>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Wielki Szlem: Wimbledon 2019 - turniej główny - 01.07.2019-14.07.2019

Status
Zamknięty.
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
cytat z dnia 2 lipca 2019 10:06 przez noleBTW. Granie dziś na Berdycha z Fritzem uważam za czyste szaleństwo. Nie widzę 1 argumentu za Czechem.
Dokładnie. Wygrać Berdych może bo to tylko sport. Jednak Czech od lutego ma problemy z biodrem przez to taka przerwa w startach. Po Wimbledonie ma podjąć decyzję co dalej. Mówi się że to może być jego ostatni Wimbledon. Do tego forma niepewna. Fritz w gazie. Jedyna opcja to poczekać na live i zobaczyć jak będą wyglądać.

Od siebie dorzucę Nadal 3:0 @1,38   fortuna

Mimo że Rafa za trawa ostatnimi laty nie przepadal to jednak ma zdecydowanie większe umiejętności i doświadczenie od Sugity na tej nawierzchni. Mocno zdziwi mnie przegrany set przez Nadala.

Do tego Ward +2,5 seta @1,25  

Ward u siebie. Na trawie potrafi dobrze zagrać. Gruzin pod forma. Sądzę że set jak najbardziej w zasięgu Jamesa.

Isner - Ruud u4,5 seta @1,2  

Ruud w całej karierze 2 mecze na trawie i to przegrane. Omija ta nawierzchnię jak tylko może. Nie sądzę by ugral 2 sety z Johnem. Max set może urwać Isnerowi.

Kurs ako @2,07  
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
cytat z dnia 2 lipca 2019 10:04 przez noleBardzo mnie męczy dziś mecz Thiema z Samem. Od początku pachnie mi tu over 3,5 seta po kursach około 1,55 u większości bukmacherów. Dominic jeden mecz rozegrany na trawie i raczej czas po RG wakacyjny co widać było po Instagramie :)
Sam przeciwnie...po długiej przerwie rozegrał kilka spotkań na trawie i wyglądał w nich naprawdę nieźle. Co prawda zakończył finał z Fritzem w kiepskim stylu, ale dziś Wimbledon...wiadomo motywacja special. Nie potrafię zupełnie wyczuć formy Thiema dziś. Ciężko mi jakoś uwierzyć, że Amerykanin wygra to 3:0, a jeszcze ciężej, że Thiem 3:0. Co myślicie o tym meczu ?

Drugi temat, który mnie zastanawia to Struff - Albot. Kolejny mecz według mnie typowo na over 3,5 seta. Niemiec rozegrał trochę spotkań na trawie w tym roku i prezentował się w nich naprawdę dobrze. Jest faworytem w tym meczu i w pełni to rozumiem. Albot jednak to taki grajek, który z reguły nieźle sobie radzi w Wimbledonie. Rozegrał 3 spotkania przed na trawie, dwa przegrał, ale z bardzo mocnymi przeciwnikami...Goffin i Evans. Myślę, że Albota stać tutaj na wygranie seta i zastanawiam się nad połączeniem tych dwóch over 3,5 w AKO. 
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ?
Moim zdaniem Thiem to weźmie. Querrey w wymianach będzie odstawał, a samym serwisem meczu nie wygra. Moim zdaniem pojedynek zakończy sie maks 3:1.

Co do Albota to zgadzam się, że potrafi grać na trawie. Myślę, że jest w stanie seta ugrać, tym bardziej, że Struff nie jest równym zawodnikiem i często popełnia proste błędy. 
 
kicioor 0

kicioor

Użytkownik


Witam, jestem nowy na forum.

Zainteresowało mnie spotkania Garina z Rublovem. Rosjanin dołek formy, przegrał na trawie z kim tylko sie dało, a latynos radzi sobie nieźle jak widać nie tylko na clayu. Kursy w okolicach 1,50 - myśle, że powinien sobie luźno poradzić. Co sądzicie?
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
cytat z dnia 2 lipca 2019 05:36 przez wojtekuchodolskiOdpuścił ostatni mecz będąc pewnym występu? Serio?
 
Tak, naprawde. Taka kolejnosc zostala wylosowana w przypadku potencjalnych wycofan.
Chcesz o tym porozmawiac ?


This is the order drawn for any potential Lucky Losers at Wimbledon:
SCHNUR Brayden
ROSOL Lukas
FRATENGELO Bjorn
YMER Mikael

W turnieju pan oficjalna rozlosowana kolejnosc Lucky Loser jest nastepujaca:
Bouzkova
McHale
Davis
Blinkova

Biorac pod uwgae, ze wycofaly sie w ostatnim momencie Cibulkova, Andreescu i  ktoras jeszcze zawodniczka, ale nie umiem z pamieci przytoczyc tego ostatniego nazwiska, to te 3 zawodniczki z gory listy juz wiedzialy, ze zagraj w turnieju glownym. I jak widac zadna z tej trojki wyzej nie wygrala nawet ostatniego meczu kwalfikacji (a taka McHale to w decydjacym meczu eliminacyjnym ugrala 3 gemy w calym meczu).


Wiec moze zanim nastepnym razem zaczniesz kpic to ogarnij najpierw elementarne zasady.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 4

andyroddick

Użytkownik
cytat z dnia 2 lipca 2019 09:57 przez wlodek02

Delbonis - Evans typ 1 kurs 9.3 Fortuna

Według mnie ktoś przesadził z kursem na Delbonisa rozumiem , że preferuje korty ziemne jednak w Wimbledonie był już w trzeciej rundzie. Wygrał w 2016 finał Pucharu Davisa w hali dla Argentyny. Potrafi więc zagrać na każdej nawierzchni. Natomist Evans oczywiście potrafi grać na trawie i kortach twardych jednak to nie jest wielki zawodnik. W Eastbourne Anglik zagrał dos przyzwoicie jednak moim zdaniem warto spróbować w stronę Argentyńczyka jeśli ktoś się boi czysty win to należy zagrać z handicapem.
Gdzie ta 3 runda Wimbledonu bo nie mogę znaleźć ? 
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
F. Auger Aliassime  - C. Moutet 

Moutet handi +2.5 seta @  1.67 Fortuna  
      

Mecz dopiero jutro , ale obok takich kursów nie mogę przejść obojętnie. Grałem Mouteta z Dimitrovem że ugra przynajmniej seta, a on mnie nie zawiódł i wygrał mecz. Kurs wczoraj na seta Mouteta był jeszcze wiekszy niż dziś na seta z Augerem bo wynosił 1.69. A czysty win z Dimitrovem to była perełka 4.65. Auger to duży talent, ale to samo można powiedzieć o Moutecie, mimo iz nie jest to specjalista od trawy to pokazał z Grigorem że potrafi grać na każdej nawierzchni. Motet w formie co pokazał dobry wystep we French Open gdzie Francuz dotarł do 3 rundy i odpadł dopiero po walce z Londero. Auger już raz wygrał z Moutetem dosyć gładko, rok temu, ale to był Challenger w Lyonie, więc ja bym do tego nie przywiązywał tak dużej wagi, Moutet sie na szlemy spina i mam nadzieję że zostawi tyle walki i potu na korcie co z Grigorem. Myślę że set dla Mouteta w meczu z Augerem to nie będzie coś nieosiągalnego, a kurs fajny. Dla bardziej odważnych Moutet win 4.85

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
cytat z dnia 2 lipca 2019 10:53 przez adik1992

Dokładnie. Wygrać Berdych może bo to tylko sport. Jednak Czech od lutego ma problemy z biodrem przez to taka przerwa w startach. Po Wimbledonie ma podjąć decyzję co dalej. Mówi się że to może być jego ostatni Wimbledon. Do tego forma niepewna. Fritz w gazie. Jedyna opcja to poczekać na live i zobaczyć jak będą wyglądać.

Od siebie dorzucę Nadal 3:0 @1,38 fortuna

Mimo że Rafa za trawa ostatnimi laty nie przepadal to jednak ma zdecydowanie większe umiejętności i doświadczenie od Sugity na tej nawierzchni. Mocno zdziwi mnie przegrany set przez Nadala.

Do tego Ward +2,5 seta @1,25

Ward u siebie. Na trawie potrafi dobrze zagrać. Gruzin pod forma. Sądzę że set jak najbardziej w zasięgu Jamesa.

Isner - Ruud u4,5 seta @1,2

Ruud w całej karierze 2 mecze na trawie i to przegrane. Omija ta nawierzchnię jak tylko może. Nie sądzę by ugral 2 sety z Johnem. Max set może urwać Isnerowi.

Kurs ako @2,07
Odradzasz Berdycha, a polecasz Isnera, który tutaj przyjechał po tygodniu treningów, bo wcześniej leczył kontuzję? No nie widzę tu logiki. Tak wiem, rywal trochę mniej poważny, ale Berdych trenuje już od dłuższego czasu w przeciwieństwie do Johna, który sam mówi, że cudów tu sobie nie obiecuje.
 
F 265

fcporto1992

Użytkownik
widzę jakieś życie na tym forum to i ja się dołączę :

Cilic- Mannarino Typ: Mannarino @3.40 sts   
Od razu rzucił mi się w oczy ten pojedynek kurs spada. Oglądałem mecz Cilica że Szwartzmanem i jedno słowo które mi przychodziło na myśl to drewno. naprawdę chorwat nic nie grał w tym roku ma bilans 10-9 na wszystkich nawierzchniach gdzieś słyszałem że odkąd wziął ślub gra piach może coś w tym jest wydaje się być bez formy. Francuz z kolei jest w gazie wygral turniej w Holandii dobrze radzi sobie na trawie i sądzę że ma spore szanse na zwycięstwo w tym pojedynku a kurs zachecajacy
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Wimbledon
Godz: 19:00
Spotkanie: Mannarino - Cilic  
Typ: Mannarino
Kurs: 3.6
Bukmacher: Fortuna

Nie mogę się wgryźć w tegoroczny Wimbledon, ale gramy dalej. Dla mnie to dziś będzie bet dnia czyli pojedynek Cilica i Mannarino. Obaj zawodnicy doświadczeni Francuz znany z dobrej gry w pojedynczych meczach jednak ostatnio zaskoczył świetną grą na trawie i wygraną w Hertogenbosch( pierwsza w karierze), szału z obsadą nie było ale pokonanie Corica i Goffina robi wrażenie. Później niezła gra w Turcji i porażka w trzech setach z triumfatorem Sonego. W Wimbledonie zawsze dobrze sobie radzi trzy razy IV runda. Ogólnie to zawodnik szybkich nawierzchni. Przeciwnika nie trzeba raczej przedstawić to świetny Cilic zawodnik ze światowej czołówki zwycięzca US Open finalista Wimbledonu 2017. Chorwat potrafi grać na wszystkich nawierzchniach jednak grę opiera na świetnym serwisie podobnie jak dzisiejszy rywal. Jednak w tym sezonie trudno doszukać sie przebłysków formy Cilica może Melbourne IV runda , ale to było w styczniu. Na trawie zagrał dwa razy zwycięstwo z Garinem i porażka ze Schwartzmanem. Forma aktualna przemawia za Francuzem bukmacherzy kierują się sentymentem i rezultatami z poprzednich sezonów, ale dziś moim zdaniem wygra Francuz. Bezpośredni bilans za Cilicem 2-1 w tym mecz wygrana Chorwata na Wimbledonie tylko,że to była inna forma Marina. Zagracie jak uważacie ja zagram ten typ naprawdę grubo bo warto.
 
K 10

kacpersky191

Użytkownik
cytat z dnia 2 lipca 2019 12:09 przez madman01F. Auger Aliassime  - C. Moutet 

Moutet handi +2.5 seta @  1.67 Fortuna


Mecz dopiero jutro , ale obok takich kursów nie mogę przejść obojętnie. Grałem Mouteta z Dimitrovem że ugra przynajmniej seta, a on mnie nie zawiódł i wygrał mecz. Kurs wczoraj na seta Mouteta był jeszcze wiekszy niż dziś na seta z Augerem bo wynosił 1.69. A czysty win z Dimitrovem to była perełka 4.65. Auger to duży talent, ale to samo można powiedzieć o Moutecie, mimo iz nie jest to specjalista od trawy to pokazał z Grigorem że potrafi grać na każdej nawierzchni. Motet w formie co pokazał dobry wystep we French Open gdzie Francuz dotarł do 3 rundy i odpadł dopiero po walce z Londero. Auger już raz wygrał z Moutetem dosyć gładko, rok temu, ale to był Challenger w Lyonie, więc ja bym do tego nie przywiązywał tak dużej wagi, Moutet sie na szlemy spina i mam nadzieję że zostawi tyle walki i potu na korcie co z Grigorem. Myślę że set dla Mouteta w meczu z Augerem to nie będzie coś nieosiągalnego, a kurs fajny. Dla bardziej odważnych Moutet win 4.85
 
piękny zakład, również w to idę na jutro bo mecze cięzkie, dubelek to + vesely może z handicapem setowym -1,5 za 1,65 wygląda fajnie. Z faworytów jutro dorzucę pewnie Andersona i coś z tego będzie. 

Ciekaw jestem co jutro wykręcą Miedwie i Chaczanov dla mnie no bety.

 Ciekawy mecz edmund - verdasco 4 sety raczej pewne, ciężko określić zwycięzce, edmund troche pod formą, verdasco lubi dziwne rzeczy wyprawiać
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Cuevas-Vesely 2    

Veselemu bardzo pasuja korty trawiaste. Czech dwukrotnie byl w 4 rundzie Wimbledonu i teraz takze dobrze sie ten wystep zapowiada. Kwalifikacje pokonal w cuglach, nie oddajac zadnego seta, a wcale takich slabych przeciwnikow tam nie mial.
Dwumetrowiec z Czech oczywiscie niezle serwuje, ale tez potrafi pograc w wymianach. Wszystko wskazuje, ze Vesely ma teraz swoje 5 minut, a po pokonaniu Alexandra Zvereva na pewno podbudowal barodzo swoje morale.
Cuevas to co prawda jeden z bardziej lubianych tenisistow przeze mnie, ale nie sadze by Wimbledon to byl jego docelowy turniej w tym sezonie, chcoiaz jeden dobry sezon trawiasty w karierze Urugwajczyk zagral. Cuevas mimo wszystko jest coraz starszy, ten sezon ma niewatpliwie lepszy niz beznadziejny ubiegly, ale tez coraz trudniej o dobre wyniki na dluzszym odcinku czasu.
Vesely, szczerze powiedziawszy, zamyka mi dubel z Baghdatsiem. Sam kurs juz poszedl w dol od wczoraj, ale bylbym bardzo zaskoczony, gdyby dwumetrowiec nie wygral tego meczu, poniewaz dyspozycje wydaje sie zlapal wyjatkowo dobra.

Typ z handicapem setowym -1,5 seta na Veselego tez wydaje mi sie dobrym rozwiazaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Klassen/Venus @1,39   fortuna

Ubiegloroczni finaliści. W tym roku wygrany turniej w Halle. Na trawie czują się bardzo dobrze. Rywale na trawie bez większych osiągnięć. Stawiam na bardziej zgrana i doświadczona parę.

Cabal/Farah 3:0 @1,42  

Obecnie chyba najlepsza para w tourze. Na przeciwko mlodzieniaszkowie z UK. Draper 18 lat, Jubb 19. Bez doświadczenia i ogrania na takim poziomie. Jeżeli tylko kolumbijczycy nie zlekcawarza rywali i sami czegoś nie sprezentuja to nie widzę szans dla młodych choćby na seta. 

Kubot/Melon- Struff/McLachlan 1 set o9,5 @1,45  

Forma Polaka z Brazylyjczykiem idzie do góry o czym świadczy finał w Halle. Jednak rywale na trawie to mocny rywal co pokazali rok temu. Grali że sobą niedawno właśnie w Halle i "polska" para wygrała 6:4 6:4. Na Wimbledonie nie ma dp więc o przełamanie ciężej. Myślę że powinni pokryć linie bez problemu.

Pavic/Soares @1,33  

I ako: 3,81  

Dodatkowo Kudla +10,5 @1,38   braklo gema 
Goffin @1,33  
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Witam wszystkich serdecznie, na wstępie notka do użytkowników Kaspersky i dx2, też myślałem o tym typie tylko jak spojrzalem na poprzedni turniej veselego gdzie przegrał w 2setach z Majchrzakiem już nie jest tak kolorowo, i to na trawie,wiem ze Cuevas to ziemniak ,mam jeszcze prosbe- Karlovic to drewno,wiemy o tym że procz serwisu to jest dno a na trawie jest cholernie ważny i dlatego pomimo wieku wygrywa jakies mecze,chce dzis uruchomic karte k, i chcialbym zagrac grubo na Fabbiano, nie dlatego że pokonał Tsitsipasa, nie biorę tego meczu pod uwage,szczerze mowiac nie wiem jak gra a wiemy że Włosi lubią przewaznie cegłę, sugeruje sie wiekiem,ze w końcu drewno wymieknie po kilku setach, dobry typ na Fabbiano?pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 17:00
Spotkanie: Matteo Berrettini - Marcos Baghdatis
Typ: 2
Kurs: 5,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie 2 rundy. W 1 rundzie Włoch Berrettini wygrał ze Słoweńcem Bedene 3-1 (3-6 , 6-3 , 6-2 , 7-6), natomiast Cypryjczyk Baghdatis pokonał Kanadyjczyka Schnura 3-0 (6-2 , 6-4 , 6-4). Typ mocno ryzykowny ale próbuję w stronę Marcosa. Co jak co ale on na trawie grać potrafi i lubi. Do tej pory wygrał 68 spotkań na trawie a 45 przegrał. Owszem swoje najlepsze lata gry ma dawno za sobą i nie ma co porównywać jego osiągnięć z przeszłości z teraźniejszością, bo Cypryjczyk ma już na karku 34 lata i w ostatnim czasie dużo częściej trapiły go kontuzje niż grał ale mimo wszystko spróbuję tutaj tego freaka pograć ;) Dla niego to ostatni turniej, po Wimbledonie kończy tenisową karierę więc z pewnością serducho tutaj odda. Nie wiem czy podoła fizycznie ale ja zaryzykuję na niego. Przeciwnika ma bardzo wymagającego i słusznie to Włoch tutaj jest faworytem. Wprawdzie nie ma takiego doświadczenia na trawie jak Marcos ale bilans dobry 13 zwycięstw i 5 porażek. Berrettini to bardzo uniwersalny gracz, potrafi grać dobrze na każdej nawierzchni. Fizycznie też dobrze przygotowany, wkońcu 23 lata dopiero więc w tym aspekcie z pewnością Baghdatis go nie zajedzie ;) Bardziej tutaj liczę na przebiegłość i doświadczenie Baghdatisa. Co jak co ale taktycznie myślę, że dobrze wie jak to spotkanie zagrać wszystko zależy jak to mu wyjdzie na korcie i czy właśnie fizycznie podoła. Typ oczywiście bardzo ryzykowny ale próbuję, on tutaj czuje się bardzo dobrze i skoro to jego ostatni turniej to znając Marcosa nie odpuści ani na moment i zagra najlepiej jak potrafi zostawiając serce na korcie i zdrowie. Więcej o końcu kariery Cypryjczyka możecie przeczytać tutaj:
https://sport.dziennik.pl/tenis/artykuly/600920,wimbledon-marcos-baghdatis-tenis-atp.html
  3-0 (6-1 , 7-6 , 6-3)
 
A 4

andyroddick

Użytkownik
cytat z dnia 3 lipca 2019 22:19 przez wielki_graczDyscyplina: Tenis - ATP singiel: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 17:00
Spotkanie: Matteo Berrettini - Marcos Baghdatis
Typ: 2
Kurs: 5,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie 2 rundy. W 1 rundzie Włoch Berrettini wygrał ze Słoweńcem Bedene 3-1 (3-6 , 6-3 , 6-2 , 7-6), natomiast Cypryjczyk Baghdatis pokonał Kanadyjczyka Schnura 3-0 (6-2 , 6-4 , 6-4). Typ mocno ryzykowny ale próbuję w stronę Marcosa. Co jak co ale on na trawie grać potrafi i lubi. Do tej pory wygrał 68 spotkań na trawie a 45 przegrał. Owszem swoje najlepsze lata gry ma dawno za sobą i nie ma co porównywać jego osiągnięć z przeszłości z teraźniejszością, bo Cypryjczyk ma już na karku 34 lata i w ostatnim czasie dużo częściej trapiły go kontuzje niż grał ale mimo wszystko spróbuję tutaj tego freaka pograć ;) Dla niego to ostatni turniej, po Wimbledonie kończy tenisową karierę więc z pewnością serducho tutaj odda. Nie wiem czy podoła fizycznie ale ja zaryzykuję na niego. Przeciwnika ma bardzo wymagającego i słusznie to Włoch tutaj jest faworytem. Wprawdzie nie ma takiego doświadczenia na trawie jak Marcos ale bilans dobry 13 zwycięstw i 5 porażek. Berrettini to bardzo uniwersalny gracz, potrafi grać dobrze na każdej nawierzchni. Fizycznie też dobrze przygotowany, wkońcu 23 lata dopiero więc w tym aspekcie z pewnością Baghdatis go nie zajedzie ;) Bardziej tutaj liczę na przebiegłość i doświadczenie Baghdatisa. Co jak co ale taktycznie myślę, że dobrze wie jak to spotkanie zagrać wszystko zależy jak to mu wyjdzie na korcie i czy właśnie fizycznie podoła. Typ oczywiście bardzo ryzykowny ale próbuję, on tutaj czuje się bardzo dobrze i skoro to jego ostatni turniej to znając Marcosa nie odpuści ani na moment i zagra najlepiej jak potrafi zostawiając serce na korcie i zdrowie. Więcej o końcu kariery Cypryjczyka możecie przeczytać tutaj:
https://sport.dziennik.pl/tenis/artykuly/600920,wimbledon-marcos-baghdatis-tenis-atp.html
Kibicuję mocno, ale po tym co widziałem w meczu ze Schnurem to ja tutaj szans nie widzę. Ze Schnurem łatwo było wygrać bo psuł co drugą piłkę (albo aut albo siatka). Berrettini to obecnie szeroka światowa czołówka i raczej spokojnie to ogarnie
 
jaroslav_ 296,1K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Wczoraj mieliśmy pełny wachlarz do pogrania ciekawych spotkań na Londyńskich kortach, dzisiaj już nie widzę tylu spotkań, które z perspektywy zakładów mogłyby przynieść Nam większe emocje. Na tego typu turniejach rzadko gram na zwycięzce spotkania - idąc w stronę overów w setach, tak również dzisiaj:

Jan-Lennard Struff vs Taylor Harry Fritz 
over 3.5 seta @ 1.57 ETOTO 
  


Krótko mówiąc spotyka się dwóch bardzo dobrych grajków, którym tenis na trawie w pełni odpowiada. Myślę, że ciężko jest wytypować w spotkaniu faworyta mimo, iż firmy bukmacherskie skłaniają się bardziej ku Fritzowi. Amerykanin pokazał się dobrze w spotkaniu z Berdychem (mimo sytuacji i dyspozycji Czecha), a także świetnie wypadł na kortach w Eastbourne gdzie wygrywając cały turniej pokonał dobrze grających na trawie Sama czy naszego rodaka Huberta. Struff za to doświadczony grajek z tego co oglądałem ostatnio to trawa mu odpowiada i z pewnością będzie chciał pokazać się na Wimledonie, że jeszcze potrafi i może ogrywać młodych grajków. Myślę, że spotkanie będzie zacięte i zdecydują albo błędy po którejś ze stron albo świetna dyspozycja obu zawodników, a linia 3.5 seta zostanie pokryta.

Molchanov / Zelenay vs Bryan / Bryan
Bryan / Bryan win first set @ 1.38 ETOTO 
  

Bracia Brayan, mimo powoli emerytalnego wieku jak na sportowców 40+ lat, wciąż radzą sobie świetnie na kortach. Może nie jest to dominacja jak z dawnych lat, że wygrywali wszystko po kolei, ale nadal ogromne doświadczenie pozwala im rywalizować na wysokim poziomie. Po drugiej stronie siatki Molchanov i Zelenay, którzy grają ze sobą od roku, poza drobnymi sukcesami na mączce nie pokazali niczego wielkiego. Swoje pierwsze wspólnie mecze na trawie rozegrali miesiąc temu odpadając w 3 rundzie w Turcji. Amerykanie mają za sobą lata gry na trawie, która zawsze im leżała, liczę na ich doświadczenie oraz dobre wejście w pierwszy mecz tegorocznego Wimbledonu. 

Nick Kyrgios vs Rafael Nadal
Rafael Nadal to win @ 1.34 ETOTO 
  
Rafael Nadal (-1.5) to win @ 1.66 ETOTO   

Dzisiaj sporo osób doszukuje się w historii spotkań obu Panów oraz dyspozycji Kyrgiosa sensacji i odpadnięcia Rafy już w  drugiej rundzie Wimbledonu. Rafael Nadal i Nick Kyrgios grali ze sobą 6 razy w przeszłości i obaj wygrali po 3 spotkania. Kyrgios wygrał ostatnie spotkanie, które odbyło się w tym sezonie w Mexican Open. Myślę, że nie ma co tutaj się doszukiwać czy Nickowi "idzie dobrze" czy nie z Rafą. Trzeba mieć na uwadze aktualną dyspozycję Nadala która jest świetna w 2019 roku, potwierdzają to chociażby kolejne tytuły French Open czy finał Australian Open. Nie zapominając, że Nadal na trawie czuje się bardzo dobrze. Liczę również na fakt, że Krygios musiał zmierzyć się w 5 setach swoim pierwszym meczu Wimbledonu z Thompsonem i jest szansa na lekkie zmęczenie - dlatego też drugi typ z handi (-1.5).

Lecimy na korty oglądać! :)

@ EDIT
Dzisiaj mimo wąskiej oferty (jeśli chodzi o wartość zakładów) udało się zagrać dobre typy :) Czekamy na jutro, a w szczególności spotkanie Hubiego z Novakiem. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Wczoraj ładne ako weszło to dziś też próbuje.

 Kontinnen/Peers @1,22  

Bardziej doświadczona para niż hiszpańscy bracia którzy z trawą nie mają za dużo wspólnego. Mysle że faworyci nie powinni mieć problemu i wygrać w max 4 setach 

Oswald/Jebavy @1,34 [zwrot] 

Typ głównie przeciw Dellienowi który na trawie jest totalnym amatorem  w singlu rozegrał tylko dwa mecze z czego jeden w tym roku. W deblu kompletny nowicjusz. Dellien to typowy ziemniak. Na trawie piłka lata bardzo szybko i uważam że nie da sobie boliwijczyk rady. Pella w deblu próbuje swoich sił i idzie mu to całkiem nieźle. Jednak Grass to nie jego żywioł. 

Bryan/Bryan @1,27  
Kukuszkin - Isner 3:3 po 6 gemach w 1 secie @1,45   Isner się polamal z 40:15 przy jedynym bp w secie

Ako: 3,12 1xbet


Isner - Kukuszkin 1 set o10,5 @1,95  
Federer u18,5 @1,7   
fortuna 

Kyrgios @3,7 
Odpuścił Paryż by się przygotować do Wimbledonu. Kyrgios jest w stanie wygrać z każdym jeżeli tylko mu się chce bo umiejętności ma ogromne. Na mecze z czołówka widać że się koncentruje czego przykład był w Acapulco gdzie ograł Nadala. 
1,5 seta @2,4
+2,5 @1,47


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom