>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Hej Hej Hej tu NBA! (I czasem coś innego)

matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Lecimy z finałami!

Unibet

Kawhi będzie miał double double: TAK kurs: 2,5 (4/10)   
Kawhi over 8,5 zbiórki kurs: 1,91 (5/10)   

Leonard będzie sporo ogarniał w obronie w tym spotkaniu. Może mieć problemy w ataku, ale w defensywie swoje zrobi. Pewnie będzie krył Greena albo Iggiego, pod koniec może pomagać przy splash brothers. Cousins dostanie jakieś minuty, Kawhi powinien być bliżej kosza. To się wiążę z większą ilością zbiórek. Do tego mecz będzie mocno nerwowy i szarpany, obrona elitarna także będzie się działo.

Curry under 31,5 pkt kurs: 1,88 (3/10)   

Defense! Portland nie potrafiło, Houston też, Toronto już musi. Inaczej meczu nie wygrają, jeżeli Curry wrzuci z 5-6 trójek i walnie ponad 32 punkty. Tutaj muszę się skupić na Stefku i jak najbardziej pracować przy nim w obronie. Zadanie trudne, ale do wykonania.

Under 213,5 pkt w meczu kurs: 1,86 (3/10)   

Wszystko już napisane wyżej. Pierwsze spotkania każdej serii tych drużyn były underowe. Teraz dochodzi presja finałów, nie każdy to udźwignie. Elitarna obrona, wszystko opracowane w taktyce. Czekamy na spektakl.

Pascal Siakam under 17,5 pkt kurs: 2 (2/10)   

Tutaj z mniejszym ryzykiem. Siakam może nie wyrobić w tym meczu. W defensywie mocno się przyda, ale pod kosz będzie miał trudno się przedostać. Musiałbym ze 2/3 trójki walnąć, a oto będzie trudno. Green postara się skuteczni go przytrzymać z dala od pomalowanego.

STS: 

Kawhi over 0,5 bloku kurs: 2,25 (4/10)   

j.w. nie ma się co rozpisywać, tylko trzeba oglądać.

Podsumowanie dnia:
(0/6)
Strata: - 210 zł
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Podsumowanie miesiąca. Ostatnie dni niestety zaprzepaściły zysk z tego miesiąca, za co jestem zły na siebie. Za dużo typów i zbyt duże ryzyko. Dlatego ostatecznie na minus kończę maj.

Maj:
Strata: -69, 58 zł.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
  1. Unibet
    Draymond Green over 30,5 (pkt, zb i as) kurs: 1,91 (3/10) 
      (17,10,9)

    Green będzie cały czas pod grą to jest kluczowy zawodnik tej serii. Oststnio w 40 min wyrobil skromne triple doube (10,10,10) Pomimo szybkiego złapania 4 fauli w 4 kwarcie dał radę. Potrzebne są jego pkt jak i Iguadali. Dostaną więcej miejsca i muszą próbować. Sam Curry i Thompson meczu nie wygrają.

    Warriors over 105,5 pkt kurs: 1,94 (3/10) 
      (109)

    Dla mistrzów to mega ważny mecz i nie mogą sobie pozwolić na takie łatwe straty i tracone punkty z kontrataku. Pełna koncentracja i nawet bez Duranta moga rywalowi nawrzucac. Cousins by sie przydał pod koszem, zobaczymy ile minut dostanie. Jak narzuca swoje tempo to w końcu defensywa Toronto moze nie nadążyć.

    K. Thompson over 4,5 zbiórki kurs: 2,3 (2/10) 
      (5)
    Warriors win kurs 2,25 (2/10)   (104:109)

    Dalej nie wierzę że GSW będzie tu 2:0 przegrywalo pomimo całej sympatii dla Toronto. Zobaczymy jak gospodarze, ale doświadczenie i ogranie po stronie mistrzów. Nikt lepiej nie radzi sobie z problemami. Lets go Toronto!
Podsumowanie dnia
(4/4)
Zysk: + 106,5 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Unibet

Dr. Green over 32,5 (pkt, zb i as) kurs: 1,91 (3/10)   (17,7,4)
Dr. Green triple double kurs: 3,5 (3/10)   

Tak jak ostatnio idziemy podobnym tropem. Kluczowy zawodnik po stronie gospodarzy. Piłka ciągle idzie przez niego, aktywny ostatnio w ataku, dołożył 17 pkt. Zabrakło jednej asysty do triple. Ostatnie 4 mecze to 3 razy triple. Spora szansa na powtórzenie tego już w nocy. Do tego można jeszcze pomyśleć o DD dla Cousinsa, bo szykują się spore minuty, zależy ile fauli złapie i kiedy.

Zdobędzie najwięcej pkt w tym dogrywka Leonard/Curry typ: Curry kurs: 1,78 (4/10)   (47 do 30)

Kosmita weźmie ciężar zdobywania punktów na siebie. Ostatnio niby osłabiony i jakiś taki niewyraźny, ale i tak jak zaczął trafiać to 23 uzbierał. Leonard będzie mocno atakowany i podwajany. Iggy i Klay, dadzą radę, nawet na jednej nodze. Currego nie upilnują.

Iguadala over 4,5 asysty kurs: 2,32 (2/10)   (3)

Dwa mecze finałowe to odpowiednio 6 i 7 asyst. Mało rzuca, ofensywnie ograniczony, więc szuka kolegów. Mogą być problemy z trafianiem, ale mam nadzieję, że Klaya jakoś posklejają...

Curry ponad 5,5 zbiórek kurs: 2,1 (2/10)   (8)

Duże minuty, sporo szans do zbiórki. Cousins szybko łapie faule, więc nie wiadomo ile pogra. Będzie wszędzie. Miałem iść w over, ale co tu dużo mówić to dalej dwie świetne defensywy. Toronto ma spore szanse, mam nadzieję, że przy tylu absencjach nie zrobią kupy w majty. Go Raptors!

Podsumowanie dnia:
(2/5)
Strata: - 26,8
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Unibet

Dzisiaj jakoś tak bez pomysłu. Ale próbujemy.

Alfonso McKinnie over 3,5 pkt kurs: 2,25 (2/10)   

Bo się pojawił w ofercie i jest fajny kurs :D dwie trójki dorzuci, ławka powinna być bardziej aktywna niż ostatnio. Ostatnio aż 18 minut. Oby tera podobnie.

Lowry under 6,5 asysty kurs: 1,8 (3/10)   

Ostatnio mieli mega skuteczność i natrzepali tych asyst. Teraz będzie inny mecz, Lowry już tak nie pohasa. Do tego lapie durn faule.

Cousins over 11,5pkt kurs: 2,2 (2/10)   

Ostatnio zagrał kupę, więc daje mu szanse na rehablitacje.

Iguadala over 5,5 zbiórki kurs: 2,3 (2/10)   

Andre mniej dorzuci w tym meczu i mocniej skupi sie na defensywie. Duzo zbiera i licze na jego aktywnosc pod koszem.

Podsumowanie dnia:
(0/4)
Strata: - 90zł
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Unibet

Iguadala under 8,5 pkt kurs 1,7 (2/10)   (5)
Gasol over 6,5 zbiórki kurs 1,75 (2/10)   (8)
Lowry over 4,5 zbiórki kurs 1,91 (2/10)   (4)

Stawiam na defens. Obrona przede wszystkim. Nawet z Durantem będzie ciasny mecz.

Podsumowanie dnia:
(2/3)
Zysk: + 9 zł
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Unibet

Toronto win kurs: 2,3 (4/10)   

Przewaga fizyczna i zdrowotna po stronie gości. Jak dobrze popracują nad trójkami Warriors i dadzą radę znowu w obronie to kończymy. Mam tylko nadzieję, że nie zrobią kupy w majty i nie spalą się psychicznie w końcówce.

Leonard over 2,5 trójki kurs: 2,62 (3/10)   

Kawhi ostatnio nie mógł się wstrzelić, więc teraz ponad 30 walnie. 6-8 prób z dystansu odda także liczę na jego pewną rękę.

Cousins under 11,5 pkt kurs: 1,83 (3/10)   

Boogie nie wyrobi znowu fizycznie. W obronie to sito, także Kerr da szansę Bogutowi. Mam nadzieję, że Looney jednak zagra to ograniczy jeszcze bardziej czas na parkiecie dla Cousinsa. Przy ciasnym wyniku i underowym za wiele nie pomoże.

Iguadala over 4,5 zbiórki kurs: 1,91 (2/10)   

Iggy lubi takie mecze. Presja dużo, intensywność też. Sporo będzie pod grą. Pod koszem też będzie co zbierać.

Gasol over 10,5 pkt kurs: 2 (3/10)   

Marc ofensywnie się przyda. Ma przewagę pod koszem a i z daleka coś dorzuci. Stawka duża, trzeba weteranów.

Dr Green over 13,5 pkt kurs 2 (3/10)   

Splash brothers potrzebują pomocy. Cousins nie ogarnie, Livingston nie umie rzucać, ławka za dużo nie pomoże. Draymond musi robić szalone wjazdy na kosz. Z wolnych trochę dorzuci, pare piłek dobije. Może nawet jakaś trója wpadnie.

Kończmy już ten sezon!

Podsumowanie dnia:
(1/6)
Strata: - 88zł
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Unibet Draftowe przewidywania w NBA!

Coby White under 7,5 (miejsce 1-7 w drafcie) kurs: 1,5 (10/10)   (7)

Suns czy Bulls będą polowali na rozgrywającego. Coby razem z Garlandem powinni być w pierwszej siódemce. Pierwsza trójka jest zaklepana przez Ziona, Moranta i Barreta. Pelikany mogę się przesunąć w dół draftu, Chicago i Suns powinni powalczyć o 4 pick. Pelikany jeżeli zostawią 4 to biorę pewnie Culvera albo Huntera. Nie wiadomo co zrobi Clevland z 5, ale też mogą powalczyć o Garlanda. Coby nie wypadnie poza pierwszą siódemkę, mam nadzieję, że Chicago jakimś cudem o niego powalczy.

Cameron Reddish over 7,5 kurs: 1,98 (10/10)   (10)

Przewidywany pick to 8-10. Cam pewnie talent na miarę TOP 5. Jednak dopiero 3 opcja w Duke, więc jego poczynania był trochę ograniczone. Do tego teraz przeszedł operację. Niby nic groźnego wróci za 6 tygodni. Pierwsze siódemka we wszystkich mockach przewijają się te same nazwiska. Nie wydaje mi się, żeby ktoś go wziął wyżej niż z 8-9. Kurs fajny. Miejsca 4-7 zaklepane dla Huntera, Culvera, Whire i Garlanda.

Brandon Clarke under 18,5 kurs: 1,5 (10/10)     (21)

W mockach typowany dopiero na 26 miejsce. Jednak eksperci widzą w nim dobrego defensora. Do tego w Gonzadze zdobywał i tak średnio 17 punktów, dobry rezultat. Typuje się do na miejsca 12-15. Powalczą o niego Charlotte, przyda im się dobry defensor 3&amp;D, do pomocy Kembie, o ile zostanie.

Tyler Herro over 14,5 kurs: 1,91 (5/10)    (13)

Dobry strzelec, białas, rozciąga grę. Jest duża konkurencja, więc nie wydaje mi się żeby ktoś jego pokroju był w top 15. Sporo pracy przed nim, być może w przyszlości coś z niego będzie, ale są po prostu bardziej wszechstronni zawodnicy do wyboru.

Nassir Little over 10,5 kurs: 1,7 (5/10)   (25)

Nassir dobre warunki i potężny zasięg. W sumie to brałbym go nawet wyżej, ale widzę że nikt na niego nie stawia. Różnie to bywa z tymi przewidywaniami. Na ten moment może spaść nawet w okolice 15 miejsca. 

Kevin Porter Jr Under 21,5 kurs: 1,84 (5/10)   (30)

Zawodnik, który grał mało, doznał kontuzji, a potem został zawieszony przez uczelnie. Złamał jakiś regulamin czy coś w tym stylu. Charakterny gracz, z dużym potencjałem. Bleacher Report zrobili o nim mini dokument na dniach, także pewnie chcę odkupić winy. Widać duże możliwości i jeżeli będzie zdrowy może to być steal draftu. O ile się ogarnie mentalnie. Jego ojciec został zamordowany, teraz gra dla niego i rodziny. Będzie o czym pisać.

PJ Washington over 12,5 kurs: 1,91 (5/10)   (12)

PJ czyli największa gwiazda Kentucky. Silny skrzydłowy, dobry zasięg. Jest nad czym pracować. Nikt go nie typuje wyżej niż 14 miejsce. Takich zawodników jest sporo, a pozycja mu nie pomaga. z nr 8-12 wybierają Atlanta 2 razy, Charlotte, Minnesota czy Washington. Myślę, że taki zawodnik o tej charakterystyce na ten moment tam nie pasuje.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Unibet

Rui Hachimura under 11,5 kurs: 2,5 (10/10)
  (9)

Timberwolves obiecali Japończykowi, że go wezmą do siebie i starają się przesunąć w loterii wyżej. W sumie i tak jest spore prawdopodobieństwo że dostaną go nawet za swój 11 pick. Tutaj myślę że to potwierdzone info jest. Marc Stein podał tą informację, cytując słowa głównego zarządzającego tam Gersona Rosasa. To będzie proces przebudowy, następne lata szykują się spore zmiany.

Podsumowanie dnia:
(4/8)
Zysk: + 133 zl
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Melbet
Australia piłka godz 11:

Brisbane vs Queensland

Obojętnie, która drużyna przejmie prowadzenie i wygra kurs: 5,1 (3/10)   
Obie strzelą i mniej niż 4,5 bramki kurs: 3,13 (4/10)   
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Unibet

Puchar US Open piłka

Atlanta vs Saint Louis over 3,5 kurs: 2,23 (1/10)  

Minnesota vs New Mexico over 3,5 kurs: 2,2 (1/10)  

Summer League NBA

Suns win kurs: 2,9 (1/10)  
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Melbet

USL 2

Ventura vs Glens over 4,5 kurs: 2,4 (1/10) (3:4)   

SL

Atlanta win kurs: 2,55 (1/10)   
Clippers win kurs 2,57 (1/10)   
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra pora coś pograć z kosza. MS to taki przedsionek do NBA. W końcu mamy tutaj 50 przedstawicieli tej ligi. Na początek typy dlugoterminowe z pzbuka:

To ode mnie z dlugoterminowek cos takiego:

PZBuk 
​​​​​
Chiny wygrają swoją grupe, kurs: 2,05

Polska jak wiadomo w sparingach prezentowała się mocno przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. Będą problemy żeby wygrać z Wenezuela, a co dopiero z gospodarzami imprezy. Chiny to też nie jest jakaś potęga. Kilku ogranych zawodników. Rozgrywający Guo Ailun z Liaoning. Do tego wysocy Yi Jianlian (2.13m), Zhou Qi (2.17m) and Wang Zhelin (2.14m) powinni zrobić różnicę. Poza tym ściany i sędziowie będą pomagali, jak to u gospodarzy.

Argentyna wyżej niż Litwa kurs: 1,9

Po prostu mają łatwą drabinke. W pierwszej fazie Włochy, Nigeria, Korea. Potem ewentualnie Chiny, Wenezuela, Wlochy albo Nigeria. Ćwierćfinały powinni zrobić, chociaz sa slabsi od Litwy. Ci drudzy maja Senegal, Australie i nieobliczalna Kanade w grupie. Potem czekać będą Niemcy i Francuzi. Dużo trudniejsza przeprawa ich czeka.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
MLS na noc:

Dallas vs Cincinatti
Typ: over: 3,5    (3:1)
Kurs: 2,1 (Melbet) 1j

League Pro

NY RB II vs Sacramento
Typ: over 3,5   (1:0)
Kurs: 2,34 (Melbet) 1j

Zysk: +10 zł
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
MŚ w kosza:
(1j=100zł)
Melbet

Czechy +29,5 kurs: 1,9 1j   (88:67)

Czesi dobrze prezentowali się w sparingach. Przed samymi mistrzostwami zagrali bardzo wartościowy mecz z Litwinami, przegrany minimalnie. USA jak wiadomo przyjechało mocno eksperymentalnym składem. Są zdecydowanym faworytem, co do tego nie mam wątpliwości. Jednak takie handi trzeba spróbować. Moim zdaniem aż takiej przewagi tutaj nie będzie, a mecz może być bardziej defensywny niż by się wydawało.

Nikola Vucevic over 15,5 punktów kurs: 1,84 1j   (12 pkt, zbyt duża przewaga Greków i mało pograł)

Czarnogóra łatwo nie przegra z Grekami, myślę że to handi też jest trochę za duże. Vucevic będzie tam liderował, znając siłę tej kadry jest spora szansa, że zakręci się w okolicach 20pkt. Chyba, że Antek będzie chciał mu pokazać miejsce w szeregu. Ni mniej ni więcej będzie straszył z półdystansu i z dystansu. Coś tam doda pod koszem. Nicola średnio przeciwko Antkowi rzucał w NBA 20,8 pkt.

Suma Tomas Satoransky/Kemba Walker 30.5 powyżej kurs: 1,85 1j    (Kemba 13, Sato 17...)

Sato to wiadomo lider Czechów, świetnie mu szło w sparingach. Tutaj już będzie dużo trudniej o dobre pozycje rzutowe. Amerykanie nie pozwolą mu na łatwe wchodzenie pod kosz. Ja jednak liczę na jego dobre rzuty dystansowe. Do tego myślę, że Kemba będzie naturalnym liderem. Teoretycznie powinien kryć Tomasa, ale jest słabym defensorem. Tutaj będą się wymieniać w kryciu. Myślę, że obaj są w stanie spokojnie ponad 30pkt dorzucić nawet przy underowym spotkaniu. Dla Kemby to jest bardzo ważna impreza, a rola lidera powinna mu sprzyjać. Sam wspomina cały czas że dla niego to zaszczyt. 
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Nikola Jokic over 1,5 zbiórki ofensywnej kurs: 1,8 (Unibet) 1j   (3)

Ciekawa opcja myślę, że godna uwagi. Joker będzie mocno zmobilizowany po tym jak go ostatnio wyrzucili. Mecz zapowiada się naprawdę zacięty i te linijki trochę chyba na wyrost, szczególnie handi na Argentyne. W ostatnim spotkaniu z Hiszpanią w 16min miał 2 zbiórki ofensywne. Będzie potrzebny pod koszem i razem z Raduljica powinni zrobić różnicę, Boban za dużo minut nie dostanie.

Polska under 67,5 pkt kurs: 1,92 (Unibet) 1j   (90:78)

No cóż Hiszpania nie pozwoli nam na wiele i tutaj każdy wynik niż nasza wysoka porażka to będzie niespodzianka. Dodatkowo myślę, że obrona Hiszpanów mocno ograniczy nasze poczynania. Przeciwko Hiszpanom tylko Serbia rzuciła 69 pkt, a to i tak jest mało. Chyba, że będą prowadzić 30 punktami do połowy to potem sobie odpuszczą. Oby był jak najdłużej wyrównany mecz.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
 Na 10 mecz o 3 miejsce Australia z Francja: (Betfan)

W meczu + 180,5 punktów kurs: 3,1 (1j)   
Ingles over 20,5 (pkt, zb i as) kurs: 1,97 (1j)   
Australia win i over 170,5 pkt kurs: 3,75 (1j)   

Liczę że Australia się nie podlamala po tej pechowej porażce z Hiszpania i że starczy im sił na mecz o brąz. Bardzo mi się podoba ich gra na całym turnieju. Dużo trójek, szybkie dzielenie się piłką i dużo asyst. Patty Mills walczy o tytuł najlepszego strzelca, mam nadzieję że utrzyma skuteczność. Pierwszy mecz pomiędzy nimi był bardzo wyrównany teraz może być podobnie. Punktów już tyle mogą nie nastukac, ale mecz powinien być otwarty. Dodatowo liczę na Inglesa i jego wszechstronność. Raz nawet otarł się o triple double, tutaj mam nadzieję że dorzuci trochę więcej punktów i wspomoże Millsa w ofensywie.
 
Do góry Bottom