>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Grubaśne Lokomotywy

@ 49

@panathinaikos

Użytkownik
Dobry jestes gościu! Twoja historie to powinien Netfkix przełożyć na ekran! Dopiero byś zarobił kupę szmalu! Z z Rumunii uciekaj do Hollywood tam zrobisz karierę ze swoim kreatywnym umysłem!
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dzięki Wawo, jak zwykle dzięki Tobie zarobione!
Polecam Wiedeń, piękne miasto, a o tej porze niezatłoczone przez turystów.
Jakiś overek na City to byłaby dobra lokomotywa, ale polecam też coś z działu żużlowego ode mnie.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Witam Panstwa serdecznie po dluzszej przerwie od forum ale nie od obstawiania i grunasnego wgrywania. Ostatnie tygodnie przyniosły mi niezwykle wygrane które pozwoliły mi odbudowac bankroll po nieudanej przygodzie ze wspólnym obstawianiem z cyganem Carusem przez którego musiałem porzucić robotę w Rumunii i przenieść się jeszcze bardziej na południe. Od kilku tygodni pracuje i mieszkam w Varnie w Bułgarii.
Caruso jeszcze kilka tygodnii po ucieczce z Miercurea Sibiului wygrazal mi telefonicznie itp. Pożyczone kasę mu oddałem mimo że musiałem się zapozyczyc u koleżanki. Ale gość chciał procent za swoje przegrane. 
Szkoda pisać. 

Dziś wracam z mega grubasnyn typem prosto z bułgarskiego wybrzeża. Siedząc na plazy popijając piwko Shumensko polecam zagrać na handicap - 1,5 Brazylia  z Polską. 
Wg nowych zasad forum gram za 100j. Co u mnie oznacza bardzo grubo. Ale zmieniam stawkowanie. Długi splacone, układam sie tutaj w Varnie, mam kobietę Bulgarke, prace, jakieś plany. Więc nie szalejemy tylko ostrożna rozważa gra. Od dziś 100j to 1000 lv czyli na polskie złotówki około 2200 pln. 
Kurs na proponowane spotkanie średnio wynosi 1.3. Buka nie ma co podawać ale z reguły gram w pinnie i 365.

Moja kobieta sportem się nie interesuje ale trochę ja zarazilem oglądaniem. Natomiast jej brat jest maniakiem. Yoanna twierdzi że jest uzależniony od oglądania i obstawiania. Ja go rozumiem. Chłop ma 35 lat, nie pracuje, utrzymuje się z buka, ma dwójkę dzieci, żonę, chatę, auto, wszystko co trzeba. 
Warto będzie korzystać z jego typów bo ma chłop łeb. 
Ale dziś to ode mnie. Typy od Jonko wkrótce. 

Brazylia - 1,5
1.3
100j
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No i znów na forum będzie wesoło.... !!!!! ???? Ja to bym wawo zmienił temat na "zwiedzanie świata z Wawo"...
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Obawiam się niestety , ze Rafterek przegrał cała swoją miesięczną bułgarska pensję (tak podaje przynajmniej bułgarski GUS) no i na kolejne lokomotywy będziemy musieli poczekać jakiś czas.....


Chyba,że Yoanna lub Jonko pomogą :)

Swoja droga podoba mi się zmiana stawkowania - z 5 pensji na 1 singiel przechodzimy na 1 pensję !!

Rafti jak za najlepszych swoich lat ☺
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Dziś kończymy sezon letni Grubasna Lokomotywa!

Nadal
1.2 Pinnacle

Co tu dużo pisać 3-0 dla Rafy a Rusek nie ma szans, chyba że przy kieliszku. 
Wchodzę w to grubo za wszystko co ugralem na UŚ Open 10/10

Za tydzień zaczynamy siate! 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 8 września 2019 09:58 przez wawoDziś kończymy sezon letni Grubasna Lokomotywa!
 
Ale co ty chcesz kończyć, jak nawet nie zacząłeś... ! Hahahaha :) W sezonie letnim podałeś 1 typ, który chyba nie wszedł i w ogóle miałeś 3 posty !!!
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 10 września 2019 11:19 przez adamo80

Ale co ty chcesz kończyć, jak nawet nie zacząłeś... ! Hahahaha :) W sezonie letnim podałeś 1 typ, który chyba nie wszedł i w ogóle miałeś 3 posty !!!
Może miał na myśli koniec leczenia
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Witam, niestety do wczoraj.... 
Miałem mega passę zwycięstw pokazanych na ME w siatkówce. Wchodziło wszystko, gruby bankroll uzbieralem. Zagrałem za wszystko co uzbieralem ponad 40 koła na Polskę Serbie Francję +2,5 no i Rosję... 
Ehhh walk straszny. RUSCY zrobili. 
Tak naprawdę nie mam już za co grać. Mam na oszczędnościowym kasę na powrót na stałe do Polski bo mam taki zamiar. Umowa w Varnie kończy mi się z końcem października i chciałem zjechać do Polski na zimę. Ale do tego potrzebuje 20 koła na rozkrecenie się. 
Postanowilem jednak ze zagram za oszczędności a jako plan B wrócę z podkulonym ogonem do rodziców na jakiś czas. Tutaj w Bułgarii dziewczyna mnie rzuciła dla jakiegoś gangusa bułgarskiego więc nic mnie już tutaj nie trzyma. 

Ale do rzeczy. Zagram dwa kupony ostatniej nadzieji. Jeden za 5 koła drugi za 15. Jeden mój autorski drugi z polecenia od kolegi z Włoch który ma pewne info na temat dzisiejszego meczu. 
Brescia - Juventus 
Brescia 6.7 Pinacle
Stawka 5 000

Moj autorski 
Barcelona 1.29
Francja siata 1,43
Serbia siata 1,05
Stawka 15 000


Niech jeszcze raz magia zacznie działać


 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Kolega Giovanni Cię wykiwał. Nie lubi Cię czy o co chodzi? 
Ale nie martw się, dzięki Cazorli jesteś dziewięć do przodu, na bilet do Wawy masz.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Postawiłem GRUBASNIE na Azerki po 4,7 za 10 tys bo miała być ustawka żeby trafiły na Niemki a te jednak wola Turcję bo liczą że słabo grają a jutro je zmiota. Szkoda bo mogłem ja zarobic a one mieć szansę w niedzielę powalczyć o igrzyska.

​​​​​​
Azerki 4,7
10 000
Pinnacle

Ale pewny minus wychodzą podstawowym składem 3-0 biora
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Wawo trzeba było Cska pograć z Handi na połowe w Kosza i byś już był zwyciężony a tak to jest jak się stawia przeciwko Polsce 
Ale kto nie ryzykuje nic niema 
Powodzenia w dalszej grze i odkuciu się na lepsze w tym 2020 roku
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
LOKOMOTYWY nadal jeżdżą i sieją spustoszenie!
Stali bywalcy strefy typera u baski wiedzą jak ja ogrywam. Dziadek z Węgier jest napewno dumny, mój kochany Świętej Pamięci!

Sądzę że niedługo baska sama do mnie zadzwoni żebym już nie puszczał GRUBASNYCH LOKOMOTYW.

A na dziś
Lube Civitanova 1.54
Gornik lub remis 1.23
1.89 Fortunka

Wróciłem do Polski, ożeniłem się to trzeba grać u legalnego z podatkiem niestety, czasem promka bez podatku.

Stawka 10 000 pln rozbite po 1300 na kupon. Jedziemy z GRUBASNYMI!
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Myślę, że czym prędzej powinieneś nawiązać kontakt z Wieśkiem! Niedawno też wrócił z Antypodów, ukrywał się chyba za matactwa, tak wróble ćwierkają na Łazarzu.
Pewnie nie wiesz ale ten stary wyga i zapijaczony degenerat ma niesamowitego nosa do typów i razem byście położyli niejednego buka na łopatki ;) Jakby co, wal do Wieśka jak w dym!
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
LOKOMOTYWY nadal jeżdżą i sieją spustoszenie!
Stali bywalcy strefy typera u baski wiedzą jak ja ogrywam. Dziadek z Węgier jest napewno dumny, mój kochany Świętej Pamięci!

Sądzę że niedługo baska sama do mnie zadzwoni żebym już nie puszczał GRUBASNYCH LOKOMOTYW.

A na dziś
Lube Civitanova 1.54
Gornik lub remis 1.23
1.89 Fortunka

Wróciłem do Polski, ożeniłem się to trzeba grać u legalnego z podatkiem niestety, czasem promka bez podatku.

Stawka 10 000 pln rozbite po 1300 na kupon. Jedziemy z GRUBASNYMI!
Gościu akurat widziałem Twoje kupony w Fortunie i przeważnie widzę na nich czerwień z kursami po @1,2,więc takie bzdety to sobie możesz pisać tym dzieciom z Fortuny co się z Ciebie śmieją!!!!
 
Do góry Bottom