>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Wielki Szlem: Wimbledon 2019 - turniej główny - 01.07.2019-14.07.2019

Status
Zamknięty.
jaroslav_ 287,6K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Federer u18,5 @1,7 
fortuna 
Świetny typ. Dzisiaj oferta Nas nie rozpieszcza i tak szukałem jakiś ciekawostek które można zagrać. Na ETOTO kurs 1.58, ale i tak myślę, że wart grania :) Byłbym bardzo zdziwiony gdyby młodemu Brytyjczykowi udało się tu doprowadzić do TB. Dzięki :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Na jutro piekne 2 typy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Paire-Vesely
Typ:2  
Kurs:1.9
Bukmacher:totolotek

Paire wcale nie w jakiejś mega formie ogladalem kawałek z ostatniego turnieju w Antalyi gdzie polegl z Troickim a kazdy wie jak Serb dziś gra, przedtem spotkanie z Tsonga a obecnie na Wimbledonie Pierwsze z Londero wcale nie tak gladko a drugie po wygranym tie-breaku i drugim secie Kecmanovic skreczowal takze nie wiadomo jakby to wyglądało, kurs naprawdę godny uwagi tym bardziej ze Vesely jest obecnie na 124 a Francuz 32 to o czymś świadczy że kursy sa takie same, o formie i ulubionej nawierzchni, dodam że pokonał w 1 rundzie Zvereva a w drugiej nielubiacego co prawda trawy Cuevasa,piekny typ.

Drugie spotkanie i niedowierzanie!!!!
What the f...?Kurs na powyzej 27 gemow w spotkaniu Djokovic- Hurkacz 1.85?!!!!przeciez na Rolandzie Hubertowi zabraklo gema zeby pokryc ta linie a jak wiemy serwis Polaka ma wieksze razenie na trawie niż na cegle Djoker jak bedzie miał w miare pod kontrola to tez nie musi do doslownie kazdej biegac-w sensie gdy Hubert bedzie serwował i miał np. Pilke gemowa a Nowak np jedno przełamanie wiecie w czym rzecz, polecam ten typ naprawde jest godny uwagi.  
 
M 47

matex517

Użytkownik
Wiele ciekawych meczy do obstawiania na dziś.
Goffin, Vesely pomimo, że nie są faworytami buków, mam dziwne przeczucie, że te mecze dziś wejdą. Goffin jakoś bardziej solidniejszy od Ruska, choć nie oglądałem ostatniego meczu ruchola tak Goffin dwa mecze tutaj bardzo pewnie, choć przeciwnicy kilka półek niżej.
Vesely jeżeli utrzyma serwis to głupek Paire sam się w końcu polamie, plus kilka rakiet.

Bautista, Raonic też do jakiegoś dubla też wygląda nie najgorzej. Co myślicie?
Hurkacz +10,5 po 1,46 też nie jest chyba najgorsza opcją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kontinen/Watson @1,85 fortuna   6:3 6:2
Tak jak pisałem kurs zdecydowanie za wysoki 

Bardzo mocno zdziwil mnie tak wysoki kurs na te parę. W 2017 wygrali Wimbledon, 2018 finał po porażce z para Murray/Hingis. Rok temu drugą runda i porażka z Dodig/Chan czyli czołowym mikstem. Watson odpadła już z singla i debla więc może się skupić na mikscie. Fin i brytyjka to zgrany duet czego nie można powiedzieć o rywalach. O ile Spears można bylo zaliczyć do top 10 deblistek o tyle jej partner to już dalsze miejsca. Jeżeli patrzeć na aspekt czysto sportowy to dla mnie lepszym duetem jest Kontinen/Watson i na nich stawiam. 

Venus/Klaasen @1,26  
Cabal/Farah -1,5 seta @1,26  
Kontinen/Peers @1,35  z 0:2 wyciągnęli 
Kubot/Melo @1,22  
ako: 2,61  

Myślę że pary Pavic/Soares @1,52   z 2:0 w setach i Mahut/Vasselin @1,41   też powinny wygrać swoje mecze. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Khachanov-Bautista A. 2   

Bautista znakomicie gral w Halle i tam nawet mogl ograc Federea w cwiercfinale. Skonczylo sie ostatecznie zwyciestwem Szwajcara, ale prze wiekszosc decydujacego seta to Hiszpan byl blizej przelamania. Jedynie troche martwi mnie, ze Bautista na Wimbldeonie nie musial sie zbytnio wysilac, bo zagral poki co z dwoma graczami, ktorzy nie tak dawno mieli przerwe. Gojowczyk to w ogole nie odzyskal dobrej dyspozycji, a Darcis gral tylko dziekii chronionemu rankingowi. Khanchanov mial duzo lepsze przetarcie i bardziej wymagajacych rywali i to dzila na jego korzysc. Troszke zatem obawiam sie o pocztaje meczu w ywkonaniu Hiszpana. Niemniej jednak gramy best-of-five i Bautista powinien na tym zyskac. Licze mimo wszystko na Hiszpana, bo wydaje sie w naprawde dobrej formie po tym co pokazal w Halle, a dla Khachanova to najtrudniejszy rywal z dotychczasowych.
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Goffin-Verdasco 1  

Goffin gra ostatnio znakomity tenis. Dzis swietny mecz Belga z Medvedevem, nic tylko ogromne brawa dla obydwu graczy. Verdasco zaskakuje, czy to czasem nie jest ostatni seozn Verdasco. Feliciano Lopeza na pewno, ale cos mi siweta, że chyba rowneiz Verdasco. Hiszpan potrafi i wiel osob pamieta jego epicki 5-setowy cwiercfinalowy mecz z Murrayem tutaj, gdy Murray wygral nastepnie Wimbledon. Goffin jest jednak sporo mlodzszy, rusza sie niesamowicie, trafia niesamowicie i to Belg powinien wyjsc z tego meczu zwyciesko.

Sandgren (+1,5 seta)-Fognini 1   trzeba bylo stawiac czyste zwyciestwo Sandgrena jednak, ale i tak fajnie weszlo

Poki co wszystkie typy z Wimbledonu trafione i co za tym idzie budzet poprawiony, wiec tutaj zaryzykuje w strone Amerykanina, ktory zaksoczyl Simona, ale tez nie mozna mu nic ujmowac. Amerykanin bardzo dobrze serwuje, nawiazal walke z Simonem i Fognini moze sie zdziwic. Jeden cwiercfinal szlema juz Sandgren zaliczyl w Australii 2 sezony temu i moze teraz znowu nawiazal do podobnej dyspozycji. Fognini jest strasznie kaprysny i moze na poczatku zlekcewazyc Amerykanina, ktory gra naprawde niezle. Myslalem czy by nie zaryzykowac zwyciestwa Sandgrena,kurs w granicach ponad 3, ale nawet z handicapem setowym jest to spory kurs.

Trzymam tez kciuki za Andy Murraya w parze z Herbertem w debla, fajnie sie dobrali. Herbert juz wygral Wimbledon raz, Andy zaliczyl tytul deblowy tydzien temu z Feliciano Lopezem na kortach Queens Clubu. Na pewno bedzie tu duza widownia i wsparcie. Mam nadzieje, ze wygraja, ale debel to nie moja dzialka, wiec to w to sie nie pakuje.
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Tsonga vs Nadal 1  

Tsonga odzyskał formę co było widać już z Federerem do tego jego ulubiona nawierzchnia. Tutaj każdego 3:0. Co trzeba robić, a trzeba mocno uderzać i tsonga to ma. Jest mega wolno i to przemawia za Nadalem, ale on na Wimbledonie królował dawno dawno temu. Ja tu widzę zacięty mecz z lekkim wskazaniem na Nadała, ale po takim kursie idę w Tsonge.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kontinen/Watson @2,23 1xbet
Ponownie uderzam w te parę bo wydaje mi się że kurs znów przesadzony. Według mnie jest to para top 3 jeżeli nie najlepsza na trawie z obecnie zgłoszonych. doswiadczenie i zgranie oraz wystepy w poprzednich edycjach o ktorych pisalem wczoraj. Peers i Zhang to już bardziej doświadczona para. Znacznie lepsi deblisci o wczorajszych rywali. Jednak bez wiekszych osiagniec. 3R w Paryzu i 1/2 na us open  2018. Na trawie nie szlo tak dobrze i nie wydaje mi się żeby byli tak wyraźnym faworytem tego starcia. 

I ako z deblu
Busta/Lopez - Gonzalez/Zeballos o9,5 1 set @1,44  
Marach/Melzer - Jebavy/Oswald o9,5 1 set @1,71  
Bryan/Bryan-1,5 seta @1,38  
Ako: 3,4  

Querrey - Millman 1 set o10,5 @2,61  
Obaj z bardzo dobrym podaniem. Lubiący grać na trawie. Powinno być wyrównane widowisko. Przynajmniej pierwszy set na co liczę  

Nadal -5,5 gema @1,96   6:2 6:3 6:2 Tsonga bez szans
W tym roku strasznie wolno na Wimbledonie. Forma Tsongi rośnie ale jeszcze to nie to. I na Nadala nie wystarczy. Marne szanse na seta choćby dla Francuza. Może gdyby dociagnal do tb a tam może się wszystko wydarzyć. Jednak z biegiem meczu Nadal powinien mieć większą przewagę i kontrolę na meczem. Jeżeli serwis Francuza opuści to w wymianach za dużo nie będzie miał do powiedzenia. 

Federer - Poulille o9,5 1 set @1,72  
O10,5 1 set @2,86  

Wszystko będzie zależało od Rogera. Jak do tej pory stara się małym nakładem sił przechodzić dalej co pokazał mecz z Clarkirm. Lukas na trawie jest groźny i liczę że się postawi Federerowi bo atuty ma. 

Kursy z 1xbet 
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dzisiaj czeka nas bardzo ciekawy dzień w Londynie

Evans - Sousa typ Sousa kurs 3.05 Fortuna  

Nie widzę dziś typów na Portugalczyka i lekko mnie to dziwi. Zawodnicy o bardzo zbliżonych umiejętnościach co potwierdza ranking Portugalczyk 69 Evans 61. W Londynie obaj grają dość dobrze jednak pokonanie Cilica nawet w słabszej formie to dobry wynik. Wszyscy uważają Evansa za gracza mocnego na trawie, ale Joao potrafi zagrać na każdej nawierzchni co pokazał naszemu Hubertowi w Halle. Sousa wygrał w karierze 3 turnieje (dwa na kortach twardych jeden na ziemi) potrafił dojść na Wimbledonie do III rundy w 2016. Evans natomiast nie może pochwalić się żadnym wygranym turniejem w Londynie tak jak Sousa najwyżej III runda w 2016. Dla mnie osobiście to typ warty zagrania grubo zachęcam nie gram żadnych handicapów tylko czysty typ na Portugalczyka.

Sandgren - Fognini typ Sandgren kurs 3.3 Fortuna  

W tym meczu widzę podobnie jak we wcześniejszym duże szanse dla Amerykanina, który dysponuje świetnym serwisem w przeciwieństwie do Fabio.W bezpośrednich meczach 2-0 dla Włocha jednak zagrane dla najgorszej nawierzchni dla Amerykanina a najlepszej dla Włocha oba mecze bardzo zacięte. W Londynie Sandgren pozytywnie zaskakuje ograł groźnego ostatnio Uchiyamę oraz będącego w formie Simona. Natomiast Włoch po życiowym sukcesie i wygraniu turnieju w Monte Carlo bardzo spuścił z tonu. Na trawie nie grał wcale przed Wimbledonem. Amerykanin trochę odbijał przed Londynem. Podsumowując dzisiaj jeśli tylko  serwis Amerykanina nie opuści i szybko będzie kończył wymiany może pokonać Włoch, który na trawie ma mniej atutów. Jedyny atut Włocha to z roku na rok wolniejsze korty w Londynie co sprzyja dłuższym wymianom w których lepszy powinien być Fabio.

Tsonga - Nadal typ Tsonga kurs 6.0 Fortuna  

Kursy to dla mnie nieporozumienie ponieważ Hiszpan nie grał od Paryża i było to widać w meczu z Kyrgiosem bardzo dużo niewymuszonych błędów i wygraną zawdzięcza niefrasobliwej i nieprzewidywalnej grze Australijczyka w dwóch tie breakach smecze w siatkę z odległości 1.5 metra od siatki itp. Natomiast Tsonga zawodnik, który nie wykorzystał podczas kariery swojego wielkiego potencjału na Wimbledon przygotował super formę ograł tutaj w trzech setach zarówno Tomica jak i Berankisa. W Halle stoczył zacięty bój z Rogerem chociaż przegrany. Dzisiaj kluczem do wygranej będzie serwis Tsongi  i koronne uderzenie forhend jeżeli to będzie funkcjonowało i dojdzie dobry return to Nadal może dziś zejść z kortu przegrany. Dla mniej odważnych proponuję ciekawe handicapy na sety lub gemy dla Francuza

Federer - Pouille typ Pouille kurs 8.8  
Na  koniec proponuje zacząć " polowanie " na Rogera za drobne, który tutaj nie imponuje formą a Pouille potrafi grać co pokazał w tym roku w Melbourne.
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik

Bautista Agut R. - Paire B.
Bautista 3:0 / 2.23      

Bautista w tegorocznym Wimbledonie nie stracił jeszcze seta z tymże pierwsze 2 rundy grał z ogórkami, natomiast w 3 rundzie spotkał się z groźnym Chaczanowem, który charakterystyką zagrań jest podobny do Paire'a, ale wydaje mi się jest klasę wyżej od niego, a mimo to nie zdołał ugrać nawet seta z Hiszpanem, który zabił go reguralnością, bieganiem do każdej piłki i ogólnie widać że jest w niesamowitym gazie. Paire w ierwszych dwóch rundach ograł ogórki, w trzeciej grał z Veselym i szczecze mówiąc oglądalem tylko pierwszego seta jak się później okazało najgorszego w wykonaniu Francuza, ale mogę powiedzieć że wyglądało to bardzo średnio, bo jak mu nie siedzi serwis, a w wymianach backhand to masowo traci punkty. 
Gdyby to nie był Wimbledon to jutro Paire by połamał kilka rakiet, bo moim zdaniem w starciu z Agutem będzie bezradny, nie ta klasa rozgrywkowa. Zresztą, gdy spojrzymy na H2H grali ze sobą 9 razy i 9 razy wygrał Hiszpan!!!


Goffin D. (-1.5)- Verdasco F. 
Goffin -1.5 seta/1.58      

Goffin w ostatnim meczu zaimponował, czas najwyższy na pożegnanie się starego Hiszpana z turniejem.

Djokovic N. - Humbert U.
+26.5 gema/1.60      (gość mając 40:0 przy swoim serwie w ostatnim gemie meczu przegrywa...ostatni mecz na kuponie ehhh, Nasz Hubert by tego klocka 3:0 zrobił, a Nole się nie spocił nawet)

Jeśli świetnie grający Hubert potrafił urwać seta Nole to supert serwujący na Wimbledonie Humbert też powinien dociągnąć do Tb a przynajmniej stanu 5:5 w jednym secie, który tak naprawdę pokrywa tą linię. Nawet 6:3 6:3 6:3 sprawia że ten typ wchodzi, także ja chętnie gram.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
RBA - Paire Typ: 2 2 4.29 STS   

Bazując wyłącznie na suchej statystyce to kursy na Paire są nieopłacalne. RBA przewodzi w bilansie bezpośrednich spotkań 9:1, zaś Paire od lat jest znany ze słabej psychiki. Jednakze jedyny prawdziwy test na kortach trawiastych miałe miejsce na Wimbldonie i Hiszpan ptrzebował aż 5 setów aby wygrać. Z kolei Benoit wiele uraz pokazywał o wiele bardziej ambitną postawę podczas meczów Wielkiego Szlema. Mając więc na uwadze,ze obecny sezon jest w jego wykonaniu całkiem przyzwoity uważam, iżjego szanse na wygran ą z Hiszpanem są  znacznie większe niż sugerująkursy. Dlatego też w typie na Paire widzę spore value.
 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dziś takie ako.

Cabal/Farah @1,3  

Tak jak pisałem top3 obecnie. Udowadniają z meczu na mecz że forma wysoka. Rywale i tak osiągnęli wynik ponad stan. Max seta są w stanie urwać. 

I o9,5 w 1 secie w meczach:

Bryan/Bryan - Mahut/Roger-Vasselin  @1,49  
Mektic/Skugor - Dodig/Polasek @1,48  
Rojer/Tecau - Gonzalez/ZeZeballo@s1,48  
Klaasen/Venus - Nielsen/Haase 1,57  
Ako laczne: 6,66
pech z tym deblem w 7/8 meczach był pokryty over 9,5 w 1 secie. Mało tego w każdym z tych spotkań było o10,5 gdzie na każdy mecz kurs był ok. 2,5.

Na trawie ciężko o przełamanie gdzie poziom par wyrównany. Zwłaszcza pierwsze sety są bardzo wyrównane co pokazały ostatnie dni. Ja próbuje o9,5 gdzie przy dobrej kolejności serwowania jedno przełamanie daje pokrycie linii. 

Kursy z 1xbet 
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP debel: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 15:30
Spotkanie: R.Jebavy/P.Oswald - J.S.Cabal/R.Farah
Typ: 1
Kurs: 3,85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ze wszystkich dzisiejszych spotkań deblowych myślę, że tutaj jest najbardziej prawdopodobna niespodzianka. Jebavy z Oswaldem po drodze do tej rundy pokonali parę Dellien/Pella, którzy skreczowali w drugim secie a następnie wygrali z para Marach/Melzer 3-1 (7-5 , 6-4 , 5-7 , 7-6). Para kolumbijska Cabal/Farah z kolei wygrali z parą Draper/Jubb 3-0 (6-1 , 6-4 , 6-2) a następnie z duetem Bublik/Kukuszkin 3-1 (4-6 , 6-2 , 6-2 , 6-1). Z pewnością w tym spotkaniu faworytem jest debel Cabal/Farah ale ja tutaj widzę szansę na niespodziankę. Kolumbijczycy ze sobą w parze nigdy nic specjalnego na trawie nie osiągnęli, wprawdzie w tym roku grają na tej nawierzchni chyba najlepiej ze wszystkich lat, bo wygrali turniej poprzedzający Wimbledon w Eastbourne ale ja tutaj upatruję mimo wszystko niespodzianki. Wprawdzie Cabal i Farah to dużo bardziej doświadczony debel ze sobą w parze niż ich rywale, którzy grają ze sobą w parze dopiero od turnieju w Turcji w Antalya, który poprzedzał tę edycję Wimbledonu ale coś mi podpowiada, że są w stanie wygrać to spotkanie. Jak wspomniałem kolumbijska para w przeszłości na trawie nic specjalnego nie grała i to na cegle czują się najlepiej. Niby raczej wszystko przemawia za kolumbijską parą ale coś mi tutaj podpowiada, że będą mieli w tym spotkaniu kłopoty i tym tutaj się kieruję, po prostu przeczuciem ;)

  0-3 (6-7 , 6-7 , 5-7)

Dyscyplina: Tenis - ATP debel: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 15:30
Spotkanie: H. Kontinen/J. Peers - R. Ram/J. Salisbury
Typ: 1
Kurs: 2,09
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tutaj jestem nieco zdziwiony tymi kursami, bo dla mnie faworytem tego spotkania jest Kontinen/Peers i według mnie kursy powinny być odwrotne. Ram/Salisbury grają ze sobą w parze od tego roku i całkiem dobrze im to wychodzi ale czy są w stanie ograć swoich rywali ? Ja uważam, że nie chociaż meczu spodziewam się bardzo zaciętego i wyrównanego ale ostatecznie myślę, że to para Kontinen/Peers zamelduje się w kolejnej rundzie. Oni już tutaj na Wimbledonie osiągnęli w przeszłości finał, w którym przegrali z parą Kubol/Melo w 2017 roku, w tamtym roku już było dużo gorzej, bo odpadli niespodziewanie zaraz w pierwszym starciu z parą Gonzalez/Jarry. Widać zatem, że są w stanie dojść do samego finału tutaj jak i bardzo szybko odpaść ;) Mają jednak ze sobą w parze dużo więcej lat gry na trawie i meczy niż ich rywale i tutaj z kolei pójdę w to doświadczenie i po takim kursie wolę spróbować pograć na ich zwycięstwo

  3-2 (7-6 , 6-4 , 3-6 , 4-6 , 13-12)
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
bello_di_notte 0

bello_di_notte

Użytkownik
Orientuje się ktoś co jest powodem odwołania pojedynku miksta :  
Lindstedt R/Ostapenko - JMolteni A / Ninomiya M
Będzie wdzięczny za pomoc.
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 8 lipca 2019 14:12 przez bello_di_notteOrientuje się ktoś co jest powodem odwołania pojedynku miksta :  
Lindstedt R/Ostapenko - JMolteni A / Ninomiya M
Będzie wdzięczny za pomoc.
Przecież grają. 
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Hoyt/Silva @2,67 1xbet 

Dziś próbuje w stronę młodej brytyjskiej pary. Zarówno w singlu jak i deblu bez doświadczenia w turniejach ATP czy WTA. W rankingu deblowym sa w 4 i 5 setce. Ale to nie przeszkodziło im wyeliminować już dwie pary z większym doświadczeniem i umiejętnościami. Nie widziałem ich w akcji nigdy gdyż przeważnie występują w turniejach itf. Hoyt rzadko opuszcza wyspy. Silva trochę próbuje sił po świecie. Dlatego stawką w ten typ nie będzie wysoka. 
Sporo par w początkowych fazach traktuje miksta jako zabawę i dodatek. Zwłaszcza skladaki które powstają tylko na te imprezę. Kilka jest takich które podchodzą na serio i grają co szlem o wygraną. Od tamtego roku zauważyłem sytuacje że na każdym szlemie pojawia się para gospodarzy która bez doświadczenia i mało znana odgrywa ważną rolę i pokonuje dobre duety.
Wimbledon 2018
Clarke/Dart dochodzą do półfinału pokonując takie pary jak Cabal/Spears  czy nr 1 Dabrovski/Pavic
US Open 2018
McHale/C. Harrison dochodzą do 1/2. O ile Christina jest znana bardziej z singla o tyle Harrison to gracz z pogranicza itf i czelkow.
AO 2019
Sharma/Smith dochodzą do finału 
FO 2019
Hesse/Bonzi 1/4

Więc dlaczego Brytyjczycy nie mieliby dziś ograć bardziej doświadczonych rywali. Ambicji i determinacji im nie zabraknie. Myślę że za niedużą stawkę można zagrać ten duet.

A z debla taki dubel
O9,5 gema w 1 secie 
Cabal/Farah - Rojer/Tecau @1,54  
Dodig/Polasek - Daniell/Koolhof @1,53  
ako: 2,35 
1xbet 

 
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Nadal 3:0 @1,88   1xbet

W tym rokty na Wimbledonie dosyć wolno. Co będzie preferowalo Nadala. Querrey duża część swojej gry opiera na serwisie. Jednak Nadal doskonale radził sobie już z graczami mocno podajacymi tj. Kyrgios czy Tsonga. W wymianach Sam nie ma większych szans. Aby wygrac seta z Nadalem w takiej formie musialby zagrac caly set na bardzo wysokim poziomie i liczyc na gorszu moment Hiszpana. Jednak patrzac jak wyglada Rafa na tym turnieju to ciezko mi w to uwierzyc. 
typy poboczne
U32,5 asa @1,9  
brak tb w meczu @2,42  

I jeszcze jeden ciekawy bet z tego meczu
Nadal straci serwis NIE @2,2  raz przelamany i to po niewykorzystaniu setowej

Federer 3:0 @1,8   1xbet przespal poczatek 1 seta 
Podobna sytuacja w meczu Rogera. Szwajcar wie na ile sobie może pozwolić z danym rywalem. Stąd w pierwszych rundach zbytnio się nie przemeczal i jak wyczuwal sytuacje to przyciskal rywala. Z Berrettinim od poczatku do konca mocno skoncentrowany. Choc trzeba przyznac ze Wloch zagral nie najlepiej. Kei dotarl do 1/4 wykorzystujac korzystna drabinke. Na trawie nigdy nie blyszczal. Nigdy nie przeszed na Wimbledonie ćwierćfinału i dziś też będzie to ciężkie. Roger będzie walczył o wygraną nr 100 na londyńskich kortach. Dodatkowo przed ewentualnym polfinalem z Nadalem nalezy zachowac sily bo mecz moze byc wyczerpujacy. 

Klaasen/Venus @2,08   fortuna
Nie rozumiem tego kursu. Wedlug mnie klaaseny obok Cabali to faworyci do wygrania turnieju od początku. Doskonale się spisuja na trawie. Wygrali turniej w Halle. Rok temu doszli do finalu w ktorym ulegli Brayanom 2:3. W tym roku nie stracili jeszcze seta. Ich rywale wczoraj konczyli swoj pojedynek wygrywajac w 5 secie 13:12. Jak dla mnie to Klaaseny powinni być faworytami tego meczu i nie dałbym więcej jak 1,6 na nich.

Z miksta 
Pavic/Dąbrowski @1,41   przegrali wygrany mecz
Dodig/Chan @1,5   
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Idąc tokiem myślenia takim, jak u Pań, który zarówno w 1/8, jak i ćwierćfinałach przyniósł mi całkiem fajny zysk postanowiłem poszperać również w meczach Panów i również wynalazłem małą zależność, więc na jutro proponuję coś takiego:

1. Pella - Bautista over 3.5 seta + Djokovic - Goffin over 3.5 seta, ako: 4.29
2. Querrey - Nadal over 3.5 seta + Nishikori - Federer over 3.5 seta, ako 4.62
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom