>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tylko dwudrogowe typy

Status
Zamknięty.
yahoo358 64

yahoo358

Użytkownik
Przepraszam wszystkich korzystających z moich typów za niezapowiedzianą, dwutygodniową przerwę. Byłem na czymś w rodzaju "wakacji" u południowych sąsiadów. 

Lipiec 2019 - wielkie podsumowanie (choć trochę mniejsze niż czerwcowe)
Oddane typy: 11
Trafione: 7
Zwrot: 1
Średni kurs: 2,04
Postawiona suma: 51j (bez uwzględnienia zwrotu)
Bilans: +16,92j
Yield: 33%
Miesiąc mógł być znacznie lepszy nie tylko ze względu na ilość postawionych kuponów (przepadła jakoś połowa miesiąca), ale również jeśli chodzi o stawkowanie. W poprzednim miesiącu po przegranej zwiększałem stawki i na tym głównie odbijałem się od dna. Tutaj był tylko jeden dołek i wychodziłem z niego powoli, wygrywając pięć typów z rzędu. Większe stawki pozwoliłyby osiągnąć znacznie wyższy yield i zarobki. Nie oszukujmy się jednak, osiągnięty wynik jest jak najbardziej satysfakcjonujący. Wyższy yield, skuteczność prawie 70 procent (licząc zwrot jako połówka) przy średnim kursie 2,04. Wypadałoby jednak w uwzględnieniu średniego kursu dodać odpowiednie stawki no i podział na przegrane i wygrane. Dużo z tym pieprzenia, ale postaram się o to w kolejnym miesiącu. 

I wykresy. 

1. Yield
 
2. Zarobione
 
Chyba trochę bez sensu to moje narzekanie. Jak w poprzednim miesiącu - szczytowy moment w ostatnim typie, ale jednak nie ma się co chwalić, skoro ostatni typ był 23. dnia miesiąca. Obiecuję nieznacznie więcej typów w sierpniu. Nieznacznie, bo mamy już 9. sierpnia. 
Lipiec zamknięty opóźnionym podsumowaniem.
 
yahoo358 64

yahoo358

Użytkownik
No cóż, moja obietnica się nie spełniła. 
Melduję tylko, że żyje. Miałem na głowie tyle spraw, że nawet często nie odpalałem komputera. Od teraz prawdopodobnie ulegnie to zmianie, ale tak czy siak trudno będzie wrócić do normalnego i aktywnego prowadzenia tego tematu. 
Dziękuję każdemu, który mi zaufał. Ogólnie można było z moimi typami wyjść na gruby plus. Średnio 30% yieldu przez dwa miesiące no i ten trzeci, który zakończyłem po trzech typach z powodu braku czasu  zakończony yieldem na minusowym 40%. Można się przyczepić - całościowo uśrednić mój yield i policzyć jeden miesiąc jako "jeden" nie zwracając uwagi na ilość postawionych typów i ocenić mój zysk na 6%, co jak dla mnie też jest dużym osiągnięciem. 
Moderatorów proszę o zamknięcie tematu z powodu braku czasu, nie chcę zaśmiecać forum. Fajnie by było, jakby jednak z dzień ten wpis tu jeszcze "poleżał". 
Jeśli ktokolwiek jest zainteresowany współpracą i wzajemnym wymienianiem się typami - zapraszam na PW. 
Przepraszam za niespełnioną obietnice. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom