>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

I Runda Kwalifikacji Ligi Mistrzów [9-10.07.2019/2020]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi






Sezon ogórkowy bardzo szybko nam minął, bo już w wtorek lecimy z I rundą kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Jak dobrze wiemy swoją przygodę od I rundy zaczyna Piast Gliwice. Jak myślicie czy są w stanie sprawić niespodziankę?. Co sądzicie o pozostałych spotkaniach?

Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów. ​
 
N 20

nowezycie

Użytkownik
Nomme Kalju-Shkendija 2 kurs 2,1 Fortuna wynik 0:1   

Tutaj jak dla mnie chyba najlepsza opcja na 1 rundę eliminacji LM. Dla gospodarzy dużym sukcesem było zdobycie mistrzostwa Estonii, w lidze mistrzów zakończą swoją przygodę na 1 rundzie, tego jestem przekonany. Liga estońska bardzo słaba, Nomme w Europie gra prawie co roku i zawsze szybko kończy swoją przygodę. Rok temu odpadli w 1 rundzie eLE z islandzkim Stjernen, gdzie już po pierwszym meczu i porażce na wyjeździe 0:3 praktycznie stracili szanse na awans. Dwa lata temu odpadli w 2 rundzie eliminacji (w pierwszej wyeliminowali B36 Torshawv z Wysp Owczych, oba mecze minimalnie na ich korzyść po 2:1) z Węgierskim Videotonem, w meczu u Siebie lanie 0:3. Liga Estońska obecnie gra, po 19 kolejkach Nomme zajmuje dopiero 4 miejsce ze stratą 10 punktów do lidera, co świadczy o słabej formie, bo jak wiadomo w lidze estońskiej są 3 kluby które walczą miedzy sobą o mistrza, a jeśli po 19 kolejkach wyprzedza ich drużyn Paide to nie wróży nic dobrego.
Po drugiej stronie silna Shkendija, która już jest znana i ograna na europejskich boiskach. W swojej lidze zmiażdżyła konkurencję, przewaga 15 punktów nad drugim i 21 nad trzecim zespołem mówi wszystko. Rok temu doszli do 3 rundy eLM, eliminując po drodze walijski TNS i mołdawski Sheriff, odpadając w 3 rundzie z Salzburgiem, ale to już rywal z najwyższej półki jeśli chodzi o eliminacje. Dwa lata temu również super wynik przebrnęli przez 3 rundy eliminacji LE (eliminowali po kolei Dacie, HJK i Trakau) zatrzymując się na ostatniej czwartej, odpadając z samym, wielkim AC Milan. To pokazuje ogranie macedończyków w europejskich pucharach i ich wielkie zaangażowanie i traktowanie tych rozgrywek mega poważnie. 
Podsumowując, co do ich awansu do kolejnej rundy nie mam nawet cienia wątpliwości, a co do meczu to jestem przekonany, że już w pierwszym meczu odniosą przekonywujące zwycięstwo, stawiam 0:2 lub 1:3, tak więc dla odważnych proponuję również zakład 2(-1,5) po kursie w granicach 3,8 (chyba taki widziałem w totolotku, bo w fortunie w tym momencie nie widzę handi).
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
rozmar 60

rozmar

Użytkownik


BATE - Piast Gliwice 
Typ: 1
Kurs: 1.75


Piast, który zagrał wszystkim na nosie i sięgnął po tytuł Mistrza Polski zmierzy się w dwumeczu z hegemonem ligi Białoruskiej.
Osobiście nie daje dużych szans zespołowi z Gliwic na sprawienie niespodzianki w pierwszej rundzie ponieważ trafili w losowaniu najgorzej jak tylko mogli.

BATE to zespół, który hurtowo zdobywa tytuły mistrzowskie (od 2006 roku mają ich już 13) oraz w ostatnich sezonach bardzo dobrze spisywał się w europejskich pucharach. W tym sezonie na ligowym podwórku zajmują aktualnie 2 miejsce ze stratą 2 pkt.
Liga Białoruska rozgrywana jest systemem wiosna-jesień więc zespół BATE jest w trybie meczowym co tez może mieć duży wpływ na przebieg dwumeczu.

Piast szuka formy w meczach sparingowych i nawet okazałe zwycięstwo z Miedzią Legnica nie przekonuje chyba nikogo, że może dojść do niespodzianki w pierwszej rundzie eliminacji LM.
Wiele osób powie, że nie można skreślać Piasta przed spotkaniem natomiast ja dalej będę się upierał, że BATE wywalczy dobrą zaliczkę u siebie w środę i na rewanż pojedzie dopełnić formalności.

Wydaję mi się, że również w tym spotkaniu można atakować zakład 1(handicap -1) po kursie 3. 
 
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Bate jak było w Wielkiej formie w pucharach to w lidze zwykle miało już wielką przewagę coś koło 10 punktów teraz ma stratę. Nie tracił bym nadziei. Piast ma szansę powalczyć co u nas udowadniał nie raz,bedac na straconej pozycji. Po za tym mimo mistrzostwa Białorusi rok w rok to jednak ostatnie sezony w Europie słabsze.
 
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
cytat z dnia 8 lipca 2019 12:12 przez djkrukoPo za tym mimo mistrzostwa Białorusi rok w rok to jednak ostatnie sezony w Europie słabsze.
Awans z grupy ligi europy w tamtym sezonie z drugiego miejsca to chyba jednak nie taki słaby sezon.
Fakt, może i 9 pkt. to wynik mało wybitny ale jednak awans i dwumecz z Arsenalem w którym wygrali pierwsze spotkanie 1:0 to i tak całkiem dobry wynik.
 
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
cytat z dnia 8 lipca 2019 12:12 przez djkrukoBate jak było w Wielkiej formie w pucharach to w lidze zwykle miało już wielką przewagę coś koło 10 punktów teraz ma stratę. Nie tracił bym nadziei. Piast ma szansę powalczyć co u nas udowadniał nie raz,bedac na straconej pozycji. Po za tym mimo mistrzostwa Białorusi rok w rok to jednak ostatnie sezony w Europie słabsze.
Ostatnie sezony w europie tak samo słabe jak tej mordy co masz w avku

Wyszli z grupy LE z drugiego miejsca ustępując Chelsea a będąc przed PAOK i Videotonem, a później w play offach walnęli u siebie Arsenal 1-0 koniec końców przegrywając rewanż. I to jest słaby sezon wg. ciebie, nie mam więcej pytań.
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24975746,liga-mistrzow-tvp-jednak-pokaze-mecz-piasta-gliwce-porozumienie.html

już dzisiaj się dowiemy czy będzie transmisja z wyjazdowego meczu Piasta z BATE

po odejściu Sedlara był płacz że już się wyprzedają a jak się okazuje będzie to jedyny ubytek w kadrze Fornalika w nowym sezonie bo poza środkowym obrońcą nikt poważny nie odszedł. BATE to nie jest na tyle wysoki poziom żeby Piast tutaj nie mógł powalczyć wszystko zależy od tego jak sztab przygotuje drużynę bez ogrania ligowego. patrząc na grę Piasta w zeszłym sezonie powinno być wszystko w porządku pod tym względem. nie chce tutaj wiązać jakiś wielkich nadziej z Piastem w rozgrywkach Ligi Mistrzów natomiast odradzam skreślanie tej drużyny już przed pierwszym meczem zwłaszcza że kadrowo obie drużyny nie odbiegają od siebie
 
P 26

pioteer

Użytkownik
cytat z dnia 7 lipca 2019 10:51 przez pawel-mroczkaMoim zdaniem n tym etapie można się spodziewać sporo bramek i trzeba szukać kursów n over .

w zeszłym sezonie w pierwszych meczach pierwszej rundy eliminacji 8/16 razy padł over 2,5. wiele jest tradycyjnie underowych drużyn bałkańskich, słabeusze się bronią, a potentaci nie mają jeszcze formy
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Astana - Cluj 

W przeciwieństwie do wyżej wymienionych postów ja szukam raczej meczów underowych i taki właśnie wydaje mi się pojedynek mistrza Rumunii i Kazachstanu. Dla mnie to zdecydowanie najciekawsza para dość silnych zespołów i szkoda że już teraz jeden z nich odpadnie. W ogólnej rywalizacji szanse oceniam 50/50 biorąc pod uwagę że rok temu Cluj, podobnie jak nasza Legiunia wywalił się na silnym, potężnym Dudeląż. W Astanie dzisiaj około 28 stopni, zespół gospodarzy w trakcie sezonu, więc można powiedzieć że ograni i w trybie meczowym, CFR dość fajnie się prezentowało w sparingach, wzmocnili się na kilku pozycjach i mają dość ciekawą kadrę jak i trenera, który preferuje styl defensywny i granie na 1:0, mowa oczywiście o Danie Petrescu. Defensywny styl gospodarzy jak i gości przekonuje mnie aby iść w under i kilka żółtych kartek, aczkolwiek kurs 4.45 w fortunie to chyba lekka przesada co do gości. 

BTS - Nie @1.59   
Przedział goli 0-1 @2.42   
HT: 0:0 @2.31   
Wynik: 1:0 (0:0)
Fortuna 


Bate - Piast 

Podobnie nie wydaje mi się, aby w meczu mistrzów polski był jakiś grad bramek. Typowałbym 1:0 lub 2:0 dla mistrzów Białorusi, wg. mnie jest to bardziej poukładany zespół, który skupi się, aby nie stracic bramek na własnym boisku i załatwić sprawę awansu w pierwszym meczu. 
 
1/-2.5 @3.20 Fortuna   

Sheriff Tyraspol - Saburtalo Tbilisi 1/1 ht/ft @2.08   

Sherrifa możemy pamiętać z pojedynków z Legią, hegemon we własnej lidze, zdecydowanie najmocniejszy i najbogatszy klub. Jestem przekonany, że spokojnie przejadą się po gruzinach i załatwią sprawę awansu u siebie.  
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Nie znam ani jednej osoby, która postawiła na Piasta. Znam wiele osób, które grają mocno na BATE, często z handicapem. Nie rozumiem więc dlaczego kurs na BATE tak rośnie, obecnie w Fortunie jest 1,84. Podobnie z kursami na awans. Na początku na Piasta było powyżej 3,00, a teraz 2,15.
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
cytat z dnia 10 lipca 2019 16:06 przez 5xharoldx5Nie znam ani jednej osoby, która postawiła na Piasta. Znam wiele osób, które grają mocno na BATE, często z handicapem. Nie rozumiem więc dlaczego kurs na BATE tak rośnie, obecnie w Fortunie jest 1,84. Podobnie z kursami na awans. Na początku na Piasta było powyżej 3,00, a teraz 2,15.
Może buki same chca zrobić ludzi w chu..... Ciężko powiedzieć co ma na to wpływ w sumie na polskich forach ludzie wala ostro w bate a z innych państw grają x2 lub inne typy i temu taki ruch kursów na bate 
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
cytat z dnia 10 lipca 2019 17:55 przez hagi84

a gdzie Ty widzisz by grali gdzies w strone Piasta

Na wiekszosci for zagranicznych walone jest na BATE
a znasz fora chinskie koreanskie itd nei znasz takze nie mow ze nie graja buki głupie nie są
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
cytat z dnia 10 lipca 2019 17:55 przez hagi84

a gdzie Ty widzisz by grali gdzies w strone Piasta

Na wiekszosci for zagranicznych walone jest na BATE
jak by ludzie grali tylko bate to co miałeś kilka dni temu w meczu turczynki z chinkami jak wszyscy wiedzieli ze turczynki w siate graja full skladem a chinki rezerwami z 4 kurs spadł do niemalze 1,5
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Ja bym jeszcze nie byl taki pelen optymizmu jesli chodzi o awans Piasta...wroci podstawowy goalkepper Scherbitski i napastnik Saroka i sa w stanie awansowac...moim zdanie szanse 60-40 na awans w strone Gliwic ze wzgledu na atut swojego boiska....
 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Chyba mało kto się z nas spodziewał, że Piast wypadnie tak dobrze na tle BATE. Piast grał w piłkę, rozgrywał, i nie bał się rywala. Oglądając to spotkanie naprawdę byłem miło zaskoczony. Bramkowy remis jest dobrą zaliczką przed rewanżem, a szczególnie ten gol strzelony na wyjeździe...
Mediom natomiast nie umknęło zachowanie Patryka Dziczka. Uspokajając kibiców, trener Fornalik w konferencji po meczowej powiedział, że wszystko zostało wyjaśnione. 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 10 lipca 2019 16:06 przez 5xharoldx5Nie znam ani jednej osoby, która postawiła na Piasta.
No to koniecznie zmień znajomych... Hahaha - jak widać po zakończonym meczu...

A tak na poważnie - stara zasada bukmacherska mówi, że jak tuż przed meczem w dniu meczu kursy naprawdę (bez widocznego uzasadnienia typu kontuzja kluczowego gracza itd) spadają może to oznaczać, że mecz brzydko pachnie... Hahahaha.... Najlepiej wtedy sobie odpuścić granie - mówimy oczywiście o wysokich stawkach bo stracić 20zł to zawsze można... Hahaha - i za kasę takich ludzi właściciele buków opalają się w Miami...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom