>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

9. Grand Prix Austrii [28 - 30 czerwca 2019]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Austrii 2019



 ​
Piątek, 28 czerwca ▶
#1 Trening ▶ 11:00
#2 Trening ▶ 15:00

Sobota, 29 czerwca ▶
#3 Trening ▶ 12:00
#Kwalifikacje ▶ 15:00

Niedziela, 30 czerwca ▶
#Wyścig ▶ 15:10



Informacje o torze:
Nazwa toru: Red Bull Ring
Lokalizacja: Spielberg, Austria
Pierwsze Grand Prix: 1970
Długość toru: 4.318 km
Liczba okrążeń: 71
Kierunek jazdy: Prawoskrętny
Całkowity dystans wyścigu: 306.452 km
Rekord okrążenia: Kimi Räikkönen (2018) - 1:06.957



Zapraszam do dyskusji!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
GP Austrii - Wyscig
Max Verstappen win
kurs 30 STS      
Max Verstappen 1-3
kurs 4 STS      

Co za wyścig, brawo Max i dzięki☺

Trwa pierwszy trening , fortuna zdjeła oferte ale na STS pełna pula. Jak mówisz Austria to Merc szybki i napewno tak bedzie, ale ja nie odbieram szans kierowcy RedBulla. To ich jakby nie było domowy wyscig i mysle ze team zaprezentuje sie tutaj przyzwoicie Max dojrzał po ostatnim sezonie i a bolid jest szybki, moze brakuje troche mocy ale w zakretach nie odstae od Merca. Rok temu szczesliwa wygrana po kłopotach Merca a w tym roku wg mnie kurs na Maxa zawyzony. Dodatkowo prognozy na niedziele róznie mówia z jednej strony że lunie deszcz a z drugiej ze bedzie suchy wyscig. Takze moze sie dziac sporo, i moze historia zatoczy koło i Max znow tutaj zanotuje solidny wyscig
Nie lekcewazyłbym w obliczy zmiennego wyscigu kursow na Gaslego
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Pytanie do ranczo lub marka,jaka jest specyfika tego toru?dziś podczas drugiej sesji było sporo wypadków,chodzi mi po głowie zagranie safety cara w wyścigu lub że będzie kolizja podczas pierwszego okrążenia,uważacie że warto w to wchodzić?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 28 czerwca 2019 23:05 przez trynek85Pytanie do ranczo lub marka,jaka jest specyfika tego toru?dziś podczas drugiej sesji było sporo wypadków,chodzi mi po głowie zagranie safety cara w wyścigu lub że będzie kolizja podczas pierwszego okrążenia,uważacie że warto w to wchodzić?
W dotychczasowych 8 wyscigach za kazdym razem wszyscy kierowcy w komplecie konczyli pierwsze okrazenie i to na znacznie mniej sprzyjajacych obiektach niz ten w Austrii. Generalnie starty do tej pory byly nudne i sie nic ciekawego na nich nie dzialo. Jak bedzie w niedziele? Nie wiem to juz musisz sam ocenic czy taki bet jest godny uwagi. Jezeli mialbym cos juz grac z tego co zaproponowales to chyba bardziej to, ze podczas wyscigu bedziemy mieli SC niz, ze ktos 1 kolka nie ukonczy.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 28 czerwca 2019 23:05 przez trynek85Pytanie do ranczo lub marka,jaka jest specyfika tego toru?dziś podczas drugiej sesji było sporo wypadków,chodzi mi po głowie zagranie safety cara w wyścigu lub że będzie kolizja podczas pierwszego okrążenia,uważacie że warto w to wchodzić?
Zgadzam sie jak najbardziej z tym co napisał wyzej @ranczo0123 . Napewno wieksze szanse są na to że SC pojawi sie w wysigu niz na to, że bedzie kolizja na pirwszym kółku. Aczkolwiek jak to mowia kazda seria sie kiedys konczy, ale tutaj tor wybacz błędy, z kolei to jest wyzwaniem sla opon i hamulców, ma wysokie tarki i nie wykluczone ze w czasie wyscigu wiele sie wydarzy. 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
GP Austrii - kwalifikacje
Kviat - Stroll 1
Ricciardo - Hulkenberg 1
Gasly - Norris 1
ako 2,64 STS

Lance Stroll odstaje w kwalifikacjach od partnera zespołowego i ogolnie słabiej sobie radzi z tym elementem w tym sezonie. Tutaj Lance narazie słabo i nie spodziewam sie wielkiej poprawy z kolei Danił bardzo pewnie sie czuje w bolidzie. 
Para Renault, obaj kierowcy z problemami z DRS ale z tej pary lepiej prezentuje sie Daniel. 
Redbull wyglada solidnie u siebie a i Gasly zadowolony z tego jak sprawuje sie bolid i widac juz po treningach ze bedzie dobrze, mysle za mimo tego ze McLaren poczynił postepy to jednak dzis Gasly pokona Norrisa w czasówce.
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
cytat z dnia 29 czerwca 2019 11:11 przez mark1973GP Austrii - kwalifikacje
Kviat - Stroll 1
Ricciardo - Hulkenberg 1
Gasly - Norris 1
ako 2,64 STS

Lance Stroll odstaje w kwalifikacjach od partnera zespołowego i ogolnie słabiej sobie radzi z tym elementem w tym sezonie. Tutaj Lance narazie słabo i nie spodziewam sie wielkiej poprawy z kolei Danił bardzo pewnie sie czuje w bolidzie. 
Para Renault, obaj kierowcy z problemami z DRS ale z tej pary lepiej prezentuje sie Daniel. 
Redbull wyglada solidnie u siebie a i Gasly zadowolony z tego jak sprawuje sie bolid i widac juz po treningach ze bedzie dobrze, mysle za mimo tego ze McLaren poczynił postepy to jednak dzis Gasly pokona Norrisa w czasówce.
Wiadomo co z Gasly w trzecim treningu,rozbił się że przejechał tylko 4 okrążenia?chyba warto jednak zagrać w drugą stronę
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 29 czerwca 2019 12:44 przez trynek85

Wiadomo co z Gasly w trzecim treningu,rozbił się że przejechał tylko 4 okrążenia?chyba warto jednak zagrać w drugą stronę
Problemy z moca w jego samochodzie. Juz wszystko ok i jezdzi normalnie.
 
C 106

chaosu

Użytkownik


Ferrari, ale będą musieli szybciej pit stop zrobić = utrata pozycji którą jak wiadomo trudno odzyskać w tej generacji samochodów. 

Tym postem witam się ze wszystkimi na forum :) 
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Kary podczas tego weekendu w pigułce:

- Hamilton został ukarany za spowolnienie Raikkonena w Q1. Brytyjczyk zostanie cofnięty o trzy pozycje na starcie GP Austrii.
-  Russell ukarany za przyblokowanie Kwiata w kwalifikacjach. Kierowca Williamsa zostanie przesunięty na Red Bull Ringu o trzy pozycje.
-  Magnussen otrzymał karę za wymianę skrzyni biegów. Kierowca Haasa zostanie cofnięty o pięć pól startowych.
-  Hulkenberg zostanie cofnięty o pięć miejsc na starcie GP Austrii. Kierowca Renault skorzysta z jednostki napędowej w specyfikacji B co wiąże się z karą przesunięcia.
- Albon i Sainz wystartują do wyścigu z alei serwisowej. Zespoły zdecydowały się na taki ruch ze względu na taktyczne przyjęcie nadprogramowych nowych elementów w jednostkach napędowych.
 
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Co taka cisza z typami?ja dziś pograłem że Robert będzie zdublowany przed 20-tym okrążeniem( kurs 1.57 w sts).Coś nie wychodzą mu te kółka na tym torze,myślałem że może to tu będzie w końcu od Russela,ale jednak odstaje.
 
C 106

chaosu

Użytkownik
GP Austrii - wyścig

Vettel - Gasly @ 1.20
Magnussen - Ricciardo @ 1.75  
Kvyat - Kubica @ 1.15
AKO: 2.42 w Fortuna   Daniel zgodnie z oczekiwaniami ale Kevin + Haas przeszli siebie samych ????

Vettel powinien dojechać w top5, ma lepszy samochód a Gasly się fatalnie zaprezentował w kwalifikacjach. Startują na tych samych oponach, Gasly może być wykorzystany przez drużynę do pracy dla Maxa za to w Ferrari nie jest to takie oczywiste. Przy dobrym starcie Seb wyprzedzi przed pierwszym zakrętem. Kursu z Magnussenem nie rozumiem, 0.7 szybciej w kwalifikacjach, 2 pozycje przewagi już na starcie do tego widać że obie drużyny mają dobre i fatalne wyścigi. Tutaj setup Kevina wygląda super, a Renault gorzej od większości zespołów środka stawki. Ok Kevin ma agresywne „odpały”, a Daniel jest bardzo regularny ale wierzę, że to będzie solidny dzień Kevina. Kubica dojedzie ostatni (chyba że ktoś będzie człapał uszkodzonym wozem), a Danił jeździ w tym sezonie dojrzale i walczy o zamianę z Gaslym. Kurs adekwatny do szans. 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


GP Austrii - wyścig, niedziela 15:10
Typ: Safety Car wyjedzie na tor
Kurs: 1.57
  
Bukmacher: STS

Po sensacyjnych wynikach w kwalifikacjach jestem sklonny zagrac taki zaklad. W tym wyscigu moze sie zdarzyc wszystko i cos wisi w powietrzu i mam takie przeczucie, ze bedzie sie tutaj dzialo. Po wielu weekendach nudy w koncu niedziela zapowiada sie mega interesujaco. Wczoraj mielismy duzo niespodzianek i w koncu zapowiada sie, ze Mercedes bedzie mial klopoty w wyscigu. Przede wszystkim "srebrne strzaly" maja problemy z chlodzeniem i to oni najbardziej traca na takich obiektach jak ten w Austrii. Tor polozony jest wysoko na terenie gorzystym przez co powietrze jest rozrzedzone i samochod nie jest chlodzony w taki sposob jak na innych torach wyscigowych. Do tego dochodza wysokie temperatury, ktore rowniez zwiastuja klopoty z dojezdzalnoscia do mety. To wszystko w polaczeniu z bliskoscia band i zwiru sklania mnie do zagrania zakladu na pojawienie sie SC na torze.
 
C 16

ciekawy

Użytkownik
Start GP Austrii 2018

Cześć 
Pozycje na starcie powinny dawać większe szanse kierowcą z wyższych pozycji. Lecz w mojej opinii na tym torze tak nie jest. Pierwszy ostry zakręt w prawo daje szansę wyjścia na pierwszą pozycję z drugiego miejsca. Dlatego właśnie Ferrari nie ryzykuje i wypuszcza Leclerc na super soft. Niewątpliwie dzięki temu Ferrari wyjdzie z pierwszego okrążenia zwycięsko. W drugiej lini Mercedesy maja identyczne opony więc Hamilton ma szansę na powtórkę z poprzedniego sezonu. W mojej ocenie wyprzedzi kolego z team na pierwszym okrążeniu.
 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom