Typy na żywo - Dyskusja [89]

K 0

kropson1988

Gość
Miazga 3 set , niestety nie zdazylem podac typu na trzeci ...Wchodze dzisiaj rowniez w Amerykanki takim samym sosunkiem wygranej czyli 3:0 wiec -2,5 handi setowe USA @2,45 Betsafe i bardzo grubo wejde w -1,5 handi setowe @1,41 Betsafe . Obym nie zalowal .

jozzy22 530,3K

jozzy22

cytat z dnia 6 lipca 2019 10:28 przez kropson1988Miazga 3 set , niestety nie zdazylem podac typu na trzeci ...Wchodze dzisiaj rowniez w Amerykanki takim samym sosunkiem wygranej czyli 3:0 wiec -2,5 handi setowe USA @2,45 Betsafe.
Nie do wiary oglądałeś mecz? Turcja nie wyszła. Na spotkanie czy jak bo takiego pogromu to.nawet nasze dziewczyny nie dostaly

cytat z dnia 6 lipca 2019 10:40 przez jozzy22

Ogladalem i powiem Ci , że dzisiaj to byl zupelnie inny zespol niz ten z poprzednich wygranych pojedynkow , gdzie to one miazdzyly i graly jak z nut , a dzisiaj no nic nie szlo . Ale nie bede ubolewal nad tym bo akurat dla mnie ukladalo sie tak jak mialo sie ulozyc ???? .

@3.50
Dziś: postawione: 18j, wygrane: 10.8j, bilans: - 7.2j (1/2)

Japonia
Kamatamare Sanuki - Cerezo Osaka U23, 1 over 1.5 goli, @1.90, 1:1 w 51 minucie, stawka: x3