja ogromne problemy ze zrozumieniem pracy opon przez co nawet jak sa mocni na danym torze w kwalifikacjach to nie sa w stanie przelozyc tego na dobry rezultat w wyscigu. Dodatkowo tam teraz niezla inba odbywa sie z ich tytularnym sponsorem Rich Energy co rowniez moze negatywnie odbic sie na funkcjonowaniu zespolu. Jesli chodzi o Kvyata to kwalifikacje nie poszly mu najlepiej a szkoda bo patrzac po 9 wyniku wykreconym przez Albona widac, ze mozna bylo byc tutaj zdecydowanie wyzej. Stawiam na zawodnika Torro Rosso.

Koniec pierwszego okrazenia - pozycja
Typ: Lewis Hamilton pozycja 3 lub gorsza
Kurs: 2.37
  
Buk: Bet365

Ja na przekor temu co wyzej kilka osob napisalo widze strate pozycji Hamiltona na starcie. Startuje po wewnetrznej stronie toru czyli jest to plus ale tuz obok swoj bolid ustawi mega szybki Leclerc z najlepszym silnikiem w stawce i do tego na oponach miekkich. To na pewno w poczatkowej fazie wyscigu da mu jakas przewage nad Mercedesami u ktorych na pokladzie bedzie mieszanka posrednia. Jesli Bottas nie zepsuje tutaj startu to wydaje mi sie, ze Leclerc jest tutaj w stanie zyskac pozycje kosztem Hamiltona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dorzuce do typow takie pary 
Stroll - Kviat 2  
Giovinazzi-Magnusen 1  
Norris-Albon 1  
ako 3,63 STS      

Mało czasu wiec tak. Lance nie radzi sobie w tym sezonie ani w kwalach ani w wyscigu, STR na potencjał by być przed Racing Point. Giovinazzi wział sie do roboty ale i Alfa lepsza niz Haas, którego kłopoty opsał kolega @ranczo0123 , Co do ostatniej  pary to McLaren na krzywej wznoszacej a Lando zmobilizowany
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Spóźniłem się na wyścig... Mercedes specjalnie pozbawił Bottasa pierwszego miejsca? W zasadzie to nawet podium
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 14 lipca 2019 15:58 przez pawelexSpóźniłem się na wyścig... Mercedes specjalnie pozbawił Bottasa pierwszego miejsca? W zasadzie to nawet podium
Nie było specjalnego działanie zespołu. Ham wykorzystał virtualną neutralizacje i w tym czasie zmienił opony wyjeżdżajac przed Bottasem
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 14 lipca 2019 16:38 przez mark1973

Nie było specjalnego działanie zespołu. Ham wykorzystał virtualną neutralizacje i w tym czasie zmienił opony wyjeżdżajac przed Bottasem
Tylko pytanie dlaczego za Hamiltonem nie zostal od razu sciagniety Bottas podczas neutralizacji? Dziwna decyzja Mercedesa. Mieli szczescie, ze wyscig tak sie ulozyl, ze podium Bottasa zostalo uratowane. Slowo jeszcze o Vettelu.. Gosc odwalil typowa jakby to powiedzial Cezary Gutowski "Vettelszczyzne" ????. Zenada na maxa i do tego jego pozycja w zespole wisi na wlosku.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 14 lipca 2019 16:48 przez ranczo0123

Tylko pytanie dlaczego za Hamiltonem nie zostal od razu sciagniety Bottas podczas neutralizacji? Dziwna decyzja Mercedesa. Mieli szczescie, ze wyscig tak sie ulozyl, ze podium Bottasa zostalo uratowane. Slowo jeszcze o Vettelu.. Gosc odwalil typowa jakby to powiedzial Cezary Gutowski "Vettelszczyzne" ????. Zenada na maxa i do tego jego pozycja w zespole wisi na wlosku.
To swoją drogą że dziwne ze Bottasa nie ściągneli bo mogli mu zepsuc wyscig. A Vettel szkoda gadać, co to było, jak uczniak wjechał w tył, zrypał mi kupon na podium Maxa. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom