>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje o Serie A - w sezonie 2019/2020 - Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Rozpoczęcie sezonu ligowego 2019/2020 odbędzie się w dniach 24/25 sierpnia 2019 roku. Po dziewięciu miesiącach i rozegraniu 380 spotkań, rozgrywki zostaną zakończone 24 maja 2020 roku. W porównaniu do trwającego sezonu, kalendarz zawiera kilka innowacji. Przywrócona została zimowa przerwa w rozgrywkach (potrwa od 23 grudnia 2019 r. do 4 stycznia 2020 r.) Innymi słowy, Serie A nie wdroży ponownie tzw. "Boxing Day", które nie spełniło swojego komercyjnego zamierzenia. Serie A w sezonie 2019/20 uwzględni cztery przerwy na rozegranie spotkań reprezentacyjnych: 8 września, 13 października, 17 listopada i 29 marca. Mecz, którego stawką będzie Superpuchar Włoch będzie możliwy do rozegrania w trzech terminach: 17 sierpnia, 23 grudnia, bądź 4 stycznia (Arabia Saudyjska). Rozgrywki Pucharu Włoch 2019/20 rozpoczną się 4 sierpnia br., a ich zakończenie przewidziano na 13 maja 2020 r.​

Oficjalna Strona Serie Ahttp://www.legaseriea.it/en
Co się wydarzyło do tej pory:
  • Gennaro Gattuso potwierdził wcześniejsze przypuszczenia mediów, iż nie będzie dłużej szkoleniowcem AC Milan. Włoski trener w poniedziałek spotkał się z dyrektorem generalnym klubu Ivanem Gazidisiem i za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt.
  • Inter Mediolan w oficjalnym komunikacie poinformował, że trener Luciano Spalletti nie będzie już prowadził zespołu. Wszystko wskazuje na to, że nowym szkoleniowcem Interu zostanie Antonio Conte
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
OFICJALNIE: Conte trenerem Interu!

To, o czym od dłuższego czasu się mówiło, zostało oficjalnie ogłoszone: Inter wyznaczył Antonio Conte jako nowego trenera klubu! 

Źródło: klik klik 2


Według mnie dobry ruch ze strony Interu. Na pewno doda to smaczku i atrakcyjności dla samej ligi. Dochodzi gra w Lidze Mistrzów. Przeprowadzić 2-3 mądre transfery i mogą powalczyć o drugie miejsce ;)
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Maurizio Sarri trenerem Juventusu Turyn



Więcej o tym...

Ehh, jako kibic Juventusu Turyn czuję lekki niedosyt. Chciałem aby zarząd odszedł w końcu od włoskiej myśli szkoleniowej i zatrudnił trenera z zagranicy. Dużo mówiło się o Pepie Guardioli. Włoskie gazety w ostatnim czasie zaczęły pisać o Sarrim i wszystko się sprawdziło. 
Mam nadzieję, że będzie to dobra decyzja zarządu. Dla Sarriego należy się czyta karta. Liczę, że będziemy grać ładną dla oka piłkę i przede wszystkim ofensywną. 
Dokupić 2-3 piłkarzy do każdej formacji i wygrać w końcu cholernego "uszatka". 
W Chelsea wycisnął maksimum możliwości zajmując trzecie miejsce w lidze i wygrywając Ligę Europy. W Juventusie będzie miał lepszą kadrę. 

Powodzenia Panie Sarri!
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
AC Milan potwierdził, że nowym trenerem został Marco Giampaolo!!!
 Klik...

Nie wiem co myśleć. Milan, to klub z piękną historią i fajnie by były powrócić na salony Ligi Mistrzów. Na pewno Marco nie jest spełnieniem marzeń, a o transferach za dużo póki co się nie mówi. Być może odejdzie ktoś z kluczowych zawodników przez problemy z FFP. ​
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
A jakiego trenera oczekiwałes? Przecież ten gosc zrobił z Sampa bardzo przyjemny wynik. Mnie akurat mocno na plus zaskoczył taki wybór biorąc pod uwagę jakieś pomysły z Inzagim.
Przecież wiadomo, że Milan nie weźmie nikogo z pierwszej półki właśnie ze względu na to, że nie mają drukarki do pieniędzy. 
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Paweł Jaroszyński przejdzie z Chievo Werona do Genoi - poinformował Gianluca Di Marzio, dziennikarz „Sky Sports Italia”.

Nieznane są dokładne szczegóły transferu i warunki kontraktu, jaki miałby podpisać Jaroszyński z liguryjskim klubem, ale według włoskich mediów polski lewy obrońca będzie kosztował około 4 milionów euro. 

Jaroszyński jest jednym z kilku zawodników, którzy w tym tygodniu odchodzą z Chievo. Spadkowicz z Serie A potrzebuje 13 milionów euro, aby otrzymać licencję na grę w Serie B. „Latające Osły” mają więc sprzedać również Mattię Baniego (do Bolognii) oraz Fabio Depaolego (do Sampdorii Genua).
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Milan wykluczony z Ligi Europy w przyszłym sezonie. Ich miejsce zajmie AS Roma, zaś Torino zagra w kwalifikacjach do Ligi Europy. 

Ładny syf tam mają. Mam nadzieję, że wyjdzie im to na dobre i załapią na do Ligi Mistrzów w nowym sezonie. 

Klik
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Niemal oficjalnie Rabiot piłkarzem Juventusu Turyn. Pozostało tylko przejść testy medyczne. 

Twitter Juventusu

Piłkarz dołączy do Starej Damy na zasadzie wolnego transferu. Na takiej samej zasadzie został pozyskany Aron Ramsey z Arsenalu Londyn. 

Dwóch bardzo fajnych zawodników na zasadzie wolnego transferu. 

Dużo mówi się o De Ligt, który jest jednym z najbardziej perspektywicznych obrońców młodego pokolenia. Chyba cały piłkarski świat zachwyca się jego sportowymi umiejętnościami. 

 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 30 czerwca 2019 19:47 przez karciarzNiemal oficjalnie Rabiot piłkarzem Juventusu Turyn. Pozostało tylko przejść testy medyczne. 

Twitter Juventusu

Piłkarz dołączy do Starej Damy na zasadzie wolnego transferu. Na takiej samej zasadzie został pozyskany Aron Ramsey z Arsenalu Londyn. 

Dwóch bardzo fajnych zawodników na zasadzie wolnego transferu. 

Dużo mówi się o De Ligt, który jest jednym z najbardziej perspektywicznych obrońców młodego pokolenia. Chyba cały piłkarski świat zachwyca się jego sportowymi umiejętnościami. 
 
Mały off top
Można śmiało napisać, że Juventus jest mistrzem w sprowadzaniu piłkarzy za darmo. Do Starej Damy za darmo w przeciągu kilku lat dołączyli min. Toni, Pirlo, Pazienza, Ziegler, Lucio, Pogba, Anelka, Llorente, Coman, Khedira, Neto, Dani Alves, Emre Can. 
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Manolas oficjalnie piłkarzem Napoli.

Kwota transferu 36 mln euro. 

Dużo mówiło się o transferze do Juventusu Turyn, jednak działacze Starej Damy ostatecznie zrezygnowali z Greka. 
Uważam to za bardzo dobry ruch. Para Koulibaly - Manolas na papierze wygląda świetnie. Ograni na włoskich boiskach i z doświadczeniem z europejskich pucharów. Pod warunkiem, że ten pierwszy nie zmieni klubowych barw. 

AS Roma pozyskała Leonardo Spinazzola, a w przeciwnym kierunku powędrował L. Pellegrini. 
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Tego chyba nikt się nie spodziewał... Buffon powrócił do Juventusu Turyn!



Osobiście nie podziewałem się takiego obrotu sytuacji. Byłem pewien, że Buffon zakończy karierę, a tutaj taka niespodzianka. Wiadomo, że najlepsze lata ma za sobą. Jednego jestem pewien, że pobije rekord Maldiniego, jeśli chodzi o ilość występów w Serie A. Aby tego dokonać musi dziewięć razy stanąć miedzy słupkami. 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
OFICJALNIE:
Juventus pozyskał Meriha Demirala za 18 mln euro z Sassuolo. 21-letni Turek gra na pozycji środkowego obrońcy i podpisał kontrakt do 30 czerwca 2024 roku 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Nicolo Barella przeszedł do Interu. Włoski pomocnik dotychczas bronił barw Cagliari Calcio. Z ekipą "Nerazzurich" podpisał 5-letni kontrakt. Cena? 45 mln euro + bonusy 
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Saga z udziałem De Ligta dobiegła końca.

https://twitter.com/juventusfc/status/1151226134345977857

Tak! Tak jest! Wylądował na lotnisku w Turynie. 

O tym chłopaku marzyła cała Europa, a on wybrał Juventus. Nie kierował się kto da więcej. Jest De Ligt i potem dłuuuuugo dłuuuugo nikt. Może tylko wejść na wyższy poziom. To co teraz prezentuje, to nie wiem co będzie za kilka lat. 

Jako kibic Starej Damy, jaram się tym transferem. 

@madangel zadowolony z transferu? :)
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Ja osobiscie jakos mocno sie nie napalam na transfer De Ligta, chłopak ma 19 lat i jeden dobry sezon za sobą. Z drugiej strony takie transfery trzeba robic jesli chce sie rywalizować z najlepszymi w Europie, bardziej widze to jako inwestycja w przyszłosć.
Bardziej jestem ciekawy co Juventus zrobi w ofensywie, jest Ronaldo, Dybala, Mandżukić, wrócił Higuain no i jest ten Kean który powinien regularnie grać. 
___

Dzisiaj ustalono terminarz na sezon 2019/2020, w linku poniżej wklejam cały rozkład jazdy
https://www.gazzetta.it/speciali/calcio/calendario/Calendario-SerieA-2019-20.pdf
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Tam ma wyglądać najsilniejsza jedenastka Interu w zbliżającym się sezonie. Jak myślicie są w stanie włączyć się o walkę o mistrzostwo kraju?​
 
supreme_pl 27

supreme_pl

Użytkownik
Jestem ciekawy jak będzie wyglądała sytuacja Icardiego w tym sezonie. Conte raczej go nie widzi w składzie. Można powiedzieć, że gość jest skończony w Mediolanie po tej całej szopce w poprzednim sezonie. Widział bym tutaj wymianę na linii Inter Juve, Icardi za Dybale obaj gracze nie czują się najlepiej w swoich klubach, więc wszystko możliwe co o tym myślicie? Możliwe że w najbliższym czasie Perisic zmieni barwy klubowe zainteresowanie zawodnikiem wykazuje Bayern. Oby w tym sezonie ktoś nawiązał walkę z Juventusem liga na pewno by na tym zyskała. Juve, Inter, Napoli, Milan a może ktoś inny zapowiada się ciekawy sezon we Włoszech.
Forza Inter!
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Franck Ribery został oficjalnie zawodnikiem ACF Fiorentiny, poinformował klub z Toskanii. Francuz dołączył do ekipy z Serie A na zasadzie wolnego transferu.
 
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Do góry Bottom