>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Wielki Szlem: Wimbledon 2019 - turniej główny - 01.07.2019-14.07.2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Londyn, Wielka Brytania
Data rozgrywania: 01.07.2019-14.07.2019
Nawierzchnia: Grass (Outdoor)
Kategoria: WTA Grand Slam (2000 punktów)
Pula nagród:https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2018-06-28/wimbledon-w-puli-nagrod-34-miliony-funtow/
Oficjalna strona turnieju: https://www.wimbledon.com
Lista Startowa: https://www.wimbledon.com/en_GB/players/competitors/index.html
Drabinka: https://www.wimbledon.com/en_GB/draws/index.html?event=LS
Plan gier: https://www.wimbledon.com/en_GB/scores/schedule/index.html
Zwycięzca singla 2018: Angelique Kerber
Zwycięzcy debla 2018: Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova


Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Po dzisiejszym finale w Eastbourne jeszcze bardziej się przekonałem, że warto pójść w stronę zwycięstwa w turnieju kobiet Karoliny Pliskowej. Za nią rewelacyjny turniej, w którym nie straciła seta, a styl w jakim pokonała Kiki Bertens w półfinale i dziś Kerber muszą budzić uznanie. Wygląda na to, że Czeszka przygotowała bardzo dobra formę na Wimbledon i będzie z pewnością jedna z kilku faworytek. Ja gram na jej triumf po kursie 8,00 w stsie, a dla mniej odważnych proponuję kurs 2,50 na to, że wygra swoją ćwiartke. Uważam, że jeśli utrzyma w najbliższych dwóch tygodniach taka dyspozycje to półfinal będzie tym minimum, które Karolina osiągnie.

Karolina Pliskova wygra Wimbledon 2019 - 8,00 STS
Karolina Pliskova III polfinalistka - 2,50 STS
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
WTA jest obecnie tak wyrównane, że moim zdaniem granie długoterminówki po takim kursie nie jest dobrym pomysłem. Jest mnóstwo tenisistek, z którymi trzeba się liczyć. WTA, a zwłaszcza Wimbledon są tak nieprzewidywalne, że w sumie to nawet jakaś kwalifikantka może wygrać... Jeszcze mam w pamięci ten turniej, kiedy to Bartoli wygrała, a kursy na nią były z tego co pamiętam ok. 300. Jej szanse na zwycięstwo były mniejsze niż obecne szanse naszej Igi Świątek.

Jakbym miał coś grać, to postawiłbym na(kursy z Fortuny): Bencic (33,00), Konta (19,00), Azarenka (60,00), Muguruza (40,00). Nie postawiłem, więc znając moje szczęście jedna z nich wygra????
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Barty jest w kapitalnej formie i to ona jest według mnie największą faworytką, do wygrania Wimbledonu zresztą , wystarczy prześledzić jej grę i ostatnie wyniki. To wniosek nasuwa się sam.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Witam mam chwilę czasu więc postaram się podać typy na Wimbledon oczywiście tradycyjnie będą to typy na niespodzianki.

Yastremska - Giorgi typ 2 kurs 2.59 Fortuna  6-3 6-3

Włoszka to niespełniony talent zapowiadała się a tu już 27 lat i miejsce 42 w rankingu. Wygrane dwa turnieje w tym jeden na kortach trawiastych. W zeszłym roku ćwierćfinał Wimbledonu. Dlatego dziś zdecydowałem się postawić na Włoszkę. Przeciwniczka to młoda utalentowana Ukrainka jednak jeszcze nierówno grająca. W Strasbourgu wygrany turniej na ziemi następnie porażka w pierwszej rundzie w Paryżu. Moim zdaniem dziś szanse 50/50 Włoszka stworzona do szybkiej gry i jest to jej żywioł świetnie porusza się po korcie. Obie mają problem z dużą ilością niewymuszonych błędów. Na trawie obie zagrały w Eastbourne gdzie korzystniejsze wrażenie pozostawiła Ukrainka. moim zdaniem czeka nas wyrównany mecz i  typując kieruje się wcześniejszymi dokonaniami Giorgi na kortach trawiastych.
 
K 297

krejos

Użytkownik
Właśnie oglądam spotkanie V. Williams z C. Gauff. Ta 15-latka jest niesamowita (technika i siła uderzenia). Wcześniej oglądałem naszą Igę  i powiem krótko - małolata jest od niej lepsza w każdym elemencie, a przede wszystkim nie strzela fochów. Świątek powinna godzinami oglądać ją, żeby wiedzieć jak wygląda profesjonalne podejście do tenisa.
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Dokładnie, Świątek już okrzyknięta następczynią Radwańskiej, a póki co może jej buty czyścić. To co ona grała dziś przy siatce, to wołało o pomstę do nieba, dziecko by lepiej zagrało woleja.  W tourze jest zdecydowanie więcej lepszych zawodniczek młodego pokolenia m.in Anisimova czy Potapova. Niestety Iga kompletnie nie potrafi dostosować się do nawierzchni trawiastej, nie wiem jak ona wygrała rok temu juniorski Wimbledon, bo jak zobaczyłem jej spotkanie z Ostapenko i Golubic, to łapałem się za głowę , grała jak amatorka. Niestety za dużo od niej wszyscy wymagają, oby w kolejnych miesiącach wróciła na właściwe tory. 
 
W 5

wojtekuchodolski

Użytkownik
cytat z dnia 1 lipca 2019 19:53 przez wtakingDokładnie, Świątek już okrzyknięta następczynią Radwańskiej, a póki co może jej buty czyścić. To co ona grała dziś przy siatce, to wołało o pomstę do nieba, dziecko by lepiej zagrało woleja.  W tourze jest zdecydowanie więcej lepszych zawodniczek młodego pokolenia m.in Anisimova czy Potapova. Niestety Iga kompletnie nie potrafi dostosować się do nawierzchni trawiastej, nie wiem jak ona wygrała rok temu juniorski Wimbledon, bo jak zobaczyłem jej spotkanie z Ostapenko i Golubic, to łapałem się za głowę , grała jak amatorka. Niestety za dużo od niej wszyscy wymagają, oby w kolejnych miesiącach wróciła na właściwe tory. 
Racja. A buki swoje i Iga jest obecnie najbardziej przeszacowana zawodniczka w wta jeśli chodzi o kursy trzeba korzystać dopóki nie wróci na Clay 
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Kozłowa - Davis typ 1 kurs 2.65 Fortuna   

Moim zdaniem ciekawy mecz nas czeka. Ukrainka kilka razy w tym sezonie pokazała się z dobrej strony w pojedynczych meczach. Warunki fizyczne dość dobre posiada mocny serwis w przeciwieństwie do rywalki co może być atutem na trawie. Trudno coś powiedzieć o formie Ukrainki na trawie bo ostatnio grała w Paryżu. natomiast Davis pograła na trawie jednak inie pokonała nikogo znacznego.Moim zdaniem warto próbować w stronę Ukrainki.
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kvitova @1,34   fortuna

Czeszka wraca po przerwie na swoją ulubioną nawierzchnię. Odpuściła sobie Paryż by nie obciążać ręki i w pełni przygotować się do Wimbledonu. Jeżeli jest to znaczy że jest gotowa na 100%. Jabuer dobrze pokazała się w Eastbourne gdzie dotarła do półfinału i oddała Kerber mecz walkowerem uzasadniając odnowionym się urazem. Pewnie to nic groźnego ale nie chciała ryzykować przed startem szlema. Jak dla mnie Kvitova lepsza pod każdym względem i powinna wygrać to spotkanie.

Do tego Muguruza @1,38  
Vekic +1,5 seta @1,20  

I mamy ako @2,22
 
Z 13

zion

Użytkownik
pytanko odnosnie wimbledonu, gdzie ogladacie w dobrej jakosci ten turniej w necie?
moze ktos podeslac jakies linki ?
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Putinceva   

Szwajcarka w 2 rundzie Wimbledonu znalazła się tylko i wyłącznie dzięki niedyspozycji Igi Świątek, która kompletnie w tym sezonie nie potrafiła przystosować się do nawierzchni trawiastej, zagrała wczoraj fatalne spotkanie, dzięki temu Golubic gra dalej. Nie jest to dla niej ulubiona nawierzchnia, nigdy nic szczególnego nie osiągnęła, ona potrafi zagrać solidnie na mączce czy hali, więc nie wróżę jutro sukcesu. Julka jak na swoje możliwości gra kapitalnie, wczoraj ograła po raz drugi na trawie Osake, którą wcześniej odprawiła w Birmingham, na prawdę dobrze się ogląda jej tenis. Moim zdaniem , jak to się mówi w żargonie piłkarskim, spotkanie do jednej bramki, Putinceva powinna bez problemu uporać się z rywalką i to w dwóch setach, polecam win do kombinacji. 
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Panowie na dzisiaj mam na oku dwa mecze mlodego pokolenia.Pierwszy to Gauff-Rybarikova.Rybarikova wiadome ze glownie swoj trzyma serwis i stara sie wygrywać forehandem ale za to poruszanie u niej nie jest najsilniejsza strone a mloda Amerykanka udowodnila ze ma leb na karku nie podpalajac sie z mistrzynią Wimbledonu Venus.Uwazam wiec ze jesli zagra tak samo dobrze odnosnie sily i celności uderzen to mysle ze jest w stanie wygrać ten mecz ze spokojem. Kurs 2.55  

Drugi mecz to Wozniacki-Kudermetova.Mloda rosjanka zagra juz drugi mecz w tym sezonie i znowu w wielkoszlemowym turnieju.pierwszy mecz wygrala po przegraniu seta do 0.Juz wtedy myślałem ze bedzie lipa bo postawilem na nia ale sie ogarnela  i wygrala.Kudermetova fajna zawodniczka wybiegana dobry serwis poruszania też  w porzadku backhand i forehand w miare okej.W pierwszym meczu w miare gładko wygrala z Bonaventura.A Wozniacka wyszla za maz szybko wrocila do touru ale czy aby napewno z Formą? Tego bym nie powiedział.Wyniki nie powalaja.Gra tez nie jeat jakas super.W tym pierwszym meczu gdyby nie kontuzja Tormo to mysle ze by juz tu nie grala bo stylu to tam nie bylo za dobrego.Meczarnie na serwisie czeste bledy.Jesli mloda Rosjanka bedzie miala nerwy na wodzy i w serwis bedzie to mysle ze to spotkanie wygra bo u Wozniackiej moga wystapic te problemy ze stawami. Kurs 2.52 Fortuna   
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na dziś gram ako na o18,5 w meczach
Jastremska - Kennin @1,34  
Dwie młode strzelby z dobrym podaniem i mocnym uderzeniem. Powinien być zacięty mecz i myślę że w dwóch setach nie skończą.

Hsieh - Flipkens @1,37  

Flipkens lubi i potrafi grać na trawie. Że swoim stylem czyli slajs i częste wycieczki do siatki jest bardzo niewygodna. Ale to samo można powiedzieć o Hsieh która może mocno nie uderza ale za to bardzo celnie.

Keys - Hercog @1,45

Watson - Kontaveit @1,41  

Azarenka - Tomljanovic @1,40  

Ako: 5,25
fortuna

Dziś próbuje poszukać niespodzianki
Puig 7,9  
+1,5 seta 3,25  
O17,5 gema @1,45  

Gra Pliskovej wygląda znakomicie ale to właśnie w takich sytuacjach potrafi dochodzić do niespodzianki. Jeżeli Puig zagra na swoim poziomie to może namieszać bo umiejętności posiada.

Tomljanovic @3,15  
+1,5 seta @1,87  


 
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik


Sevastova - Collins typ Collins kurs 3.6 Fortuna  

Dzisiaj próbujemy zagrać na Amerykankę, która w tym sezonie błysnęła aw Australian Open. Collins preferuje szybkie nawierzchnie dość dobry serwis i uderzenie kończące to raczej przeciwieństwo Łotyszki, która serwis ma słaby i odnajduje się w dłużsych wymianach. Sevastova ostatnio niezła forma na trawie pólfinał na Majorce natomiast Amerykanka kreczowała w Eastbourne. W pierwszej rundzie obie wygrały pewnie. Uważam , że Collins ma tu duże szanse na wygraną jeżeli nie będzie problemów zdrowotnych i oczywiście musi trafiać z czym często ma problemy gdyż siła nie zawsze idzie w parze z dokładnością.

Rybarikova - Gauff typ Gauff kurs 2.55 Fortuna  

Być może jesteśmy świadkami początków nowej gwiazdy światowych kortów. Dziewczyna ma 15 lat do złudzenia przypomina młode siostry Williams. Najmłodsza uczestniczka Wimbledonu w erze Open może być największa niespodzianka tego turnieju. Dzisiaj jednak czeka ją trudniejsze zadanie niż wygrana z Venus powoli kończącą karierę ponieważ Rybarikova bardzo lubi i potrafi grać na trawie. Słowaczka zapowiadała się na bardzo dobrą zawodniczkę jednak wielkiej kariery nie zrobiła Stawiam na dziecko z Ameryki ponieważ w meczu z Venus grała jak doświadczona zawodniczka imponowała spokojem przy ważnych piłkach. Fizycznie prezentowała się rewelacyjnie. Może się mylę , ale po odejściu sióstr Williams to Gauffi i nieco starsza Anisimova mogą być gwiazdami tenisa
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Woźniacki - Kudermetova

Faworytką na papierze Dunka, ale ona nie gra swojego najlepszego tenisa. 3R w Eastbourne, gdzie przegrała z Sabalenką, a na Wimblu w 1R dużo szczęścia, że Sorribes Tormo skreczowała, bo mogłyby być duże schody. Z Kudermetovą znają się już bardzo dobrze, to Rosjanka wyrzuciła Caro z RG, więc czemu nie miała by tego zrobić tutaj? Ma do tego na pewno warunki, bo posiada mocne uderzenie i jeżeli regularność będzie na dobrym poziomie, to dziś Dunkę pożegnamy z turnieju. Rosjanka zrobiła SF w Hertogen, gdzie w trzech setach uległa wybitnej specjalistce od grass courts Alison Riske. W Eastbourne porażka z Bencić po przejściu kwali, więc wyniki dobre. W 1R nieźle serwowała, zaledwie -1 w stosunku WINN-UE. 
Spodziewam się wygranej Rosjanki, ale typuję ostrożniej.

Kudermetova[+3,5g] @ 1,81  
Unibet
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Hercog-Gauff 2   

Mloda Amerykanka swietnie biega, bardzo skuteczny 1-szy serwis, wiec jeszcze smialo powinna pograc dalej. Jezeli pokonuje sie Vee oraz Rybarikova to naprawde jest wyczyn. Dla tak mlodej zawodniczki kazdy mecz to obciazenie mentalne, ale poki Gauff poki co sobie radzi i te 5 meczow wraz z meczami kwalifikacyjnymi na pewno pomaga.
Hercog ma dobry sezon, ale Gauff naprawde ruza sie po korcie swietnie i jest to poparte dobra gra w wymianach.
Mysle, ze bedzie spadac w kierunku Amerykanki. W meskim tenisie takie rzeczy to bardzo rzadkie perelki, ale w damskim tourze bardzo mlode zawodniczki moga wygrywac na szlemie po kilka meczow.
Na WImbledonie publicznosc z reguly wspiera europejskich zawodnikow, ale jednak zaowdniczka pokoroju lat 15 zawsze tez zyskuje sympatie i to tez moze pomagac.
 
F 265

fcporto1992

Użytkownik
Ja jestem pod wrażeniem Gauff. Jak zobaczyłem że Bolsova przegrała z 15-latka to mi się śmiać zachciało ale teraz już wiem że jest świetna w przyszłości może rządzić w kobiecym tenisie. Jeśli tylko głowa da radę to będzie nr 1 na lata a wydaje się że wszystko działa jak należy. Póki co radzi sobie świetnie i jeśli presja jej nie zje to moze już teraz dokonać czegoś wielkiego. Jest już w 3 rundzie w przypadku wygranej nad Hercog w kolejnych rundach ma Halep następnie Wozniacka i zawodniczki spokojnie do ogrania dopiero w półfinale będzie czekać kolejne wyzwanie w postaci prawdopodobnie Karoliny Pliskovej. Umiejętności ma, fizycznie wygląda świetnie myślę że półfinał jak najbardziej w zasięgu a kursy zacne

Półfinał - kurs @15 sts   
Finał- kurs @45 sts   
Zwycięstwo-  kurs @125 sts   




 
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Suarez Navarro - Parmentier typ Parmentier kurs 3.45 Fortuna  7-6 7-6

Dzisiaj zdecydowałem się zagrać przeciwko Hiszpance mimo tego, że jest ona jedna z kilku zawodniczek, które bardzo cenię za niesamowitą pracę podczas całej kariery. Carla mimo mizernych warunków fizycznych potrafiła dojść do 6 miejsca w rankingu WTA zaliczyć kilka ćwierćfinałów Wielkiego Szlema. Jednak ten sezon bardzo przeciętny bez większych wyników. atutem Carli jest poruszanie się po korcie natomiast mankamentem z racji warunków fizycznych serwis szczególnie drugi jak u Agnieszki Radwańskiej to dramat. przeciwniczką Suarez Navarro będzie doświadczona Permentier, która w I rundzie skorzystała na kontuzji Sharapowej bo inaczej już by nie grała.może to nie jest zawodniczka ze światowego topu , ale 4 mniejsze turnieje wygrała w tym dwa w 2018 r. Parmentier warunkami fizycznym przewyższa Carlę potrafi mocno serwować ma uderzenie kończące jednak jej zmorą jest często dużo niewymuszonych błędów. Oglądałem jej mecz z Sharapovą nie pokazywała niczego wielkiego, ale biorąc pod uwagę formę Hiszpanki uważam, że szanse są 50/50. Trzeba pamiętać, że Francuzka potrafi grać z Hiszpanką bilans bezpośredni 3-2 dla Parmentier chociaż grały dawno i cztery mecze na kortach ziemnych jeden na hardzie. 
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Hercog - Gauff, - TYP: 2, kurs 1.60, fortuna    

1/16 kobiecego Wimbledonu w Wielkiej Brytani. Mierzą się ze sobą dwie różne zawodniczki - bardziej doświadczona jest oczywiście Hercog, która ma 28 lat, jest sklasyfikowana na 60 miejscu w rankingu i rozegrała zdecydowanie więcej spotkań na najwyższym poziomie, ale w tym starciu liczę na bardzo przyszłościową i dobrze zapowiadającą się 15 latkę z USA - Cori Gauff.
Cori mimo młodego wieku ma już swoje piękne chwile na tym turnieju - pokonała 2:0 Venus Williams, a dzień wcześniej jeszcze lepiej poszło jej z Rybárikovą. Za 15 latką przemawiają bardzo dobre warunki fizyczne, dobry serwis i widownia, która naturalnie wspiera ją jako objawienie na tym turnieju, Oczywiście należy zaznaczyć, że jest to kobiecy tenis, który jest bardziej nieprzewidywalny niż męski, jednak Hercog jest według mnie w zasięgu młodej amerykanki i większego oporu niż doświadczona Venus - najpewniej nie postawi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom