>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher BETFAN - opinie

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Wasze opinie na temat wszystkiego co dotyczy bukmachera BETFAN.



BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Miałem ciekawą sytuacje z tym bukiem i mogę powiedzieć że odczucia mam pozytywne.

Przeglądając strone zwróciłem uwagę że mają bardzo szeroką ofertę w dziale Rozrywka - Transfery, Pogoda, Polityka, Show Biznes i wiele więcej. Być może to dlatego że dopiero ruszją i z takim zapałem wystawiają ofertę, w każdym bądź razie na pewno pod tym względem wypadają lepiej od innych.

Moją uwagę przykuły zakłady na cenę paliwa w nadchdzącym tygodniu. Jako że sam sporo taknuje (nie tylko w auto) i interesują sie bieżącą sytuacją na rynkach uznałem że troche źle oszacowali swoje prognozy i kursy co do ceny. W skrócie cena baryłki nieco spadła a podwyżki na stacjach wyhamowały, nawet można było sie spodziewać minimalnych obniżek. Zagrałem też najpewniejszą dla mnie linie na ON i zakład na cene Poniżej 5.21zł. Dorzuciłem zdarzenia z piłki po niskich kursach aby załapać się na promocję z brakiem podatku. Po moich dwóch zakładach oferta została zdjęta, zapewne zauważyli słabo oszacowane linie. Po kilku godzinach i zakończeniu spotkań z piłki (które siadły), wszedlem w historię zakładów i zauważyłem że mój typ odnosnie ceny został zmieniony z Poniżej 5.21 na Poniżej 5.20 ?! 

Napisałem od razu na live czacie że zagrałem inny zakład a takie zmienianie tresci po fakcie jest nie fair, jest to po prostu oszukiwanie graczy. Po kilku chwilach i kontakcie z pana z czata z działem bukmacherskim zostałem przeproszony za ten incydent a moje zakłady powróciły do pierwotnej tresci Poniżej 5.21. Nie było to zbyt fajny indydent z tą zmianą ale trzeba oddać bukmacherowi że zachował sie własciwie, tym bardziej że nie miałem żadnego screena na podparcie mojej tezy. Mogli przecież isć w zaparte i zacząć powoływać sie na jakies punkty z regulaminu gdzie to zawsze racja bedzie po stronie buka. Także wszystko w porządku.

Zakład wszedł bez problemu, srednia cena ON wyszła 5.17zł, rozliczony błyskawicznie. Ogólnie jak na Polskie warunki to wszystko wygląda oki. 









 
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Spoko buk. 

Też zwróciłem uwagę na te wydarzenia z oferty Rozrywka.

W poniedziałek pojawiło się fajne zdarzenie (albo wczesniej, nie wiem dokładnie):  Czy film Sekielskiego " Tylko nie mów nikomu"  osiągnie min. 16,5 mln odtworzeń na Youtubie do końca maja?  

Wchodzę na Youtube i co widzę? Po 2 dniach ma już 9 mln :)   A kurs na powyżej 16,5 do końca maja to  1,90 . Więc myślę , coś tu nie gra.

Postanowiłem zagrac , ale dodałem jeszcze wygraną Gimpera w TzG po 1,80 . Puściłem kupon za 300zl i ...nie zaakceptowali ,a kurs na over spadł od razu na 1,70. Więc puściłem drugi raz i tym razem  czekałem na akceptacje prawie 2 minuty !!!!  Na szczęscie  kupon przyjęli , ale ... ze stawką 200zł.

We wtorek nie było już tego zdarzenia.

Dziś film ma juz  17 mln odtworzeń i zdarzenie na kuponie zaliczone na zielono, więc został tylko Gimper, a już myślałem, że trzeba będzie czekać do 31 maja, żeby kupon rozliczyli.

Podsumowując, nowy buk, jeszcze się uczy , ale na + bogata oferta sportowa jak i ta nie związana z tym tematem , stronka bardzo czytelna i łatwa w nawigacji. Myślę, że zostanę tam dopóki będzie możliwość grania bez podatku przy AKO 2,00 .
 
gram_dla_beki 5,5K

gram_dla_beki

Użytkownik
Szkoda na nich czasu, chyba że ktoś lubi bawić się i czekać na ręczne weryfikacje począwszy od 2 swojego zakładu. Bez różnicy czy pre czy live, ten sam schemat.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Faktycznie, prawdziwy cudak , ewenement na skalę światową (" Kupon w trakcie weryfikacji") i tak czekasz i czekasz. (przedmeczowe)

Po czym: "kupon nie został zaakceptowany" i następuje duża zmiana kursów. 

Widział ktoś coś podobnego u jakiegoś innego buka ?
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
cytat z dnia 23 maja 2019 00:41 przez egreg


Faktycznie, prawdziwy cudak , ewenement na skalę światową (" Kupon w trakcie weryfikacji") i tak czekasz i czekasz. (przedmeczowe)

Po czym: "kupon nie został zaakceptowany" i następuje duża zmiana kursów. 

Widział ktoś coś podobnego u jakiegoś innego buka ?


W fortunie to standard, w totalbet podobnie robią, w lvbet też sa zawiechy i zmiany kursów choć akurat tutaj widzimy za ile możemy zagrać bez problemu.



Jak ktoś chce zagrać za więcej niz mu ustalono limit na dany kurs i wydarzenie to procedura odrzucenia kuponu i zmiany kursów to norma u bukmacherów.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
O rany. W skrócie. Odrzuca mi nawet stawkę 5zł. Wcześniej dokonałem kilkanaście zakładów ze stawką maksymalną 25zł! Bilans praktycznie na zero. Myślałem, że mają jakiś błąd ale z czatu dowiedziałem się, że:

"Nie posiadam informacji na temat powodów odrzucenia zakładów i powodów dlaczego są one odrzucane. Przykro mi.
"Zgodnie z regulaminem naszej spółki: 
3.6.10. Kupon przed zapisaniem w centralnej bazie danych Spółki może zostać objęty procesem autoryzacji. (...) Spółka podczas autoryzacji, może Zakład przyjąć bez zmian, ograniczyć kwotę stawki, zaproponować zmianę kursu na dane zdarzenie lub odrzucić dany Zakład."
"Niestety dział obsługi gracza nie posiada informacji na temat powodu odrzutu kuponów. Jest to decyzja działu bukmacherskiego."
"Grając u naszego bukmachera wyraziłeś zgodę na regulamin serwisu BETFAN. W nim jest zapis, który podałem Ci wyżej. Jeśli chcesz możesz wypłacić środki."

Podsumowując - WPŁACIŁEM. NIE WYGRYWAM. GRAĆ NIE MOGĘ.
 
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Kfjatek jakiś konkretny zakład miałeś odrzucany czy wszystko? Co się dzieje w branży? To już kolejny taki przypadek, który wskazuje na kłopot w zarządzaniu ryzykiem...
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
cytat z dnia 4 czerwca 2019 23:05 przez ejber24Kfjatek jakiś konkretny zakład miałeś odrzucany czy wszystko? Co się dzieje w branży? To już kolejny taki przypadek, który wskazuje na kłopot w zarządzaniu ryzykiem...
Nie przyjęłi już mi kilku, różnych zakładów. Nawet za 1zł, więc przekonany byłem, że z softem coś mają problemy ale po rozmowie na czacie ręce mi opadły.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
cytat z dnia 23 maja 2019 09:21 przez madangelo

W fortunie to standard, w totalbet podobnie robią, w lvbet też sa zawiechy i zmiany kursów choć akurat tutaj widzimy za ile możemy zagrać bez problemu.

Jak ktoś chce zagrać za więcej niz mu ustalono limit na dany kurs i wydarzenie to procedura odrzucenia kuponu i zmiany kursów to norma u bukmacherów.
Dobra mi norma żeby pierwszego dnia grania limitować. Każdy buk polski czy zagraniczny da pograć 2-3 tygodnie (a czasami i 3 miesiące) zanim narzuci limity.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Nieoczekiwana wiadomość z ich strony. Przyznali się do błędu i przeprosili. Jakieś problemy techniczne, automatyczne odrzucanie kuponów. Problemy z autoryzacją.

Także, plus dla nich. 

 
 
J 18

jarcow

Użytkownik
Na betfan założyłem się trzy razy o ako za stawki, 200, 200, 412. Podczas zawierania każdego zakładu (również pierwszego!!!) wyświetliła się informacja, że kursy uległy zmianie (oczywiście na niższe).
Myślę, że temat dla mnie już zamknięty. 
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Wygląda na to, że betfan wprowadził cashout, bo mam taka opcję widoczną na jednym ze swoich zagranych kuponów. Swoją drogą ciekawe jak będzie się sprawował i czy nie będzie dostępny tylko w sporadycznych przypadkach, bo takie praktyki dobrze są znane u innych bukmacherów.
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
tak, mają cashout od 24 czerwca, przynajmniej tak stoi w regulaminie.

Ale niestety , od dziś koniec gry bez podatku gdzie można było zagrac każde zdarzenie i stworzyć ako 2,00 , od teraz liczą się zdarzenia z min. kursem 1,25, aby załapać się do gry bez podatku, czym mnie bardzo wku...  , znaczy zdenerwowali ...
Jak na razie to był najlepszy buk do grania bez podatku, bo mogłem dodac KAŻDE zdarzenie, a ako i tak zawsze grałem min.2,00 , a teraz... lipa jak hu...
 
P 0

pieterex

Użytkownik
Gram od jakiegoś miesiąca i póki co nieźle to wygląda. Głównie chciałem grać CS:GO i mogę powiedzieć, że oferta na mecze i same typy na spotkanie są duuużo lepsze niż u np. Betclica czy STS-  jest znacznie więcej możliwości do obstawiania.
Sama stronka całkiem ciekawa, może trochę dlatego że podobna do bet365 (ahhh te stare czasy).
Czat- sprawnie i szybko, na wszystkie pytania mi odpowiedzieli więc tutaj nie ma do czego się przyczepić.
Wypłaty- szybko i to o dziwo nawet w weekend! 
Brakuje mi tylko aplikacji i sportów wirtualnych :/ Bo wchodzenie na stronę mobilną jest mało praktyczne. 
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Wam też wywala wszystkie kupony z komunikatem " Zakład został odrzucony"?
Wtorek tuż przed meczami w LM i LE i takie coś... ???? Co z tego, że niby jest promocja, jeśli realnie jest awaria.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
DLA MNIE PORAŻKA NA CAŁEGO !!!!!!!!

Cwaniaki jakich mało ! Korygują kursy na podstawie wiedzy graczy !!! Nie dość, że buk ma zawsze przewagę to jeszcze stosować taki numer !!!

Specjalnie założyłem konto żeby pograć grubo na wybory w UK w 2019 r po kursie 2,00 gdzie inne buki zeszły do 1,50... Betfan ewidentnie to "przespał"... Więc założyłem konto, postawiłem ładną sumkę i trwała długo ręczna weryfikacja po czym była zgoda na 200zł, a za moment zakład przestał być dostępny !!!

ŻENADA - ODRADZAM - WIĘCEJ TAM NIE ZAGRAM !



Dodam jeszcze, że w żadnym innym buku czy to zagranicznym (jak kiedyś grałem) czy obecnie u nas (a w dorobku mam z 50 różnych buków !) NIGDY coś takiego się nie zdarzyło !!! Owszem jak STS przespał kilka betów w czasie MŚ to korygowali kurs, ale po jednym dniu ! Nie było żadnej ręcznej weryfikacji i nie wpuszczenia na początek stawki pow. 200zł !!! To był mój pierwszy bet w betfan - ŁADNIE mnie zachęcili, nie ma co !

edit// bet po moim zakładzie zniknął z oferty ! ŻENADA !

I dodam jeszcze, że postępuję tak buk, który się specjalizuje w rozrywce i tak zachęca graczy, który ma najszerszą ofertę na zakłady niesportowe ! W zakładzie niesportowym robi ręczną weryfikację tylko po to żeby się nie pomylić !
 
Do góry Bottom