>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IV Runda - Speedway Grand Prix w Hallstavik

Status
Zamknięty.
B 42,8K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Doyle Top8 @ 1,55 etoto

W skrócie. Jason jest dopiero 9 w klasyfikacji GP aby  o cos wiekszego powalczyc niz o utrzymanie w cyklu, powinien jutro powalczyc nawet o final. Nie ma lepszego miejsca i czasu na to jak swoj domowy standion w Hallstavik gdzie sciga sie w  Elitserien. W Szwecji uzyskuje dobre wyniki , wylosował ,,jedynke jutro  wiec kazdy  bieg po rownaniu , ma to swoje plusy i minusy. Wyczuwam jutro u Niego awans w klasyfikacji. Z Get Well Torun raczej zleci  z ligi ,wiec bardziej bedzie mogl sie skupic ma Mistrzostwach swiata. Polfinal to pewniak w jego wykonaniu.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Zmarzlik 1-2 kurs 2,10 fortuna
co tu duzo pisać Bartek w tym roku lata w Szwecji jak wariat
​​​​​​. Najlepsza średnia w lidze szwedzkiej chyba mówi za siebie , plus w SGP w tym sezonie oprócz Pragi jedzie dobrze
 
 
neutralny 429,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Przed nami IV runda Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu i tym samym okazja dla graczy, bo bukmacherzy oferują najszerszą ofertę właśnie na te zawody, kursy już zostały przedstawione, więc można zacząć próbować coś skleić. Nie ukrywam, że jest to zarówno mój ulubiony cykl w "czarnym" sporcie. Z resztą jakby nie mógł być ulubiony, kiedy na jednym torze spotykają się światowe gwiazdy naszego ukochanego motosportu. Każdy bieg jest naszpikowany wielkimi nazwiskami, emocji nigdy nie brakuje. 
Dzisiejsza runda odbędzie się w szwedzkim Hallstavik, stadionie na którym na co dzień jeździ występująca w Eliteserien Rospiggarna. W tej ekipie jeździ trzech jeźdźców występujących w cyklu SGP. Są to Australijczycy Jason Doyle i Max Fricke oraz młody Brytyjczyk Robert Lambert, Ci żużlowcy doskonale znają ten tor i zapewne pomoże to im w pokonywaniu kolejnych okrążeń tego toru. Dodatkowo nie odbyły się wczoraj kwalifikacje i trening, więc zawodnicy nie występujący na co dzień w Szwecji nie mieli okazji zaznajomić się z nawierzchnią. Nie typuję top4, bo o awansie do finału decyduje jeden bieg, a nie chcę, aby jeden bieg miał największe znaczenie o powodzeniu mojego typu. 


M. Fricke TOP 8 @2.01 Forbet
Max co raz śmielej radzi sobie w Grand Prix, w Warszawie jadąc za Maćka Janowskiego chyba się po prostu spalił przy 35-tysięcznej publiczności, w Krsko nie jechał, a w GP Czech zastępując Taia Woffindena pokazał już na co go stać. Po 20 biegach przewodził stawce, wygrywając po drodze z całą czołówka, jego dym wąchali m.in. A. Łaguta, Vaculik, Janowski, czy Kołodziej, zwycięzca Praskich zawodów, ostatecznie odpadł jednak dość pechowo w półfinale. Dodatkowo jeździ na tym torze w Eliteserien, a w meczach domowych jest zawsze jednym z najlepiej punktujących zawodników. Myślę, że ciekawy kurs, Maxa spokojnie stać na awans do półfinałów.

R. Lambert powyżej 5.5 pkt. @1.60 STS
Kolejny żużlowieć Rospiggarny na którego dzisiaj stawiam, przyznaję że dość niska linia na Brytyjczyka, dobrze wygląda również zakład powyżej 6.0 pkt. forbet oferuje kurs @1.83 na to zdarzenie. Robert do tej pory w każdej rundzie cyklu pokrył moją dzisiejszą linie, jeździ na co dzień w Hallstavik. Biegi będzie miał dziś trudne na początku, jednak z czasem powinno być lepiej i te 6 oczek powinien spokojnie "uciułać".

J. Doyle powyżej 9.0 pkt. @1.92 Forbet
Jak wszyscy to wszyscy, również typuję over punktowy Doyla, który do tej pory zawodzi zarówno siebie, jak i wszystkich kibiców, jest dopiero 9 w generalce i dziś ma świetną okazję do poprawy. Forma co raz wyższa, kolejno 5, 6, a w Pradze 12 oczek. Myślę, że dziś zakręci się koło podobnego wyniku. To jest jego tor, jeździ tu bardzo dużo punktów. W Polsce również trzyma fason, czuję że to może być jego dzień i może się otrzeć o podium.

Najlepszy w grupie skandynawskiej L. Madsen @1.67 Forbet
Stawiam na Leona spośród skandynawskiej piątki (poza nim Lindgren, Lindbaeck, Berntzon, Iversen). Radzi sobie najlepiej w tym roku SGP, jest obecnie wiceliderem cyklu. Praktycznie jedynym zagrożeniem w tym starciu będzie Lindgren, jednak nie jeździ on na tyle równo, żeby pokonać Madsena,który świetnie sobie radzi na dystansie. Fredka jeśli nie wygra startu ma później problemy z silniejszymi rywalami, a dziś takich nie zabraknie, sądzę że Leon ma dużo większe szanse na sukces w dzisiejszych zawodach. 





 
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
B 91

blacky777

Użytkownik
cytat z dnia 6 lipca 2019 16:25 przez neutralny

@blacky777 przestań wprowadzać innych w błąd i pisać jakieś niestworzone rzeczy.
na jakiej podstawie piszesz ze wprowadzam ludzi w blad? skoro mi to zarzuczasz to moze uzasadnij
 
neutralny 429,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 6 lipca 2019 16:28 przez blacky777

na jakiej podstawie piszesz ze wprowadzam ludzi w blad? skoro mi to zarzuczasz to moze uzasadnij
Między innymi na takiej podstawie, że sts.com to nie jest żaden oficjalny bukmacher, a kursy które podałeś są "z kosmosu".
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Miałem PUK-a nie ruszać ale żeby linię 5,5 na niego wystawiać? Aż się prosi o overek

Fortuna @1,8

Bieg 1: Doyle, Lindgred, Iversen, Emil
Bieg 6: Łaguta, Zmarzlin, Kołdziej, Iversen
Bieg 11: Madsen, Fricke, Iversen, Bertzon
Bieg 15: Lindbaeck, Iversen, Dudek, Lambert
Bieg 19: Iversen, Zagar, Vaculik, Janowski






 
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
cytat z dnia 6 lipca 2019 16:32 przez neutralny

Między innymi na takiej podstawie, że sts.com to nie jest żaden oficjalny bukmacher, a kursy które podałeś są "z kosmosu".
Co rozumiesz przez pojęcie "oficjalny bukmacher" ? To że nie każdy ma tam konto, to znaczy że jest zakaz wpisywania kursów z w/w bukmachera?
 
neutralny 429,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 6 lipca 2019 19:29 przez zksstal

Co rozumiesz przez pojęcie "oficjalny bukmacher" ? To że nie każdy ma tam konto, to znaczy że jest zakaz wpisywania kursów z w/w bukmachera?
zksstal a zaglądałeś na stronę sts.com?
 
B 91

blacky777

Użytkownik
cytat z dnia 6 lipca 2019 19:38 przez neutralny

zksstal a zaglądałeś na stronę sts.com?
strona ta jest przeznaczona dla graczy spoza polski, jakis czas temu STS podwal ze wychodzi poza polski rynek wiec tym bardziej nie kumam Twoich zarzutow co do legalnosci tego buka z uwagi ze mieszkam poza Polska gram u tego buka i jakos nie widze powodow do narzekan
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom