>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

I runda kwalifikacji Ligi Europy 2019/2020 [9.07.-11.07.2019]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi




Już jutro startujemy z I rundą kwalifikacji do Ligi Europy. 
W pierwszej rundzie zobaczymy min. takie zespoły jak Gl. Rangers, Hajduk, Molde, Malmo oraz polskie zespoły Cracovię i Legię.
Oferta jest niepełna ale lecimy już tematem bo pewnie większość z was ma przygotowane Typy na poszczególne spotkania.
Zapraszamy zatem do dyskusji oraz do podawania Typów. ​
 
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
FC Dinamo Tbilisi - UE Engordany - poniżej 4,5 goli, kurs 1,85 (sts)  

Faworytem na pewno tutaj jest drużyna z Gruzji szczególnie u siebie, jednak ja aż tak wielkiej różnicy klas obu zespołów nie widzę jak bukmacherzy gdzie kursy na gospodarzy są około 1,05.  Zespół z Andory należy do jednych ze słabszych, ale ich rywal też nie należy do czołówki drużyn tej rundy. Nie spodziewam się tutaj jakiegoś pogromu ze strony Dinama ani też więcej niż jednego gola gości, którzy raczej będą skupieni na defensywie i poniesieniu jak najmniejszych strat goli. Linia jak dla mnie dośc wysoka po dobrym kursie 
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Jakieś przemyślenia na dziś? Jak Cracovia? skoro Slovan, ktory wymiatał w lidze, wczoraj się męczył w eliminacjach LM, to Pasiaste powinny powalczyć o WIN z gospodarzami. Te słowackie ekipy są do ogrania.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy, kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Maccabi Hajfa - NS Mura
Typ: 1
Kurs: 1,45
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Spotyka się tutaj 2 zespół ligi Izraela Maccabi ze 4 zespołem ligi Słowenii. Dla mnie jak i buków w tym pierwszym spotkaniu faworytem są gospodarze i myślę, że bez większych jakiś problemów wygrają. Mura kadrowo na ten moment na papierze wygląda na znacznie słabszy zespół. W drużynie nie ma już najlepszego strzelca zespołu z tamtego sezonu napastnika Roka Sirka, który przeniósł się do Zagłębia Lubin a oprócz tego kilku graczy z pomocy nie zagra

Absencje w Maccabi:
Rukavytsya i Wildschut (nowe nabytki w zespole)

Absencje w Mura:
pomocnicy Kouter (35 występów w tamtym sezonie, 7 goli na koncie, drugi najlepszy strzelec w zespole z tamtego sezonu), Lorbek (33 występy w tamtym sezonie, 3 gole na koncie), Cerimagic (14 występów w tamtym sezonie, 1 gol na koncie), Brkic i Zizek (nowe nabytki w zespole)

Kto woli wyższe kursy może tutaj spróbować pograć na Maccabi z handicapem -1.5 gola. Ja myślę, że na ten moment Maccabi jest zespołem lepszym i u siebie na boisku powinni wygrać z tym rywalem.

  2-0

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy, kwalifikacje
Godzina: 17:30
Spotkanie: AEK Larnaka - Petrocub Hincesti
Typ: handicap 1 (-1)
Kurs: 1,40
Bukmacher: LVBET
Analiza:
W tej parze spotyka się wicemistrz Cypru z 4 zespołem z Mołdawii. Tutaj zdecydowanym faworytem są gospodarze i myślę, że można spróbować pograć nawet wyższej ujemne handicapy na ich wygraną. AEK Larnaka bije na głowę swojego dzisiejszego rywala i pod względem doświadczenia w europejskich pucharach i pod względem kadrowym. Ile znaczą mołdawskie zespoły w Europie przekonaliśmy się już wczoraj kiedy to mistrz tego kraju Sheriff Tyraspol przegrał zdecydowanie z mistrzem Gruzji Saburtalo Tbilisi 0-3 u siebie i to zdecydowanie będąc zespołem gorszym. W tym spotkaniu tez myślę, że możemy być świadkami pogromu. Jak wspomniałem zespół z Cypru kadrowo zdecydowanie jest mocniejszy i liczę, na bramki ich najlepszych strzelców Trickovskiego i Taulemesse. Drużyna Petrocub będzie musiała sobie na Cyprze radzić prawdopodobnie bez swojego kapitana pomocnika Ambrosa, którego występ stoi pod dużym znakiem zapytania. Nie ma się co tutaj więcej rozpisywać, po prostu gospodarze są lepsi przynajmniej o 2 klasy.

  1-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom