>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: Wimbledon 2019 - kwalifikacje (24-27.06.2019)

Status
Zamknięty.
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Więc zacznę. 

Sinner - Bolt SINNER @1,94 Unibet  

Piękny kurs na mlodziutkiego Włocha, osiemnastolatek gra świetny sezon na poziomie ATP i Chellengerów. 
37W/13L to jak na tak mlodego zawodnika to wynik bardzo dobry, ma spore szanse by zagości w drugiej setce rankingu bardzo szybko, tym bardziej, że dzisiaj zaczyna kwalifikacje do Wimbledonu, gdzie na pewno zostawi serce na korcie, przed szlemem, zagrał cztery mecze na zielonym, ograł Lacko i Fabbiano, przegrał po fajnym meczu z Jarrym i uległ Sousie po trzech setach. Patrząc na rywali to na prawde nie wygląda to źle. 
Bolt, jak to Bolt do tej pory nie przeskoczyć pewnego poziomu to myślę, że już tego nie zrobi, sezon mocno nierówny 14W/14L porażki z dość słabymi zawodnikami a i na grassie wygrana zaledwie z Ilkelem który na trawie praktycznie wcale nie grywa i Donskoyem, trzy razy schodził pokonany przez Evansa, Brandsa i Junga, o ile porażka z Evansem była wliczona tak z Brandsem i Jungiem chwały mu nie przyniesie. 
Uważam, że na ten moment w lepszej dyspozycji, kondycji jak i większej motywacji i radości z tenisa jest młodziutki Wloch który wykorzystuje swoje pięć minut najlepiej jak tylko potrafi i to on zamelduje się w następnej rundzie kwalifikacji Wimbledonu. 
 
K 60

kprzsz

Użytkownik
Ruben Bemelmans vs Akira Santillan @1,55 Etoto  
Na trawie bardzo dużą rolę odgrywa doświadczenie i umiejętność gry na tej nawierzchni. Doświadczony Belg zmierzy się z młodym Australijczykiem, który rozegrał ledwie kilka meczy na trawie, bilans 3-7. Ruben w zeszłym roku zaprezentował się bardzo dobrze, doszedł do drugiej rundy turnieju, przechodząc kwalifikację. Odpadł po wyrównanym meczu z Isnerem. Bemelmans prezentował słabszą formę na początku roku. Jednak ostatnio na trawie prezentuje się dobrze. Widać, że zależy mu na obronie punktów z przed roku. Przed Wimbledonem wziął udział trzech turniejach na trawie. Myślę, że doświadczenie odegra kluczową rolę w tym spotkaniu i Ruben awansuje do decydującego starcia o główną drabinkę turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Wimbledon (Wielka Brytania) - kwalifikacje, trawiasta
Godzina: 12:00
Spotkanie: Blaz Rola - Daniel Brands
Typ: 2
Kurs: 1,86
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie 2 rundy kwalifikacji do turnieju głównego Wimbledonu. W pierwszym spotkaniu Słoweniec Rola pokonał Włocha Travaglię 2-1 (6-7 , 6-2 , 6-4), natomiast Niemiec Brands pokonał Brytyjczyka Whitehouse 2-0 (6-3 , 6-4). W tej parze stawiam na Brandsa, bo według mnie na trawie ma większe umiejętności gry i do tego powinien być na tej nawierzchni lepiej ograny. Daniel przed Wimbledonem wystąpił już na trawiastych kortach w Surbiton i w s-Hertogenbosch. Wprawdzie w obu turniejach odpadł już w swoim drugim meczu ale przynajmniej ograł się trochę na trawie przed tymi kwalifikacjami do Wimbledonu. Dla Roli z kolei mecz z Travaglią był pierwszym spotkaniem na trawie od zeszłorocznych kwalifikacji do Wimbledonu, gdzie również 1 rundę przeszedł a w kolejnym spotkaniu odpadł. Z Travaglią wygrał ale Włoch na trawie pojawia się dopiero od 3 lat i raczej zdecydowanie unika tej nawierzchni. Teraz Słoweniec trafia na gracza zdecydowanie mocniejszego na tej nawierzchni i to będzie dla niego prawdziwy sprawdzian. Brands w tym roku kompletnie bez formy ale na trawie coś tam wreszcie drgnęło i po serii porażek wreszcie przyszło zwycięstwo w Surbiton. Myślę, że dla Niemca jest to wreszcie szansa nieco się odbudować. Obaj mają dodatni bilans na trawie ale Brands zdecydowanie więcej meczy na koncie na tej nawierzchni. Blaz ma na koncie 8 zwycięstw i 7 porażek na trawie a Brands 32 zwycięstwa i 27 porażek. Niemiec od 2008 roku nieprzerwanie do teraz ma na koncie co roku udział w turnieju trawiastym natomiast Słoweniec w ostatnich 4 latach zagrał raptem 4 spotkania na trawie. Ja w tym spotkaniu idę w wygraną Brandsa, może bez formy od początku tego roku ale teraz na tej nawierzchni wreszcie coś drgnęło a Rola nie należy do wybitnych zawodników na grassie.
  1-2 (7-6 , 6-7 , 5-7)

Dyscyplina: Tenis - ATP singiel: Wimbledon (Wielka Brytania) - kwalifikacje, trawiasta
Godzina: 12:00
Spotkanie: Marcel Granollers - Blaz Kavcic
Typ: 1
Kurs: 1,26
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tutaj z kolei zdecydowanym faworytem jest Hiszpan Granollers i myślę, że to dobry typ na podwyższenie sobie kursu. Marcel w 1 rundzie pokonał Serba Krstina 2-0 (6-2 , 6-4), natomiast Słoweniec Kavcic wygrał z Argentyńczykiem Arguello 2-0 (6-3 , 7-6). Granollers przed tymi kwalifikacjami zdecydowanie lepiej ograny na trawie, bo wystąpił w Surbiton, Nottingham i Ilkley. Dla Kavcica z kolei te kwale to pierwszy trawiasty turniej od turnieju w Antalya w tamtym roku. Kavcic ogólnei na trawie słabo sobie radzi i gra mało. Na tej nawierzchni ma bilans 8 zwycięstw i 15 porażek, natomiast Granollers 26 zwycięstw i 25 porażek. Myślę, że faworyt w tym spotkaniu nie zawiedzie.
  2-0 (6-3 , 6-3)
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Kubler-Uchiyama 1  

Przede wszystkim w mojej opinii Kubler pokonal w nielatwych meczach dwoch wymagajacych rywali, mianowicie Laaksonena i Gombosa. Ogolnie kariera Kublera to jedno wielkie pasmo problemow z kolanami, ale to kazdy moze odnalezc na wikipedii, gdyby chcial. Australijczyk gra, pozniej robi przerwy i tak praktycznie w kolko. Cos jak Alexandra Dulgheru w zenskim tourze.

Teraz Kubler wyglada chyba znowu lepiej, a ze Australijczyk w ubieglym sezonie przebrnal kwalifikacje do Wimbledonu to wydaje mi sie , ze jest duza szansa, ze ten wyczyn powtorzy. Potencjal w bylym liderze juniorow jest, wiec licze na dobry efekt.
Co do Uchiyamy nie jestem przekonany, niby pokonal Donskoya, ktory ladnie sobie radzil na trawiastej niwie challengerowej przed Wimbledonem, ale tutaj jakos byl chyba nieswoj.
Uchiyama na pewno posiada lepszy serwis, ale umiejetnosc grania wymian wydaje sie po stronie Kublera. No i decydujaca runde o awansie w kwalifikacjach Wimbledonu gra sie do trzech wygranych setow, wiec to wydaje sie plus dla Kublera i im dluzej ten mecz potrwa tym spodziewalbym sie lepszej gry Australijczyka, wiec ide w jego kierunku.

 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom