>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Wielki Szlem: Wimbledon 2019 - turniej główny - 01.07.2019-14.07.2019

Status
Zamknięty.
B 1K

brylant1984

Użytkownik
Nadal-Federer 1 (kurs 1,72 w STS)  

Zawsze kibicuję...Federerowi ale tak bardzo jak lubię oglądać jego grę tak samo jestem pewny jutrzejszej wygranej Nadala. Federer nie potrafi grać z Nadalem. Owszem wygrał 15 pojedynków Federer ale schodził jako pokonany 26 razy. Pojedynki wygrane przez Federera to mecze "mniej" ważne (czytaj: nie wielki szlem). Na trawie po raz ostatni grali w 2008 roku w Wimbledonie i wygrał Nadal 3:2. To akurat jest historia i statystyki a przejdźmy do tego co mamy teraz, Nadal świetna forma, jeden set przegrany jak na razie i idzie jak burza, mało nie wymuszonych błędów dość dobry serwis i bieganie prawie do każdej piłki. Korty ponoć są wolniejsze lub jak stwierdził Nadal "korty są takie same ale piłki inne" co powoduje spowolnienie gry na trawie a to będzie korzystne dla Hiszpana. Ostatni przeciwnik Nadala, Querrey powiedział, że "on może wygrać ten turniej" i ja potwierdzam te słowa bo jutrzejsze zwycięstwo to raz ale wg mnie pokona też Djokovicia ponieważ jest w genialnej formie i jeśli to podtrzyma będzie triumfatorem. Co do Federera to świetnie się ogląda jego tenis i uwielbiam go ale na półfinale jego występ w tegorocznej edycji Wimbledona się zakończy. Roger będzie popełniał dużo niewymuszonych błędów, będzie musiał piłki rzucać po liniach żeby Nadal nie biegał do nich co spowoduje niewymuszone błędy o których pisałem wcześniej. Reasumując sercem jestem za Federerem ale rozum podpowiada że wygra Nadal i stawiam pieniążki na Hiszpana. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
M 63

matek_1991_

Użytkownik
Serio? Nadal jest w tym pojedynku faworytem? Kompletnie nie rozumiem takiej decyzji buków, może i nadal idzie łatwo w tej edycji wimbledonu ale nie miał on nadzwyczajnej drabinki.. nazwiska jako takie aczkolwiek zawodnicy bez formy.. nie mówię ze federer miał kogoś trudnego w swoim losowaniu ale mimo wszystko tez łatwo przechodził swoich rywali i jedynie nishikori go zaskoczył w ostatnim meczu w pierwszym secie. Ja idę w stronę fedexa, panowie graja na trawie wiec królestwie rogera. Mimo wieku on się lepiej czuje na trawie niż jego rywal. Nadal łatwo ograł rogera na mączce i nikogo tym nie zaskoczył. Jutro Roger postara się o finał jak tylko może bo myśle ze zdaje sobie sprawę ze może to być jego ostatni finał jeżeli chodzi o wielki szlem.  Kurs tez fajny wiec idę w stronę Federera!
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Nadal-Federer powyzej 39,5 gema  

To typowo logiczne myslenie. Dawno, poniewaz ponad 10 lat, nie ogladano takiego pojedynku wielkich rywali na Wimbledonie. W sumie na londynskich kortach Federer i Nadal spotkali sie trzykrotnie w latach 2006-2008 i trzykrotnie bylo to w finale.
W 2006 roku zwyciezyl Federer w stosunku 3-1, w 2007 bylo juz tylko 3-2 w strone Federera i w koncu w 2008 Nadal dopial swego zwyciezajac 3-2, gdzie jesli mnie pamiec nie myli, padl wynik 6-4 6-4 6-7 6-7 9-7. Ten mecz nosi do dzis etykiete najlepszego meczu rozegranego kiedykolwiek na kortach Wimbledonu. Ach te wspomienia...

Duzo mozna by tu pisac. Federer posiaga w swoim dorobku 8 wygranych wimbledonskich tytulow, Nadal dwa.
Faworytem lekkim jest Nadal. Hiszpan na pewno chcialby wygrac jeszcze Wimbledon  szczerze powiedziawszy bylo to mozliwe nawet w tamtym sezonie, kiedy Nadal przegral pieciosetowy polfinalowy horror z Djokovicem, a Serb pozniej w finale juz bez problemu odprawil Andersona. Federer jest leciwy i przyszly olimpijski sezon ma byc najprawdopodobniej jego ostatnim w karierze, takze Szwajcar liczy kazdego szlema, gdzie moze jeszcze zaistniec. Tak naprawde to Roger moze wygrac ze szlemow tylko Australian Open i Wimbledon, wiec na tym sie glownei koncentruje. Dla Federera tak naprawde kazdy kolejny szlem z dwoch wyzej wymienionych jest najwazniejszy, bo jednak presja by zostac zapamietanym jako najlepszym tenisista w historii jest, a na ogonie w ilosci wygranych szlemow siedzi oczywiscie Nadal i troche dalej Djokovic.

Ogolnie wiec powinien byc fajny mecz, cztery sety praktycznie pokrywaja taka linie gemowa, bo tez bardzo prawdopodobne, ze padnie jakis tie-break, takze szczerze spodziewalbym sie jeszcze wiekszej ilosc gemow, a ta linia zanizona wydaje mi sie i tak po niezlym kursie, wiec wydaj mi sie to jak najbardziej rozsadna propozycja.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik


Pamiętam ten sam hurra optymizm na Nadala przed meczem z Djokoviciem w finale Australian Open a wszyscy wiedzą jak się tam skończyło, nie ma co przywoływać H2H bo 70% zwycięstw Rafy jest na ziemi gdzie nikt nie ma do niego podjazdu. Poza meczem na Rolandzie w tym roku poprzednie mecze obaj panowie grali w 2017 roku wszystkie na hardzie, któremu dużo bliżej do trawy względem ziemi i 4/4 mecze wygrał Roger. Obaj panowie stracili po jednym secie w 5 meczach jednak obaj nie mieli żadnych poważnych rywali a jak już to Roger miał cięższych bo nie oszukujmy się:
- Kyrgios gra w tym roku beznadziejnie bo poza wygraną w Acapulco nie doszedł nigdzie nawet do ćwiećfinału
- Tsonga to cień zawodnika z poprzednich sezonów a w tym nie ograł chyba żadnego zawodnika z TOP 30
- Querrey zagrał ledwo jeden turniej po kontuzji przed Wimbledonem po kontuzji a 1/4 w tym turnieju zawdzięcza chyba najłatwiejszej drabince ze wszystkich ćwierćfinalistów bo poza Thiemem, który na trawie gra koszmarnie miał 3 zawodników z poza TOP 60
Roger ograł jednak 3 zawodników rozstawionych bo nawet jeśli Pouille to niezbyt ciężki przeciwnik to gwałt na Berecie, który jest jedną z rewelacji tego sezonu i pokonanie Nishikoriego mimo straconego pierwszego seta (w 3 kolejnych dał mu tylko 1 szansę na przełamanie) znaczy jak dla mnie więcej niż pokonanie samych nierozstawionych zawodników. Jestem bardzo zdziwiony, że Rafa jest faworytem tego meczu ale może to i lepiej bo mamy lepszy kurs na Rogera.
Federer 2.19 Fortuna  
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Myślę, że rozsądnie jest zagrać powyżej 3,5 seta po kursie ok. 1,40. Federer ma serwis, choć Nadal też się w tym wariancie poprawił. Nadal dobiegnie do połowy piłek? A co z volleyami przy grze serve&amp;volley Federera? Kondycja po stronie Nadala. Nadal ma świetne passing shoty, więc czasami będzie mijał Federera przy siatce. Na pewno Nadal ugra seta i raczej na pewno ugra też seta Federer. Później może zadecydować wytrzymałość, która jak powtórzę jest po stronie Nadala. Także uważam, że mecz wygra Nadal, ale panowie nie powinni zejść z kortów po krótkim 3-0 w dowolną stronę. Pozdrawiam.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Federer-Nadal
over 156.5min @1.85 1xbet   185min
Over 39.5min 1set @1.85 1xbet   53min

Spore szanse na powodzenie obu typow. Kazdy wie jak Nadal przygotowuje sie do serwisu. Do tego zapowiadaja sie dlugie i ciekawe wymiany. Over min w meczu mogą wejsc nawet przy 3setach. Inni bukmacherzy maja linie o 10min wyzsze. Minuty w 1secie również powinny zostać pokryte o ile set nie zakonczy sie pogromem w stylu 6-2. Przy 6-3 over moze zostac juz pokryty
 
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Federer - Nadal u23,5 asa @1,9   24 1xbet
W ostatnich 2 gemach chyba 4 asy były. 

Linia od rana spadła o jedno oczko. W fortunie linia jest 20,5. Nadal dużo asow nie posyła. Roger to też nie ten sam serwis co przed laty. Znają się bardzo dobrze. Sądzę że nawet przy 5 setach mogą tej lini nie pokryć. Obaj będą przykładać się do precyzji by jak najczęściej trafiać jedynką a nie na sile. Stawka bez szaleństw bo to dla lepszego oglądania 

Z fortuny Nadal o60,5% 1 serwisu @1,78   64%
jak dla mnie promocja. Rafa powinien pokryć to bez problemu. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Mikst singiel: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wesley Koolhof/Kveta Peschke - Ivan Dodig/Latisha Chan
Typ: 2
Kurs: 1,70
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Próbuję dzisiaj półfinałowego miksta w tenisie na Wimbledonie. Tutaj wielkiej analizy nie będzie po prostu idę w parę bardziej doświadczoną w grze ze sobą. Koolhof z Peschke startują ze sobą w parze w mikście od tego roku od Australian Open, gdzie odpadli zaraz w pierwszym meczu, następnie zaliczyli Roland Garros gdzie również odpadli zaraz w pierwszym spotkaniu i teraz startują tutaj na Wimbledonie gdzie po 3 wygranych meldują się w półfinale. Z pewnością lepiej się rozumieją niż na początku roku ale według mnie jednak dużo więcej doświadczenia i zrozumienia jest po stronie Dodiga i Chan, którzy grają ze sobą w mikście od tamtego roku od Roland Garros. W swoim debiucie w parze wygrali zresztą cały French Open w tamtym roku. Później na ubiegłorocznym Wimbledonie doszli do ćwierćfinału, w US Open szybko odpadli a w Australian Open w tym roku pożegnali się zaraz po pierwszym meczu. Następnie nadszedł tegoroczny French Open i Dodig z Chan powtórzyli sukces z tamtego roku i ponownie go wygrali. Teraz w Wimbledonie po trzech zwycięstwach są już w półfinale. Forma z Roland Garros nadal dopisuje i myślę, że moga zameldowac się w kolejnym finale Wielkiego Szlema w mikście.Łatwo nie będzie, bo Koolhof i Peschke pokazali tutaj, że grac potrafią ale ostatecznie myślę, że po wyrównanym spotkaniu do finału awansuje Ivan i Latisha. Myślę, że w tych kluczowych momentach da o sobie znać to lepsze doświadczenie i dłuższe zgranie tej pary.
0-2 (5-7 , 4-6)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 63

matek_1991_

Użytkownik
Mamy finał jakiego można było się spodziewać od rozlosowania drabinki. Buki znowu wariują z kursami jak w przypadku półfinału nadal-federer. Ciezko jest ocenić zwycięzcę jutrzejszego meczu. Mimo wszystko idę konsekwentnie w stronę Rogera. Wczoraj pokazał klasę i wyrachowanie po raz kolejny. Djoko potrafi grac na trawie, ale czuje ze to ostatni finał wielkoszlemowy Federera i facet zrobi wszystko żeby wygrac. Djokovic nie będzie już tak zagrażał swoimi uderzeniami na backhand Rogera jak robił to Nadal. Jeśli Roger utrzyma wysoki poziom serwisu i będzie grac ofensywnie co jest jego natura, myśle ze śmiało można grac Federera bo bardzo fajnym kursie 
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Djokovic-Federer 1

Uwazam, ze wygra Djokovic. Niestety, ale dla Federera Djokovic to nie jest dobry tenisista i Serb od dluzszego czasu praktycznie za kazdym razem ogrywa Szwajcara. Wystarczy powiedziec, ze Federer pokonal Djokovica na szlemie ostatni raz w ... 2012 roku ! Tak, to nie pomylka.
Ostatnie dwa starcia na Wimbeldonie rowniez wygral Djokovic i w formie best-of-five tez Serb musi byc faworytem.
Szkoda mi Federera, na pewno by mogl wygrac Wimbledon, ale w kombinacji gdy naprzeciwko staje Djokovic jest to malo prawdopodobne. Mam wrazenie, ze Szwajcar musialby sie praktycznie otrzec o perfekcyjny mecz. Niby wszystko fajnie, ze Federer pokonal Nadala, ale Nadal w tym ostatnim secie (a zwlaszcza gemie) mogl wrocic jeszcze do meczu i gdyby mecz poszedl  w dystans to Szwjacar nie bylby raczej faworytem. Djokovic niestety dla Federera bedzie jeszcze trudniejszym wyzwaniem, trzeb awygrac 3 sety, wiec mimo sympatii w strone Szwajcara to gdy wpada on w waznych meczach na Djokovica to konczy sie praktycznie do lat zwyciestwami Serba, a na szlemach jest jeszcze trudniej. Walczyc, a wygrac to jednak tez  spora roznica, a pokonanie ostatni raz rywala na szlemie, gdzie jednak jest zupelnie inna gra (przede wszystko  determinacja oraz formula do 3-ech wygranych setow) w 2012 roku odstrasza tym bardziej i w mojej opinii Serb kolejny raz wyjdzie z tej konfrontacji zwyciesko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jaroslav_ 286,5K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Novak Djokovic vs Roger Federer 
over 3.5 set @ 1.54 ETOTO 
  

Myślę, że o formie Serba ma kortach trawiastych nie trzeba się zbytnio rozpisywać. Po drugiej stronie Szwajcar, który z pewnością chce udowodnić, że wciąż potrafi wygrywać z czołówką rankingu ATP, pokazał to w szczególności w meczu z Nadalem. Tenis Federera bardzo mi się podoba, zwłaszcza na trawie i podczas tak dużych turniejów jak Wimbledon. Myślę, że na powyższy typ nie trzeba jakiejś większej analizy, rozpisywania kto z kim i ile wygrał. Spojrzeć na finał należy pod kątem - spotkania dwóch tenisistów z najwyższej półki podczas jednego z najbardziej prestiżowych turniejów. Obaj panowie udowodnili swoją wartość w tym sezonie. Z pewnością będzie to zacięty mecz z setami kończącymi się po TB. Nie jestem w stanie przy formie obu zawodników wyobrazić sobie, że którykolwiek z nich mógłby zakończyć to spotkanie wynikiem 3:0 :) Kurs jest przyjemny, na pewno dobry do zagrania jakiegoś doubla. 
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Jednak Halep klasa. Mój błąd, że wytypowałem Williams. Co do dzisiejszego finału mężczyzn, to uważam, że szykuje nam się pięciosetówka. Skłaniam się ku zwycięstwu Szwajcara. To jak odprawił niezłego Nadala sugeruje, że Djokovic grający nie rzadko baloniki na zwłokę może nie wyrobić się przy silnych i pewnych uderzeniach przeciwnika. Widzieliście te silne zagrania centralnie w w końcową linię? Federer gra bardzo pewnie. No chyba, że siądzie mu backhand, to Serb ugra kilka gemów więcej i może liczyć na przełamanie. Niemniej forma Federera nadzwyczaj wysoka. 3-2 Roger.
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Nie wiem jak można typować zwycięstwo Federera w 5 setach, Szwajcar jeśli wygra, to w 3 lub maks 4 setach, jeśli dojdzie do decydującego seta to z całym szacunkiem do Szwajcara, ale im dłużej będzie trwał mecz, tym gorzej dla Niego . Tak jak napisałam kolega powyżej, Roger pewnie wygrałby tego Szlema, ale niestety po drugiej stronie siatki znajduje się w znakomitej formie Serb....
 
S 22

szpak

Użytkownik
cytat z dnia 14 lipca 2019 08:24 przez wtakingNie wiem jak można typować zwycięstwo Federera w 5 setach, Szwajcar jeśli wygra, to w 3 lub maks 4 setach, jeśli dojdzie do decydującego seta to z całym szacunkiem do Szwajcara, ale im dłużej będzie trwał mecz, tym gorzej dla Niego . Tak jak napisałam kolega powyżej, Roger pewnie wygrałby tego Szlema, ale niestety po drugiej stronie siatki znajduje się w znakomitej formie Serb....
W czym jest djoko?meczarnie w poszczegolnych setach z takimi zawodnikami Jak Hurkacz,Bautisia(na trawie)optymizmem nie napawa.
Federer zdecydownaie cieszą drabinka i dosyć spokojnie przechodził kolejne rundy a ostatni mecz z Nadalem świetny.
Wg mnie kursy zdecydowanej źle wystawione. Szanse 50/50 dlatego wolę zagrać Federera mimo jego wieku który uwielbia grać na trawie.
 
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
W jakiej znakomitej formie?Nic ciekawego nie pokazał w swoim.poprzednim spotkaniu,za to Roger prezentowal się wybornie .Dla mnie jeśli Roger utrzyma swój bardzo dobry serwis to na duże szanse żeby pokonać Djoko.Poza tym dla niego to jedna z ostatnich już szans żeby wygrać wielki turniej. Pobiore Federera nawet -1.5 seta ,wiadomo ryzyko ale kto nie ryzykuje ten nie ma :)
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
cytat z dnia 14 lipca 2019 09:47 przez szpak

W czym jest djoko?meczarnie w poszczegolnych setach z takimi zawodnikami Jak Hurkacz,Bautisia(na trawie)optymizmem nie napawa.
Federer zdecydownaie cieszą drabinka i dosyć spokojnie przechodził kolejne rundy a ostatni mecz z Nadalem świetny.
Wg mnie kursy zdecydowanej źle wystawione. Szanse 50/50 dlatego wolę zagrać Federera mimo jego wieku który uwielbia grać na trawie.
Przecież Bautista słynie z tego, że preferuje twarde nawierzchnie, a nie mączkę.
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Mysle ze większe analizowanie dotychczasowych spotkan między sobą nie ma większego sensu, natomiast juz  poprzednich rund niewątpliwie tak, faktycznie Roger mial ciezsza drabinke i pomimo to przeszedł gładko, Djoker przegrywał sety ze slabiakami(jak na nich), to jest nawierzchnia krola i coś czuję ze wlozy wszystkie siły,zapasy w ten mecz i wygra, Panowie będziemy zalowac ze nie wykorzystaliśmy kursu tak jak w przypadku Halep,jesli tak ja rozgromila a trawa nie jest jej ulubiona nawierzchnia to czemu Król w w mega formie i na ulubionej nawierzchni ma nie wygrac?, tym bardziej że bardziej mu te płaskie piłki odpowiadaja niz podkrecane Nadala, czuję że będzie masakra, polecam!!!!!!!!!!!!!
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Djokovic- Federer over 170.5min @1.88 unibet   295min. Spory zapas:) 

Kolejna perełka ode mnie na czas trwania meczu. Poprzednie weszly na luzie. Zakladajac ze bedzie over 3.5 seta linia powinna zostac spokojnie pokryta. A kurs na over 3.5 sporo nizszy bo zaledwie 1.50. Dodatkowo istnieją szanse na pokrycie tej lini np w 3dluzszych setach. W innych bukmacherach linia ok 200min. 1xbet mial również 170min ale po kilku moich betach kurs powedrowal w okolice 1.35:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
soczy 606

soczy

Użytkownik
Zastanawiam się nad typem Djokovic N  under 9,5 asów serwisowych 1.80
Patrząc po statystykach jeśli będzie mniej niż 4 sety to powinno się udać. Raz tylko zbliżył się do 10 asów w walce z
Bautista. Mimo tego spróbuje.

Jeden w tył.   
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 14 lipca 2019 13:01 przez soczyZastanawiam się nad typem Djokovic N  under 9,5 asów serwisowych 1.80
Patrząc po statystykach jeśli będzie mniej niż 4 sety to powinno się udać. Raz tylko zbliżył się do 10 asów w walce z
Bautista. Mimo tego spróbuje.
Ja pobralem under 22.5 asa @1.86 w etoto. Fortuna i forbet tez to ma.
Obaj świetnie returnuja. W finalach zazwyczaj jest mniej asow niż w meczach we wcześniejszych rundach. Kort juz swoje przeszedł przez 2tyg i jest troche wolniejszy aniżeli na początku. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom