>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 11.07.2019 (czwartek)

Status
Zamknięty.
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy, Kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Debrecen - Kukesi
Typ: Remis
Kurs: 4.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W kwalifikacjach do kwalifikacji Ligi Europy wielkiej analizy nie ma szans przeprowadzić, typ jest oparty głównie na intuicji oraz aspektach ogólnopoglądowych co do futbolu czy to na Węgrzech, czy w Albani. Debrecen to 3. druzyna minionego sezonu ligi węgierskiej, która dośc znacząco odstawała od Ferencvarosu i MOL Vidi. Na pewno dobrze czują się w meczach u siebie i jeśli chcą przejśc do następnej rundy, dzisiaj zwycięstwo jest obowiazkiem. Rywal jednak moim zdaniem niewygodny, bo dobrze z kolei spisujący się na wyjazdach w swojej lidze zespół Kukesi. Zespół, który co roku przewija się w letnich zmaganiach europejskich pucharów, więc jakieś tam dośwadczenie mają. Sądzę, że goście będą grać na remis, aby mieć sprawę awansu do rozstrzygnięcia u siebie. Oczywiście łątwo teoretyzować, trudniej wykonać, ale ja liczę tutaj na taką niespodziankę. Gospodarze niemal murowanym faworytem wg bukmacherów, na ich zwycięstwo kurs 1,40. Ja jednak nie skreslam gości i liczę że powalczą tutaj o swoje. 

  100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga EuropyGodzina: 20:45Spotkanie: ST. Patrick - NorrkopingTyp: Norrkoping - 2 EHKurs: 6.25Bukmacher: STS

Irlandczycy to przeciętna drużyna w swojej lidze. Nie powalają wynikami, bez znaczenia czy grają u siebie, czy na wyjeździe. Biorąc pod uwagę poziom piłkarski ligi Irlandzkiej - ta ekipa nie ma czego szukać w rozgrywkach europejskich.
Jeśli chodzi o zespół gości - szwedzki Norrkoping to pierwsze co mi się rzuciło na oczy to ich wyniki w ostatnich kilkunastu meczach wyjazdowych. Jest to ewenement wśród innych ekip w swojej lidze, bo osiągają oni lepsze wyniki na boiskach rywali, niż u siebie w domu. Do tego dochodzi skala tych wyjwyjazdowych wygranych, bo w większości są to skromne 0:1, lecz zdecydowanie wyższe rezultaty. 
Liga szwedzka jest również według mnie o conajmniej 2 klasy wyżej, niż Irlandzka. Wszystkie zatem argumenty są dziś po stronie gości. Nie rozumiem tak wysokiego kursu jaki wystawili na ich zwycięstwo bukmacherzy, ale w takim wypadku ja wchodzę po oporze i stawiam na wysokie zwycięstwo Norrkoping conajmniej 3-ma bramkami. 

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom