>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

Czy zaraz po zalozeniu konta moge dokonywac tranzakcji tak jak w skrill bez werfikacji powiedzmy do kwoty 4k czy musze odrazu je zwerfikowac przynajmniej do poziomu silver
 
R 86

ruggiero

Użytkownik
Witam pany ide dzisiaj do bankomatu wyplacic kase, i kaska z eco zniknela a z bankomatu nie wyszla, mialem tak kiedys na skrillu i kasa wrocila po kilku dniach ,, mial taknjuz ktos na ecopayz ?? 
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Hello, bez wchodzenia w szczegóły, ale to dla mnie ważne, podpialem pod ecopayz drugie konto bankowe. Pierwsze należy do mnie, drugie należy do siostry, ten sam oddział, ta sama miejscowość, inne nazwisko. Czy jak zlece wypłatę na to konto to wszystko przebiegnie sprawnie? W banku ktokolwiek może mieć z tym problem? Kwota niska, 2 k.
Zamawiał ktoś kartę ostatnio, ile się czeka? Dziękuję.
 
M 1

mafiozo235

Użytkownik
Pewnie że będzie problem, kasa wróci do nadawcy, przelew nie dojdzie jeśli dane odbiorcy nie będą się zgadzać, można wypłacać tylko na swoje konto.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 2 czerwca 2019 10:27 przez mafiozo235Pewnie że będzie problem, kasa wróci do nadawcy, przelew nie dojdzie jeśli dane odbiorcy nie będą się zgadzać, można wypłacać tylko na swoje konto.
Jak sie o czyms nie ma pojecia to sie na ten temat nie wypowiada. @eryk93 smialo wyplacaj nic sie nie stanie. Sam tak robilem. Najwazniejszy jest numer konta. Dane nie sa wazne. Po prostu przyjdzie siostrze przelew z eco z Twoimi danymi i tyle. Tak samo jak robisz przelew miedzy bankami to nawet jak wpiszesz w danych odbiorcy powiedzmy "adsjajhffjsdjfds" to przelew i tak dojdzie bez problemu bo najwazniejszy jest nr konta. Pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
cytat z dnia 13 maja 2019 08:38 przez zabix00witam jak mam przejsc weryfikacje ponieważ daję prawko, nie rozumiem rachunek za media czyli co mam dać lub oswiadczenie z banku ?? pomoze ktoś przejść to gówno ?


ja byłem w urzędzie miasta i chcieli 17 zł za potwierdzenie zameldowania (tylko musisz powiedzieć żeby napisali z datą wydania tego papieru, bo bez tego mi nie przyjęli i musiałem iść jeszcze raz...)
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP


Ecopayz zablokowało mi konto i pytają:

Niedawno sprawdziliśmy twoje konto ecoAccount i zauważyliśmy, że używasz go do robienia wypłat środków w bankomacie po niedawno dokonanej wpłacie środków za pomocą przekazu bankowego. Będziemy wdzięczni za przekazanie nam krótkiego wyjaśnienia, odnośnie sposobu w jaki korzystasz z konta ecoAccount.


Używam tego do wpłacania i wypłacania w Unibecie. Mogę im się przyznać, że to Unibet? Czy wtedy będzie blok permanentny/ban? Ktoś miał taką sytuację? Na razie napisałem, że używam do przelewów do partnera handlowego i również od niego odbieram płatności.
 
mentoss 0

mentoss

Użytkownik
Jak najlepiej wypłacić kasę z Eco? Za wypłatę na konto bankowe chcą 42 zł.. Płatność bezpośrednio kartą pewnie nieopłacalna bo trzeba na konto EUR przelać a następnie płatność, czyli podwójne przewalutowanie? Wypłata z bankomatu podobna historia?
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
cytat z dnia 12 lipca 2019 22:53 przez mentossJak najlepiej wypłacić kasę z Eco? Za wypłatę na konto bankowe chcą 42 zł.. Płatność bezpośrednio kartą pewnie nieopłacalna bo trzeba na konto EUR przelać a następnie płatność, czyli podwójne przewalutowanie? Wypłata z bankomatu podobna historia?
Było walkowane wiele razy ale... 

Nie wiem czy najtaniej, ale na pewno najwygodniej... 
Bankomat Pekao, Santander i jeszcze kilka (oby nie euronet) pobiera w zależności od kursów danego dnia między 55 a 65 PLN od 1000 wypłaty. 
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 12 lipca 2019 22:53 przez mentossJak najlepiej wypłacić kasę z Eco? Za wypłatę na konto bankowe chcą 42 zł.. Płatność bezpośrednio kartą pewnie nieopłacalna bo trzeba na konto EUR przelać a następnie płatność, czyli podwójne przewalutowanie? Wypłata z bankomatu podobna historia?
Są dużo tańsze i szybsze sposoby wypłaty kasy z ecoPayz.

Musisz mieć kartę ecoPayz (oczywiste), do tego dobrze mieć kartę Revolut (banalnie można wyrobić, dochodzi w parę dni bo mają oddział w Polsce). Dość już chyba znane rozwiązanie dla ludzi którzy muszą albo chcą wymieniać waluty tanio i wygodnie. Ale Revolut to też po prostu zwykła karta debetową, którą można zasilać innymi kartami bankowymi, ale też kartami portfeli internetowych jak np Skrill i właśnie ecoPayz.

No więc, masz kartę Revoluta, "podpinasz" do niej kartę ecoPayz, i nią doładowujesz kartę Revolut, minimum 10euro (ecopayz bierze za to chyba albo 80centów, albo 1euro, więc musisz mieć przynajmniej 11 euro żeby w ten sposób wypłacić). Oczywiście wszystko działa w czasie rzeczywistym, kasa jest w parę sekund na Revolucie i możesz z niej do woli korzystać. A że Revolut w podstawowej wersji (darmowej) ma bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów do kwoty 800zł (lub równowartość 200euro itd) to za całą operacji wypłaty z eco (jeśli takie limity ci wystarczą, albo nie masz problemu z chodzeniem kilka razy do bankomatu) zapłacisz maksymalnie 1 euro, niezależnie od tego ile wypłacisz z eco na Revolut, czy będzie to 10 czy 1000 euro.
https://www.revolut.com/pl-PL/nasz-cennik

Ale oczywiście możesz też Revolutem płacić w każdym sklepie tak jak każdą kartą, a jak jedziesz na wakacje i potrzebujesz wymienić plny na inną walutę to możesz to zrobić w telefonie dwoma kliknięciami i taniej niż w internetowych kantorach.

No i nie mówiąc w ogóle o wygodzie i szybkości całej operacji.
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
cytat z dnia 19 lipca 2019 10:33 przez psotnick

Są dużo tańsze i szybsze sposoby wypłaty kasy z ecoPayz.

Musisz mieć kartę ecoPayz (oczywiste), do tego dobrze mieć kartę Revolut (banalnie można wyrobić, dochodzi w parę dni bo mają oddział w Polsce). Dość już chyba znane rozwiązanie dla ludzi którzy muszą albo chcą wymieniać waluty tanio i wygodnie. Ale Revolut to też po prostu zwykła karta debetową, którą można zasilać innymi kartami bankowymi, ale też kartami portfeli internetowych jak np Skrill i właśnie ecoPayz.

No więc, masz kartę Revoluta, "podpinasz" do niej kartę ecoPayz, i nią doładowujesz kartę Revolut, minimum 10euro (ecopayz bierze za to chyba albo 80centów, albo 1euro, więc musisz mieć przynajmniej 11 euro żeby w ten sposób wypłacić). Oczywiście wszystko działa w czasie rzeczywistym, kasa jest w parę sekund na Revolucie i możesz z niej do woli korzystać. A że Revolut w podstawowej wersji (darmowej) ma bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów do kwoty 800zł (lub równowartość 200euro itd) to za całą operacji wypłaty z eco (jeśli takie limity ci wystarczą, albo nie masz problemu z chodzeniem kilka razy do bankomatu) zapłacisz maksymalnie 1 euro, niezależnie od tego ile wypłacisz z eco na Revolut, czy będzie to 10 czy 1000 euro.
https://www.revolut.com/pl-PL/nasz-cennik

Ale oczywiście możesz też Revolutem płacić w każdym sklepie tak jak każdą kartą, a jak jedziesz na wakacje i potrzebujesz wymienić plny na inną walutę to możesz to zrobić w telefonie dwoma kliknięciami i taniej niż w internetowych kantorach.

No i nie mówiąc w ogóle o wygodzie i szybkości całej operacji.
W ten sam sposób wypłacasz ze skrill ? A co z przewalutowaniem, byłbym wdzięczny za odpowiedź ?
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 19 lipca 2019 13:49 przez byku1705

W ten sam sposób wypłacasz ze skrill ? A co z przewalutowaniem, byłbym wdzięczny za odpowiedź ?
W ten sam. Tak samo jak przy kazdej karcie którą będziesz chciał doładować kartę Revolut, np za pomocą karty jakiegoś polskiego banku.

Co do pytania o przewalutowanie to chyba nie do końca wiesz czym jest Revolut. W skrócie: nie ma kosztów przewalutowania, bo to karta gdzie masz możliwość utworzenia kilku sub-kont walutowych, np złotowego, euro, dolarowego, funtowego itd (jeszcze kilkanaście innych walut dostępnych). W sumie po to ta karta została utworzona, żeby na wakacjach nie musieć się pieprzyć z szukaniem kantoru bo chcesz za cos zapłacić w walucie kraju w którym jesteś. Więc żeby uniknąć kosztów przewalutowania po prostu przesyłasz na to subkonto walutowe w jakiej walucie masz konto na skrill czy eco. Na skrill masz konto w PLN to na Revolut przesyłasz na subkonto PLN itd. (te subkonta jak już sobie utworzysz na daną walutę to się zmienia przesunięciem palca w aplikacji). Trzeba tego po prostu pilnować przy przelewaniu, ale jak już prześlesz to sobie potem możesz do woli zamieniać euro na złotówki czy inną walutę po międzybankowym kursie wymiany, czyli dużo korzystniejszym. Bez tych spreadów jakie banki dodają od siebie jesli chcesz zapłacić kartą złotówkową tam gdzie płaci się euro np w Hiszpanii, albo Słowacji. 

Tu masz wszystko dobrze wyjaśnione (swoją drogą polecam tę stronkę, dobrze mieć ją w zakładkach):
https://zaradnyfinansowo.pl/revolut/
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
Wszystko sie zgadza,z zastrzeżeniem ,że karta jest powiązana z kontem w euro(w ecopayz) no i w firmie bukmacherskiej też mamy euro.Jeżeli jedno z tych dwóch nie zgadza się,to już tak fajnie nie jest.
 
P 0

pila44

Użytkownik
Witam. Panowie mam pytanko. Mam coś około 1600zł. na eco, nie mam jeszcze karty, a zależy mi na szybkim wypłaceniu tych pieniędzy. I teraz moje pytanie, czy jak przeleje z tego portfela na konto bankowe tą kwotę to nie będzie żadnych problemów i podejrzeń ze strony banku, urzędu skarbowego itp.? Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
Podpisuje się pod pytaniem pila 44 a ponadto oprócz kwot bo np. W bnp paribas zweryfikuja każda wplate powyżej 20k chyba wszystko powyżej 15k € jest weryfikowane. Pytanie zbliżone do osob ktore juz to sprawdzily - długo idzie przelew z Ecopayz na rachunek bankowy w Polsce? Oba w tej samej walucie. Ktoś wie? 
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Zawsze jak wplacalem kasę blikiem to miałem ja na koncie od razu. Tym razem jakieś pole mi się wyświetliło, ze kwota zostanie przekazana w ciągu 24 godzin. Nie pamiętaj czy zawsze był taki komunikat, ale kasy jak nie było tak nie ma od godziny. Czy czasami wpłaty dochodzą później czy coś się w tej kwesti zmieniło dzisiaj/wczoraj?
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Do 3 dni roboczych. Ciekawe ile jeszcze razy padnie na forum pytanie o wypłaty groszowych kwot i pozniejsze obawy przed organami skarbowymi..
 
Do góry Bottom