>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betfan najlepszy bonus

M 27,2K

madangelo

Forum VIP


Aktualnie bukmacher ma bonus dla nowych klientów i bonusy stałe.



____



Bonus dla nowych klientów reklamują jako : MEGA PAKIET 3000zł na start. Wygląda to tak:

1. Wpłacasz kasę



Pamiętaj! Minimalna wpłata to 20zł. Grasz za jej równowartość (min 2 kupony z kursem AKO 2,0)

2. Dostajesz bonus



Otrzymujesz bonus od trzech pierwszych wpłat (10% od pierwszej - maksymalnie 150zł, 8% od drugiej



- maksymalnie 100zł, 5% od trzeciej - maksymalnie 50zł)

3. Obracasz bonus



Pięciokrotnie obracasz bonusem (min 3 zdarzenia na kuponie, kurs pojedynczego zdarzenia min 1,2, kurs AKO min 2,0)

4. Powiększamy wygraną



W momencie przenoszenia kasy z salda bonusowego na saldo główne POWIĘKSZAMY WYGRANĄ x10

https://ibb.co/KVkvLWG



Zamiast zaproponować cos prostego i przejrzystego znowu mamy jakies liczbowe zawiłosci. Jak ktos nie ma co robić w życiu to może sobie to porozkminiać. 



_____



Ciekawiej wyglądają stałe bonusy: BEZ PODATKU do 20% EXTRA



Lubisz gdy ktoś załatwia zbędne formalności za Ciebie? My też. Wkurzają Cię podatki? Nas też. Graj tak jak chcesz, a my po prostu powiększymy Twoją wygraną - 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. ZAWSZE.

1. Tworzysz kupon



Tworzysz swój kupon dodając wybrane przez Ciebie zdarzenia. Tak po prostu, resztę załatwimy za Ciebie.

2. 14% więcej



Gdy na Twoim kuponie będą co najmniej 2 zdarzenia z kursem łącznym co najmniej 2, zmieniamy współczynnik na 1, a więc Twoja wygrana rośnie o 14%

3. graj lub walcz o więcej



Możesz zagrać kupon ze współczynnikiem 1 albo zgarnąć więcej! Jeśli na Twoim kuponie znajdą się 4 zdarzenia z kursem łącznym 4, to dorzucimy coś extra! To łącznie aż 20% więcej niż w standardowej ofercie. Gotowy? Po prostu kliknij ZAGRAJ i ciesz się emocjami!

4. nowy kupon



Może jeszcze jeden kupon? U nas możesz wygrywać więcej bez ograniczeń. Tak po prostu, grasz kiedy chcesz i zgarniasz ile chcesz. ZAWSZE.

https://ibb.co/qDWtrwb



Promocja troche podobna do tej jaką oferuje Totolotek. Tam "gra bez podatku" jest możliwa w każdy piątek oraz dni rozgrywek LM, LE i reprezentacji. Może być jedno zdarzenie, kurs minimalny @2 i sawka min 20zł.



W Betfan mamy codziennie "gre bez podatku" o ile nasz kupon będzie sie składał z 2 zdarzeń z łącznym kursem powyżej @2. Nic nie ma o stawce minimalnej. W przypadku 4 zdarzeń i kursy powyżej @4 wygrana jest zwiększana nie o 14% a 20%



Promocja nie obejmuje systemów, gier wirtualnych i rozgrywek ITF , można sie z krótkim regulaminem na stronie zapoznać.



 



Szkoda że muszą być minimum duble do tej promocji ale myslę że tym rozwiazaniem bukmacher podłapie sobie troche klientów. 
 
paypal 1,4K

paypal

Użytkownik


Tak trochę przypomina bet365 (zielona strona) i szkoda trochę ze nie oferują bonusu za samą rejestrację jak to u innych bukmacherów a taka promocja zachęciłaby na pewno sporą liczbę nowych graczy.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik


Czyli każdy zakład u nich, który ma co najmniej 2 zdarzenia i łączny kurs powyżej 2.0 będzie bez podatku?
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
cytat z dnia 3 maja 2019 20:55 przez qarny


Czyli każdy zakład u nich, który ma co najmniej 2 zdarzenia i łączny kurs powyżej 2.0 będzie bez podatku?



Na tą chwilc dokładnie tak to wygląda.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik


Na live zakłady grane za kilka setek czekają kilkadziesiąt sekund na akceptację. Także ten buk wygrywać dużych pieniędzy nam nie da.
 
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik


Dopiero dzisiaj zwróciłem na to uwagę i jestem zainteresowany tym bukmacherem. Dużych nadziei w nim nie pokładam aczkolwiek czas na...testy :)
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik


Bonus powitalny nie jest jakiś niesamowity ale ten bonus z graniem bez podatku i dodatkowe 20 % od 4 wydarzeń przy ako 4 w góre jest godny uwagi i myślę że warto dać im szanse zobaczyć jak się rozwiną. 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Potwierdzam badziew pokroju Totalbet. Zalozylem konto na probe i juz przy pierwszym becie pre za 500zl wywalilo reczna weryfikacje. Stawka zostala odrzucona i zmieniona na tylko 250zl. Mysle jedym dalej to samo. Patrze a kurs juz polecial w dol. Widocznie moja szalona stawka zwrocila uwage buka i to spowodowalo spadek. Jako, ze bet godny uwagi to nawet po mniejszym kursie chcialem go zagrac. Mysle obnize stawke to mi recznie nie beda weryfikowac. Stawka 200zl i znowu reczna weryfikacja. Po kilku minutach zaakceptowali. Sprobowalem znowu za 200zl i znowu reczna weryfikacja. Znowu zaakceptowali. Po tej probie kursy znowu w dol. Zagralem jeszcze raz za 200zl i znowu trzeba czekac na akceptacje. Zaakceptowali ale kurs znowu w dol. Z poczatkowego kursu 2.05 zjechali do poziomu 1.65. Dalsze proby odpuscilem ze wzgledu na brak oplacalnosci. Robie obrot i sie zmywam.
 
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
A dobrze rozumiem tą promocje z bonusem? przy depozycie 1500 dostajemy 150 na saldo bonusowe i to co ugramy z bonusowego po obrocie mnożą x10?
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Warto odnotować że po cichu zmieniły sie warunki (teraz na dniach jakos) odnosnie gry bez podatku przy dwóch zdarzeniach i kursie kupony &gt; @2.

Do tej pory aby zakwalifikować sie do tego bonusu należało złożyć kupon z przynajmniej dwóch pozycji dający ako przynajmniej @2. W praktyce można było dokładać zdarzenie z kursem @1,01 czy @1,06 aby powiększyć wygraną o 12%.
Teraz aby załapać sie na ten bonus poza dwoma pozycjami i kursie min. kuponu @2, każde zdarzenie musi mieć kurs minimalny przynajmniej @1,25.
Analogicznie z bonusem przy 4 zdarzeniach.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 11 lipca 2019 22:05 przez madangeloWarto odnotować że po cichu zmieniły sie warunki (teraz na dniach jakos) odnosnie gry bez podatku przy dwóch zdarzeniach i kursie kupony &gt; @2.

Do tej pory aby zakwalifikować sie do tego bonusu należało złożyć kupon z przynajmniej dwóch pozycji dający ako przynajmniej @2. W praktyce można było dokładać zdarzenie z kursem @1,01 czy @1,06 aby powiększyć wygraną o 12%.
Teraz aby załapać sie na ten bonus poza dwoma pozycjami i kursie min. kuponu @2, każde zdarzenie musi mieć kurs minimalny przynajmniej @1,25.
Analogicznie z bonusem przy 4 zdarzeniach.
Potwierdzam. Wczoraj sam niemilo sie o tym przekonalem i troche czasu mi zajelo zanim zrozumialem o co chodzi. Cwaniaczki zabezpieczaja sie zeby ludzie nie grali bez podatku poprzez dodawanie typu z kursem 1.01. Zawsze to kurs 1.25 zwieksza szanse na wtope w porownaniu do 1.01. Oczywiscie zmiana na minus.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Limity po kilku kuponach. Za 100 max 200 zł dają zagrać plus trzeba czekać na akceptację . Jednym słowem syf.
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Nie rozumiem takiego podejścia. Jeśli ktoś zakłada firmę bukmacherską to chyba musi liczyć się z tym że są ludzie którzy grają za więcej niż 10 zł. Ne jestem obeznany w branży ale mam często wrażenie że tego typu firmy to zakładają grupy przestępcze do prania kasy
 
P 0

pieterex

Użytkownik
Co do gry "bez podatku"- jak dla mnie zmiana z kursem minimalnym zdarzenia na 1,25 nie zrobiła różnicy, bo z doświadczenia wiem, że takie małe kursy przeważnie zawalają kupon :)
Ten bonus od pierwszych trzech wpłat jest fajny. Udało mi się obrócić drugim bonusem od depo i niezłą sumkę przygarnąłem hehe :D
Na pewno mają jeszcze dużo do poprawy, no ale dajmy im czas, są nowi i podejrzewam, że jeszcze się rozwiną. Zawsze to alternatywa od grania cały czas na STS, Fortunie czy Totolotku. Więc ogólnie daje 4/5.
 
B 29,7K

bartezgambler

Użytkownik
Chciałem tylko wszystkich którzy zamierzają grać w betfan przestrzec przed tym bukmacherem.
Limity na zakłady zaraz po założeniu konta,  100zł na zdarzenie i od razu spadek kursów.
A szczytem bezczelności było jak rozliczyli zakład: Czy Marek Kuchciński zostanie odwołany z funkcji Marszałka Sejmu VIII kadencji.  Pomija fakt, że celowo sformułowali go w mocno nieprecyzyjny sposób by mieć furtkę  z której oczywiście skorzystali gdyż zakłada rozliczyli jak przegrany. Pan na czacie przytacza jakieś mgliste regulaminy z których nie wiele wynika. Skoro nawet przyjąć za ich logiką, że nie został odwołany to powinny być zwroty, gdyż do głosowania nad odwołaniem w ogóle nie doszło.
szkoda bo były połapane kursy nawet 8.
Bukmacher trafia na czarną listę nie polecam tam grać.
 
 
Do góry Bottom