>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [89]

Status
Zamknięty.
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
cytat z dnia 2 lipca 2019 00:21 przez kamilcia21

Za to w Ciebie nie da się wejść. Ale serio! Po minucie ładowania wyskoczył błąd:

"Error 504Ray ID: 4efbc0a3b873d443 • 2019-07-01 22:18:52 UTC
Gateway time-out"
Nie jestem taki łatwy :D a tak poważnie, to też nie mogę i to dziwne. W Ciebie wszedłem raz i drugi już nie mogę...
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
W Peru na zwrot pograli. Widzę, że forum świeci pustkami w porównaniu do tego, co było kilka lat temu. Coś poszło nie tak...Wtedy trzeba było odświeżac co.chwilę, żeby nic nie przegapic, a teraz? Ciężko.cokolwoek znaleźć sensownego.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Panowie, potrzebuję rady fachowca od męskiego tenisa. Chcę postawić większą gotówkę bonusową na trzy zdarzenia po kursie min.1,30 i wybrałam na jutro taką czwórkę. Który typ najlepiej odrzucić bo wydaje się "niepewny"?

Z góry dziękuję za ewentualną pomoc. I przepraszam, że tutaj pytam bo szczerze to nie wiem w którym dziale jest Pogotowie d/s Nagłej Pomocy Początkującej Typerce ;)
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Kamila, niby spoko, ale coś mi tu nie pasuje...Późno jest, głowa nie ta, ale tak mnie nie przekonują te bety po tych kursach. Ja od siebie coś dam, ale rano dopiero ;)
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Okej. Ja w sumie kierowałam się przy wyborze pozycją w rankingu ATP oraz ostatnimi rozegranym meczami. Akurat między tymi tenisistami są naprawdę spore różnice na pozycjach. Wiem, to nie wszystko, liczy się kto jest lepszy na trawie, kto na mączce, ten ma lepszy serwis, tamten gorszy itd. 
Dzisiaj mnóstwo ludzi przejechało się na Zverevach, Tsitsipasach więc same kursy to nie wszystko. Nie wspomnę o Osace, Wiliams czy Markecie bo z dziewczynami w tenisie to jak rzucanie monetą. 
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
cytat z dnia 1 lipca 2019 20:42 przez adik1992

A kolega to nie miał odpoczywać od buka? :) Kilka dni resetu dobrze robi.
Odpoczywam. Patrzę czasem wyniki i się zastanawiam co odjebali.  Akurat na skuterze byłem. Nie tym wodnym hehe
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
cytat z dnia 2 lipca 2019 00:32 przez kamilcia21Panowie, potrzebuję rady fachowca od męskiego tenisa. Chcę postawić większą gotówkę bonusową na trzy zdarzenia po kursie min.1,30 i wybrałam na jutro taką czwórkę. Który typ najlepiej odrzucić bo wydaje się "niepewny"?

Z góry dziękuję za ewentualną pomoc. I przepraszam, że tutaj pytam bo szczerze to nie wiem w którym dziale jest Pogotowie d/s Nagłej Pomocy Początkującej Typerce ;)
1 i 4 mecz śmierdzi. Ward u siebie więc się zepnie. Andreozzi i Djere nie umieją grać na trawie więc mecz 50/50 a nie jak wskazują kursy. Zresztą karzeł też nie potrafi grać na trawie. Ebden to weźmie.
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 2 lipca 2019 00:04 przez soczyMożna wbić ale długo to trwa albo jakiś błąd wyskoczy, możliwe że trzeba zgłosić administracji.
Błąd poprawiony, gdyby taka sytuacja się powtórzyła ponowie, prośba abyście napisali bezpośrednio do mnie :)
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 2 lipca 2019 09:14 przez psychol32

1 i 4 mecz śmierdzi. Ward u siebie więc się zepnie. Andreozzi i Djere nie umieją grać na trawie więc mecz 50/50 a nie jak wskazują kursy. Zresztą karzeł też nie potrafi grać na trawie. Ebden to weźmie.
Wielkie dziękuję :)
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dzień 2

https://forum.bukmacherskie.com/temat/156373-liczy-sie-zysk-2/?page=3#post-6862781

Długo myślałem nad Fritzem bo dobra forma i Berdych długo bez gry i z kłopotami. Mówi się że to może być ostatni Wimbledon. Sam Czech po turnieju ma podjąć decyzję co dalej. Więc kurs na Taylora @1,42 jest dobry do kombinacji jednak wczoraj Sonego pokazał że sama forma nie wystarcza. Oczywiście wyżej cenie Amerykanina od Włocha tym bardziej na trawie jednak młody może się zagotować jeżeli Berdych będzie się trzymał w meczu  Reszta propozycji w temacie. 
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
cytat z dnia 2 lipca 2019 09:47 przez coinspinner

Błąd poprawiony, gdyby taka sytuacja się powtórzyła ponowie, prośba abyście napisali bezpośrednio do mnie :)
Chętnie, ale coś mam też nie tak z PW. Odezwij się do mnie na priv, daj możliwość i czekam.dalej na poprawę, bo ciągle nie mogę wejść na swój profil.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom