>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Europy U-21 [16.06-30.06.2019]

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Niemcy - Rumunia 4:2 (Waldschmidt x2)

Waldschmidt strzeli i  Niemcy wygrają, @2,50 betfan
  

Pierwszy mecz półfinałowy Mistrzostw Europy U21 pomiędzy obrońcami tytułu oraz zespołem Rumuni, którzy są najbardziej pozytywnym zaskoczeniem na tym turnieju. Przed mistrzostwami mało kto stawiał ich w roli faworyta do wyjścia z grupy. Dzisiaj jednak myślę, że się pożegnają z turniejem, uważam, że Niemcy są zespołem lepszym i to oni zameldują się ostatecznie w finale. Liczę na emocjonujące spotkanie obfitujące w bramki, obie drużyny na tych mistrzostwach pokazały, że bardzo dobrze sobie radzą w ofensywie, obie zdobyły po 7 punktów w grupie. Niemcy wygrali z Danią 3:1, następnie rozbili Serbię 6:1 i w ostatnim zremisowali 1:1 z Austrią, natomiast Rumunia na początek pokonała 4:1 Chorwację, następnie 4:2 Anglię i zremisowała 0:0 z Francją, tym meczu bramek nie zobaczyliśmy, ale tego akurat można się było spodziewać ponieważ taki rezultat promował obie ekipy do fazy playoff i ciężko było nie skorzystać z takiego obrotu sprawy. Sam kurs na zwycięstwo naszych zachodnich sąsiadów nie jest najwyższy dlatego do ich zwycięstwa dokładam gola najlepszego strzelca ich reprezentacji oraz lidera klasyfikacji strzelców Ginan-Luca Waldschmidt'a, który trafiał dotychczas w każdym spotkaniu na tym turnieju Dania (1 gol), Serbia (3 gole) i Austria (1 gol). Tak jak już wspomniałem liczę na zwycięstwo Niemiec i kilka bramek, a jedną z nich, ze zdobędzie napastnik Fraiburga. Przewidywany wynik 3:1, a jak będzie przekonamy się wieczorem.

 
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
                                                                                       Niemcy - Rumunia    1
                                                                                          kurs: 1.55   sts

Rumunia ciekawą piłkę gra na tych mistrzostwach europy, ale dzisiaj trafia na faworyta turnieju bo Niemcy jak to Niemcy, nazwisk może tam wielkich nie ma ale grają swoje i dobrze grają. Ciekawy mecz się szykuje, bo z jednej strony Rumuni wbili 4 bramki Anglii, 4 Chorwacji, a z Francją to była ustawka... Niemcy 6 bramek Serbii, 3 bramki Danii i z Austrią to już nie było takiego zaangażowania. Szykują się bramki to jestem pewien dlatego over 2,5 powinien siedzieć, duża szansa na over 3,5, a może wyższy ale mimo wszystko mi najbardziej podoba się wynik 2:1. Niemcy tracą bramki, Rumunia też, sporo okazji sobie tworzą ale ten mecz tak 50/50 może być otwarty jak poprzednie bo jednak to już półfinał, stawka bardzo wysoka. Według mnie Niemcy to jednak za wysokie progi dla młodych Rumunów, ale z drugiej strony to u21 dlatego nawet niespodzianka mnie tutaj nie zdziwi.
 
poziomka_z_pizdzichowa 123
Niemcy - Rumunia
btts @1,71 Fortuna
Reprezentacja Niemiec, to bez wątpienia faworyci do wygrania turnieje, lecz nie skreślał bym tutaj Rumunów, którzy z wyjątkiem ostatniego meczu ustawionego na remis z Francją, pokazali kawał dobrego ofensywnego futbolu(4:1 z Chorwacją,4:2 z Anglią). Natomiast ostatnie mecze naszych zachodnich sąsiadów to ( 1:1,6:1,3:1) w każdym z tych meczy tracili bramkę, i myślę że stracą ją również z Rumunią. Myślę że to będzie pojedynek z dużą ilością bramek, w której obie drużyny strzelą bramkę. Proponuję również pograć 
Over 2,5 po kursie 1,6
over 3,5 po kursie 2.6
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Niemcy U21 - Rumunia U21
Typ: 1 ,kurs 1,55
STS


Pierwszy mecz półfinałowy, w którym Niemcy zmierzą się z Rumunią. Rumuni awansując do półfinału sprawili jak dotychczas największą niespodziankę tych mistrzostw. Ewentualna wygrana z Niemcami byłaby sensacją. Jednak ja uważam, że to Niemcy wygrają ten mecz i awansują do finału. Niemcy mają bardziej doświadczonych zawodników, którzy  grają w mocniejszych klubach i to zdecyduje o ich awansie do finału. Nie spodziewam się wtym meczu wielu bramek. O awansie zdecydują jedna lub dwie bramki strzelone przez Niemców. Typuję zwycięstwo Niemców 1-0 lub 2-0. Rumunia awansując do półfinału osiągnęła wielki sukces . Dzisiejszy mecz z Niemcami można porównać do meczu Polski z Hiszpanią. Może nie będzie takiego pogromu ale o awans będzie bardzo trudno.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Hiszpania - Niemcy
over 2,5 @1,65

W półfinałach zobaczyliśmy dużo goli. Mimo, że faworytem są Hiszpanie, to wiadomo jak to Niemcy. Jest to drużyna typowo turniejowa. Wolę iść w liczbę goli. 
Niemcy mierzyli się z Rumunią o wejście do finału i muszę przyznać, że mieli trochę szczęścia. Obudzili się dopiero w drugiej połowie. Pierwsza połowa należała do Rumunii i gdyby nie świetne interwencje bramkarza z Niemiec, to Rumunii schodzili by na przerwę z 2-3 bramkami przewagi. W drugiej połowie Po strzeleniu gola na 2-2 objęli kontrole nad meczem i trzeci gol to była kwestia czasu.

Hiszpania pokazała kawał dobrej piłki  zarówno w ostatnim meczu grupowym z Polakami jak i w 1/2 z Francją. Pewna wygrana 4-1 i wejście do finału na pełnym bucie. Z tym że Francja od początku nie zachwycała i dostała lekcję za to, że nie zagrali z Rumunami o pełną pulę, co dało by im pierwsze miejsce w grupie i mecz z Niemcami. 

W obu drużynach mamy zawodników ogranych w seniorskich klubach, więc spodziewam się dobrego meczu obfitującego w bramki.
Wczoraj over 2,5 był pokryty w obu meczach już w pierwszej połowie. 

 
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Hiszpania - Niemcy BTS + over 2,5 @2.0 w STS

Wydaje mi się że Niemcy trochę niedoceniani przez buków,ale postanowiłem nie szukać kwadratowych jaj tylko grać to co na tym turnieju regularnie przynosi zyski.Tak jak podejrzewałem wcześniej, faza pucharowa w żadnym stopniu nie zmieniła nastawienia drużyn. Dalej ofensywna piłka,żadnego niskiego pressingu. Po prostu trenerzy wykorzystują to co mają w swoich drużynach najlepsze czyli ofensywa. Fajne pokolenie się trafiło i zrobił się z tego świetny turniej. Nie ma kompletnie żadnych przesłanek by finał miał się różnić. Statsy mówią same za siebie: w meczach Hiszpanów 3/4 BTS, (ten niechlubny wyjątek stanowią nasi rodacy), 17 goli co daje 4,25/mecz. U Niemców 4/4 BTS 18 goli tj 4,5/mecz.
I co ważne nie było tu rozwarstwienia na siłę przeciwnika, po prostu w każdym meczu obie ekipy robią widowiska. Dlatego uważam że takie kursy na wszelakie overy to spore value i trzeba łapać póki gorące.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Hiszpania - Niemcy

Faworytem bukmacherów w finale ME U-21 rozgrywanych we Włoszech (no i San Marino, żeby nie było) są reprezentanci Hiszpanii. Niemcy grają niezły turniej, ale widać w ich grze mankamenty. Jestem zdania, że to Hiszpanie będą cieszyć się ze zwycięstwa po końcowym gwizdku sędziego. Grają skuteczny futbol, a do tego piękny dla oka. Ceballos, Ruiz, Fornals, Oyarzabal, ta czwórka to ogromna siła rażenia. Nie sposób też docenić innych piłkarzy, dzięki którym ta hiszpańska maszyna tak dobrze funkcjonuje. Naprawdę, warto docenić wszystkich, bo to kolejna świetna generacja piłkarzy, co udowodnili w poprzednich meczach tego turnieju. Po wygranej 5-0 z Polską, która zapewniła awans kadrze nazywanej La Rojitą, Hiszpanie zagrali kolejny wielki mecz. Tym razem pod ich celownik wpadła kadra Francji, która też była wymieniana jako jeden z faworytów do wygrania turnieju. Tymczasem hiszpańscy piłkarze wygrali 4-1 nie pozostawiając złudzeń kto jest póki co najlepszą drużyną turnieju. Niemcy pewnie mogliby się o te słowa obrazić. Fakt, mierzyli się z bardzo dobrze zorganizowaną młodzieżówką Rumunii i nie było to łatwe spotkanie, ale niestety Niemcy robią czasem głupie błędy w obronie. Można napisać, że to nawet nie w ich stylu. Sądzę, że jeżeli popełnią choćby jeden taki błąd, to Hiszpanie skrzętnie to wykorzystają. Ich siła rażenia jest ogromna. Piłkarsko kadry obu kadr są porównywalne, ale to Hiszpanie prezentują większą finezję w grze, a nawet czysto piłkarsko grają bardziej po seniorsku, co jest dla mnie troszkę dziwne. Niemcy swoich szans będą szukali w swoim napastniku, którym jest Luca Waldschmidt. Niemiecki snajper pewnie zmierza po tytuł króla strzelców turnieju. Można wręcz już mu tę nagrodę przypisać, bo niemożliwym jest, żeby któryś z Hiszpanów strzelił w tym meczu 5-6 bramek. Nie na tym poziomie obu ekip, nie na tym etapie rozgrywek. Piłkarsko, to jedyny argument przemawiający w jakimś stopniu za Niemcami. Ten młody napastnik, który na co dzień występuje w Freiburgu. Jednak to wciąż do mnie nie przemawia. Idę w stronę Hiszpanów. Polot w ich grze przypomina mi ich seniorską reprezentację z genialnymi Xavim i Iniestą. Tutaj mamy więcej artystów, bo Hiszpania to nie tylko Dani Ceballos. Wspomniałem o reszcie ich ofensywnego kwartetu. Jest też jeszcze Mayoral, który ciągle musi gdzieś coś udowadniać, jest też kolejny wielki talent, a więc Dani Olmo. Luis de la Fuente ma w czym wybierać i myślę, że wyjściowym składzie na finał nie zobaczymy niespodzianek. Moje propozycje odnośnie tego meczu możecie zobaczyć niżej.

Hiszpania 1.95  
Hiszpania i powyżej 1,5 @2.29

Kursy z Fortuny.
 
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Hiszpania - Niemcy, obie strzelą, kurs 1.56, fortuna

Zasłużony finał dla obu zespołów, które poza najlepszymi kadrami rozgrywają bardzo solidny turniej. Trudno przewidzieć kto wygra, chociaż bardziej skłaniam się ku grze na Niemców, może nie grają tak widowiskowego futbolu jak Hiszpanie, ale są zabójczo skuteczni i mogą mieć słabsze okresy czasu (jak z Rumunią) by ostatecznie dopiąć swego i strzelić 2-3 gole.
Problemem Niemców jest defensywa, w przypadku Hiszpanów też jest niewiele lepiej  - obie defensywy popełniają sporo błędów, co przy tak ofensywnym futbolu, który się zapowiada - BTS powinien być absolutnym minimum.
 
main1991 799

main1991

Użytkownik
Hiszpania - Niemcy
Typ: obie połowy over 1.5 bramki
Kurs: 4.30 STS
Analiza:
Wielki finał ME u2, a w nim dwaj przedturniejowi faworyci. Hiszpanie są faworytem wg mnie, ale Niemcy nie oddadzą nic bez walki. Obie ekipy mają już po gorszym meczu na tym turnieju, obie w 3 kolejce grupy.
Patrząc ogólnie na całe rozgrywki rzuca się w oczy ilość bramek jakie padają w meczach. Hiszpania 12 strzelonych w 4 meczach, Niemcy 14 w 4 neczach. Liczby te na pewno robią wrażenie i nie sądzę żeby coś miało się zmienić w finale.
Mój typ dość ryzykowny bo potrzeba co najmniej dwóch bramek w każdej połowie, ale kto jak nie te dwie ekipy może to zrobić?!
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Hiszpania - Niemcy
Typ: 1 (zwycięzca) Kurs 1,50
STS

Mecz finałowy w którym spodziewam się wyrówwnanej walki i być może nawet dogrywki. Jednak Hiszpanie prezentują się nieco lepiej i myślę, że to oni zostaną mistrzami Europy. W tym meczu obie drużyny zaprezentują wszystkie swoje atuty i myślę, że będzie to ładne i emocjonujące widowisko. Zarówno Hiszpanie jak i Niemcy potrafią strzelać bramki i mimo, że to mecz finałowy goli nie powinno zabraknąć. Według mnie Hiszpanie mają minimalnie lepszą drużynę i strzelą o jedną lub dwie bramki więcej od Niemców. Myślę, że żadnej z drużyn nie uda się całkowicie zdominować rywala i mecz do końca będzie emocjonujący.   O tytule mistrza może zadecydować dogrywka lub rzuty karne. 
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Hiszpania - Niemcy typ Hiszpania kurs 1.95 STS

Ja tutaj idę zdecydowanie w Reprezentacje Hiszpanii. Niemcy już z Rumunia po pierwszej połowie już powinni zapomnieć o tym finale ponieważ Rumunia miała tyle okazji mimo iż po przerwie wychodzili z jednobramkowym prowadzeniem to zdołali ten mecz przegrać mimo iż ja widziałem w tym zespole wielki potencjał i zasługiwali na finał. Hiszpanie grają niesamowitą piłkę pokazali to czy to z naszą Reprezentacja czy także z Reprezentacja Francji. Znakomicie funkcjonuje duet Oyarzabal, Ceballos, Fornals, Olmo widać że siła offensywna Hiszpanii wyróżnia się w tym turnieju i naprawdę przyjemnie oglądać ich grę. Niemcy nie zagrali w tym turnieju także jakieś złej piłki wygrali pewnie z Serbia, Dania. Mimo wszystko tutaj gra Hiszpanów przez cały turniej jest tak mocna że Niemcy musieli by się wznieść na wyżyny swoich możliwości żeby zagrozić tej Reprezentacji. Hiszpanii należy się ten tytuł i według mnie to właśnie oni go zdobędą. Nie spodziewam się w tym meczu jakiegoś gradu bramek tak jak to bywało prawie w każdym spotkaniu na Mistrzostwach Europy. To jest finał na pewno Hiszpania powinna kontrolować to spotkanie, ale czuję że ten mecz wygrają Hiszpanie minimalna różnicą bramkową. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Hiszpania - Niemcy
Typ 1
Kurs 1,95
STS

Kursy sugerują,że zwycięzca mistrzostw zostanie ekipa Hiszpanii. Ja również przychylam się do tej opinii. Hiszpanie rozpoczęli od falstartu z gospodarzami Włochami a potem była już passa zwycięstw i to bardzo efektownych. Rozpoczynając super strzelanie od 5:0 z Polską, potem 4:1 z Francją i spodziewam sie 3:1 z Niemcami. Niemcy solidnie i konsekwentnie po dwóch początkowych wygranych w grupie potem tylko remis z Austrią w meczu bez ciśnienia i co prawda zwycięstwo, ale zapewnione sobie dopiero w końcówce z Rumunami. W mojej opinii Hiszpanie z ich technicznym i żywiołowym stylem gry nie dadzą szans drużynie Niemiec. Do tego wydaje mi się, ze równica będzie minimum dwubramkowa, ale przy obstawianiu wystarczy mi czysta jedynka.
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Hiszpania - Niemcy
typ 1 oraz over 1,5 bramki
kurs 2,2
STS

Spotykają się w finale dwie drużyny które obiektywnie patrząc na ten finał zasłużyły. Hiszpanie poza pierwszym meczem, przegranym 1-3 z Włochami pozostałe mecze wygrywali. Zresztą ten pierwszy mecz przegrany z gospodarzami nie był w wykonaniu Hiszpanów złym spotkaniem. Od meczu z Belgią wygranego w końcówce spotkania Hiszpanie idą jak burza. Potrzebowali wysokiej wygranej nad Polską aby wyjść z grupy i wygrali 5-0. W półfinale 4-1 ograli Francuzów pozwalając w całym spotkaniu na zaledwie 3 strzały celne drużynie Francji. Hiszpania to drużyna która na tych mistrzostwach zdobyła 12 bramek. Ich ofensywa jest bardzo mocna, skład personalny bardzo wyrównany a ich gwiazdy grają w zespołach z Primiera Division.
Niemcy to najlepsza ofensywa tych mistrzostw. Na tym turnieju zdobyli 14 bramek z czego aż 6 w meczu grupowym z Serbią. W półfinale 4-2 pokonali drużynę Rumunii zwycięstwo zapewniając sobie, jak to Niemcy w ostatnich minutach meczu.
Ich gra na tym turnieju jest bardzo dobra. Nie przegrali żadnego spotkania notując 3 wygrane i jeden remis. Nie było jednak spotkania w którym nie stracili by bramki. To może być problem bo Hiszpanie są stworzeni do atakowania.
  
 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
Witam . I o to nadchodzi długo wyczekiwany moment , finał młodzieżowych Mistrzostw Europy do lat 21 . Finał naprawdę zapowiada się bardzo ciekawie , bo nie ma co ukrywać spotkają się w nim ewidentnie dwie najlepsze drużyny tego turnieju i ciężko wyobrazić sobie lepszy finał . Hiszpania o godzinie 20:45 podejmie naszych zachodnich sąsiadów , Niemców na stadionie w Udine . Zapowiada się wyrównany mecz , aczkolwiek w moim odczuciu ten finał wygrają Hiszpanie i tak właśnie typuję . Hiszpania kiepsko zaczęła ten turniej , od porażki z gospodarzami Mistrzostw Włochami 3:1 , ale potem z meczu na mecz spisywali się coraz lepiej . W fazie grupowej zdołali pokonać Belgów 2:1 , oraz naszą młodzieżówkę 5:0 , to wystarczyło by wygrać naszą grupę , a następnie w półfinale bezapelacyjnie wygrać z Francją aż 4:1 . Niemcy jak to Niemcy , zawsze mocni na turniejach . Wygrali swoją grupę z 7 punktami na koncie , potem półfinał z Rumunią wygrany dość szczęśliwie . Myślę że jutro Niemcom tego szczęścia zabraknie , gdyż naprawdę oglądając Hiszpanów można dostrzec , że są najlepiej grającą drużyną tego turnieju , jutro trzeba postawić kropkę na i i zdobyć conajmniej jedną bramkę więcej niż Niemcy . Powodzenia !
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Można było się spodziewać takiego finału, ale jednak bardziej widziałem w miejscu Hiszpanów reprezentacje Francji, która zdeycowanie zawiodla na tym turnieju.
Dla mnie to taki Mecz 50/50 i wydaje mi się, że zobaczymy parę bramek nawet jeśli to tak ważny mecz finałowy, to patrząc na całokształt jak obie duezyny grały na tym turnieju można wyciągnąć wnioski, że popełniają sporo błędów w obronie i nie wydaje mi się, by mogło się to zmienić w finale. Patrząc na kadrę obu ekip można bardziej przychylac się ku Hiszpanom ale różnica jest nieznaczna. Moim zdaniem można tutaj pograć over 2,5 bramki, bo jest to bardzo prawdopodobne i nie chce mi się wierzyć, by któras z drużyn wygrala 1 czy dwa do zera. Typowanie zwycięzcy też jest trudne, bo to tak naprawdę loteria więc idę w over bramkowy, a obie drużyny maja kim postraszyc z przodu. 
 
gawlak 289

gawlak

Użytkownik
Hiszpania - Niemcy typ: Hiszpania over 1,5 gola kurs: 1,80  

W niedzielę o godzinie 20:45 zobaczymy finałowe spotkanie ME-u21. Będzie to małe deja vu sprzed 2 lat i możliwość odegrania się przez Hiszpanów. Ich forma strzelecka może imponować na tym turnieju. W 1 spotkaniu z Włochami udało im się strzelić tylko 1 gola, następnie wbili Belgi 2, Polsce 5 i Francji 4. Widać gołym okiem, że młodzi piłkarze Hiszpanii się rozstrzelali i nie sądzę, żeby w finale powtórzył się wynik sprzed dwóch lat, dlatego typuje, że Hiszpanie strzelą przynajmniej 2 bramki w tym spotkaniu.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Hiszpania - Niemcy 2:1 (1-8 RR)

powyżej 12,5 RR, @3,30 Fortuna    Liczyłem bardziej na Hiszpanów, jeśli chodzi o RR, jednak mecz ułożył się tak, że "nie musieli", Niemcy całkiem fajnie nabijali i już widziałem światełko w tunelu, jednak bramka na 2:0 zabiła bet


Powtórka finału sprzed 2 lat, obie drużyny zasłużenie zameldowały się w finale, faworytem są Hiszpanie, ja jednak nie zamierzam wskazywać tutaj faworyta, kto by nie wygrał to niespodzianki raczej nie będzie. W pierwszej chwili chciałem grać tu na bramki, ponieważ obie ekipy mają dużą moc w ofensywie co pokazali na tym turnieju strzelając po 14 goli w 4 dotychczasowych spotkaniach, jednak jak się spojrzy na ich bezpośrednie pojedynki to wszystkie są underowe, w dodatku jest to finał, a w takich meczach brak goli jest dość częstym zjawiskiem, dlatego postanowiłem pójść w stronę rzutów rożnych, zarówno jedni jak i drudzy nabijają ich dość sporo, szczególnie młodzi Hiszpanie. Teraz trochę statystyk, w meczach Hiszpanii na tym turnieju padało po kolei 9 (5), 15 (12), 11 (10), 8 (6) rzutów rożnych, co daje średnią 10,75 (8,25) w nawiasie cornery samej Hiszpanii, natomiast w starciach ekipy z Niemiec było 15 (9), 11 (7), 6 (3), 10 (3) cornerów na mecz, co daje średnią 10,5 (5,5), tu także w nawiasach rożne samych Niemiec. W ostatnim finale, który wygrali Niemcy 1:0 padło 16 cornerów, Niemcy (4) Hiszpania (12). Tu liczę na podobny wynik.
 
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Hiszpania - Niemcy
Typ: 2
Kurs 3,70
STS

Powtórka finału z poprzednich Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Hiszpania zmierzy się z Niemcami. Schemat znowu się powtarza. Hiszpanie są faworytami, Niemcy atakują z "drugiego planu". Analizując mecze obu drużyn sądzę, że oba zespoły są w stanie przeciągnąć na swoją korzyć. Uważam, że w tym meczu szanse na tytuł są 55:45 w stronę Hiszpanii, więc bardzo mnie zdziwił tak wysoki kurs na naszych zachodnich sąsiadów. Hiszpanie odpalili. Dwa pierwsze mecze bardzo słabe, natomiast kiedy musieli wygrać, robili to bardzo dobrym skutkiem. Co do Niemców cały turniej bardzo solidny. Słabszy mecz z Austrią kiedy mieli już pewny awans. Co do meczu z Rumunią nie uważam go za słaby w wykonaniu Niemców ( Rumunii jako pozytywna niespodzianka mistrzostw postawili wysokie warunki ). Zespół Niemiecki wydaje mi się bardziej stabilny. Nazwiska i ostatnie wyniki przemawiają na minimalną korzyść Hiszpanii, ale nie raz było tak, że zgrana drużyna wygrywała z zespołem naszpikowanym gwiazdami. Uważam, że tak będzie jutro i Niemcy sięgną po triumf po skromny zwycięstwie 1:0 w regulaminowym czasie gry.
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Hiszpania - Niemcy FINAŁ

Można powiedzieć, że mamy powtórkę z rozrywki. W 2017 roku na Mistrzostwach Europy U21 rozgrywanych w Polsce mieliśmy identycznie obsadzony finał. Wtedy Niemcy wygrali 1:0. Oznacza to, że oba narody mają najlepsze szkolenie młodzieży. Nie może być przypadkiem, że ich zespoły młodzieżowe osiągają takie sukcesy. Wiemy, że finaly turniejów rządzą się wlasnymi prawami. Jednak moim zdaniem faworytem tego meczu są Hiszpanie. Przekonują mnie swoją grą. Turniej zaczęli słabo, bo od porażki, ale potem się rozkrecili. Ograli Polskę 5:0. Polskę, która wcześniej pokonała Belgie i Włochy. Nasza reprezentacja naprawdę była mocna w tych mistrzostwach. Francję z kolei w półfinale pogonili 4:1, a mogli wyżej, bo mieli 100% okazje. Grają bez kompleksów, mają pomysł na tą grę i go realizują fenomenalnie. Niemcy natomiast również osiągają bardzo dobre rezultaty na tym turnieju. Ale rywali mają jednak słabszych niż Hiszpanie. To Hiszpania wyszła z grupy śmierci. Niemcy w półfinale mieli Rumunię, objawienie turnieju, ale większość kadry to liga rumunska, bez porównania do Francji. Poza tym Niemcy nie mieli łatwo w meczu 1/2. Do przerwy przegrywali 1-2. Dopiero później wzięli się za odrabianie strat. Wykorzystali zmęczenie Rumunow. Na pewno spodziewam się ofensywnej gry i wielu goli. Ale to Hiszpania wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko. 

Typy:
Hiszpania WIN
Over 2.5 gola
BTTS 
​​​​
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Zdziwiło mnie, że nikt jeszcze  nie zaproponował typu na kartki. Mecz o zwycięstwo w turnieju, nikt nie odstawi nogi, do tego sędziuje Serb, który ma średnią ponad 5 kartek na mecz. W h2h między tymi drużynami praktycznie za każdym razem dużo kartek. Polecam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom