>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA 2018/2019 - dyskusje, pytania, ciekawostki

Status
Zamknięty.
T 143

tdulko

Użytkownik
Co za turnaround w meczu Toronto! Kto by pomyslal po 2:0!!!! Wczyscy specjalisci typu Stephen A. czy Skip i Shannon, ktorzy publicznie przepowiedzieli z pewnoscia koniec Toronto rozdzewili geby :)

Kto widzi, niech sie uczy! Taki jest sport! Ciezko cos przewidziec przy wyrownanej klasie druzyn.
 
M 0

m.k.

Użytkownik
cytat z dnia 24 maja 2019 12:26 przez tdulkoCo za turnaround w meczu Toronto! Kto by pomyslal po 2:0!!!! Wczyscy specjalisci typu Stephen A. czy Skip i Shannon, ktorzy publicznie przepowiedzieli z pewnoscia koniec Toronto rozdzewili geby :)

Kto widzi, niech sie uczy! Taki jest sport! Ciezko cos przewidziec przy wyrownanej klasie druzyn.

Przecież to jeszcze nie koniec. Milwaukee jest w stanie wygrać w Toronto. Wystarczy spojrzeć na staty poszczególnych zawodników Milwaukee, żeby dojść do wniosku, że gorzej nie da się zagrać w 6 spotkaniu. Myślę, że zakończy się to 4:3 dla Milwaukee. 
 
T 143

tdulko

Użytkownik


Zgadza sie, Milwaukee zagrali raczej tak sobie, brakowalo energii na jaka zasluguje polfinal NBA. A w Toronto Kawhi w formie, VanVleet trafil 7/9 za 3..

Ale samo wyjscie na 3:2 jest zaskakujace, Milwaukee byli ponizej 1.10 na wygranie serii..
 

Znakomite posuniecie na zageszczenie obrony przed Greek Freakiem i przyklejenie Kawhiego do niego.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Wierzycie, ze gsw mogą to jeszcze wyciągnąć? Drugi mecz Toronto zagrało 60% za 2 pkt i 45% za 3 pkt, No bodajże  i 95% osobiste. Cyferki kosmiczne. Co tego w gsw rzucał tylko curry.
Mam mocne wrażenie, ze teraz Kerr został postawiony pod ściana i musi wpuścić Duranta i Thompsona, nawet jeśli sa gotowi na 80%-90% a nie na 100%. Toronto raczej drugi raz nie wykręci takich cyfr, a jak durant i Clay dorzucą po 20 pkt... Do tego w obronie sa nieźli. Według buków to gsw dalej na faworytami serii, mimo, ze nikt wcześniej nie wygrał trzy razy z rzędu +kontuzje + Toronto przewaga parkietu. No nie wiem, ciężko to widzę dla temu z Oakland
 
G 0

guzzler

Użytkownik
cytat z dnia 6 czerwca 2019 12:02 przez eryk93Według buków to gsw dalej na faworytami serii, mimo, ze nikt wcześniej nie wygrał trzy razy z rzędu +kontuzje + Toronto przewaga parkietu. 
Ale GSW wcale nie muszą wygrać trzy razy z rzędu.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Informację o wymianie Davisa do Lakers podał niezawodny Adrian Wojnarowski. Według dziennikarza ESPN ceną za Davisa będzie dla Jeziorowców oddanie Balla, Ingrama, Josha Harta i trzech wyborów w pierwszej rundzie draftu, w tym czwartego w najbliższym.

????
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 16 czerwca 2019 01:55 przez q7dwa9Informację o wymianie Davisa do Lakers podał niezawodny Adrian Wojnarowski. Według dziennikarza ESPN ceną za Davisa będzie dla Jeziorowców oddanie Balla, Ingrama, Josha Harta i trzech wyborów w pierwszej rundzie draftu, w tym czwartego w najbliższym.

????
No to Pelikany mają świetlaną przyszłość, ich GM Griffin wyciągnął ile się dało, a nawet więcej. Za jednego gościa tyle towaru i to całkiem dobrej jakości, ja wiem że AD jest wyjątkowy, ale czasy podkoszowych kozaków wygrywających tytuły skończyły się razem z Shaqiem, więc już chwilę temu i nawet Lebron tu nie pomoże. Zwłaszcza po zakończonych tegorocznych finałach, kiedy kontuzje gwiazd miały ogromny wpływ na ich wynik, to ryzykowny taki ruch: pół składu i picki za jednego AD - ja bym nie dał. Ale Lakers nie mieli innego wyjścia, trzeba było dopieścić Lebrona i to właśnie zrobili. Ponoć szykują się jeszcze na Kembę Walkera, ale nie wiem czy to wypali, bo może pójdzie za kasą w Charlotte, bo w tym seoznie wcisnął się do 3 składu All NBA (kosztem Klaya) i tym samym ma prawo do supermax kontraktu. Zapowiada się że przyszły sezon może być bardzo wyrównany, bez faworyta do tytułu. Będzie ciekawie w lato, kontuzja Duranta zmieniła wszystko, paru agentom pokrzyżowała plany, zobaczymy jak to się skończy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
cytat z dnia 14 grudnia 2018 00:21 przez brodaty-zolwEmocje po fenomenalnym spotkaniu Crossa na MŚ jeszcze nie opadły, więc stwierdziłem, że napiszę analizę na typ długoterminowy, który wczoraj zagrałem. Przespałem Doncica na ROTY po 2.5 jak Hardena po 6 w zeszłym roku na MVP, więc teraz gram chociaż za 100 żeby potem nie pluć sobie w twarz. Moja długoterminówka leci na nagrodę MVP dla Giannisa. Nie będę ukrywał, że jestem fanem Kozłów, a przede wszystkim Greckiego zawodnika, więc typ może być delikatnie nieobiektywny jednak postaram się go poprzeć argumentami. Przede wszystkim Bucks od przyjścia Budenholzera są dużo lepszą drużyną, która nie jest już tak mocno oparta na Antku, ale zarazem wyciąga z niego dużo więcej. Obsadzony Shooterami ma dużo więcej opcji na rozrzucenie piłki na obwód dzięki czemu nabija sobie więcej asyst. Do tego dochodzi dużo większa ilość piłek zbieranych na obu tablicach dzięki Lopezowi uciekającemu często od zbiórek. Dzięki temu Grek notuje najwyższe statystyki w karierze w zbiórkach, zbiórkach defensywnych, ofensywnych oraz asystach. Do tego podniesiona skuteczność z gry na poziom blisko 60%, która czyni go zawodnikiem w top25 ligi pod tym względem. Poza stealami w, których jest 37w każdej z pozostalych 5 statystyk znajduję się w top25 ligi będąc 10 punktującym oraz 6 zbierającym. Jak dla mnie w lidze nie ma żadnego tak wszechstronnego gracza i jeżeli uda mu się utrzymać taki poziom jak teraz + Bucks znów zaczną regularnie wygrywać i będą w top3 wschodu to nagroda MVP powinna powędrować do niego. Lebron czy Davis, którzy wydają się być blisko niego w konkursie po statuetkę mogą mieć problem z wysokim miejscem na zachodzie przez dużo trudniejszą konkurencję. Na wschodzie jest łatwiej i jeżeli Antek chce wyjść na najwyższy poziom to musi to udowodnić w tym sezonie. Przejąc konferencję po Lebronie i spróbować na stałe tam zostać!

Giannis Antetokounmpo zdobędzie nagrodę MVP - 3.5/unibet //// 3.45/forbet
 

 

:plus: :plus: :plus:

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
E 0

elwux

Użytkownik
Hej, wypadłem z obiegu po zmianie ustawy hazardowej w 2017 i tu liczę na waszą podpowiedź bo chciałbym sobie znów popykać - czy któryś z Polskich legalnych buków oferuje w NBA zakłady  na sumy punktów over/under w różnych przedziałach jak to było (czy tam jest dalej) na bet365? Sezon się zbliża :)
Przykładowo:
Suma pkt w meczu 220 - kurs 1.4
Suma pkt w meczu 222 - kurs 1.5
Suma pkt w meczu 224 - kurs 1.6
itd.
Analogicznie na under
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
No przecież ze oferują trudno żeby nie mozna było zagrać under over nawet na zawodników będziesz mógł pograc
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom