>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 11.07.2019 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi


Tutaj podajemy typy
na czwartek - 11. Lipca





Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania Fortuna
forBet
Totolotek
Lvbet
eTOTO
- STS


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt;KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie możesz już podać nowego typu. przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz nagrodzony okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Kispest Budapest Honved vs Zalgiris Vilnius
Typ: gol Zalgirisu
Kurs: 1.58
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Kwalifikacje do Ligi Europy. Faworytem bukmacherów jest ekipa z Węgier, ale według mnie nie jest to aż tak oczywiste. Zalgiris to wicemistrz poprzedniego sezonu ligowego i obecny wicelider tabeli po 17 kolejkach ligowych w Litwie.
Goście lepiej radzą sobie w meczach domowych, gdzie w 2019 roku jeszcze nie przegrali, jednak i mecze wyjazdowe nie są najgorsze. Na ich plus działa fakt, że są w rytmie meczowym, bo A lyga cały czas jest w toku, poza tym podchodzą do tego meczu z serią 7 zwycięstw w których zawsze zdobywali minimum 2 gole.
Honved to drużyna z TOP4 ligi węgierskiej, ale wyróżnili się tym, że doszli do finału Pucharu Węgier, gdzie ulegli po wyrównanym meczu Vidi (1-2). Dużym problemem tej drużyny jest defensywa, która w poprzednim sezonie ligowym dopuściła do straty 22 bramek w meczach domowych, co było drugim najgorszym wynikiem w lidze. Dodatkowo tracili minimum jednego gola w 19 z ostatnich 20 meczów domowych. Przewiduje wyrównany mecz, w którym goście przynajmniej raz trafią do siatki. Ciekawą opcją jest też BTS po kursie 1.90, ale nie wiem jak wygląda dyspozycja gospodarzy w meczach o stawkę, bo póki co grali same mecze towarzyskie. Przewidywany wynik 1-1 

  58
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 132,3K

haparoiden

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:30
Spotkanie: Balzan FC - NK Domzale
Typ: obie strzelą
Kurs: 2.06
Bukmacher: Fortuna

Balzan w ostatnich dwóch sezonach w każdym meczu eliminacji rozgrywanym u siebie strzelał gola (3:3 z Videotonem, 4:1 z Keslą i 2:1 ze Slovanem Bratysława). NK Domzale prezentuje podobny poziom, więc myślę, że i tu Balzan strzeli, a i goście powinni jakąś bramkę zdobyć.
 
Dla odważniejszych po kursie 2.4 wygrana lub remis Balzanu, myślę, że u siebie są w stanie nie przegrać, podobnie jak Ararat z AIK-iem, (którego niestety nie odważyłem się podać tutaj), tym bardziej, że sporo niespodzianek w tej rundzie...

  106
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Dyscyplina: ISLANDIA: Division 2 
Godzina: 21:15
Spotkanie: Leiknir Faskruosfiroi - KF Fjarda
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Patrząc na statystykę bezpośrednich konfrontacji wskazalibyśmy przyjezdnych którzy do tej pory na boisku Leiknir wygrali dwukrotnie, tyleż samo zremisowali i nie przegrali ani razu na przestrzeni ostatnich 5 lat.
Teraz jest najlepszy moment aby to zmienić. W lidze gospodarze na pierwszym miejscu z dorobkiem 21 pkt, przyjezdni na piątym z 5 pkt straty, Gospodarze u siebie z ostatnich 10 spotkań zanotowali 7 zwycięstw i tylko jedną porażkę w lutym. Goście na wyjazdach 7 porażek i 2 zwycięstwa.
Jednym słowem jak nie teraz to kiedy gospodarze moga odwrócić niekorzystny dla siebie bilans spotkań bezpośrednich ???? 

  100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Narodów Afryki
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wybrzeże Kości Słoniowej - Algieria
Typ: Algieria wygra i obie drużyny strzelą gola
Kurs: 5,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się to spotkanie. Obydwie reprezentacje są mocne, jednak faworytem bukmacherów jest Algieria. Dla mnie też to Algieria jest faworytem. Ich forma na tym turnieju jest bardzo wysoka. W grupie wygrali wszystkie mecze, a ich bilans bramkowy to 6:0. Jedno z tych zwycięstw było z Senegalem, który był jednym z głównych faworytów turnieju, a po odpadnięciu Egiptu jest głównym faworytem. W fazie playoff Algieria wygrała 3:0 z Gwineą. Ogólny bilans bramkowy Algierii na tych mistrzostwach to 9:0. Myślę, że w końcu stracą bramkę i to powinno być już w spotkaniu z Wybrzeżem Kości Słoniowej. Wybrzeże Kości Słoniowej też gra dobrze. Przegrali jedynie spotkanie z Marokiem. Pozostałe mecze wygrali, m.in. z RPA i Mali. To powinien być ciekawy mecz. Widzę tu gole obu reprezentacji i zwycięstwo Algierii.

  100
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: siatkówka 
Godzina: 23:30
Spotkanie: Polska - Iran
Typ: Polska win
Kurs: 3,55
Bukmacher: fortuna 
Analiza:
Drugie spotkanie dla naszej reprezentacji podczas Final Six. Polacy dzisiaj w znakomitym stylu pokonali Brazylie po tie-breaku. Zupełnej nie widać różnicy między rezerwami, a podstawowym składem. Z Canarinhos bardzo dobrze w naszej drużynie funkcjonował blok, a na boisku wyróżniali się Bednorz i Kwolek. Irańczycy w tym turnieju wystąpią oczywiście w najsilniejszym składzie, ale poza granicami swojego kraju nie są tak groźni jak u siebie. W tegorocznych rozgrywkach w Iranie nasza reprezentacja przegrała dopiero po tie breaku. Kursy 
na Polaków pewnie polecą mocno, ale po takim grzech nie zagrać.

  255
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LE
Godzina : 19:00
Spotkanie : Brann  Bergen : Shamrock Rovers
Typ : Shamrock strzeli powyżej 0.5 gola
Kurs : 1.68
Bukmacher : ETOTO

Nie wiem dlaczego buki tak mocno faworyzują w tym meczu Norwegów dając na ich zwycięstwo kurs 1.47 w/g mnie to raczej wyrównana para i nie skreślałbym Irlandczyków a na pewno nie są tą przysłowiowe ogórki i liczę że w tym meczu powalczą o korzystny dla siebie wynik przed rewanżem , liczę że stać ich tutaj na przynajmniej 1 bramkę . Brann Bergen w lidze nie spisuje się jakoś wybitnie , zajmują 5 miejsce z bilansem 6-5-4 i br 17:15 , u siebie też nie zbyt rewelacyjnie 3-3-2 i br 7:6 , Irlandczycy natomiast znani są z waleczności i na to liczę w tym meczu że tanio skóry nie sprzedadzą , kurs na bramkę Shamrock jak dla mnie wysoki to chyba trzeba skorzystać !

  68
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik


Dyscyplina: TenisWTA Singiel  Wimbledon

Godzina: 15:30

Spotkanie:  Williams S. – Strycova B.

Typ: 2 (hc setowy + 1,5)

Kurs: 2,11

Bukmacher:  Fortuna

Analiza: Jest to mój pierwszy wpis w temacie Typy Dnia. Postanowiłem spróbować swoich sił  również w tym temacie. Na początek wybrałem półfinałowe spotkanie pań na Wimbledonie pomiędzy  Strycovą a Sereną Williams. Bukmacherzy faworyzują tutaj Serenę Williams ale ja uważam, że będzie to w miarę wyrównane spotkanie i Strycova tak łatwo się nie podda. Myślę, że stać ją na wygranie przynajmniej jednego seta w tym spotkaniu a kurs na takie zdarzenie jest moim zdaniem bardzo fajny. Serena Williams ma już najlepsze swoje lata gry w tenisa za sobą. Nadal jest świetną zawodniczką ale nie jest już najlepszą tenisistką świata. Poziom zawodniczek grających w turniejach WTA jest bardzo wyrównany i praktycznie każda może wygrać z każdą, co pokazują również tegoroczne wyniki na Wimbledonie. Dlatego uważam, że warto  zaryzykować i postawić na to, że S. Williams przegra przynajmniej jednego seta w tym meczu.

  100
 
saberrose 1,7K

saberrose

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - LEGodzina : 20:45Spotkanie : Cork C. - NiederkornTyp: BTTSKurs: 2.00Bukmacher : STSAnaliza :



Patrząc  na dzisiejszą  ofertę  kursową  bukmachera  związaną  z  meczami  LE  nie  wiadomo  czy  śmiać  się   czy płakać. Szereg  spotkań  o  podobnej  skali  trudności  i  poziomie  ekip  natomiast  proponowanie  kursów 1.35 - 1.45  na  drużyny  grające  na  dodatek  na  wyjeździe  to  lekka  żenada.  Dlatego  spróbuję  znaleźć coś  innego  jak  zwycięstwo  którejkolwiek ze stron.


Wybrałam  ten  mecz  ponieważ  uważam  że  poziom  prezentowany  przez  Irlandczyków  i  ekipę  z  Luxemburga  jest  zbliżony  a  co  za  tym  idzie  spodziewam  się  wyrównanego  spotkania  z  opcją  goli  z  obu  stron. Nie liczę na  kanonadę w  wykonaniu  jednych  czy  drugich  ale  stać  obie  drużyny  na  trafienie  minimum  raz  do  siatki  rywala. Z  racji  własnego  boiska  większe szansę  na  bramki  po  stronie  gospodarzy  ale  myślę  że  goście  nie  pozostaną  dłużni  i  coś  ustrzelą.
Nie  zamierzam  się  doktoryzować  nad  składami  i  potencjałem  sportowym  po  prostu  liczę  na  BTTS ,  a  kurs  mnie  zadawala.

  100

 
 
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Narodów Afryki
Godzina: 21:00
Spotkanie: Madagaskar - Tunezja
Typ: 1 drużyna strzeli gola TAK
Kurs: 1,81
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ja dalej z uporem maniaka w futbol afrykański, a przecież sporo meczy w Europie. Wczoraj typ na dwie bramki Senegalu już miałem prawie zaksięgowany, niestety drugi gol anulowany z powodu ofsajdu. Dzisiaj stawiam, że Madagaskar trafi choć raz do bramki faworyzowanej Tunezji. Zespół z Madagaskaru to taki "czarny koń" Pucharu Narodów Afryki, który nie zaznał jeszcze goryczy porażki na tym turnieju. Do bramki przeciwników trafiali za to w każdym ze spotkań (2:2 z Gwinneą, 1:0 z Burundi, 2:0 z Nigerią co było nie lada sensacją oraz w 1/8 2:2 z DR Kongo i zwycięstwo po serii jedenastek). Tunezyjczycy nie stracili bramki tylko w jednym z czterech rozegranych spotkań, a mianowicie reprezentacja Mauretanii nie potrafiła ulokować piłki w ich bramce. W pozostałych meczach przeciwnicy trafiali już do tunezyjskiej bramki ( a jak nie szło przeciwnikom to obrońca Tunezji też wyciągnął pomocną dłoń w ostatniej minucie podstawowego czasu w spotkaniu z Ghaną i doprowadził do dogrywki). Liczę na kolejną niespodziankę w spotkaniu z udziałem Madagaskaru.

  100
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis  - ITF HonoluluGodzina : 23:30Spotkanie : Rodionova - HibiTyp: 1Kurs: 2.55Bukmacher : FortunaAnaliza :  
Turniej rozgrywany na kortach twardych. Doświadczona Australijka w tym sezonie ma bilans spotkań wynoszący 10 zwyciestw przy 11 porażkach. Na kortach twardych stosunek ten wynosi 7 zwycięstw do 6 porażek. Ostatnio dobrze zaprezentowała się w Wimbledonie gdzie przeszła kwalifikacje wygrywając 3 spotkania a w pierwszej rundzie uległa Amerykance Townsend. No ale to była trawa a teraz grają na twardej nawierzchni. W pierwszej rundzie pokonała ona 6-4,6-2 Amerykankę Harrison.
Japonka klasyfikowana jest na 285 miejscu w rankingu WTA. W tym roku zagrała 8 spotkań wygrywając 3 z nich. Na kortach twardych ma remisowy bilans wynoszący 3 zwycięstwa i tyle samo porażek. W poprzedniej rundzie pokonała gładko swoją rodaczkę Namigatę wygrywając do 4 i do 1. Jak popatrzymy z kim się w tym roku mierzyła to nazwiska nic nam nie powiedzą bo są po prostu anonimowe, no może poza Davis z którą grała w kwalifikacjach Wimbledonu i przegrała 1-2.
Stawiam na dużo bardziej doświadczoną i ograną Australijkę.

  100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Godzina: 14:00
Spotkanie: Halep S. - Svitolina E.
Typ: Svitolina
Kurs: 3.00
Bukmacher: Fortuna

Ostatnie podejście na typowanie przeciwko Halep i znowu się powtórzę, że ona w tym Wimblednie nic szczególnego nie gra, jej przeciwniczkom brakuje po prostu zimnej krwi, zresztą to było widać w ostatnim meczu z Zhang która w pierwszym secie prowadziła 4:1 miała BP na rakiecie na 5:1 i przegrała seta w tb, a później jak to w sporcie kobiecym bywa położyła się w 2. secie. 
Autostrada do półfinału, żadnej klasowej zawodniczki oprócz Azarenki, która zapomniałą rakiet. Dziś na przeciwko Svitolina, która w swoim przebijaniu jest niemal tak skuteczna jak Rumunka, a i głowę na lepszą od pozostałych jej przeciwniczek, widać przygotowała formę na tegoroczny Wimbledon, wspierana przez Monflisa, widać te zaangażowanie i szansę na osiągnięcie finału. 
Dziewczyny grały ze sobą dotychczas 7 razy, 4:3 prowadzi Ukrainka, ale będzie to ich pierwszy mecz na trawie, nie mniej jednak widać że Elina umie grać z była liderka.

  100
 
black-star 20,7K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Narodów Afryki
Godzina: 21:00
Spotkanie: Madagaskar - Tunezja
Typ: Powyżej 2,5 gola
Kurs: 3,05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Typ wydaje mi się ryzykowny, jednak dziś postawię właśnie na niego,. Madagaskarowi udało się zajść znacznie dalej w tych rozgrywkach niż wielu na początku sądziło. Jednak w swoich ostatnich czterech spotkaniach nie poniósł porażki, a w dwóch ostatnich zespół ten strzelał po dwa gole.  Tunezja ma na koncie aż siedem spotkań bez porażki i jest faworytem tego spotkania. Poza wpadką w grupie Z Mauretanią piłkarze tego zespołu regularnie strzelają gole. Obydwa zespoły nie grały ze sobą od ponad 18 lat, więc będzie to dla nich nowe doświadczenie i ciężko jest oceniać ten mecz ze względu na historię pojedynków bezpośrednich. Stawką jest półfinał, Madagaskar niewiele ma do stracenia i w mojej opinii spróbuje powalczyć tutaj o niespodziankę. Tunezja w żadnym razie nie powinna według mnie tego odpuścić. Liczę na trzy gole.

  205
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:30
Spotkanie: Balzan FC - Domzale
Typ: Domzale
Kurs: 1.51
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Domzale w ostatnim czasie imponuje formą, wygrywając pięć ostatnich meczów i od przeszło dwóch miesięcy nie doznając porażki. Gdy spojrzymy na ostatnie sparingi towarzyskie, zauważymy bardzo korzystny bilans spotkań, w tym 10:0 nad słoweńskim Nogometni Klub Šampion Celje czy 2:1 nad Mariborem, który odniósł wczoraj efektowne wyjazdowe zwycięstwo w Islandii.

Balzan, mimo iż gra u siebie, nie powinien stanowić problemu dla napastników Domzale. W lidze maltańskiej ostatni sezon zakończył na szóstym miejscu, dostając się do Ligi Europy dzięki wewnątrzkrajowym pucharom (w ostatnim meczu zwycięstwo nad Valettą w konkursie rzutów karnych).

Moim zdaniem obejrzymy w tym meczu wesołą grę Słoweńców zakończoną wyjazdowym zwycięstwem.

  51
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - LEGodzina : 19:00Spotkanie : Shakhtiar Soligorsks - HiberniansTyp: Shakhtiar  strz. w  obu  połowachKurs: 2.09Bukmacher : FORTUNAAnaliza :


Soligorsk gra dobrze w swojej lidze , która jest w pełni  sezonu. Traci  w  tej  chwili  5  pkt.  do  lidera  a w  ostatnim meczu wygrał 3: 2 z Mińskiem. To było ich szóste zwycięstwo w ośmiu meczach u siebie.
W zeszłym roku mieli znakomity sezon, w którym wygrali puchar, a w lidze zajęli drugie miejsce z najlepszą obroną (tylko czternaście straconych bramek). Od 2011 roku Shakhtiar  uczestniczy co roku w Lidze Europy. Ich najlepszy sezon przypadł na lata 2014-15, gdzie wyeliminowali   między  innymi  Derry City i Zulte Waregem.
Mają kilku utalentowanych graczy, którzy grają dla reprezentacji Białorusi, jak atakujący pomocnik Walerij Gromyko, bramkarz Andrey Klimowicz  czy pomocnik Jurij Kowaliow.

Maltańskie  Hibernians jest obecnie  przed  sezonem  gdyż  liga zaczyna się 23 sierpnia.
Poprzedni  sezon  zakończył się dla nich dobrze, ponieważ zajęli drugie miejsce w lidze. Dokonali kilku transferów, ale stracili pierwszego strzelca ligi maltańskiej, brazylijskiego napastnika Taylona, ​​który podpisał kontrakt z Botevem Płowdiw.

Shakhtiar wygląda bardzo dobrze w domu i są naprawdę bardziej gotowi  do  gry z  racji  trwającego  sezonu. Hibernians  to zespół dużo  słabszy  od  rywala. Myślę że  na  boisku  przeciwnika  nie  będzie  miał  zbyt  wiele do  powiedzenia  i przegra  zdecydowanie. Wybrałem  tę  opcję  gdyż  -hc 1.5  o  którym  myślałem  jest  z niższym  kursem  ale  warto  też  zwrócić  uwagę  na  takie  rozwiązanie.
  100
 
enero1986 1,1K

enero1986

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Europa FC-Legia Warszawa
Typ: Handicap(-1)-Wygra Legia
Kurs: 1.54
Bukmacher:Fortuna
Analiza:

Na dzisiejszą analizę wybrałem spotkanie gibraltarskiego Europa FC z warszawską Legią.Będzie to pierwsze spotkanie polskiej drużyny z ekipą z Gibraltaru.Legia Warszawa jest w trakcie przygotowań do nowego sezonu W 5 sparingowych spotkaniach odnieśli trzy zwycięstwa remis oraz porażkę.Natomiast Europa FC jest w pełni ligowego sezonu rozegrali już 27 kolejek i zajmują drugie miejsce tracąc do lidera Lincoln Red Imps FC jeden punkt.Europa FC jest niepokonana na własnym stadionie od 12 spotkań wygrywając 6 spotkań pod rząd.Jednak największym kłopotem dla wicemistrza Polski jest sztuczna murawa na stadionie Victoria Stadium do której legioniści nie są przyzwyczajeni.Liczę na to że jednak mimo murawy dla Legii ten mecz będzie jak sparing mimo to iż rok temu pokazała że ma kłopoty że słabszymi rywalami przed obecnym sezonem wyciągnęli odpowiednie związki i przeprowadzali transfery z głową ściągając sprawdzonych w lidze graczy jak Valeriane Gvilia i Arvydas Novikovas, a także powrót do stołecznego zespołu Igora Lewczuka.Jeżeli chodzi o sytuację kadrową to Europa FC wystąpi bez osłabień natomiast w Legii nie zagra Cafu,a pod znakiem zapytania stoi występ Luisa Rochy.
Przewidywalne składy obu ekip prezentują się następująco :
Europa: Coleing – Ayew, Olmo Gonzalez, Sergio Sanchez, Diego Portilla, Juampe Rico, Marco Rosa, Yahaya, Walker, Gallardo, Barr
Legia: Cierzniak – Vesović, Wieteska, Remy, Jędrzejczyk, Andre Martins, Gvilia, Novikovas, Carlos Lopez, Nagy, Niezgoda.
Liczę tutaj na dobre spotkanie Legii co będzie początkiem odbudowy zespołu w europejskich pucharach i minimum ich dwubramkowe zwycięstwo.

  100
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Dyscyplina: CS:GO ESEA Advanced Season 31 Europe
Godzina: 15:30
Spotkanie: Gambit Youngsters  - PACT
Typ: Over 2.5 mapy
Kurs: 2,12
Bukmacher: LVBET
Analiza: 

Dziś pod lupę biorę to spotkanie. Ekipa z Rosji przeciwko Polskiej. Faworytem są Ci pierwsi ale ja znów sądzę tutaj, że będziemy mieli wyrównany mecz. PACT nie jest takie słabe żeby tu oddać 2-0. Ba - myślę nawet że i są w stanie wygrać. Wynik tutaj będzie bardzo uzależniony od picków, a ja uważam że PACT ma na tyle różnorodny map pool że mapę wygra. Gambit jako faworyt tutaj do mapy jest pewniakiem, uważam że każdy wygra swój pick i mecz rozstrzygnie się na ostatniej mapie, gdzie będzie 50/50. W 1/8 obie ekipy pewnie wygrały swoje spotkania po 2-0, teraz staną na przeciwko siebie, gdzie jak wspominałem walki nie zabraknie. PACT jest bardzo dobre na Vertigo, Inferno, gdzie Gambit mogą mieć problemy jeśli taka mapa zostanie wybrana, z kolei Rosyjska ekipa dobrze czuje się na Mirage i overpassie, a dwie z tych czterech map uważam że na pewno zobaczymy. W Gambicie wyróżnia się bardzo sh1ro i on powinien zostać zdetronizowany by PACT mógł myśleć o wygranej, z drugiej strony polska piątka to raczej team spirit i nikt się mocno nie wychyla przed szereg statystykami. Gambit też jest mocno hype'owany na następców paru graczy już z tej największej sceny, choć jeszcze brakuje im 'tego czegoś', a i za często też niektórzy grają pod siebie, tutaj też jest szansa dla PACT na wygrywane rundy by ich trochę przeczekiwać. Dałbym kursy 1,8-1,9 na zwycięstwa, choć to moim zdaniem loteria więc idziemy w mapy i nie wierzę w 2-0 w żadną stronę. Over map wygląda bardzo przyzwoicie. Powodzenia!

  100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy, kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Maccabi Hajfa - NS Mura
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Spotyka się tutaj 2 zespół ligi Izraela Maccabi ze 4 zespołem ligi Słowenii. Dla mnie jak i buków w tym pierwszym spotkaniu faworytem są gospodarze i myślę, że bez większych jakiś problemów wygrają. Mura kadrowo na ten moment na papierze wygląda na znacznie słabszy zespół. W drużynie nie ma już najlepszego strzelca zespołu z tamtego sezonu napastnika Roka Sirka, który przeniósł się do Zagłębia Lubin a oprócz tego kilku graczy z pomocy nie zagra

Absencje w Maccabi:
Rukavytsya i Wildschut (nowe nabytki w zespole)

Absencje w Mura:
pomocnicy Kouter (35 występów w tamtym sezonie, 7 goli na koncie, drugi najlepszy strzelec w zespole z tamtego sezonu), Lorbek (33 występy w tamtym sezonie, 3 gole na koncie), Cerimagic (14 występów w tamtym sezonie, 1 gol na koncie), Brkic i Zizek (nowe nabytki w zespole)

Kto woli wyższe kursy może tutaj spróbować pograć na Maccabi z handicapem -1.5 gola. Ja myślę, że na ten moment Maccabi jest zespołem lepszym i u siebie na boisku powinni wygrać z tym rywalem.

  45
 
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje do Ligi Europy
Godzina: 20.30
Spotkanie: Europa FC - Legia Warszawa
Typ: Legia Warszawa powyżej 3,5
Kurs: 2.89
Bukmacher: Fortuna

Wicemistrz Polski rozpocznie zmagania w drodze do upragnionej fazy grupowej Ligi Europy z drużyną z Gibraltaru. Europa FC jest wicemistrzem swojego małego kraju, a Legia jest w tym spotkaniu wyraźnym faworytem. Jeśli piłkarze, których trenerem jest Aleksandar Vuković podejdą do tego spotkania z odpowiednim nastawieniem, to po gibraltarskiej drużynie nie będzie co zbierać już po pierwszym meczu. Stołeczny klub był bardzo bramkostrzelny w okresie przygotowawczym. Na pięć rozegranych sparingów przegrał tylko raz z brazylijskim Bragantino, gdzie lider brazylijskiej Serie B wygrał 3-1. Legia zanotowała także jeden remis z rumuńskim Universitatea Craiova 3-3, a także pewnie wygrała w pozostałych trzech spotkaniach. Zwycięstwa 5-0 z Przybramem, 3-0 z Viktorią Pilzno i 6-0 z Pogonią Siedlce na koniec przygotowań robią wrażenie, ale trzeba także pamiętać, że to tylko sparingi. Dlatego ja głównie w swoim typie sugeruję się po prostu różnicą klas w przypadku obu zespołów. Jedyne co Europa FC ma wspólnego z Legią to fakt, że obie drużyny zajęły w poprzednim sezonie II miejsce w swoich ligach. Transfery, które poczynił zespół z Warszawy w końcu mogą się podobać. Dariusz Mioduski zdecydował się ściągnąć do swojego zespołu piłkarzy wyróżniających się w polskiej Ekstraklasie. Dowodem tego są transfery Gvilii z zabrzańskiego Górnika, a także Arvydasa Novikovasa z Jagiellonii Białystok. Wzmocnieniem kadry jest także powrót Igora Lewczuka. Doświadczonemu stoperowi wygasł kontrakt z Girondins de Bordeaux i wraca do zespołu z Łazienkowskiej 3. Jeszcze większym zaskoczeniem (na plus) jest pozyskanie z wolnego transferu Ivana Obradovicia. Jest to lewy obrońca, który do tej pory występował w Anderlechcie. Są też inne transfery takie jak Cafu, który przeszedł do Legii na zasadzie transferu definitywnego, czy też powroty z wypożyczeń Vamary Sanogo lub Tomasza Jodłowca, który sięgnął z Piastem po mistrzostwo Polski. Legia ten dwumecz wygra, co do tego nie ma wątpliwości. Ja liczę na to, że dzisiaj piłkarze z "L" w herbie przyłożą się do tego spotkania i pewnie je wygrają. Dobrze wyczułem typ dotyczący Celtiku, teraz liczę, że nos mnie nie zawiedzie i Legia nie pozostawi rywalom złudzeń.

  100
 
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna PNA 
Spotkanie WKS Algeria
Godzina 18:00
Typ remis, Algeria wygra zwrot
Kurs 1.68
Bukmacher forbet 
Mecz ćwierćfinalowy. Lekkim faworytem jest Algeria, która wygrala wszystkie mecze bez straty bramki. WKS oprocz porazki 0:1 z Marokiem, wygral pozostale spotkania. H2h wyrownane, w 3 meczach w ostatnich latach, raz wygral WKS i 2 remisy. Liczę na wyrównany mecz i remis po 90 minutach. 

  68
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom