>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

AIHL / NZIHL - Australia / Nowa Zelandia - 2019

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jako, że zainteresowanie ligami z kraju kangurów i okolic powoli rośnie zakładam temat poświęcony AIHL i NZIHL. Zapraszam do dyskusji i podawania typów z analizami! ​
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Melbourne Ice DNB @2,55       Totolotek
Sydney Ice Dogs - Melbourne Ice 08:45 (4:6)
Skoro już jestem to rozpocznę "działalność" w temacie. Zaznaczam od razu, że nie ma co szaleć ze stawkami. Bukmacherzy mocno  faworyzują gospodarzy, ale według mnie oba zespoły mają podobne szanse na zwycięstwo. Gospodarze z Sydney zwyciężyli jedynie dwa spotkania z siedmiu ostatnich w dodatku oba zwycięstwa odnieśli z czerwoną latarnią ligi - Adelaide. Goście wykazują się podobną choć nieco lepszą formą. Cztery zwycięstwa w ostatnich spotkaniach w tym również dwa z Adelaide. H2H wyrównane, chociaż ostatnio bardziej po stronie Ice Dogs. Mimo to zaryzykuję za drobne zakład w kierunku gości. Warto dodać, że w Totolotku kurs na DNB jest wyższy niż w Fortunie na OT.
 
Otrzymane punkty reputacji: +105
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Adelaide-Perth
Perth RT
kurs 1.26 fortuna  

Najsłabszy zespół gra jutro z ekipą ktora w tym sezonie aspiruje do pierwszej czworki. Mimo kiepskiego poczatku spowodowanego po czesci kalendarzem myślę ze pójdą w gorę tabeli a jutro ograją czerwoną latarnię.
Warto to tez zagrac z handi jak ktos znajdzie.  

Sydney Bears-Sydney Ice Dogs
Bears RT
Kurs 1.78 fortuna   

Derby Sydney. Jak to derby napewno beda zacięte, ja jednak ide w kierunku vicemistrza kraju, który na ten moment lepiej sie prezentuje niż sąsiad zza między.  Muszę przyznać ze co do potencjału poszczególnych drużyn w AIHL to jeszcze sobie nie wyrobiłem sobie 100% poglądu ale pracuje na tym

Ako kurs 2.24       
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Sydney Bears '60 @1,78 Fortuna
Sydney Bears - Sydney Ice Dogs 9:00 (6:4)Jeśli chodzi o mecz Adelaide z ekipą z Perth to męczy mnie przeczucie, że gospodarze mogą się przełamać w sobotę lub w niedzielę. Skoro całej lidze gra się trudno w odległym Perth to może to zadziałać w drugą stronę i przyjezdni pierwszy mecz na wyjeździe mogą "wtopić" nawet z czerwoną latarnią. Poza tym w tym roku Perth na wyjeździe wygrali tylko raz. Za drobne Adelaide OT @4,55 Fortuna. Co do derbowego starcia w Sydney podzielam zdanie @mark1973 i wierzę w zwycięstwo Bears. Forma podobna, H2H na korzyść gospodarzy, własna tafla. Ice Dogs w pięciu ostatnich spotkaniach wygrali tylko dwa razy do tego z najgorszą drużyną ligi. Gospodarze nie byli lepsi, bo mają identyczny bilans zwycięstw, ale do tego wliczają się dwie porażki z wielokrotnym i aktualnym mistrzem Australii - CBR Brave. Brave wygrywają ze wszystkimi, więc nie stawia to ekipy z Sydney w złym świetle. Bears radzą sobie ostatnio znacznie lepiej od rywali i liczę jutro na komplet punktów dla Miśków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro znów gra AIHL wiec spróbuje. Oferta troche słaba wiec gram co jest:

Sydney Ice Dog - Canberra Brave
CBR RT  
kurs 1,5 STS

Do Sydney przyjezdza lider i mistrz kraju, zespół który w tym sezonie zdominował rozgrywki i mysle ze dla gospodarzy , którzy wczoraj rozegrali zaciety mecz derbowy beda to za wysokie progi. Jezeli miałbym mozliwość to zagrał bym to handi minus 1,5

Melbourne Mustang - Newcastle North Stars
Newcastle ml  
kurs 1,65 STS

Wicelider z Newcastle przegrał wczoraj z Melbourne Ice mimo ze na niespełna 6 min przed koncem prowadził 3-2, mysle ze to zadział jutro mobilizujaco i mimo ze bedzie to b2b to nie bedzie miało to znaczenia bo licze tutaj na rytm meczowy. Gospodarze u siebie groxni ale to ekipa gości spisuje sie jak do tej pory lepiej w rozgrywkach i licze na wywiezienie punktów z Melbourne w ten weekend.

ako 2,48 STS      
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj spróbuję trochę inaczej niż zwykle, bo pogram bramki. Już na pierwszy rzut oka widać, że AIHL to bardzo overowa liga i co za tym idzie - kursy na zdarzenia "powyżej" nie powalają, ale linie wystawione w Fortunie nie są z kolei takie wysokie i za mniejszą stawkę można spróbować. Kilka słów uzasadnienia - Newcastle gra dzisiaj drugi mecz pod rząd, więc formacje defensywne mogą nie być w pełni sił i Mustangs z pewnością strzelą 2-3 bramki - resztą powinni dołożyć goście. Jeśli chodzi o CBR Brave to wielokrotni mistrzowie Australii sami strzelają średnio 5,5 bramki na mecz, więc co do tego meczu mam małe wątpliwości. Zostaje trzeci mecz. Adelaide - Perth, czyli powtórka ze wczorajszego dnia gdzie padł under 6,5. Szansa gospodarzy na odwet i całkiem niezła ostatnio skuteczność gości może się przełożyć na wynik odmienny od wczorajszego. Próbujemy.
  • Mustangs - North Stars powyżej 5,5 @1,31   
  • Ice Dogs - CBR Brave powyżej 6,5 @1,38
  • Adelaide - Perth powyżej 6,5 @1,48   

AKO @2,68        Fortuna // jedna bramka za mało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej


Sydney Bears – Newcastle North Stars

Typ : Sydney z x      

Kurs 1,8 STS

 

Jutro do Sydney przyjeżdża vicelider z Newcastle, druzyna która punktowo przewyższa gospodarzy. Jednak Bears u siebie potrafią grać, od kilku sezonów to jeden z najlepiej punktujacych ekip na własnym lodzie. W tym sezonie grali już taki mecz i goście byli lepsi o jedna bramke. W ekipie Bears doszło do kilku wzmocnien od tego czasu i wyniki widać ida w góre, to aktualny v-ce mistrz kraju i cele znów sa wysokie. Mysle ze sa duże szanse na rewanż, tym bardziej ze gościom zdarzają się wpadki wyjazdowe. Z mniejsza stawke proponuje czyste zwycięstwo (RT) po kursie 3.  
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
@mark1973 uprzedził mnie ponownie, ale dorzucę kilka zdań, bo "czaiłem" się na ten mecz od środy. Miałem zamiar spróbować handicap -1,5 na gospodarzy, ale jedyna firma oferująca handicapy na AIHL ma ofercie tylko handi dodatnie na Bears... Nie pozostaje mi nic innego jak zagrać zwycięstwo gospodarzy w regulaminowym czasie. W sumie nie ma zbyt wiele do dodania oprócz tego co napisał kolega wyżej - forma na podobnym poziomie, ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli. Sydney Bears w ostatnich pięciu spotkaniach przegrali dwa razy z tym, że były to dwa mecze z liderem i wielokrotnym mistrzem Australii - CBR Brave - z którym mało kto potrafi zwyciężyć.

Sydney Bears '60 @3,15    Totolotek
Sydney Bears - Newcastle Northstars 11:30
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj nie wyszło ale dzis spróbuje zagrac na bramki

Sydney Ice Dogs - Adrenaline Adelaide

Najsłabszy od kilku sezonów zespól przyjezdza do Sydney i spodziewam sie tutaj goli bo nie licze tutaj na niespodzianke w postaci przełamania gosci

Over 7,5 kurs 1,7 STS ( 10-1  )  

Cannbera Brave - Melbourne Ice

W tym meczu równiez liczne na siłe lidera i moze bramke , dwie gości. Roznica w klasie obu ekip zbyt duzaa kurs na gospodarzy nie warty gry

over 7,5 kurs 1,75 STS ( 8-4 )   

ako 2,98      
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Melbourne Mustangs '60 @1,90       Fortuna
Melbourne Mustangs - Perth Thunder 9:00
Ja ostatnio na bramkach się kilka razy przejechałem, więc odpada. Od wczoraj chodzi mi po głowie mecz Melbourne - Perth. Gospodarze w ostatnim okresie w dołku natomiast wydawać by się mogło, że ekipa z Zachodu złapała rytm - Perth wygrali ostatnie cztery spotkania z rzędu, ale... wszystkie cztery mecze zagrali z czerwoną latarnią ligi - Adelaide. Nie może to być miarodajna statystyka, bo ekipa z Adelaide nie wygrywała w lidze od co najmniej dwudziestu spotkań. Z drugiej strony mamy drużynę z Melbourne, która w pięciu ostatnich spotkaniach odniosła cztery porażki, ale trzy z tych pojedynków stoczyli z CBR Brave - idącym jak walec liderem, który w szesnastu spotkaniach tego sezonu przegrał tylko jeden raz. Obie ekipy po kilkudniowej przerwie, a Perth rozegra trzecie spotkanie wyjazdowe z rzędu. Forma obydwu drużyn raczej na podobnym poziomie. Możliwy jest rzadko pojawiający się w Australii remis, ale wydaje mi się, że Mustangi dzisiaj się przełamią i zwyciężą w regulaminowym czasie wykorzystując atut własnego lodowiska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
West Auckland Admirals '60 @2,40        Totolotek
West Auckland Admirals - Botany Swarm (1:4) 6:30
Dzisiaj spróbuję czegoś bardziej egzotycznego. Głównie dlatego, że w Australii nic nie zwróciło mojej uwagi. Ciekawie wygląda spotkanie w nowozelandzkiej ZIHL między wiceliderem i ekipą z trzeciego miejsca. Kilka godzin temu bukmacherzy mocno faworyzowali drużynę przyjezdnych dzięki czemu zainteresowałem się tym meczem. Obecnie kursy na gospodarzy spadły co wcale mnie nie dziwi, bo forma obu zespołów jest podobna nawet biorąc pod uwagę ostatnie 10 - 15 spotkań. Admirals są niepokonani na swoim lodowisku od ponad roku, a wczoraj pokonali właśnie Botany Swarm w dogrywce, więc dlaczego nie mogą tego powtórzyć dzisiaj z tym, że w czasie regulaminowym? Oczywiście jest to bardziej prawdopodobne niż przewidują bukmacherzy. Najważniejszy powód oprócz zbliżonej formy obydwu zespołów, który skłania mnie do zakładu w kierunku Admirałów przedstawiam na poniższej grafice:
PS. Zapomniałem dodać, że powyższe spotkanie to derby Auckland.

Edit// Admirałowie wykończyli się sami raz po raz łapiąc wykluczenia... 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja jutro znów ide w bramki w AIHL

Melbourne Mustang - Perth over 6,5 ( 3-4)   a jednak było grać rewanż gości
Canberra Brave - Melbourne Ice over 7,5 ( 5-1)  
Sydney Bears - Adelaida over 7,5 (6-4)  
ako 5,51 STS      

Co do wyników meczy to zaden mnie specjanie do konca nie przekonuje wiec postanowiłem isc w bramki jak wczoraj. Moze nie bedzie w tych meczach az tylu ale to bardziej overowa liga niz underowa.
Pierwsza para. Wczoraj padło 9 bramek , jutro nie spodziewam sie tylu ale mozliwy rewanz gosci i ten 7 wg mnie mozliwe ze wpadnie
W pozostałych dwóch parach znaczna przewaga gospodarzy i spodziewam sie przekonywujacych zwyciestw a moze i goscie cos dorzucą.


 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Melbourne Ice wygra w pierwszej tercji @2,55    STS
Melbourne Mustangs - Melbourne Ice 11:30Kolejne derby Melbourne. W przypadku rywalizacji obydwu ekip pierwsi do ataku zazwyczaj ruszają zawodnicy Ice co łatwo zauważyć patrząc na wyniki poszczególnych spotkań rozgrywanych między nimi. W ośmiu spotkaniach na ostatnich dziesięć zwycięstwo w pierwszej części gry przypadło dla dzisiejszych "gości". Słowo "gości" znalazło się w cudzysłowie dlatego, że zarówno Ice jak i Mustangs rozgrywają swoje mecze domowe na tej samej hali. Spokojnie można powiedzieć, że obie ekipy grają dzisiaj u siebie. Za gośćmi przemawia również forma, która nie jest ogromnie wysoka, ale nieco lepsza niż u gospodarzy. Gdyby hala na której rozegra się dzisiejszy mecz należała wyłącznie do Mustangów to pewnie zaryzykowałbym ich zwycięstwo, ale z powodu braku przewagi własnego lodu i bardzo wyrównanej formy wolę spróbować typu statystycznego.

 Edit// Dobrze, że to tylko wakacyjne granie, bo ostatnio pech mnie prześladuje. Niewykorzystana 200 procentowa sytuacja Melbourne Ice sam na sam z bramkarzem Mustangów i marna przewaga w wykonaniu gości daje wynik bezbramkowy po pierwszej tercji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Melbourne Mustangs - Melbourne Ice

Tak sie zastanawiałem, czy w ogóle ruszac ten mecz dziś. Derby rządzą sie swoimi prawami, nieważna forma i pozycja w tabeli. Pojedynki obu ekip w tym sezonie sa bardzo zaciete, raz wyrały Mustangi , raz był remis a raz wygrało Ice. Jak wspomniał kolega @rasijskij  drużyny te maja wspólną hale, wiec nia ma przewagi własnego lodu. W tabeli tez ze sobą sąsiadują a ich forma wydaje sie byc dosć podobna, no może dla mnie ze wskazaniem na Ice. Typem który rysuje mi sie na to spotkanie to remis, tym bardziej , ze kurs na to zdarzenie jest bardzo wysoki i za mniejsza stawke spóbuje to zagrać.

Remis kurs 4,75 fortuna (5-1)       
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Canberra Brave - Newcastle Northstars

Mecz na szczycie AIHL, spotkanie lidera z viceliderm. Ja tutaj ide w strone aktualnego msitrza kraju, zespołu grajacego rowniej i pewniej. Poza tym w takich meczach ttzeba pokazac moc i spodziewam sie tego po gospodarzach

CBR  RT kurs 1,4 Fortuna ( 3-2)  

Perth Thunder - Sydney Ice Dogs

Perth to bardzo trudny teren do grania, odległość od Sydney nie bez znaczenia, ale i aspiracje Perth sa wysokie i mysle ze gospodarze beda jutro górą.

Perth ml kurs 1,4 fortuna(7-5)  

ako 1,96 Fortuna      
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Canterbury Red Devils lub remis @3,79        STS
Canterbury Red Devils - Dunedin Thunder 6:30Ja dzisiaj odpuszczam Australię. Niby fajne kursy na Perth i Bears, ale nie mam pewności. Spróbuję ustrzelić coś w Nowej Zelandii. Wydaje mi się, że można się spodziewać "niespodzianki" w Canterbury. Już kiedy spojrzymy na tabelę, a następnie sprawdzimy kursy coś wydaje sie być nie tak. Oba zespoły w ostatnich pięciu meczach bez punktów i z podobnym bilansem bramkowym. Zresztą w skali całego sezonu obie ekipy nie radzą sobie zbyt dobrze. Co dalej? Red Devils wszystkie swoje punkty zdobyli na swojej tafli co oznacza, że mogą sie dzisiaj przeciwstawić słabiutkim gościom, którzy na wyjeździe nie zdobyli jeszcze ani jednego oczka. Kolejny punkt na korzyść gospodarzy to H2H. W poprzednich dwóch latach Devils nie przegrali w czasie regulaminowym ani razu grając z Dunedin Thunder. Jak widać większość czynników przemawia na korzyść gospodarzy, a bukmacherzy wystawiają na zwycięstwo gości kurs rzędu 1,20... Możliwe, że istnieją jakieś poważne braki kadrowe w ekipie gospodarzy o których nie wiem - stąd tak wysoki kurs. Mimo to wydaje mi się, że warto zaryzykować za odpowiednią stawkę. Edit// Tak sobie siedzę w pracy i myślę, że jednak warto spróbować coś z Australii. Perth u siebie na dzikim zachodzie potrafi zagrać bardzo solidnie, a zmęczenie gości podróżą też robi swoje. Poza tym Ice Dogs od połowy maja zdołali jedynie ograć trzy razy Adelaide. Perth swoją drogą - dłużej w głowie siedzi mi mecz Sydney Bears z Melbourne Ice, które wczoraj dostało srogi łomot od Mustangów. Oglądałem ten mecz. Melbourne Ice nie potrafili nic zagrać w przewadze. Po prostu tragedia. Podobnie ze skutecznością, a do tego raz po raz narażali się na groźne kontry grając niechlujnie w obronie. Sydney Bears są solidniejszą ekipą niż Stangs, więc myślę, że poradzą sobie z ekipą z Melbourne. Dubel za rozsądną stawkę.
Perth Thunder '60 @1,70       
Sydney Bears '60 @1,80       
AKO @3,06 Fortuna       Co do meczu lidera z wiceliderem to najpewniej @mark1973 ma rację i Brave mają bardzo duże szanse to wygrać tym bardziej, że grają u siebie, ale ciągłe myśli o niespodziance nie dają mi spokoju, więc:
Newcastle Northstars lub remis @2,38        Fortuna (Ehh jedna bramka Stars i byłby komplet dzisiaj)Tak więc urządziłem sobie bardzo rozrywkowy poranek, który najpewniej prześpię schodząc z nocnej zmiany i mam nadzieję, że jak się obudzę to wszystko będzie na zielono ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Canterbury Red Devils OT @3,85        LV Bet (Od wyniku 4:1 do 4:5... Jak!?)
Canterbury Red Devils - Dunedin Thunder 6:30Powtórka z rozrywki. Gram już dzisiaj, bo podejrzewam, że kursy mogą sporo spaść po dzisiejszej wysokiej wygranej Devils u siebie. Dla gospodarzy będzie to ostatni mecz w obecnym sezonie. Skoro zdołali wysoko pokonać Dunedin Thunder dzisiaj to dlaczego nie mogą tego powtórzyć jutro chcąc pożegnać się z kibicami miłym akcentem. Po drugim spotkaniu w Canterbury gościom zostaną do rozegrania dwa mecze u siebie i myślę, że mogą odpuścić pojedynek z Devils, żeby zachować siły na mecze domowe. Poza tym Thunder przejechali prawie 300 km do Canterbury, następnie zagrali mecz, teraz zagrają kolejny i czeka ich kolejne trzysta kilometrów do pokonania. Myślę, że grając o pietruszkę nie będą się zbytnio nadwyrężać na wyjeździe. Kurs na Devils ponownie mocno zawyżony (już poleciał z 5,50 na 3,85) - trzeba próbować ponownie.

Edit// Już dawno nie widziałem takiego spadku kursów jak w przypadku tego spotkania. W lvbet trzyma się jeszcze na poziomie 4, ale w Fortunie wystawili 2,87 na zwycięstwo w regulaminowym czasie.
Perth Thunder '60        @1,85  STS
Perth Thunder - Sydney Ice Dogs
Dorzucam coś z ligi AIHL. Perth drugi raz z rzędu zagra z Ice Dogs u siebie. Dzisiaj wygrali 7:5. Jutro spodziewam się podobnego - choć może mniej overowego wyniku. Gospodarze u siebie bardzo solidnie. Mocno zaczynają. Ice Dogs jak już wcześniej wspominałem słabiutko w przewagach i cienko ze skutecznością - chociaż w sobotni poranek zdołali strzelić pięć bramek, więc może coś się pod tym względem poprawiło. Mimo wszystko liczę na zwycięstwo Perth. Nie wiele się zmieniło przez ostatnie 24 godziny, więc co ma co się rozpisywać.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
To ja może z AIHL cos zaproponuje

Melbourne Mustangs - Sydney Bears

Mustangi u siebie bedzo groźne , mimo ze Bears wyzej w tabeli to na tafli rywala sobie radza gorzej , dzis grali mecz z Ice i dopiero w koncówce przechylili szale wygranej na swoja korzyść, mysle jednak ze kompletu punktów z Melbourne nie wywiozą/

Mustangs z x kurs 1,52 STS

Perth Thunder - Sydney Ice Dogs

Drugi mecz tych drużyn z rzędu, dziś wyraźnie góra byli gospodarz, którzy na swojej tafli są trudni do pokonania, sfrajerzyli tylko ostatnie 5 min , gdzie dali sobie strzelic 2 bramki a koncowy wynik to 7-5. Jutro licze na dosc podobny scenariusz, moze przy bardziej wyrównanym meczu ale ide w strone gospodarzy.

Perth ml kurs 1,55 STS

ako 2,36 STS
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Właśnie @mark1973 ponownie rozwiał moje wątpliwości. Zastanawiałem się też nad tym spotkaniem, ale pewności nie mam. Oglądałem ostatni mecz Mustangs i trzeba przyznać, że po słabszej pierwszej tercji wzięli się w garść i przyparli rywala do muru kończąc mecz z wynikiem 5:1 na swoją korzyść. Bears solidnie, ale ostatni mecz jakby słabiej, więc tutaj chyba najrozsądniej będzie pograć właśnie w kierunku - jak to ich zwą na Antypodach - "Stangs". PS. Szkoda Marku, że nikt oprócz nas się tutaj nie wychyla :)

Edit// Zapomniałem dodać, że jutro ponownie spróbuję ustrzelić "niespodziankę" w meczu Newcastle - CBR. Stars zagrają u siebie, więc może tym razem coś ugrają.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 20 lipca 2019 23:22 przez rasijskijWłaśnie @mark1973 ponownie rozwiał moje wątpliwości. Zastanawiałem się też nad tym spotkaniem, ale pewności nie mam. Oglądałem ostatni mecz Mustangs i trzeba przyznać, że po słabszej pierwszej tercji wzięli się w garść i przyparli rywala do muru kończąc mecz z wynikiem 5:1 na swoją korzyść. Bears solidnie, ale ostatni mecz jakby słabiej, więc tutaj chyba najrozsądniej będzie pograć właśnie w kierunku - jak to ich zwą na Antypodach - "Stangs". PS. Szkoda Marku, że nikt oprócz nas się tutaj nie wychyla :)

Edit// Zapomniałem dodać, że jutro ponownie spróbuję ustrzelić "niespodziankę" w meczu Newcastle - CBR. Stars zagrają u siebie, więc może tym razem coś ugrają.
No własnie, szkoda, ale moze ktos coś pogra, moze za rok bedzie lepiej, sami bedziemy tez lepiej przygotowani bo wiecej wiadomosci bedziemy mieli a powoli sie grajków zaczyna poznawać, liga wydaje sie być do ogarnięcia mimo słabego poziomu.
Ciekawy jestem jak bedzie wygladał mecz na szczycie czy Canberra polegnie?. Wydaja sie byc silniejsi ale obca tafla moze swoje zrobic, poza tym kurs na Stars ciekawy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom