>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Spadki kursów, monitorowanie

don_dario11 66

don_dario11

Nie ma rzeczy niemozliwych!
Witam,

Nie wiem czy istnieje taki temat jeśli tak to bardzo proszę o przeniesienie ew usunięcie tego.
Moje pytanie brzmi:

Czy znacie jakieś strony gdzie można sprawdzać/monitorować ile pieniędzy konkretnie było postawionych np.  na wynik 1-1, albo na konkretną drużynę, zawodnika?
Takie opcje na stronach są odpłatne?
Może ktoś jest w temacie i mógłby mi to obszernie przedstawić jak to wygląda. Będę wdzięczny ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Chodzi Ci o jakiegos konkretnego bukamchera czy jakąs sumę jaka przyleli wszyscy bukamcherzy ? Nikt chyba nie pokazuje ile zakładów(pieniędzy) przyjął na dany rynek, tym bardziej nie da sie okreslic ile w sumie ludzie postawili.

Jedynie na giełdzie betfair można zobaczyć ile pieniędzy zostało włożone w konkretny rynek, w konkretny kurs.
 
don_dario11 66

don_dario11

Nie ma rzeczy niemozliwych!
Chodzi mi o to, że niektórzy typerzy podając typ meczu np. dokładny wynik spotkania 4-1 argumentują to tym, że są spadki akurat na ten wynik. Czasami piszą, że spora suma została postawiona akurat na taki wynik. Gdzie oni to sprawdzają..
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Stron jako takich nie ma. Typerzy o których mówisz zapewne sprawdzają takie rzeczy na giełdach. Sam nie używam takich informacji i nie wiem czy są płatne czy nie, zresztą możesz takie rzeczy wywnioskować obserwując spadki kursów np. na oddsportal. Poniżej masz screena z przykładem jak taka strona wygląda. Nie powiem Ci co to za strona, bo grafikę wziąłem z rosyjskiego bloga. Jak już wspominałem nie używam takich informacji, więc musisz poszukać sam...
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Tu masz przykładowy screen z jednej z giełd zakładów sportowych. W tym przypadku akurat "Matchbooka". Pod każdym konkretnym wydarzeniem masz kwotę ile funtów obecnie leży "do wzięcia". Im bliżej rozpoczęcia danego wydarzenia tym kwoty adekwatnie rosną ale to akurat oczywiste. Kiedyś widziałam na finale RG kilkadziesiąt milionów euro. Jednak zdarzają się też tzw. martwe rynki. Wrzucisz jakąś swoją kwotę na rynek i możesz się nie doczekać aż ktoś ją wciągnie. Dlatego przed podjęciem decyzji czy w dany rynek jest sens uderzać warto zapoznać się wcześniej z płynnością. 
 
H 0

hilfiger

Użytkownik
Właśnie jemu chodziło o jakieś konkretne stronki z giełdami i wahaniami kursów betfair w Polsce nie działa , padł " Matchbook" coś jeszcze znacie polecacie?
 
Do góry Bottom