>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Narodów 2019 mężczyzn

Status
Zamknięty.
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 12 lipca 2019 08:32 przez kamasutra10USA - hc 1.5 set  -  Rosja  1  @  2.29


Mecz o finał rozgrywek w którym gospodarze turnieju podejmują Rosjan. Zapowiada się ciekawy mecz choć liczę na pewna wygrana USA. W spotkaniu z Francja lepsze wrazenie po sobie zostawili Rosjanie wygrywając pewniej niz ich dzisiejszy rywal ale akurat przy bezpośredniej konfrontacji nie musi to mieć żadnego przełożenia. Początkiem czerwca w ramach kwalifikacji do finał six obie drużyny zagrały ze sobą i zdecydowanie lepsi byli Rosjanie wygrywajac 3:0 ale wyedy Amerykanie grali słabszym składem mając świadomość tego ze i tak zagraja w  turnieju finałowym jako gospodarz. Dzisiaj sytuacja ma się nieco inaczej i występując przed własna widownia zawsze podchodzą bardzo serio do każdych zawodów , mysle ze nie inaczej będzie i tym razem i wezmą rewanż za tamto spotkanie ogrywając rywala 3:0 ; 3:1.
Osobiscie widze to tak ze jesli brazylia wygra z iranem to zarówno usa i rosja nie beda chciały wygrac grupy bo wtedy trafia na brazylie. Zapewne beda spore rotacje w skladach. No chyba ze iran sprawi sensacje i wygra to wtedy kazdy bedzie chcial wygrac grupe by zagrać z iranem. Dlatego lepiej poczekac na zakończenie meczu brazylia - iran
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Jedyne co dodam to ,,czapki z Glow'' przed naszymi, ktorzy potrafia mnie poderwac z lozka o 2 w nocy. Nie popadajac w zachwyt Ale co Na To wszyscy Jak 2-skladem ladujemy Kanarki i Persow.
 
B 42,8K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Usa - Rosja 1  1.60

Przed nami ostatnie spotkanie grupy A  pomiedzy Stanami Zjednoczonymi a Rosja. Obie ekipy sa juz w polfinale.Amerykanie wygrali 3-1 z trojkolorowymi, a Rosjanie 3-0. Zwyciezca tego pojedynku zajmie pierwsze miejsce w grupie. Pytanie ktora ekipa bedzie tego chciala. Wiele bedzie zalezalo od pojedynku w grupie B Brazylia - Iran  ktory poprzedni mecz Amerykanow z Rosjanami. Walka toczy sie o 2 miejsce premiujace awans gdyz pierwsze miejsce zajma Bialo Czerwoni. Przy zalozeniu ze Brazylia naszpikowana gwiazdami wygra zajmie 2 miejsce , wtedy w meczu Usa - Rosja mozemy obejrzec tak naprawde cuda. Obie ekipy moga chciec unikac kanarkowych, ale to tylko dywagacje. Wracajac do meczu Amerykanow . Stawiam ich potencjal wyzej niz Rosjan. Sa gospodarzami uwazam ze mimo wszystko wygraja z Rosja i zajma pierwsze miejsce w grupie. Obojetnie na kogo trafia w polfinale. Chcac zdobyc puchar musza tak wygrac ze wszystkimi. W polfinale mozemy miec maly final turnieju Usa - Brazylia i na to licze ze Anderson i społka nie bedą kombinowac.
 
main1991 799

main1991

Użytkownik
Brazylia - Iran
Typ: over 181.5
Kurs: 1.80 STS
Analiza:
Mecz o wejście do półfinału, Polacy już w nim i czekają na rywali.
Tylko nieliczni przed tueturnie obstawiali taki rozwój sytuacji, że to kogoś z pary Iran Brazylia braknie w walce o medale.

Co do samego meczu typuje over punktowy. Żadna z ekip nie powinna odpuszczać i myślę że obejrzymy ciekawy i długi mecz. W ich bezpośrednim meczu w fazie zasadniczej LN padł wynik 3:2 dla Brazylii.

Buki faworyzują Brazylijczyków ale czuje że Iran zachowa się jak Mariusz Pudzianowski i tanio skóry nie sprzeda.
​​​​​
 
neutralny 429,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
USA (+1.5 seta) - Rosja 1 @2.16

Dobrze wyglądały obie drużyny w swoich pierwszych meczach, zarówno Amerykanie, jak i Rosjanie pewnie pokonali Francuzów, którzy ubiegłej nocy bardzo mnie rozczarowali swoją postawą. Mecz o 1 miejsce i wygranie grupy, stawiam w tym pojedynku na gospodarzy, którzy przed swoją publicznością mają wielkie aspiracje, Rosjanie moim zdaniem mogą zacząć kombinować, aby trafić na Polaków w półfinale, którzy od zawsze są dla nich zdecydowanie wygodniejszym rywalem niż Brazylia, która zapewne odprawi Iran. Myślę, że wygrana USA będzie odpowiadać obu drużynom, bo nie wyobrażam sobie, aby przy swoich kibicach ekipa Johna Sperawa cokolwiek kombinowała, oni będą chcieli ten mecz wygrać, bo są bardzo pewni siebie i emanowali tą pewnością z Trójkolorowymi. Kursy na faworyta są niezłe, ale ja spróbuję pograć ich wygraną z setowym handi, bo spokojnie są stanie wygrać dwoma setami.
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Brazylia vs Iran - over 178,5 pkt @1,84 FortunaDecydujący mecz o być albo nie być dla obu zespołów w tegorocznej Lidze Narodów. Oba te zespoły szykowały się mocno na tą imprezę, a jeden z nich zakończy dziś swój udział. Brazylia zagrała bardzo słabo przeciw Polsce. Jeśli patrzeć przez pryzmat rywalizacji z Polakami to Persowie w mojej opinii zaprezentowali się lepiej. Ale w dzisiejszym meczu presja będzie gigantyczna. Jestem pewien, że Brazylia zagra na dużo wyższym poziomie niż przeciwko biało czerwonym. Obie ekipy maja swoje argumenty, zwłaszcza w polu serwisowym i możemy spodziewać się strasznego łomotu z obu stron w tym elemencie. Mecz pomiędzy tymi zespołami, w tych samych składach w fazie interkontynentalnej zakończył się w tie breaku. Dziś myślę że podobnie zwycięsko wyjdą z jutro jednak Brazylijczycy, ale zapowiada nam się pasjonujące starcie i wątpię aby potrwało ono 3 sety. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
cytat z dnia 12 lipca 2019 22:12 przez neutralnyUSA (+1.5 seta) - Rosja 1 @2.16

Dobrze wyglądały obie drużyny w swoich pierwszych meczach, zarówno Amerykanie, jak i Rosjanie pewnie pokonali Francuzów, którzy ubiegłej nocy bardzo mnie rozczarowali swoją postawą. Mecz o 1 miejsce i wygranie grupy, stawiam w tym pojedynku na gospodarzy, którzy przed swoją publicznością mają wielkie aspiracje, Rosjanie moim zdaniem mogą zacząć kombinować, aby trafić na Polaków w półfinale, którzy od zawsze są dla nich zdecydowanie wygodniejszym rywalem niż Brazylia, która zapewne odprawi Iran. Myślę, że wygrana USA będzie odpowiadać obu drużynom, bo nie wyobrażam sobie, aby przy swoich kibicach ekipa Johna Sperawa cokolwiek kombinowała, oni będą chcieli ten mecz wygrać, bo są bardzo pewni siebie i emanowali tą pewnością z Trójkolorowymi. Kursy na faworyta są niezłe, ale ja spróbuję pograć ich wygraną z setowym handi, bo spokojnie są stanie wygrać dwoma setami.
Typ dobry ale błąd bo nie plus 1.5 seta dla USA a minus 1.5 seta po takim kursie typ ktory podałeś był w granicach 1.3
 
 
neutralny 429,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 13 lipca 2019 08:16 przez makalele007

Typ dobry ale błąd bo nie plus 1.5 seta dla USA a minus 1.5 seta po takim kursie typ ktory podałeś był w granicach 1.3
Jasne, że o to mi chodziło, wynika to również z resztą z dalszej części wypowiedzi. Pozdrawiam.
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Hmmm w Polsce:
1.70 na Usa 
1.55 na Rosje.

Za Granica:
1.50 Usa 
1.38 Rosja 

kolosalne roznice....

ciezkie mecze jakby nie patrzac Polacy sa w stanie pokonac Rosjan. 
Aczkolwiek niespodzianki upatrywalbym jesli juz mialbym to robic w 2gim spotkaniu. Ok Kanarki meczyly sie I Z nami i z Iranem. No Ale oni sa  juz w pofinale, a na pewno sa glodni sukcesu i koncowego triumfu i zgarniecia tytulu. W grupie im nie szlo to fakt, ale moze taki  Mial byc styl, nie za wszelka cene. Federer gral takze bardzo himerycznie na poczatku Wimbledonu a Wczoraj odpalil kosmos w meczu z Rafa. Moze i tak Tez byc z Kanarkami ktorzy nie maja jednej gwiazdy a cala ich paka to najlepsi gracze. Leal, Wallace w koncu moga odpalic a Lucarelli juz Wczoraj to zrobil. Moze oszczedzali te gwiazdy wlasnie na te 2 mecze. Moze chca uspic czujnosc gdy Leal, Wallace Lucarelli nic nie grali.
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
To jest tylko moje przemyslenie co do tego meczu, ale faworytami jest dla mnie Usa.

Co do naszego meczu, to brawa dla naszych ale no Z tej calej 3 to z ruskimi mamy najwieksze szanse, poniewaz graja tez 2 skladem czuje zaciety mecz. Usa i Brazil sa na nas bardzo zmotywowani za poprzednie MS we Wloszech i jesli jest juz gra o medale to Brazil juz to wezmie a Usa takze. Dlatego dzisiaj zagramy o medal. 
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Spokojnie jesteśmy w stanie pokonać Rosję w tym składzie. Jeżeli Rosja jest faworytem to tylko delikatnym. Na pewno nie takim jak pokazuje kurs. Brazylia jest w najmocniejszym składzie. Z USA szanse 50/50 więc warto pograć Brazylię 
 
B 42,8K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski


Polska - Rosja 2 @1.38 STS

Polacy zmierzą się ze Sborną w pierwszym półfinale. Moim zdaniem faworytami tego spotkania sa Nasi wschodni sasiedzi. Polacy wygrali oba spotkania w swojej grupie , szczegolnie sensacyjne roztrzygniecie w meczu z Brazylia po tie breaku mozna uznac za sensacje tego final six., gdyz Brazylijczycy graja pelnym skladem a  My druga albo trzecia szostka. Z Iranem rowniez gralismy jak rowny z rownym i wygrana 3-1 rowniez jest niebagatelnym sukcesem. O wygraniu grupy nikt nie marzyl.
Rosjanie natomiast wygrali z Francja i przegrali z Usa zajmujac 2 miejsce w grupie . W meczu ze Stanami Zjednoczonymi  odpoczywali ich liderzy Polatajew, Kliuka i Volkov. Uwazam ze dzisiaj oni powinni wprowadzic Rosjan do wielkiego finalu, wydaje ze dysponuja wieksza sila ataku na skrzydlach i silniej zagrywaja . Moim zdaniem to bedzie mialo kluczowe znaczenie dzisiaj. Polakow stac na wygranie seta ale raczej nic wiecej w dzisiejszym pojedynku nie osigna dlatego typuje 3-1dzisiaj niestety dla przeciwnikow.



Usa - Brazylia over 3.5 seta @1.35 STS
W drugim  półfinale drużyna Stanow Zjednoczonych zmierzy się z Canarinios. Moim zdaniem jest to maly final tej imprezy . Wygrany w tym meczu zgarnie całą pule. Amerykanie wydaha sie lekkimi faworytami tej konfrontacji ale ja osobiscie nie zdecyduje  na wytypowanie zwyciezcy tylko najlepszym typem na to spotkanie wydaje sie byc over setowy..Usa wygralo oba spotkania w swojej grupie tracac tylko 1 seta w konfrontacji z Rosja , Natomiast Brazylijczycy  po porażce z Nami , mieli juz ,, ciepło'' Jednak udalo im sie wymeczyc zwyciestwo z Iranem  3-2 . Teraz tak naprawde czeka ich prawdziwy sprawdzian. Amerykanie na swoim  terenie pragna zwyciezyc w Lidze Narodow.

Drugi polfinal wydaje sie ciekawszy tak naprawde ciezko wytypowac to spotkanie obie druzyny dysponuja  genialnymi skrzydlami i najlepszymi rozgrywajacymi , tak naprawde moze zdecydowac dyspozycja dnia.
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
USA - Brazylia  over 181.5  @ 1.61 Fortuna


 Nie sadze by którakolwiek ze stron wygrała to spotkanie do zera. Wręcz przeciwnie oczekuje zaciętego pojedynku z 4 a może nawet 5 setami. Nie wydaje mi się tez by którakolwiek z partii zakończyła się deklasacją rywala w związku z tym opcja proponowana przeze mnie raczej bezpieczna. Dla bardziej ryzykujących over 184.5 do namysłu i kto wie czy sam się nie skuszę  natomiast gdybym miał wskazać zwycięzcę w tym polfinale to raczej gospodarze choć obecny  kurs 1.53 to stanowczo za nisko by pobrać przy klasie rywala.
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer

Polska +9.5 pkt - Rosja  1  @ 1.72 Fortuna


Wielkiej rzeczy dokonali nasi chłopcy awansując do tego półfinału i już należy im się uznanie , oczywiście apetyt rośnie w miare jedzenia ale bardzo ciężkie zadanie przed nimi. Według mnie Rosjanie odpuscili nocny mecz z USA celowo wolac grać właśnie z nami. Nie ma co ukrywać ze są faworytem w tej konfrontacji. Kibicuje oczywiście mocno naszym ale wszystko na co się zadecyduje to właśnie ten pluszowy hc . Nawet w opcji 3:0 dla Rosjan przy wyrównanych setach istnieje opcja załapania się w tych 9 pkt. Oczywiście zycze powodzenia i trzymam kciuki podchodząc ostrożnie z typowaniem...

 
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Polska vs Rosja - Polska +1,5 seta @2,00 Fortuna
Dziwi mnie bardzo kurs jaki jest wystawiony na Polaków. W fazie grupowej pokazali oni fantastyczną grę i grali jak w transie. Rosjanie na dobrą sprawę zagrali jeden mecz, na dzisiejszy z USA nie ma co patrzeć. Rosjanie przeciw Francji, pomimo tego że zmietli ich z boiska to zagrali fatalnie w ataku. Trio skrzydłowych atakowało na skuteczności 32%. Uratowało ich fenomenalne 20 bloków. Ale z Polską tego wyniku nie powtórzą. Do jak pisałem wcześniej. Rosjanie do turnieju przystępują z marszu. Polacy z pewnością są w stanie wygrać ten mecz. Gra, którą pokazali przeciw Brazylijczykom i Persom powinna im na to pozwolić. Jeśli dziś nie spadniemy poziomem gry to jestem dobrej myśli i uważam, że powinniśmy awansować do finału i zmierzyć się tam z gospodarzami. 
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Początkowo miałem iść w kierunku Polski, ale w Betfan natknąłem się na zakład 

Czy Vital Heynen zostanie ukarany czerwoną kartką podczas meczu z Rosją?
Typ: Tak
Kurs: 2.50


Myślę, że to lepsza opcja a kurs podobny do tego na POL. Do tej pory zagraliśmy W Chicago 2 spotkania. W obu Belg otrzymał czerwoną kartkę. O tym, że jest on pozytywnym wariatem nikogo przekonywać nie trzeba, Dziś gramy z Rosją. Wiadomo jakie mamy z nimi stosunki. Myślę, że gorąco będzie nie tylko na boisku, ale także poza nim. 2.50 w mojej ocenie jak najbardziej do gry. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Polska - Rosja 
Polska win i powyżej 182,5 pkt @4,85 betfan

Przed Final Six mało kto spodziewał się tego, że Polacy zagrają w półfinale. Vital Heynen podzielił reprezentację Polski na trzy składy. Ze względu na sierpniowe kwalifikacje do igrzysk olimpijskich, podstawowi polscy siatkarze trenują w Zakopanem, drugą drużynę szkoleniowiec zabrał do Chicago, a pozostali gracze z szerokiej kadry udali się na Uniwersjadę, gdzie idzie im świetnie, bo dzisiaj zagrają w finale tej imprezy z Włochami. Sam trener do Stanów Zjednoczonych doleciał na kilka godzin przed pierwszym meczem z Brazylią, a bilety powrotne miał zamówione na piątek, ale z powodu awansu musiał przełożyć swój powrót po meczach o medale. To świadczy o tym, że nie spodziewał się takich rezultatów ze strony swojej drużyny.

Polacy w Chicago prezentują się świetnie. Pokonali w znakomitym stylu reprezentacje Brazylii i Iranu, które po rundzie zasadniczej były na pierwszym i drugim miejscu w tabeli, a na ten turniej przyjechały w najsilniejszych składach. Te spotkania dały na pewno wiele do myślenia trenerowi Vitalowi Heynenowi w kontekście składu na sierpniowe kwalifikacje olimpijskie w Gdańsku. Z bardzo dobrej strony do tej pory w Final Six pokazali się Bednorz, Komenda, Kłos czy Huber. Liderami naszej reprezentacji w Chicago są Bednorz i Muzaj. Szczególnie imponuje ten pierwszy, który w końcu w biało-czerwonych barwach gra tak jak w poprzednim sezonie w Modenie. W dwóch meczach tego turnieju zdobył w sumie 42 punkty na bardzo dobrej skuteczności w ataku. Do tego jako jeden z nielicznych w naszej drużynie serwuje z wyskoku i wychodzi mu to przyzwoicie. Na wyróżnienie zasługuje też rozgrywający Marcin Komenda, który znakomicie wykorzystał swoją szansę. Świetnie prowadzi grę polskiego zespołu. Często gubi blok rywali i korzysta ze wszystkich kolegów w ofensywie. Warto wspomnieć też o środkowych Huberze i Kłosie. Obaj są mocnymi punktami drużyny. Norbert Huber w starciu z Iranem miał 8/8 w ataku, kilka naprawdę trudnych zagrywek, a do tego był aktywny w bloku. Nasz młody siatkarz zaliczył występ praktycznie idealny.

Nasi reprezentanci grają na tym turnieju z ogromną pasją. Kiedy tylko tracimy w jednym ustawieniu parę punktów to momentalnie potrafimy je odrobić w kolejnych obejściach. Polacy w swojej grze nie popełniają dużo błędów. Znakomicie współpracuje blok z obroną, dzięki czemu możemy wygrywać długie akcje. Zagrywka w naszej drużynie jest bardzo zróżnicowana. Kłos, Huber, Muzaj czy Komenda zagrywają flotem i potrafią zrobić rywalom tym sporą krzywdę. Bednorz i Kwolek natomiast mają silną zagrywkę z wyskoku. W meczu z Iranem w tym elemencie zdobyliśmy 9 punktów. W naszej kadrze panuje świetna atmosfera, co widać na każdym kroku. W Chicago nasi siatkarze mogą liczyć na wsparcie Polonii. Mecze z Iranem i Brazylią na trybunach oglądało około 2 tysiące naszych rodaków. Spotkania w Final Six dodały chłopakom dużo pewności siebie i z pewnością Polacy w walce o medale nie są na straconej pozycji.

Rosjanie bronią tytułu sprzed roku wywalczonego w Lille. W swojej grupie zajęli drugie miejsce. Pokonali 3:0 Francuzów i przegrali w takim samym stosunku z Amerykanami. Ich dyspozycja jest sporą zagadką. Trener Sammelvuo na ten turniej nie powołał najbardziej doświadczonych zawodników takich jak Michajłow, Butko, Muserski, Grankin czy Volvich. O sile tej drużyny w Chicago decydować mają Wiktor Poletajew, Jegor Kliuka i Dmitrij Wołkow. W meczu z Trójkolorowymi Rosja wygrała bardzo pewnie w 3 setach. Jednak ciężko jednoznacznie ocenić formę tej reprezentacji. W tamtym meczu największe gwiazdy miały ogromne problemy ze skończeniem ataku. Poletajew zanotował 7/23 w ataku, Kliuka 4/18, a Volkov 7/15. Są to niskie wskaźniki skuteczności. Tamto spotkanie Sborna wygrała blokiem, bo w tym elemencie zdobyła aż 21 punktów! Taki wynik i to na przestrzeni trzech setów zdarza się bardzo rzadko.

W starciu z USA trener Sammelvuo dał zagrać rezerwom. Nie miały one większych szans przeciwko gospodarzom Final Six. Jednak nie ma co oceniać tego spotkania, bo obie drużyny miały zapewniony awans i do meczu mogły podejść na luzie. Dużym atutem tej reprezentacji jest zagrywka, bo praktycznie każdy zawodnik zagrywa z wyskoku i sprawiają tym spore problemy przeciwnikom. W przyjęciu jednak Kliuka czy Volkov nie są zbyt pewni i flotem możemy zrobić im spore kłopoty. Nasi siatkarze będą musieli uważać na blok, bo to wielka broń Rosjan, o czym przekonali się już Francuzi. Młodzi zawodnicy Sbornej mają ogromny potencjał i z pewnością w najbliższych latach jeszcze o nich usłyszymy. W tym turnieju wydaje mi się, że nie są jednak w swojej najwyższej dyspozycji i bukmacherzy za bardzo ich faworyzują w starciu z naszą reprezentacją.

W tegorocznej Lidze Narodów w irańskiej Urmii Rosjanie pokonali naszą reprezentację 3:1. Ostatnie lata były pełne pojedynków tych drużyn. Zawsze tym meczom towarzyszy niesamowity ładunek emocjonalny. Oba zespoły mają dziś swoje argumenty. Spodziewam się bardzo wyrównanego starcia, ale po tym jak prezentują się Polacy w Final Six stawiam na to, że po raz kolejny zaskoczymy wszystkich i awansujemy do finału.

 
 
pinio1111 56K

pinio1111

Użytkownik
Barti2000 fajnie opisał naszą reprezentację i poziom na jakim tu grają. Nie będę dublował jego wypowiedzi, tylko napiszę, że dla mnie Polacy są dziś murowanym faworytem, a kursy wystawione na to spotkanie to niezła promocja. Ja już rano zagrałem na czysty win Polski bo obawiałem się że kursy pójdą w dół. Nic takiego się nie stało i jeszcze teraz można złapać ponad 3 na naszą reprezentację. Radzę korzystać i grać wszystko w kierunku naszych. Jeżeli zagrają tak jak w poprzednich meczach to nie będą mieli żadnych problemów z Rosjanami w tym składzie personalnym. Gram to również z handi.

Polska - Rosja  3,15 eTOTO
Polska -1,5seta - Rosja  4,25  Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 182

nafal

Użytkownik
Co do Polaków to w 3 setach mecz ten się nie skończy. Tak sobie myślę że przecież my i mecz z Brazolami i z Iranem gralismy z pozycji underdoga i kompletnie nie musieliśmy tych spotkań wygrać, linczu żadnego by nie było bo każdy wszędzie podkreśla że to co już ugraliśmy to jest ponad limit fchuj. I to jest być może nasza siła że żadnego obowiązku triumfu nie mają nasze Orzełki na sobie. Chyba wszyscy się zgadzamy że ten mecz w 3 partiach się nie zakończy. Na over 3,5 seta kurs @ 1,44 w efortunce zaś w totalku @1,50 (ten mnie sie podoba)..Ale tak teraz patrzę i w etoto kurs na minimum 4 sety to aż @1,60    więc tutaj jest value co ? Ale mi się chyba jeszcze bardziej podoba linia punktowa albo meczowa 181,5 pkt @    1,82 efortunka. co daje w czterech setach takie wyniki minimalne jak 25:20 25:20 25:20 25:22. Idąc dalej jeśli wierzymy w naszych to fajnie wygląda linijka na ich over punktowy over 87,5 co przy czterech setach daje odpowiednio 25, 21,21,21 pkt. Kursik przyjemny bo @ 1,85   . Chyba że bezpieczniej linię niższą over 85,5 @ 1,73   . Kursy na linijki z efortunki i tam są najlepsze spośrób Totalka, fortunki, forbeta i milenium. Innych nie sprawdzałem.
Co sie mnie jeszcze w oczy rzuciło. Bednorz over 17,5 pkt @ 1,74 etoto   . Ziomek złapał wiatr w żagle i robi rozpierdol w ataku jak Sebastian swoim pordzewiałym BMW pod remizą w Kuciapkach Dolnych. Takie moje spojrzenie na to
 
N 182

nafal

Użytkownik


Dubel na punkty który myślę że jest bezpieczny i fajnie siądze bo żaden mecz w 3 setach się nie skończy wg mnie.

 Polska - Rosja over 179,5 pkt @ 1,64    187 pkt

USA - Brazylia over 181,5 pkt @ 1,67   

AKO: 2,74    


I jeszcze jedno. Jak ktoś chce grać na naszych to tutaj kursy od różnych buków legalnych (aktualne na godzine23:32): 

Polska win:
Milenium @ 2,58 
fortunka @ 2,8
forbet @ 2,85
etoto @ 3,0
STS @ 2,76
Total @ 2,90
PZBuk @ 3,25 
LVBet @ 3,15
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom