>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Narodów 2019 mężczyzn

Status
Zamknięty.
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Brazylia - Rosja /Brazylia 1 set -hc 3.5
Fortuna @ 2.41



Brazylijczycy grając w domu są dla mnie faworytem do wygranej. Miałam w tym meczu poszukać overa punktowego, ale ostatecznie wybrałam inne rozwiązanie. Mysle ze gospodarze zaczna od zdecydowanego uderzenia by  ustawić sobie mecz. Wygrana w pierwszym secie minimum do 21 jest jak najbardziej realna choć niewątpliwie ciut loteryjna. Obstaje za opcja mocnego otwarcia ze strony miejscowych wspieranych przez kibiców. Siatkarska Rosja zawsze wzbudza dodatkowe emocje i siły wśród  wszystkich grających , zwłaszcza tych z czubu rankingu. 


Brazylijczycy w ostatniej kolejce dość nieoczekiwanie męczyli się z Niemcami wygrywając minimalnie w tie- break. Rosjanie gładko w 3 setach ograli Bułgarów i do dzisiejszej potyczki podchodzą w dobrych nastrojach po wcześniejszej wygranej z Niemcami 3:1.
Sadze jednak ze Brazylia dzisiaj podejdzie poważniej do tego meczu niż do potyczki z Niemcami i zechce kibicom w Cuiabie udowodnić ze jest nadal groźnym zespołem dla wszystkich.

Liczę na wygrana " Canarinios"w pierwszym secie i w całym spotkaniu .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Brazylia - Rosja

W Brazylii mecz na szczycie.

Brazylijczycy 2 miejsce w klasyfikacji generalnej z 10 zwycięstwami i 1 porażką z Serbią 2-3. Z tego weekendu, 2 rozegrane mecze i 2 wygrane, chociaż z Bułgarią stracili seta a z Niemcami wygrana dopiero po wyrównanym tie break'u 15-13. Brazylijczycy rotowali składem, choć trener ma do dyspozycji najmocniejszy skład.

Rosjanie z 2 porażkami z Francją i Iranem. Tu w Brazylii całkiem nieźle. Statystycznie patrząc, lepiej niż gospodarze bo z Bułgarią do 0 a Niemcom dali ugrać tylko 1 seta. Rosjanie podstawowym składem.

Jeśli obie drużyny wyjdą swoim podstawowym składem, to na pewno będzie walka. Jednak drużyna Rosji bardziej do mnie przemawia, duża siła na skrzydłach i dość siłowa siatkówka. Zmiana trenera wyszła im na dobre, widać ze Sammelvuo ma pomysł na drużynę i ma autorytet wśród graczy (zresztą zapracował na to detronizując Zenit Kazań z mistrzostwa Rosji), więc widać że gracze mu ufają.

Patrząc na wyniki Brazylii z tego weekendu, wygląda na to, że to że grają u siebie jakoś szczególnie im nie pomaga (zresztą z Iranu jest bliżej do Brazylii, gdzie grała Rosja niż z Portugalii).


Szanse meczowe oceniam 50/50 z lekką przewagą na Rosję (i to po takim kursie).

Brazylia - Rosja @2.90 forBET
 
M 21

markzuza94

Użytkownik
Brazylia - Rosja over 3,5 seta - 1.52 - LVBET

Brazylia nie imponuje jakąś niewiarygodną formą. W tym sezonie Ligi Narodów już kilka razy się na nich przejechałem. Najpierw był mecz z Serbami który przegrali 2:3. Następnie powinni ograć łatwo Bułgarów 3:0, ale niestety skończyło się na 3:1. Wczoraj stracili dwa sety z Niemcami, tak więc Rosjanie jeżeli zagrają na dobrym poziomie też powinni oskubać Canarinhos z jednego seta. Po prostu podsumowując licze na dobry mecz walki, który nie zakończy się po 3 setach.


 
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Ma ktoś wiedzę co do składów na ostatni weekend w Lidze Światowej?jutro poszperam na stronkach federacji,ale jakby ktoś miał coś wcześniej to dajcie znać
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Skład Niemców:

nazwapozycjaklub
Noah Baxpöhler midblokuSpacer de Toulouse
Marcus Bohme midblokuOlympiacos Pireus
Anton Brehme midblokuSVG Lüneburg
Christian Fromm dysk zewnętrznyJastrzębski Węgiel
Simon Hirsch przekątna atakPowervolley Milano
Lukas Maase midblokuSWD Powervolleys Düren
Daniel Malescha przekątna atakVfB Friedrichshafen
Tim Peterdysk zewnętrznyWWK Volleys Herrsching
Moritz Reichert dysk zewnętrznyBR Volleys
David Sossenheimer dysk zewnętrznyMKS Będzin
Ruben Schott dysk zewnętrznyTrefl Gdańsk
Linus Weber przekątna atakBR Volleys
Julian Zenger zamiatarkaBR Volleys
Jan Zimmermann śmierćGreenyard Maaseik
troszkę mi Google to średnio przetłumaczył,ale da się odczytać
 
main1991 799

main1991

Użytkownik
Polska - JaponiąTyp: over 3.5 seta
Kurs: 1.60 STS
Analiza:
Przed nami ostatni weekend z Ligą Narodów. Polacy zawitali na turniej do Niemiec, gdzie zmierzą się z Japinią, Portugalią i gospodarzami.
W analizie skupiam się na naszych zawodnikach, którzy tradycyjnie w nowym składzie. Co rzuca się w oczy to na pewno dwóch rozgrywających. Zagrają Komenda i Janusz, czyli może być ciekawie. Nic do nich nie mam ale to nie ta sama jakość co Drzyzga i częściej będą falować swoją dyspozycją podczas meczów.
Polacy na ostatnie 5 spotkań aż cztery razy grali tie breaki, Japonia 3/5 w tym aspekcie. Drużyny ewidentnie lubią sobie pograć ????. Mnie do typu wystarczą tylko 4 sety co jest moim zdaniem bardzo prawdopodobne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
cytat z dnia 27 czerwca 2019 22:43 przez zimny94Jakąś dobrą dusza opiszę zmiany w skladach? Gdzieś jakieś spore wzmocnienie/osłabienie? 
Ciężko mi czegoś doszukać się na stronkach federacji,poszperałem trochę i Włosi jadą ciut gorszym składem niż ostatnio(ubył Gianelli na rozegraniu),z Kanadą może i powalczą skoro ledwo co My ich pokonaliśmy,ale już Brazylia i Francja to ich zniszczy po 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Polska - Japonia
Japonia handicap +2,5 seta @1,81 fortuna
Na początek turnieju w Lipsku Polska podejmuje Japonię. Polacy w poprzednim tygodniu w Mediolanie wygrali 3 mecze, a każdy z nich po tie-breaku. To sprawiło, że awans do Final Six stał się bardzo realny. Vital Heynen zdecydował się na kilka  zmian w składzie reprezentacji Polski mężczyzn w porównaniu do składu, który reprezentował nasz kraj we Włoszech. Do Lipska nie poleciał drugi libero kadry Jędrzej Gruszczyński, za to do grona atakujących dołączył debiutujący w biało-czerwonych barwach Bartosz Filipiak. Miejsce Grzegorza Łomacza zajął Marcin Janusz, poza tym Tomasz Fornal i Piotr Łukasik zastąpili na przyjęciu Artura Szalpuka i Bartosza Kwolka. W tym zestawieniu kadrę będą musieli ciągnąć Maciej Muzaj i Bartosz Bednorz. Sporym osłabieniem będzie brak Łomacza na rozegraniu, którzy świetnie rozumie się z chłopakami. Komendzie i Januszowi brakuje jeszcze międzynarodowego doświadczenia, co mogliśmy zobaczyć w dotychczasowych meczach. Nasza reprezentacja do tej pory w tych rozgrywkach zanotowała 8 zwycięstw i 4 porażki. Tylko raz wygrała bez straty seta, z Chińczykami którzy zajmują ostatnie miejsce w Lidze Narodów. Polakom ciężko grać przez całe spotkanie na tym samym poziomie, co powoduje, że robimy sami sobie niepotrzebnie kłopoty i tracimy sety przez proste błędy. 
Japończycy na ten moment mają bilans 5-7 i zajmują 10 pozycję w tabeli. Podopieczni Philipe'a Blaina to waleczna drużyna. Tylko z takimi reprezentacjami jak USA, Brazylia czy Iran nie potrafili zdobyć seta. W tych rozgrywkach Japonia potrafiła już ograć Bułgarię, Australię, Serbię, Chiny czy Argentynę.
O sile reprezentacji stanowią Yuki Ishikawa i Yui Nishida. Ci zawodnicy znajdują się w top 5 najlepiej punktujących zawodników Ligi Narodów. Do tej pory razem zdobyli 310 punktów dla swojej drużyny. Są bardzo skoczni. Potrafią także serwować mocno z wyskoku. Kadra Japonii jest dobrze zgrana, gdyż od lat występuje w podobnym składzie. Azjaci w swojej grze nie popełniają dużo błędów, a do tego często zniechęcają rywali swoją znakomitą postawą w obronie. Większość Japończyków posiada słabe warunki fizyczne, co powoduje, że rywale mogą popracować blokiem. 
Kursy na naszą reprezentację w tym spotkaniu są tak niskie, że nie warto próbować nic w stronę Polaków. Trener Vital Heynen powołał na ten turniej dość zaskakujący skład, który mimo to nie powinien mieć problemów z pokonaniem walecznych Azjatów. Ja jednak próbuję  tutaj handicap setowy  w stronę Japonii. Polacy w 11 z 12 meczów tracili co najmniej jedną partię, a tylko z najsłabszymi Chińczykami wygrali 3:0. Japonia to jednak półka wyżej od Chińczyków, co udowodniła w bezpośrednim meczu, gdzie wygrała bardzo pewnie bez straty seta. Teraz Polacy są faworytem i ten mecz muszą wygrać, ale Japończyków spokojnie stać na seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Bułgaria - USA  over 182.5  @ 1.84  Fortuna


Nie  sądzę  by  którakolwiek z  drużyn  wygrała  to  spotkanie  w  stosunku  3:0. Dlatego  myślę  że  warto  spróbować powyżej 3  setów  z opcją over 182.5. Bułgarzy  bez  szans  na  awans  do  turnieju  finałowego ,  Amerykanie  wiadomo  zagrają  u  siebie  w  Chicago  niezależnie  od  miejsca  jakie  zajmą  w  grupie. Trochę  dziwią  mnie  kursy  mocno  faworyzujące  Bułgarów mimo  tego  że  grają  u  siebie  w  domu ( Płowdiw) i uważam  że są  w  stanie  to  wygrać  natomiast  @ 1.45  to  za  mało  by pchać  się w  takie  rozwiązanie. Ogólnie  szanse  obu  drużyn oceniam  50/50  i  żaden  wynik  nie  będzie  dla  mnie  zaskoczeniem.
Dlatego  licząc  na  w  miarę  wyrównanie  spotkanie  proponuję  rozwiązaniem  jak  wyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Iran - Serbia
over 3,5 seta
kurs 1,42
STS

Do tej pory Iran na 12 zagranych meczy wygrał 10 i ma zapewniony awans do turnieju finałowego. Z tych 12 meczy w 7 było rozegranych 3 sety a w 5 tych setów było więcej. Jak widać więc statystycznie mój typ wygląda średnio ale jego powodzenia upatruję właśnie w tym, że Iran ma już awans zapewniony, co może ich trochę rozluźnić.
Serbowie z 12 meczy wygrali 5 i nie mają szans na awans. Jednak tylko w 2 meczach które zagrali były 3 sety. W pozostałych 10 spotkaniach było ich najmniej 4 a w aż 7 grany był 5 set. I ta statystyka już jak najbardziej pokrywa mój bet. Dzisiaj spotkanie nie powinno zakończyć się w 3 setach.
  
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
cytat z dnia 28 czerwca 2019 10:18 przez zabix00Jaki skład ma Rosją ??
Nie doszukałem się  ich skladu na ten wyjazd,ale na stronce federacji jest artykuł że była to podróż z trudnościami,jakieś problemy z samolatami itp
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Brazylia - Francja, Brazylia, kurs 1.40, STS    

Mecz w którym może wygrać każdy w zależności od dyspozycji dnia, ale bardziej skłaniam się ku Brazylii, która jest regularniejsza niż Francja, dodatkowo przegrali na tym turnieju tylko 1 mecz, co pokazuje ich siłę i potencjał kadrowy. Alternatywnie można spróbować Brazylia (under 1.5 seta), bo realny jest także wynik 3-0 lub 3-1.
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Iran - Serbia

W Bułgarii Iran zagra z Serbią.

Iran zapewne awansuje do F6. 10 zwycięstw (w tym 6 do 0) oraz 2 porażki, w ostatni meczu z Francją oraz po tie break'u z Brazylią. Ostatni mecz - porażka z Francją, widać było że trener Kolakovic dał odpocząć kilku podstawowym zawodnikom (m.in nie grał Ebadipour czy Ghafour) i tu bym dopatrywał się porażki do 0. 
Serbowie grali w ostatni weekend we Włoszech i w 3 meczach ugrali zaledwie 2 sety z Polską, do 0 z Argentyną i gospodarzami. Serbowie bez szans na awans do F6, 11 miejsce z 5 wygranymi 7 porażkami. Co ciekawe Serbowie przegrali tylko 2 mecze do 0 - i to te w ostatni weekend.
Mój typ to powyżej 3.5 seta - który uzależniony jest od tego jakim składem wyjdą Irańczycy - jeśli wyjdą podstawową 6 (w co szczerze wątpię) to może skończyć się w godzinę. A drugi aspekt powodzenia typu to zależy jakim składem i z jakim nastawieniem wyjdą Serbowie (co do składu Serbów to myślę że pewnie podobny jak do tej pory). Jeśli te dwa powody "zagrają" to typ powinien wejść.

Iran - Serbia powyżej 3.5 seta @1.50 forBET
 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom