>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 12.07.2019 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na piątek - 12. Lipca





Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
jahb 74

jahb

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Narodów
Godzina: 00:00
Spotkanie: Iran - Polska
Typ: 2
Kurs: 1.90
BukmacherSTS

Po znakomitym rozpoczęciu Final Six przez polską drużynę i zwycięstwie nad grającą w mocnym składzie Brazylią, nasi zawodnicy staną naprzeciw reprezentacji Iranu. Persowie w fazie zasadniczej Ligi Narodów zajęli drugie miejsce właśnie za Brazylią kończąc ją z trzema porażkami na koncie. W czerwcu Irańczycy na swoim terenie pokonali naszą reprezentację 3-2. Bukmacherzy właściwie nie stawiają nikogo w roli faworyta i ma na to wpływ zapewne dobry występ Polaków z Brazylią. Z tego co wiadomo to drużyna Iranu przyjechała do USA w pełnym składzie. Jednak przed kilkoma dniami pojawiła się informacja, że drużyna Iranu była przetrzymywana dość długo na lotnisku ze względu na napiętą sytuację polityczną między USA a Iranem. Myślę, że może mieć to wpływ na dyspozycję Persów w tym meczu, a dokładając do tego morale polskiej drużyny po pokonaniu Brazylii liczę na zwycięstwo naszej reprezentacji. 

  90
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Siatkówka - Liga NarodówGodzina : -00:00Spotkanie : Polska - IranTyp: Polska - hc 2.5 pktKurs: 2.09Bukmacher : FORTUNAAnaliza :



Nasi  wczoraj  zaskoczyli  mocno  na plus. Nie spodziewałem się  wygranej  z  mocną  Brazylią  z  racji  składu  który  pojechał  na  ten  turniej. Ale z  drugiej  strony  przecież  to  ci sami chłopcy wspierani  przez  kilku innych  wywalczyli  awans do  final six  więc chyba  nie  powinienem  być  zaskoczony. Jedno  jest  pewne , powinniśmy  być  dumni  z  ilości  i  jakości  siatkarzy  na  międzynarodowym  poziomie  bo  takich  zastępów  nie  posiada  żadna  inna  nacja  co  udowodnili  sami  zawodnicy  i  trener Heynen.



Dzisiaj  spotkanie  o  zwycięstwo  grupowe  i  ewent.  przepustkę  do  wielkiego  finału. Nie  będzie  to łatwy  mecz  gdyż  klasa  rywala  duża. Z  Irańczykami  dla  których  to  pierwszy  pojedynek  w tym  turnieju  spotkaliśmy  się  już  nie  raz ,  ostatnio  na  ich  terenie w  połowie  czerwca  przegrywając  2:3.  Myślę  że  tym  razem  również  będzie  to  zacięte  spotkanie  w  którym  szanse  oceniam  50/50. Niewątpliwie  stawka  meczu  duża ,  ale  my lubimy  takie  wyzwania  a  nasi  zawodnicy  nie  raz  udowodnili  że  presja  nie  jest im  obca  i  działa  na  nich  mobilizująco. To  Iran  goniąc  nasza  ekipę  "musi"  wygrać  ten  mecz  chcąc  liczyć  się  w  dalszej rywalizacji. Jestem  dobrej  myśli i  uważam  że  będzie  to  dla  nas  trudne choć  łatwiejsze  spotkanie  niż  to  ostatnie  między obiema drużynami.Podbudowani  wczorajszą  wygraną  nasi  zawodnicy  wyjdą  na  parkiet  pewni  siebie  bo  zdążyli  już  przekonać   wszystkich  dookoła  że  są  w  stanie ograć  każdego.


Kolega  ubiegł  mnie  z  typem  na  czyste  win  naszych  więc  trochę  utrudniłem  sobie  zadanie  grając  ten  minusowy handicap  ,  ale  liczę  że  w  łącznym  bilansie  wyjdziemy  te  3  oczka  na  plus  z  Persami.

  109
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dyscyplina: TenisATP Singiel  Wimbledon

Godzina: 14:00

Spotkanie:  Djokovic N. – Bautista R.

Typ: 2 (hc setowy + 2,5)

Kurs: 2,15

Bukmacher:  ETOTO

Tym razem wybrałem półfinałowe spotkanie panów na Wimbledonie pomiędzy  Djokovicem a Bautistą. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest tutaj Djokovic i to on prawdopodobnie wygra ten mecz. Ale czy będzie to dla niego takie łatwe spotkanie i szybkie 3-0.  Myślę, że awans Bautisty do półfinału nie był przypadkowy i może również w tym meczu powalczyć a na pewno łatwo się nie podda. Djokovic będzie chciał wygrać 3-0 aby nie tracić niepotrzebnie sił przed ewentualnym meczem finałowym. Ale w takich spotkaniach trudno jest utrzymać maksymalną koncentrację przez cały mecz. Myślę, że przynajmniej w jednym secie może być tiebreak a wtedy szanse na wygranie seta oceniam na 50/50. Dlatego zaryzykuję i postawię na to, że Bautista wygra przynajmniej jednego seta w tym meczu.

  115
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 2,9K

terazjo

Cierpliwosc jest cnota
Dyscyplina : Siatkówka - Liga NarodówGodzina : 00:00Spotkanie : Polska - IranTyp: Polska handi +1,5sKurs: 1.59Bukmacher : LV BET

Typ z cyklu "przeżyjmy to jeszcze raz". Wczoraj postawiłem na naszych po kursie 5.25 i wygrałem (szkoda, że do typów dnia nie dołożyłem tego). Dzisiaj chciałem dać czyste zwycięstwo Polaków, ale taki typ już się pojawił. W takim razie gramy bezpiecznie, możemy przegrać 2-3 i typ wejdzie. Wydaje mi się, że naszym awans do dalszej rundy da nawet ta przegrana 2-3, ponieważ myślę, że podrażniona ambicja Brazylijczyków tak na nich podziała, że canarinhos zmiotą w swoim drugim meczu Iran z powierzchni - to są oczywiście moje dywagacje.

Oglądałem wczoraj mecz naszych na żywo i z czystym sumieniem mogę polecić powyższy typ. Bukmacherzy nie doceniają Polaków, ale Polska siatkarzami stoi, w lidze narodów punktowało aż 22 zawodników, mamy bardzo szerokie zaplecze i przypominam jesteśmy mistrzami świata, więc nas się powinni obawiać.

PS W nocy kurs na Polskę był w okolicach 2,8, teraz kursy lecą w dół...

  100 - pomimo, że Typ wszedł, to zapraszam do zapoznania się regulaminem.
 
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon 
Godzina: 14:00 (może ulec zmianie)
Spotkanie: Nadal - Federer
Typ: Nadal
Kurs: 1.72
Bukmacher: STS
Analiza: Starcie legend. W takich pojedynkach każdy scenariusz jest możliwy, bo często decyduje dyspozycja dnia, czy po prostu szczęście w kluczowych momentach meczu. Faworytem bukmacherów jest Nadal, ale różnica kursów wcale nie jest aż tak duża (1.72 / 2.12), co także nie wyklucza triumfu Federera. Na trawiastej nawierzchni lepiej się czuje Szwajcar, który bardzo często notował tam długie serie zwycięstw. Mimo to bardziej skłaniam się ku Hiszpanowi, który na tym turnieju czuje się bardzo pewnie i tak naprawdę większy opór postawił mu ten, który uchodzi za zawodnika nieobliczalnego - Kyrgios.
Poza tym Nadal lepiej odnajduje się w trudnych momentach w meczu, w których zdobycie punktu jest po prostu obowiązkiem. Nie odważę się wskazać dokładnego wyniku - po prostu liczę na Nadala. 

  100
 
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Białoruś - Wyszejszaja liha
Godzina: 19:45
Spotkanie: FK Mińsk - Isłocz Mińsk
Typ: FK Mińsk DNB
Kurs: 2.27
Bukmacher: Fortuna

Isłocz u siebie i Isłocz na wyjeździe to dwa różne zespoły. Na własnym stadionie nie przegrali jeszcze ani razu, natomiast na wyjeździe wygrali tylko raz, pozostałe pięć spotkań przegrali. Isłocz w gościach przegrało m.in. z Dniaprem Mohylew i Tarpiedą Mińsk, dla obu drużyn były to jedyne (!) zwycięstwa na własnych stadionach. Jedyne spotkanie wyjazdowe wygrane przez Isłocz to mecz drugiej kolejki z FK Słuck, które słabo zaczęło sezon, ale od tego momentu u siebie przegrało tylko z niepokonanym do tej pory Dynamem Brześć.

FK Mińsk u siebie nie porywa, jednakże ostatnie dwa mecze u siebie zakończyły się ich zwycięstwami (w tym jeden z Niomanem Grodno, który akurat na wyjazdach gra bardzo dobrze), przegrywali jedynie z nieźle grającą na wyjazdach FK Haradzieja oraz Dynamem Brześć, które jeszcze w tym sezonie ani razu nie przegrało.

Uważam więc, że gospodarze nie powinni przegrać tego spotkania i nie rozumiem kursów faworyzujących gości.

 [zwrot] zwrot
 
K 10

kacpersky191

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon 
Godzina: 14:00 (może ulec zmianie)
Spotkanie: Nadal - Federer
Typ: DW 2:3
Kurs: 6,75
Bukmacher: STS
Analiza: Szlagier szlagierów, 2 najlepszych tenisistów w historii stoczy kolejny pojedynek tym razem w półfinale. Za nadalem - super sezon, nie jest zmęczony - nie gra dużo, podobno wolniejsze korty Wimbledonu, jednak jest młodszy. Za federerem - król trawy, doświadczenie na Wimbledonie, lepszy serwis i gra przy siatce. Federer gra bardzo nierówno w tym turnieju, świetne sety przeplata słabymi, dlatego liczę tutaj na super walkę i 5 set w którym może zdarzyć się wszystko i tutaj upatruję zwycięstwa RF jeden break w 5 secie i dobry serwis.. Nie widzę tutaj łatwego zwycięstwa Federera a tym bardziej Nadala jak to było na RG, raczej liczę na finał AO 2017, a kurs na to świetny :)

  100
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon Godzina: 14:00 (może ulec zmianie)Spotkanie: Nadal - FedererTyp: Powyżej 3.5 seta Kurs: 1.52Bukmacher: ETOTO Analiza: Dość dużo już zostało napisane na temat tego spotkania, każdy ma inną wizję. Ja wybrałem ten typ ponieważ ciężko mi uwierzyć że ten mecz zakończy się po trzech setach, jeśli się tak stanie to będę bardzo zdziwiony. Spotkanie dwóch tenisistów których gra prawie zawsze się podoba, więc prawdopodobnie będzie mnóstwo pięknych wymian i ciekawych zwrotów akcji. Moim zdaniem minimum 4 sety to bardzo ciekawy zakład z dużymi szansami na powodzenie. Jutro o 14 włączamy telewizory i oglądamy jak grają najlepsi w tej dyscyplinie:) 

  52
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
black-star 20,7K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Sudamericana
Godzina: 02:30
Spotkanie: Colon - Argentinos Juniors
Typ: Powyżej 2,5 bramki
Kurs: 2.9
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Colon u siebie ma na koncie serię 7 meczów bez porażki. Dwa ostatnie międzynarodowe mecze w tym pucharze wygrali odpowiednio 2:0 i 3:1 na własnym stadionie. W międzyczasie wygrali jeszcze 3:0 u siebie w Copa Argentina. W strzelaniu bramek u siebie z pewnością zawodnicy tego klubu są dobrzy.  Jednocześnie obydwa te zespoły przeplatają bardzo regularnie wygrane mecze z tymi przegranymi.  Brak jest u każdego z nich chociażby serii dwóch wygranych spotkań pod rząd od miesiąca marca tego roku.  Argentinos w tym roku rzadko wygrywają na wyjeździe - zaledwie 3 wygrane od stycznia, al jeżeli już to konkretnie - z minimum trzema bramkami w każdym z tych wygranych przez nich meczy. Na wyjeździe tracą bramki bardzo często. W tej fazie zmierzą się z zespołem ze swojego kraju, więc o informacje na ich temat nie powinno być tak trudno jak w przypadku wielu zespołów z zagranicy, nie grają ze sobą często, ale myślę, że mecz powinien być zacięty, może z minimalnym wskazaniem na gospodarzy.

  100
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Dyscyplina: Baseball, MLB USA Godzina: 02.05Spotkanie: Texas Rangers - Houston Astros Typ: Texas Rangers Po 5 inningach handicap +0.5Kurs: 1.68Bukmacher: ETOTO Analiza:

Houston Astros przyjeżdża do Arlington, by zmierzyć się z Texas Rangers. Lance Lynn (11-4) stanie po stronie gospodarzy, zaś po stronie gości zobaczymy Frambera Valdeza (3-4). Lynn ma bardzo dobry bilans u siebie, bo 7-0. Z kolei Valdeza slabo prezentuje się na wyjazdach. Poza tym 6 graczy Houston grało w meczu gwiazd i mogą odczuwać skutki w postaci zmęczenia. Wydaje się, ze mecz będzie zacięty przez co najmniej 5 pierwszych inningow. 

  68
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Tenis - ATP - Wimbledon
Godzina: 16:30
Spotkanie: Rafael Nadal - Roger Federer
Typ: Roger Federer wygra 3:1
Kurs: 5,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Rafael Nadal utrzymał swoją wielką formę z Roland Garros i na Wimbledonie gra wspaniale. Dla mnie jednak faworytem jest Roger Federer. Wimbledon to jest jego turniej, tu czuje się najlepiej. Kibice z pewnością będą za nim. Jego forma też jest bardzo dobra. W całym turnieju jak dotychczas stracił tylko dwa sety. Z Nishikorim i Harrisem wolno wszedł w mecz przegrywając pierwszego seta, ale potem następne trzy wygrywał gładko. Jeśli chodzi o bezpośrednie mecze obu tych zawodników, to Nadal jest górą, ale w ostatnim czasie to Federer częściej wygrywał. Ostatni mecz wygrał Nadal, jednak wcześniejsze pięć pojedynków zwyciężył Roger Federer, no i to zwycięstwo Nadala było na mączce, a jak wiadomo Federer nie potrafi na niej grać przeciwko Nadalowi, zresztą właściwie to nikt tego nie potrafi... Stawiam w tym meczu na Federera i moim zdaniem wygra 3:1 i awansuje do finału.

  400
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
czaro82 398,6K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Tenis ziemny  /  Wimbledon 
Godzina. 16 : 30
Spotkanie. Nadal - Federer
Typ. dokladny wynik 1 seta / Federer 7:6 
Kurs. 5.0
Bulmacher. fortuna 
Analiza. 

Witam wszystkich, trudno przejść obojętnie obok takiego
wydarzenia jakim jest dzisiejszy pojedynek Rafy i Rogera co z resztą widać po ilości typów na pierwszej stronie
Większość typuje dokładny wynik tak więc i ja spróbuje.
Obaj panowie to najbardziej rozpoznawane marki tenisa na świecie (nie umniejszając tutaj Djokerowi) z tym że młodszy o pięć lat Hiszpan przyzwyczaił nas do swego panowania na kortach ziemnych. Natomiast Szwajcar od dawien dawna uznawany jest za króla tej nawierzchni.
Zapewne będzie to mega zacięty pojedynek ponieważ zawodnicy znają swoje słabe i mocne strony także niema
szans na jednostronny półfinał. Obstawiam iż właśnie 
w secie otwarcia przy największym skupieniu utrzymają swój serwis do końca lecz ostatecznie w tb wygra Roger.

  400
 
Otrzymane punkty reputacji: +115
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - AIHL
Godzina: 11:30
Spotkanie: Sydney Bears - Newcastle Northstars
Typ: Sydney Bears
Kurs: 3,17
Bukmacher: STSJeśli spojrzymy na tabelę ligową to na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że goście są faworytami dzisiejszego spotkania. Między obiema ekipami jest znaczna różnica punktów na korzyść Newcastle mimo, że jedni i drudzy są sąsiadami w klasyfikacji. Z kolei patrząc na formę dzisiejszych rywali z ostatnich tygodni widać wyraźnie, że Northstars są w lekkim kryzysie, a Bears radzą sobie całkiem nieźle. Wyniki ostatnich pięciu spotkań również mogą być mylące jeśli chodzi o gospodarzy. Dwie porażki w ostatnim okresie odniesione w spotkaniach z CBR Brave - liderem i wielokrotnym mistrzem Australii z którym mało kto potrafi zgarnąć punkty. Poza tym ekipa z Sydney to typowa drużyna własnego lodowiska, która niejednokrotnie ogrywała Northstars na swojej tafli. Wydaje mi się, że Bears mają większe szanse na zwycięstwo niż widzą to bukmacherzy (jedynie Fortuna wystawiła kursy na poziomie ~2,50).  

  100
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
DyscyplinaPiłka nożna - 1. Dania
Godzina: 19:00
Spotkanie: Midtjylland - Esbjerg
Typ: Powyżej 2,5 bramki
Kurs: 1.76
BukmacherFortuna
Analiza:

Startuje właśnie nowy sezon ligi duńskiej. Mecze pomiędzy obydwiema drużynami przyzwyczaiły nas już do otwartej gry, i tym samym przeważnie sporej ilości bramek. Nie innego rozstrzygnięcia spodziewam się dzisiaj. Patrząc na statystyki ostatnich rozstrzygnięć pomiędzy obydwoma zespołami, sześć ostatnich spotkań zakończyło się minimum trzybramkowym wynikiem.

Podobnie, ostatnie inne spotkania tychże zespołów pokazują, że typ ma jak najbardziej rację bytu. Cztery ostatnie mecze Esbjerg na wyjeździe kończyły się min. trzema bramkami. Midtjylland u siebie także potrafi grać skutecznie stąd upatruję tutaj overowego rozstrzygnięcia.

  100
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik


Dyscyplina: Tenis - Wimbledon - Półfinał
Godzina: 14:00 
Spotkanie: Djoković - Bautista Agut
Typ: Powyżej 33.5 gema
Kurs: 2.25
Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Na początek mała ciekawostka: dzisiejsza czwórka półfinalistów Wimbledonu stanowi najstarsze grono półfinalistów Wielkiego Szlema w Erze Open - w sumie mają 134 lata!!! Roberto Bautista Agut jest najmłodszym z całej czwórki (31 lat) i obecnie zajmuje 22 miejsce w rankingu ATP. To że Hiszpan znalazł się aż tak daleko w obecnym Wimbledonie nie jest przypadkiem. Wygrał on bowiem w tym sezonie turniej w Dausze. W drodze do 1/4 finału Bautista nie stracił nawet seta, odprawiając kolejno z kwitkiem: Gojowczyka, Darcisa, Chaczanowa i Paire. Dopiero w ćwierćfinałowym pojedynku seta był w stanie mu urwać Pella, ale musiał uznać wyższość Hiszpana i przegrał 1:3. Jeśli chodzi natomiast o Djokovicia, to Serba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to nr 1 rankingu ATP i broni tytułu na kortach All England Club sprzed roku. Djoković jak do tej pory stracił też tylko jednego seta w drodze do finału i to z naszym Robertem Hurkaczem. 
Djokovic musi się mieć na baczności, wszak w tym sezonie już dwukrotnie przegrał z Bautistą-Agutem. Liczę, że dziś Hiszpana będzie stać na wygranie min jednego seta, a zakład na powyżej 33 gemów w meczu, po kursie 2.25 jest warty ryzyka :) 

  125
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. DaniaGodzina: 19:00Spotkanie: Midtjylland - EsbjergTyp: Obie strzelą i powyżej 2.5 golaKurs: 2.25Bukmacher: Sts

Kolega u góry słusznie zauważył, że mecze pomiędzy tymi drużynami przeważnie zwiastują sporo bramek. 7 na 10 ostatnich potyczek tych klubów zakończyło się trafionym typem, który dziś podaję. Gospodarze strzelają u siebie sporo bramek, natomiast goście na wyjazdach ich sporo tracą, ale też przeważnie coś ustrzelą. Jest to początek sezonu i tak właściwie nie wiadomo kto jest w jakiej formie po wakacjach. Czy mobilizacja będzie wystarczająca, żeby dobrze wejść w sezon? To się okaże po meczu, jednak to formacja obronna zawsze mi się wydawała bardziej rozkojarzona po dłuższej przerwie, więc jeśli to się potwierdzi, to w tym meczu zobaczymy kilka bramek i mam nadzieję że po obu stronach. 

  100
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Dania
Godzina: 19:00
Spotkanie: Midtjylland - Esbjerg
Typ: Midtjylland i powyżej 2.5 gola
Kurs: 2,16
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Spotkanie już zostało dobrze opisane przez kolegów wyżej, ja oczywiście przyłączam się do typu na minimum 3 gole, ale idę też w stronę gospodarzy.Myślę, że okres przygotowawczy został przepracowany porządnie przez oba zespoły, a dzisiejszy mecz będzie obfitował w bramki, jak to zwykle między tymi ekipami. Liga duńska należy do lig overowych i drużyny skupiają się bardziej na ofensywie niż bronieniu swojej bramki. Myślę, że vicemistrzowie Danii z zeszłego sezonu wykorzystają atut własnego boiska i udanie zainaugurują sezon 2019/2020. Goście też potrafią strzelać, a z obroną nie jest u nich wybitnie więc upatruję value w tym typie. 

  100
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Dyscyplina: ESEA MDL 31 Season Europe Finals
Godzina: 19:30
Spotkanie: Vitality - Sprout
Typ: Vitality -1,5
Kurs: 1.75
Bukmacher: forbet
Analiza:

Zespoły zagrały ze sobą na przestrzeni ostatnich miesięcy pięć map. 4 z nich to turnieje online, gdzie oba zespoły wygrały po razie. Grali też w turnieju w Belgii offline gdzie Vitality odprawiało się z nimi 3 razy, bezproblemowo. Dążę do tego, że obie ekipy są już w Dallas i będzie to spotkanie offline, gdzie obecnie drugi zespół na świecie w CS'a powinien się rozprawić ze Sprout. Jedyna wygrana Niemców to turniej online, a na scenie nie przypominali drużyny na tle Francuzów. Mieli też grać spotkanie o ESL'a w Nowym Jorku ale terminy nie pozwoliły Vitality na to więc się wycofali dając miejsce rywalom (którzy i tak się nie dostali). Mecz jest poprzedzeniem turnieju ESEA Season 31 Global Challengektóry odbywa się również w Dallas. Stawką spotkania jest awans do ESL Pro League Season 10 czyli taką ligową Ekstraklasą esportową, gdzie Vitality po prostu ma obowiązek przejść. Gramy bo3 i myślę że na fali tego co Vitality grało na ESL'u w Kolonii są tutaj w stanie zrobić bezproblemowo 2-0. 
Gdyby oczywiście zaskoczyli mnie i was to będe czyhał na live, by po ew. przegranej mapie ładować na zywOo i spółkę, bo po prostu nie widzę innego scenariusza na to spotkanie. Wiem, że do tego spotkania podejdą poważnie, nie wiem jak z samym turniejem ESEA Global Challenge, ale zaraz po nim będzie IEM Chicago i tam też będą skierowane ich myśli. Wspomniany turniej będzie trzeba obserwować.

  75
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Mikst singiel: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wesley Koolhof/Kveta Peschke - Ivan Dodig/Latisha Chan
Typ: 2
Kurs: 1,70
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Próbuję dzisiaj półfinałowego miksta w tenisie na Wimbledonie. Tutaj wielkiej analizy nie będzie po prostu idę w parę bardziej doświadczoną w grze ze sobą. Koolhof z Peschke startują ze sobą w parze w mikście od tego roku od Australian Open, gdzie odpadli zaraz w pierwszym meczu, następnie zaliczyli Roland Garros gdzie również odpadli zaraz w pierwszym spotkaniu i teraz startują tutaj na Wimbledonie gdzie po 3 wygranych meldują się w półfinale. Z pewnością lepiej się rozumieją niż na początku roku ale według mnie jednak dużo więcej doświadczenia i zrozumienia jest po stronie Dodiga i Chan, którzy grają ze sobą w mikście od tamtego roku od Roland Garros. W swoim debiucie w parze wygrali zresztą cały French Open w tamtym roku. Później na ubiegłorocznym Wimbledonie doszli do ćwierćfinału, w US Open szybko odpadli a w Australian Open w tym roku pożegnali się zaraz po pierwszym meczu. Następnie nadszedł tegoroczny French Open i Dodig z Chan powtórzyli sukces z tamtego roku i ponownie go wygrali. Teraz w Wimbledonie po trzech zwycięstwach są już w półfinale. Forma z Roland Garros nadal dopisuje i myślę, że moga zameldowac się w kolejnym finale Wielkiego Szlema w mikście.Łatwo nie będzie, bo Koolhof i Peschke pokazali tutaj, że grac potrafią ale ostatecznie myślę, że po wyrównanym spotkaniu do finału awansuje Ivan i Latisha. Myślę, że w tych kluczowych momentach da o sobie znać to lepsze doświadczenie i dłuższe zgranie tej pary.

  70
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom