>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

I Runda Kwalifikacji Ligi Mistrzów [9-10.07.2019/2020]

Status
Zamknięty.
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
I ja popieram te ciche przemyślenia Adamo80. Przecież w tym meczu nie było żadnego zaangażowania Bate, nie umieli wymienić dwóch podań, strata za strata. Tak chwali się piasta ale gra się jak przeciwnik pozwala i moim zdaniem Dudelange prezentowało rok temu z legia 5 razy lepszy futbol od Bate. Z czego to wynika? Sam nie wiem ale jak patrzę na wyniki bate i grę w europejskich pucharach, wygrana z Arsenalem to aż niepojęte wydaje mi się że ten wczorajszy mecz to ich realne umiejętności

Przypomnę mecz z Dundalk co potem Legia miała otwarta drabinke i porażkę z Dundalk 0-3 bez zaangażowania
 https://youtu.be/zMl1x41050g

Coś mi się wydaje że Białorusini i tak wiedzą że w LM nie zagrają a przecież przegrywając z Piastem nie odpadają z pucharów. A co wy sądzicie na ten temat? 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Wczoraj z pewnością dużo osób przegrało na tym spotkaniu, bowiem Polskie kluby przyzwyczaiły nas do tego, że odpadają już w I rundzie. Nie rozumiem jednak narzekania. Może grę Piasta się chwali dlatego, że to właśnie oni nie pozwolili rozwinąć skrzydeł gospodarzom. Fornalik bardzo dobrze odrobił pracę domową przed tym spotkaniem i w pierwszej połowie oglądaliśmy Piast na niezłym poziomie. 
Szkoda trochę straty gola, ale wynik jak najbardziej dobry przed rewanżem. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom