>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Copa América 2019 - Brazylia [15.06-7.07.2019]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 21:00
Spotkanie: Argentyna - Chile
Typ: Chile over 3.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.60
  
Bukmacher: Millenium
Analiza:


W sobote wieczorem czeka nas mecz o trzecie miejsce w ramach Copa America pomiedzy Argentyna a Chile. Faworytem meczu jest oczywiscie druzyna Albicelestes z uwagi na gwiazdorska obsade glownie linii pomocy i ataku a przede wszystkim ze wzgledu na obecnosc Leo Messiego w skladzie. Chile moim zdaniem jest tutaj niedoceniane przez bukow glownie dlatego, ze Argentyna w kazdym meczu sie meczy, gra bez ladu i skladu. Messi przycmiony, nieobecny, gra na pol gwizdka i nie pokazuje pelni swojego potencjalu. Ja glownie skupiam sie w tym meczu na rzutach roznych Chile z tego powodu, ze w kazdym meczu nabijaja ich zawsze calkiem sporo. Maja wysokich obroncow, ktorzy chetnie wchodza w pole karne przy okazji dosrodkowan.

W dotychczasowych meczach tak wygladaja statystyki rzutow roznych Chile:
- z Japonia 7 roznych
- z Ekwadorem 5 roznych
- z Urugwajem 5 roznych
- z Kolumbia 6 roznych
- z Peru 9 roznych


Jak widac w kazdym meczu Copa America nasza linia bylaby pokryta. Teraz przeciwnik na papierze wydaje sie ciezki do przejscia ale uwazam, ze komu jak komu ale Chile akurat bedzie bardzo zalezec na tym aby miec sporo stalych fragmentow po swojej stronie.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Brazylia - Peru 3:1 (3-4 RR)

Brazylia powyżej 1,5 gola + powyżej 8,5 RR, @2,25 Fortuna   

Na finał Copa America proponuję typ łączony na bramki Brazylii oraz rzuty rożne w meczu. Gospodarze są faworytem w tym spotkaniu i myślę, że nic nie powinno im odebrać zwycięstwa, grają u siebie, więc ściany będą za nimi, dodatkowo Brazylia gdy organizowała turniej w swoim kraju za każdym razem wygrywała, w tym turnieju może nie grają rewelacyjnie, ale bardzo konsekwentnie, czego dowodem jest, że nie stracili jeszcze bramki, uważam, że dzisiaj również nie będzie jakieś specjalnej goleady, ale na te minimum 2 bramki ich na pewno stać, Peru liczę, że raczej skupią się na obronie i będą chcieli przetrwać napór Brazylii im dłużej będzie się utrzymywał wynik 0:0 tym więcej rzutów rożnych powinni nabić gospodarze, najpierw myślałem, żeby zagrać tylko cornery gospodarzy, ale uznałem, że gdyby Brazylii udało się szybko sforsować obronę gości to mogą się wycofać i czekać na kontry, dlatego wybrałem rożne obu drużyn, gdy Brazylia strzeli wtedy Peru będzie musiało zaatakować i kilka cornerów mogą nabić, a gospodarze z kontry podwyższyć wynik. To oczywiście teoria, a jak będzie przekonamy się około północy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom