>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Wielki Szlem: Wimbledon 2019 - turniej główny - 01.07.2019-14.07.2019

Status
Zamknięty.
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Dzisiejsze mecze są niesamowicie ciekawe, po cichu zaczynam myśleć, że Konta bierze ten turniej. Zhang z Halep tutaj bucy zwariowali z kursami. Halep nic wielkiego nie pokazała póki co, a Chinka forma życia także idę w jej stronę Zhang @4.85dafabet.

Riske z Williams. Serenie lata lecą i to nie jest ta zawodniczka co kiedyś, tutaj niesamowicie powolna, siła jest ale o u Riske jest mocne uderzenie, co pokazała w meczu z Barty, także tu drobniej, ale w stronę Riske idę @4.0 dafabet

Muchova vs Svitolina 1 @3.0 dafabet
Tutaj zaryzykuję i na Czeszkę co chodzi o formę to napewno wyżej niż Svitolina, aczkolwiek zmęczenie po wczorajszym meczu może być ogromne. Mam nadzieję, że przygotowanie fizyczne z kortów ziemnych podziała i to ona dziś wyjdzie zwycięsko.

Konta vs Strycova 1 @1.4 dafabet
Barbora nie postawi się mocno bijącej zawodniczce na trawie. Nie widzę tego. Tu nie będzie szachów tenisowych. Tylko góra 5 uderzeń i koniec punktu. Konta z miesiąca na miesiąc lepsza. Dla odważnych DW Konta 1:2 i dla jeszcze odważniejszych Konta przegra pierwszy set, a wygra mecz. Konta wolno wchodzi w mecz i temu taki bet
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
.

S. Williams - Riske typ Riske kurs 4.0 Fortuna  

Bukmacherzy po początkowej fazie gdzie kursy na przeciwniczki Sereny były na poziomie 3.0 z Juvan a nawet 2.6 z Goerges nie wiedząc czemu kolejny raz ulegli magii nazwiska. kurs 4.0 na Riske to lekka przesada. wczoraj po świetnym meczu pokonała Barty typowaną do zwycięstwa w Wimbledonie, wcześniej wygrała z Bencic będąca w niezłej formie oraz Jorovic i Vekic. Widać ,ze przeciwniczki w przeciwieństwie do Sereny bardzo trudne. Natomiast starsza Amerykanka ma wygrane z nastolatką ze Słowenii z którą straciła seta później wygrana z Georges oraz Suarez Navarro, które wyjątkowo nie potrafi grać z Sereną. Serna to już nie atomowy serwis zresztą trawa w Londynie wyjątkowo wolna. W czterech meczach 22 asy nie robi wrażenia. Problemem może być dla Riske zmęczenie cztery mecze trzysetowe chociaż przygotowanie fizyczne to zawsze silna strona Alison. Poruszanie się po korcie to atut Riske. Jeżeli tylko nie zacznie seriami popełniać niewymuszonych błędów co zdarza się jej czasami powinna wygrać dzisiejszy mecz ponieważ forma świetna w przeciwieństwie do Sereny, która coraz częściej wygrywa dzięki temu, że przeciwniczki ciągle ulegają w sferze psychicznej chociaż maja umiejętności aby wygrywać z Sereną. Riske nie należy do takich zawodniczek, które psychicznie pękną na widok wielkiej Sereny , ale zobaczymy.
 
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Williams, Konta, Muchova WIĘCEJ ASÓW @2,06 efortuna  

Dzisiaj gram za stawkę troszkę wyższa niż zwykle na to, że wszystkie trzy w/w zawodniczki będą miały więcej asów niż ich rywalki. Uważam, że jest to na tyle dobry zakład żeby wejść w to mocniej. Wszystkie trzy zawodniczki bardzo mocno bijące serwisy i potrafiące setlrwowac dużo asów. Serena 22 asy w tym turnieju przy 15 Riske, ale trzeba wziąć po uwagę, że Riske zagrała o 3 sety więcej niż Serena. Konta to już 25 asów przy zaledwie 8 asów Strycovej. No i perełka Muchova która zaserwowala aż 29 asów serwisowych przy zaledwie 7 Svietoliny. 

Nie mam czasu by sprawdzać czy gdzieś wychodzi większe AKO, ja gram po takim kursie jakie wychodzi w fortunie i uważam to za perelke dnia dzisiejszego aczkolwiek to jest tylko sport. 
​​​​
​​
 
P 0

palestynczyk

Użytkownik
Neutralny wypadało by dziś znów podziękować. Strycova najbardziej mi stracha napędziła ale znów wchodzi pięknie. Złapałem kurs 3.22 ale za 100 więc nie jest źle. Podziękował 
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
       Wystarczy prześledzić wyniki każdy mecz z osobna, nawet się nie chce tego komentować co się wydarzyło WSZĘDZIE  
cytat z dnia 9 lipca 2019 08:43 przez machiavelliDzisiejsze mecze są niesamowicie ciekawe, po cichu zaczynam myśleć, że Konta bierze ten turniej. Zhang z Halep tutaj bucy zwariowali z kursami. Halep nic wielkiego nie pokazała póki co, a Chinka forma życia także idę w jej stronę Zhang @4.85dafabet.

Riske z Williams. Serenie lata lecą i to nie jest ta zawodniczka co kiedyś, tutaj niesamowicie powolna, siła jest ale o u Riske jest mocne uderzenie, co pokazała w meczu z Barty, także tu drobniej, ale w stronę Riske idę @4.0 dafabet

Muchova vs Svitolina 1 @3.0 dafabet
Tutaj zaryzykuję i na Czeszkę co chodzi o formę to napewno wyżej niż Svitolina, aczkolwiek zmęczenie po wczorajszym meczu może być ogromne. Mam nadzieję, że przygotowanie fizyczne z kortów ziemnych podziała i to ona dziś wyjdzie zwycięsko.

Konta vs Strycova 1 @1.4 dafabet
Barbora nie postawi się mocno bijącej zawodniczce na trawie. Nie widzę tego. Tu nie będzie szachów tenisowych. Tylko góra 5 uderzeń i koniec punktu. Konta z miesiąca na miesiąc lepsza. Dla odważnych DW Konta 1:2 i dla jeszcze odważniejszych Konta przegra pierwszy set, a wygra mecz. Konta wolno wchodzi w mecz i temu taki bet
 
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 9 lipca 2019 17:26 przez palestynczykNeutralny wypadało by dziś znów podziękować. Strycova najbardziej mi stracha napędziła ale znów wchodzi pięknie. Złapałem kurs 3.22 ale za 100 więc nie jest źle. Podziękował 
palestynczyk ako wszystkich spotkań 3.22?
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
panowie wielki krokami mecze polfinalowe.Chcialbym Was zapytac jak tam widzicie Strycova  z Sirinka.Jest w stanie ja pokonac? Bo kursik piękny  a Strycova by w koncu wygrala z nia i zagrała w finale.Co Wy na to? :)
 
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Witam, co sadza Panowie o Svitolinie?wszyscy skreslali juz kilka rund wczesniej a tu prosze, Halep traci sety z ofiarami, tiebreaki , ledwo ledwo czy nie warto w strone Svitoliny?buki sa perfidne wiadomo ze Djoker wygra ale zeby tak wystawiać?1.1 do 8?przecież to polfinal, chcialbym żeby Roger wygrał przyznacie ze mu sie nalezy w takim wieku taki poziom,kosmos, co sądzicie o meczu pan z  gory dzieki
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
 Halep S. - Svitolina E.
Typ: Svitolina
Kurs: 3.00
Bukmacher: Fortuna

Ostatnie podejście na typowanie przeciwko Halep i znowu się powtórzę, że ona w tym Wimblednie nic szczególnego nie gra, jej przeciwniczkom brakuje po prostu zimnej krwi, zresztą to było widać w ostatnim meczu z Zhang która w pierwszym secie prowadziła 4:1 miała BP na rakiecie na 5:1 i przegrała seta w tb, a później jak to w sporcie kobiecym bywa położyła się w 2. secie. 
Autostrada do półfinału, żadnej klasowej zawodniczki oprócz Azarenki, która zapomniałą rakiet. Dziś na przeciwko Svitolina, która w swoim przebijaniu jest niemal tak skuteczna jak Rumunka, a i głowę na lepszą od pozostałych jej przeciwniczek, widać przygotowała formę na tegoroczny Wimbledon, wspierana przez Monflisa, widać te zaangażowanie i szansę na osiągnięcie finału. 
Dziewczyny grały ze sobą dotychczas 7 razy, 4:3 prowadzi Ukrainka, ale będzie to ich pierwszy mecz na trawie, nie mniej jednak widać że Elina umie grać z była liderka.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Widziałem Halep trochę mniej, lata do tych piłek jak szalona, czasem uderzy mocniej i złapie punkt. Jednak co wyprawia Williamsowa, to jest inny świat. Tradycyjnie już gra jakby ją dupa bolała przez pierwszego gema, ale potem się restartuje i lecą bomby przy liniach. Smashe 100% trafiane, nawet jako tako biega i z defensywnych piłek robi celne ataki. Nie wierzę, by Halep poradziłą sobie z tymi bombami, zwłaszcza, że Williams jak na nią robi mało błędów. Kurs 1,55 biorę z pocałowaniem ręki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
czas trwania meczu (minuty)
Williams S. - Halep S. (94.5) panowie macie jakiś pomysl na to według mnie możliwe 3 sety  
 
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
cytat z dnia 12 lipca 2019 21:50 przez gumazi
czas trwania meczu (minuty)
Williams S. - Halep S. (94.5) panowie macie jakiś pomysl na to według mnie możliwe 3 sety  
A według mnie nie. Typ "nolbet" jeśli chodzi o minuty. 
Jesli Williams wejdzie słabiej w mecz to seta odda jeśli będzie skoncentrowana w ok. 90-100% to powinna brać mecz 2-0.
Halep jest mistrzynią na cegle, ma technikę , dużo biega i broni ale gdy gramy na trawie i to przeciwko Serenie Williams to sytuacja się zmienia - ona piłkę duże kilkakrotnie mocniej niż reszta zawodniczek i takich ciosów mimo że może dobiegac to nie będzie w stanie odgrywać lub będą to wystawy na dokończenie strzałów.

​​​Serena Williams @1.59 1xbett
​    
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom