>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Europy U-21 [16.06-30.06.2019]

Status
Zamknięty.
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Hiszpania - Francja
Hiszpania @2,50 sts

Młodzież z Francji nie zachwyciła mnie na tych mistrzostwach. CO prawda nie przegrali jeszcze na tych mistrzostwach, ale można powiedzieć, że mieli trochę szczęścia. Najpierw mecz z Anglikami. Niestrzelony karny przez Dembele i optyczna przewaga Synów Albionu. W końcu 1-0 dla graczy z Wysp ale też czerwona kartka dla zawodnika angielskiego zespołu. Dopiero wtedy Francuzi zaczęli stwarzać groźne sytuacje. Bramki w 89 minucie i 95 dały trzy punkty. Śmiem twierdzić, że gdyby nie czerwień, to Anglicy dowieźli by wygraną do końca. Drugi mecz z Chorwacją, która została sprana przez Rumunów 4-1 miał być dla Francji spacerkiem po kolejne trzy punkty. Skromne 1-0 po dość nudnym meczu. O meczu Francji z Rumunią nie będę pisał z wiadomych powodów.
Hiszpanie to co pokazali w meczu z Polską, to był "majstersztyk". Dużo szybkich podań, klepanie, strzały, posiadanie piłki. Jednym słowem zamknęli naszych w 30 metrach boiska. Szybkie 3-0 i Hiszpanie zrobili swoje. Z Belgią Hiszpania również zagrała dobre zawody, a wynik 2-1 nie odzwierciedla przebiegu gry. Hiszpanie rozkręcają się z meczu na mecz, a gen piłkarski wszczepiony od seniorskiej kadry daje się we znaki. Myślę, że zdominują Francję od początku meczu i załatwią sprawę awansu w 90 minut.
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Niemcy - Rumunia

Spotkanie półfinałowe Mistrzostw Europy U21 we Włoszech. Zarówno Rumunia, jak i Niemcy wyszły z pierwszych miejsc w swoich grupach, zdobywając po 7 punktów. Jeśli nie dziwi fakt, że Niemcy zdominowali swoją grupę, to już szokuje sytuacja, gdzie Rumunia okazuje się lepsza niż Anglia czy Chorwacja. Ogólnie ten turniej obfitował w wyniki co najmniej dziwne, ale Rumuni w półfinale to na pewno nie lada zaskoczenie. Przejrzałem ich kadrę i ciężko doszukać się tam jakichś gwiazd, czy nawet graczy występujących w chociażby europejskich średniakach. Uwagę przykuwa jedynie bramkarz z Genoi i napastnik z Palermo. Reszta to goście z ligi rumuńskiej. Z kolei Niemcy byli od początku faworytem turnieju i tego się trzymają. Rozbili bardzo dobra Serbie 6:1 i wygrali też z Duńczykami 3:1. Furorę robi napastnik z Freiburga Waldshmidt, który ma na koncie już 5 goli i zmierza po koronę króla strzelców turnieju. Gracze niemieccy to w większości piłkarze występujący w Bundeslidze. Co ważne większość z pierwszego składu U21 Niemiec gra w swoich klubach praktycznie regularnie. Są to zawodnicy już ograni na wysokim poziomie. Nie daje większych szans Rumunom. Myślę, że Niemcy awansują po ciekawym, obfitującym w ofensywna grę meczu. 

Typy:

Niemcy WIN
Over 2.5 gola
BTTS 
Waldshmidt strzeli bramkę 
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Niemcy - Rumunia, NIEMCY, kurs 1.67, fortuna

Niemcy są faworytem do wygrania całego turnieju, w zasadzie przedsmak młodzieżówki Niemiec mieliśmy już na Pucharze Konfederacji, który był rok przed mundialem w Rosji, wtedy Niemcy zagrały mocno młodzieżową kadrą i ostatecznie wygrali w całym turnieju. Oczywiście składy się zmieniły, jednak to tylko pokazuje niesamowite szkolenie w młodzieżowych reprezentacjach Niemiec i nazwiska, które już pokazują się w najlepszych klubach. Rumunia to również potencjał, jednak u Niemców jest on zdecydowanie większy, myślę że maksem Rumunów będzie gol honorowy. 
 
G 148

gruby_czarny

Użytkownik
Niemcy - Rumunia BTS @1.80 w STS
Mistrzostwa zdecydowanie overowe i uważam że faza pucharowa tutaj niewiele zmieni. Spotkanie drużyn w których meczach zawsze dotąd obie drużyny strzelały bramki z wyjątkiem wczorajszego spotkania Rumunów z Francją. Ale wiadomo jakie ten mecz miał okoliczności. Nie umniejszałbym tu szans Rumunów bo mam wrażenie że wciąż są troche niedoceniani,a przecież już przed mistrzostwami się mówiło że trafiło się im świetne pokolenie z którego zresztą sporo graczy już gra i strzela dla pierwszej kadry.
Austriacy pokazali że nawet Niemców można zamknąć na własnej połowie,ale myślę że duże znaczenie miała tutaj sytuacja w grupie. Niemcom nawet minimalna porażka dawała awans stąd nie było jakiegoś parcia na strzelenie drugiego gola za wszelką cenę.
W tym meczu ich podejście będzie jednak zupełnie inne,bliższe pierwszym dwóm spotkaniom. Czyli bardziej atak pozycyjny, ciągłe prowadzenie gry. Podstawą dla BTSa w tym meczu jest jak zareaguje rywal i jak długo będzie się utrzymywał stan bezbramkowy
Rumuni już z Anglią pokazali że nawet grając z teoretycznie silniejszym rywalem nie chowają się za podwójną gardą i idą na wymianę ciosów. Dla nich mimo wszystko,awans olimpijski to już spory sukces i na pewno nie będą zmieniać w ostatniej chwili stylu który im to przyniósł, tym bardziej że jak jest już poczucie osiągnięcia wyniku trochę ponad stan to odwaga tylko narasta.
 
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Hiszpania - Francja

Znamy już półfinały Mistrzostw Europy do lat 21. W jednym z nich dojdzie do pojedynku Hiszpanów z Francuzami, którzy dzięki remisowi z Rumunią awansowali do grona czterech najlepszych drużyn turnieju, a także pojadą na Igrzyska do Tokio. Dla mnie faworytem całego turnieju jest reprezentacja z Półwyspu Iberyjskiego. Luis de la Fuente dysponuje kolejną świetną generacją młodych piłkarzy, którzy na co dzień grają, jeśli nie w najlepszych klubach, to przynajmniej w najsilniejszych europejskich ligach. Zwycięstwo 5-0 nad Polską może dodać Hiszpanom jeszcze większej pewności siebie, chociaż trzeba pamiętać, że we wspomnianym meczu obie drużyny dzieliła piłkarska przepaść, o ile nie kilka. Ciężko tak naprawdę napisać cokolwiek o kadrze Francji. Hiszpanie potrafili pomimo porażki z Włochami, zdominować ich w pierwszych minutach tak, że gospodarze turnieju nie wierzyli, co się dzieje. Francuzi za to długo męczyli się z Anglikami, pomimo gry w przewadze i dwóch niewykorzystanych jedenastek. Do tego doszedł ten bezbramkowy remis z Rumunią, który wyglądał na spotkanie ustawione tak, by obie drużyny wyszły z grupy. We wcześniejszym meczu z Chorwacją też to wszystko wyglądało dziwnie. Niby byli stroną przeważającą, którą ma lepszych piłkarzy, większe posiadanie piłki, więcej sytuacji bramkowych, a wymęczyli tylko 1-0. Nie widać u nich takiego błysku, jak w grze Hiszpanów, czy Niemców. Nie można też oceniać Hiszpanii jedynie po meczu z Polską, bo to zamazałoby obraz, ale uważam, że dysponują po prostu lepszym materiałem ludzkim. Ceballos gra kolejny raz niesamowity turniej. Według mnie jeszcze lepszy niż w Polsce dwa lata temu, gdzie został wybrany MVP turnieju pomimo zwycięstwa Niemców. Fabian Ruiz i on potrafią świetnie znaleźć kolegów, a także dysponują piekielnie precyzyjnym uderzeniem z dystansu. Do tego w przypadku gracza Napoli dochodzi jeszcze siła. Reszta zawodników takich jak Fornals, Oyarzabal czy Mayoral też wiedzą co mają robić na boisku, chociaż ten ostatni akurat w meczu z reprezentacją Czesława Michniewicza wszedł z ławki. Hiszpanie powinni awansować dalej. Mam nadzieję, że zrobią to w regulaminowym czasie gry. Poniżej moje propozycje.

Hiszpania @2.30  
Hiszpania i powyżej 1,5 @2.77  
Hiszpania powyżej 1,5 @2.01  


Wszystkie kursy pobrane z Fortuny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Hiszpania - Francja
Hiszpania powyżej 1,5 gola
Kurs 2,05 STS
Awans Hiszpania
Kurs 1,67 STS

Hiszpania po początkowym falstarcie rozpędziła się i zmiotła nasza kadrę, w meczu w którym pokazała swe ponadprzeciętne możliwości ofensywne. Francja nie pokazała zbyt wiele w rozegranych meczach. Dwie wygrane - szczęśliwa z Anglią i minimalna z Chorwacją ustawiły turniej pod trzeci remisowy mecz z Rumunią. 
Wydaje mi się, że rozpędzeni Hiszpanie poradzą sobie z solidną drużyną Francji, a jak pokazały ich dotychczasowe mecze ze strzelaniem bramek nie mają kłopotów i kurs powyżej 2 na strzelenie dwóch goli to w mojej opinii dobry wybór. W ostatnim meczy między nimi był remis 1:1, ale to było tylko spotkanie towarzyskie. W czwartek wydaje mi się, że spotkanie zakończy się wygraną Hiszpanii po zdobyciu przez nich minimum dwóch goli
 
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Hiszpania - Francja
Liczba goli w 1 połowie - powyżej 0,5
Kurs: 1,35
STS
I znów typ po troszkę niższym kursie, ale według mnie znów z dużymi szansami powodzenia. Hiszpanie bowiem od początku ruszają do przodu. Nawet w meczu z teoretycznie najlepszymi oprócz nich w grupie Włochami od razu zagrali w otwarte karty. W tym spotkaniu w pierwszej połowie padły aż trzy bramki. Podobnie było w spotkaniach z Belgią i Polską (kolejno dwie i trzy bramki przed przerwą). Francuzów ciężko ocenić pod tym kątem ze względu choćby na dziwny mecz z Rumunią, w którym mało komu się co chciało, ale warto pamiętać o bezpośredniej rywalizacji czwartkowych półfinalistów. Tam również bramka padła dość szybko. Niby było to tylko spotkanie towarzyskie, ale jest kolejnym potwierdzeniem na moc Hiszpanów w pierwszych minutach meczu. Niewykluczone, że Francuzi nie pozostaną dłużni i odpowiedzą również golem już w 1 połowie, ale ja gram bezpieczniej i proponuję powyższy typ do dubla/trebla.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Niemcy - Rumunia typ Niemcy kurs 1.47 STS

Niemcy na ten moment według mnie są naprawdę mocnym kandydatem do wygrania Mistrzostw Europy. Rumunia praktycznie czy to w meczu w Anglia ,Chorwacja czy Francja nie była faworytem w tych spotkaniach a w dwóch z tych meczów zdobyli komplet punktów natomiast z Francja z remisowali. Rumunia dość nieoczekiwanie znalazła się w półfinale tego turnieju. Niemcy tak jak powiedziałem są jednym z głównym według mnie kandydatów do zdobycia tego trofeum. Znakomite wyniki pewne zwycięstwa z Dania i Serbiom oraz remis z Austria. Rumunia także odnosiła wysokie wygrane z takimi zespołami jak Chorwacja i Anglia. Niemcy mają naprawdę bardzo dobry skład m.in.: Waldschmidt, Richter, Oztunali, Dahoud, Neuhaus, Eggestein. Dwa filary w obronie Tah i Baumgartl. Według mnie tutaj umiejętności zdecydowanie po stronie Reprezentacji Niemiec. Niemcy już przed laty pokazywali że pokonywali Rumunie wysokim wynikiem. Wiadome, że składy się zmieniły, ale myślę że tutaj Niemcy powinni przychylić zwycięstwo na swoją korzyść. Będzie to na pewno spotkanie które dostarczy wiele emocji ale myślę że po końcowym gwizdku w regulaminowym czasie gry to Niemcy będą się cieszyć z awansu do finału.
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Myślę, że Niemcy najbardziej cieszą się z losowania półfinałów. Rumunia z całej czwórki teoretycznie wygląda najsłabiej i stale uważam, że w najlepszy mecz rozegrali z Chorwatami, a wygrana z Anglią była mocno szczęśliwa i to bardziej zawodnicy z Wysp Brytyjskich przegrali ten mecz niż Rumunia wygrała. Porównując składy widać przepaść, większość zawodników gra w lidze rumuńskiej, której poziom najwyższy nie jest i półfinał ME U-21 dla niektórych z tych chłopaków może być największym sukcesem w karierze (nie umniejszając lidze Rumuńskiej). Z drugiej strony Niemcy, gdzie większość graczy obsadzonych i grających regularnie w Bundeslidze na czele z Tahem, Eggensteinem, Klostermanem, Maierem czy Waldschmkidtem, który w tym turnieju zaaplikował 5 bramek i pewnie idzie po króla strzelców. Piłkarze, którzy już poczuli grę na najwyższym poziomie i doskonale radzą sobie z presją w ważnych meczach. Niemcy to zawsze solidność i maszyna do wygrywania dużych turniejów. Nasi zachodni sąsiedzi nie wyobrażają sobie, aby przy tak dobrym losowaniu nie zagrać w finale i wydaje mi się, że pewnie pokonają Rumunów i w spokoju będą oglądać ich rywala do grze w finale.

Typy na ten mecz to:
Niemcy @1,55
Niemcy handicap -1,5 @2,37
L.Waldschmidt strzeli gola @2,25 

Drugi mecz to pojedynek Hiszpanów z Francuzami. Pogromcy Polaków w naszej grupie są w mojej opinii najlepszą drużyną tego turnieju. Grają szybką widowiskową piłkę z duzą ilością strzałów i podań, widać hiszpańską finezję i ogranie na najwyższym poziomie. Zawodnicy, którzy w wieku 20 lat mają występy w lidze mistrzów czy są czołowymi zawodnikami swoich drużyn w LaLidze zdecydowanie wyróżniają się na tle innych młodych piłkarzy grających na tym turnieju.  Hiszpanie w 3 pierwszych meczach turnieju oddali 24 celne strzały, co pokazują jaka siła ofensywna tam drzemie. Francuzi za to, mimo całkiem mocnego składu nie pokazali mocy na tym turnieju, mecz z Anglikami wygrany szczęśliwie (czerwona kartka i samobój w 95'), ogranie chorwatów 1-0, którzy mecz przegrali już w szatni oraz to żenujące spotkanie z Rumunami, o którym lepiej nie mówić. Mimo potencjału w składzie nie widzę tutaj szansy na zwycięstwo Francuzów i pobieram zwycięstwo Hiszpanów po owocnym kursie.

Typy na ten mecz to: 
Hiszpania @2,10
Hiszpania strzeli gola w 2 połowie @1,6
Rzut karny w meczu @2,8

i jeśli będą to: Padnie bramka zza pola karnego, Ceballos zaliczy asystę, Hiszpania over 6,5/7,5 celnych strzałów na bramkę. 
 
gawlak 289

gawlak

Użytkownik
Hiszpania - Francja typ: Awans Hiszpania  kurs: 1,62 STS   

W półfinale ME-U21 zmierzy się reprezentacja Hiszpanii z Francuzami. Hiszpanie po słabym początku turnieju i porażce z gospodarzami turnieju 1-3, wygrali następnie z Belgia 2-1 i Polską 5-0. Natomiast Francuzi odnieśli zwycięstwo z Anglikami 2-1 i Chorwacją 1-0, bezbramkowy remis z Rumunią dał im awans do półfinałów. Hiszpanie po falstarcie na początku turnieju nabrali wiatru w żagle i pokazali swój najlepszy futbol, z taką grą powinni poradzić sobie z wyrachowaną grą Francuzów i awansować do finału tych rozgrywek.
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Niemcy - Rumunia
Niemcy i poniżej 4,5 bramki
kurs 1,85
STS

Półfinał mistrzostw Europy. Niemcy w swojej grupie pokonali Duńczyków 3-1, rozbili Serbów 6-1 oraz na zakończenie zremisowali 1-1 z Austriakami. Rumuni z kolei to największa niespodzianka tych mistrzostw. W grupie pokonali Chorwatów 4-1, po szalonej końcówce meczu wygrali z Anglikami 4-2 oraz na zakończenie mistrzostw planowo zremisowali z Francuzami 0-0 co zapewniło awans z grupy obu zespołom. Jak widać obie reprezentacje strzeliły w tych mistrzostwach sporo goli. Niemcy mają ich na koncie 10 przy 3 straconych, Rumuni natomiast mogą się pochwalić bilansem bramkowym wynoszącym 8-3.
Ten mecz widzę jednak w inny sposób. To już będzie bardziej wyrachowana piłka, nie tak ofensywna i nie spodziewam się tutaj festiwalu strzeleckiego. Dla mnie faworytem tego spotkania są zdecydowanie Niemcy którzy oprócz tego, że mają lepszych zawodników są też po prostu lepszą drużyną.
  
 
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik


HiszpaniaFrancja

Typ: 1

Kurs 2,16

Fortuna

W półfinale Młodzieżowych Mistrzostw Europy spotkają się Hiszpanie i Francuzi. Uważam, że w tym meczu faworytem są zawodnicy z Półwyspu Iberyjskiego. Pokazali oni, że w decydujących momentach potrafią się zebrać i zagrać taki mecz na jaki ich stać. Drużyna z wygranej z Polską to taki zespół, który każdy wyobrażał sobie, że będą nimi Hiszpanie. Zapowiedzi w mediach były takie, że rozbiją Polaków i niestety tego dokonali. Bije od nich strasznie duża pewność siebie. Nie najlepszy start z Włochami, potem wymęczone zwycięstwo z Belgią i na koniec przekonywująca wygrana z naszą młodzieżą. Co prawda Polacy nie wyglądali już tak dobrze fizycznie jak w poprzednich spotkaniach, ale to nie jest powód by umniejszać zwycięstwo Hiszpanów w tym meczu. Co do Francji to nie pokazała jeszcze w tym turnieju nic co mogłoby wskazywać, że są faworytem w tym meczu. Wymęczone zwycięstwo ze słabą Anglią, mało przekonywująca wygrana z Chorwacją i na koniec ten „śmieszny” remis z Rumunią. Trzeba brać pod uwagę, że są to drużyny młodzieżowe i forma dnia danego zespołu może bardzo wpłynąć na wynik spotkania. Jeżeli nic się nie zmieni w obu drużynach w porównaniu do poprzednich meczów jeżeli chodzi o formę to uważam, że Hiszpanie pewnie wygrają to spotkanie i awansują do finału.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Niemcy - Rumunia
Niemcy i powyżej 2,5 bramki
kurs: 2.14
FORTUNA

W 1990r. po przegranym półfinałowym meczu z Niemcami na mistrzostwach świata we Włoszech, Gary Lineker (angielski piłkarz) powiedział: Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywają NiemcyWydaje się być wielce prawdopodobne, że tym razem będą mogli tak powiedzieć także Rumuni po kolejnym spotkaniu. Wyszli oni dość nieoczekiwanie ze swojej grupy, bowiem pokonali słabiutko spisujących się na tych ME Anglików oraz wygrali pokaźnie swoje pierwsze spotkanie z Chorwatami 4:1. Ich ostatnie spotkanie grupowe z Francją było jak balet Mongolski - człowiek patrzy na to i sam się zaczyna zastanawiać czy naprawdę nie ma nic ciekawszego do roboty [myśli, myśli...] aaaaaa.... [przypomina sobie] że 2 tygodnie temu żona go prosiła , żeby drzewo porąbał /po czym wstaje i wychodzi/. Niemcy natomiast pewnie pokonali w pierwszym spotkaniu Danię (3:1), następnie Serbię (6:1) a w ostatnim meczu, troszkę chyba lekceważąc rywala zremisowali z Austrią 1:1. Kadra Niemiec U-21 nie przegrała spotkania od 10.10.2017r., ponadto zremisowali oni od tego czasu tylko 3 spotkania i wygrali 12.
Niemcy przyjechali tutaj po zwycięstwo w całych ME i żadne inne miejsce ich nie zadowoli, natomiast z drugiej strony Rumunia, która zaskoczyła wszystkich awansując do final four. Liczę, że obie drużyny staną na wysokości zadania i obejrzymy piękne widowisko o finał, w którym nie zabranie goli. Dlatego podaję alternatywny typ na to spotkanie: powyżej 3,5 bramki po kursie 2.69 :) 
 
main1991 799

main1991

Użytkownik
Niemcy - Rumunia
Typ: zdobędzie gola Waldschmidt
Kurs: 2.10 STS
Analiza:
Półfinał ME u21 i w nim pojedynek wiecznych faworytów Niemców z czarnym koniem Rumunią.
Chciałbym zaproponować zakład na strzelca bramki w ty meczu. Mój typ to gol reprezentanta Niemiec Waldeschmidta. Gość ładuje gola za golem, ma ich już 5 i przewodzi w klasyfikacji króla strzelców. Co ważne strzela bramki w każdym meczu. Na co dzień występuje w bundeslidze we Freiburgu gdzie w minionym sezonie w 30 spotkaniach strzelił 9 bramek pomimo że większość swoich występów kończył przed 90 minutą.
Podsumowując; liczę na otwarty mecz z obu stron i sporo bramek, w tym zawodnika z mojego typu.
​​​​​
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Niemcy - Rumunia - 1 i under 2.5 gola @4.15 STS

Wysokie kursy buki wystawiły na overy bramkowe, moim zdaniem bezpodstawnie. Stawiam, że Niemcy zagrają w tym meczu "po niemiecku", znaczy to tyle, że strzelą 1, 2 gole, nie dadzą sobie strzelić żadnego i wygrają ten mecz. To już nie będzie takie starcie naszych sąsiadów, jak te w grupie. Tutaj już liczy się wynik, nie styl, a Rumuni potrafią być groźni w ofensywie, stąd w mojej opinii Niemcy skupią się trochę na obronie, a jeśli zdobędą gola to nie będą za bardzo się nakręcać na następne. Korciło mnie zagranie DW 2-0, jednak przy kursie @7.00 nie ma to sensu, bo nie wykluczam tu również 1-bramkowej wygranej. Nie polecałbym w tym starciu grania overów bramkowych, bo to jest półfinał, a tu liczy się wynik, nie styl. Przygoda Rumunii niestety się skończy, choć pokazali na tym turnieju bardzo wesoły, ofensywny futbol, jednak ich rywal jest półkę wyżej i dla mnie to Niemcy są faworytem do zdobycia mistrzostwa. W drugim półfinale przewiduję problemy Hiszpanów, jednak ciężko cokolwiek w tym meczu obstawiać. Ososbiście liczę na finał Niemcy - Francja.
 
F 0

frankforum1017

Użytkownik
Hmmm, niby należałoby się zgodzić ze wszystkimi, którzy typują Niemców jako zwycięzców w meczu z Rumunami. Ja jednak widzę małe "ale". Tym "ale" jest mecz Niemców z Austrią. Ja wiem, że Niemcy mieli raczej pewne pierwsze miejsce w grupie przed tym meczem, i mogli trochę spuścić z tonu w meczy z Austrią, ale oni wyglądali bardzo słabo. Austriacy momentami zepchnęli Niemców do tak rozpaczliwej obrony, że ci wyglądali jak niemalże Polacy w meczu z Hiszpanią. Pewnie dzisiaj się zepną na Rumunię ale ci są bardzo nieobliczalni, grają trochę szaloną piłkę i może właśnie w tym szaleństwie jest metoda? Nie mają nic do stracenia. Osiągnęli chyba więcej niż liczyli (awans do IO) i teraz mogą bez żadnego obciążenia zagrać z Niemcami. Kusi mnie - obie strzelą i powyżej 2.5 gola, tym bardziej, że kurs 2,10 (sts) dość dobry.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Hiszpania - Francja awans Hiszpania @1.54 Fortuna 
Francuzi bardzo słabo zaprezentowali w fazie grupowej, zaczęli od strasznych męczarni z Anglikami, gdzie do 88 minuty przegrywali i  nie wiadomo co by się stało gdyby nie czerwona kartka dla Anglii. Drugi mecz to bardzo skromne zwycięstwo z przeciętnymi Chorwatami 1:0. Trzeciego meczu nie ma co komentować bo tam wynik był znany już przed pierwszym gwizdkiem. Hiszpanie zaczęli od falstartu z Włochami jednak jak dla mnie na papierze była to drużyna minimum TOP 3. Potem trochę pomęczyli się z Belgami zwycięską bramkę zdobywając w 89 minucie. Za to z nami już pokazali pełnię swoich umiejętności i zdominowali nas w każdym aspekcie tego pojedynku. Hiszpanie mają dużo mocniejszy skład na papierze, we Francji wyróżnia się może 5-6 zawodników grających w dobrych klubach i odgrywających znaczące role na boisku. Hiszpanie natomiast mają małe braki z tyłu bo brakuje tam zawodników z 1 składów swoich klubów a jeśli już tacy są to grają w mniej znaczących klubach. Jednak środek pola to oni mają lepszy niż nie które seniorskie reprezentacje i wydaje mi się, że ta formacja zdominuje ten mecz i Hiszpanie wygrają ten mecz nawet po karnych.
 
julez 27

julez

Użytkownik


Niemcy – Rumunia (liczba goli/wynik meczu) +2,5/1   2,15 sts

Zarówno w spotkaniach Niemców i Rumunów pada dużo bramek (poza ostatnimi w fazie grupowej, ale wynik Rumunia – Francja dziwić nie powinien), dlatego warto zagrać over bramkowy na ten mecz, zarówno w linii 2,5 jak i 3,5. Stawiam jednak na wariant wygranej lepszego zespołu, z większym potencjałem i podstawową linią na bramki. Niemcy powinni zameldować się w finale turnieju, do tego nie sądzę żeby ten mecz był zamknięty, przez co bramki powinny paść. Najbardziej prawdopodobny scenariusz jest taki że to Niemcy otwierają wynik, a wraz z upływem spotkania Rumuni muszą próbować naciskać i odrabiać straty, co da naszym zachodnim sąsiadom możliwość podwyższenia wyniku, w rezultacie wygraną dosyć spokojną. Myślę że Rumunia także cos ustrzeli, jednak nie przełoży się to na wywalczenie awansu do meczu o złoty medal.
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Niemcy - Rumunia
spotkanie/obie drużyny strzelą gola: 1/Tak
kurs: 2,99
buk: fortuna

Cóż, poluję głównie na atrakcyjne kursy, bo wg mojego uznania na temat pewniaków nie ma co się rozpisywać. A tutaj dysponujemy całkiem interesującym zdarzeniem, które ma szansę się ziścić. Niemcy są konsekwentni aż do bólu, ale w meczu z Austrią nie było im łatwo, Rumunia, która ma kim straszyć w ataku i która Anglikom strzelała piękne bramki, jest w stanie zaskoczyć Niemców nie mniej niż Austria i jest zresztą lepszą drużyną. To jest najbardziej ciekawe, ofensywnie usposobione pokolenie Rumunów od lat i są w stanie zagrozić Niemcom. Niemniej myślę, że swoją defensywą Niemcy rozstrzygną spotkanie na własną korzyść, bowiem Rumuni im dalej od bramki przeciwnika, tym już są mniej groźni. W meczu z Anglikami defensywa na pewno nie stanowiła monolitu. Uważam, że Niemcy dysponują nie mniejszymi możliwościami w ataku niż Anglicy i wygrają to spotkanie, ale bez strat bramkowych z obu stron to się może nie zakończyć. Spodziewam się ładnego, ofensywnego spotkania. Richter i Walldschmidt - głównie oni strzelali bramki dla Niemców i zatrzymanie tego duetu może graniczyć z cudem. Z kolei Rumuni mają w swoich szeregach Ianisa Hagiego, który idzie w ślady sławnego ojca. Uważam, że jak na ten kurs, typ ma szansę się ziścić.
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Niemcy - Rumunia
btts @1,78 forbet
Reprezentacja Niemiec jest faworytem w tym meczu. Imponuje ofensywa podopiecznych Stefana Kuntza, szczególnie Waldschmidt i Richter. Kadrowo lepsi są nasi zachodni sąsiedzi. Rumuni to czarny koń tego turnieju. Mają świetne pokolenie, wielu z tych chłopaków zagrało już w pierwszej reprezentacji. Na tym turnieju świetnie się spisują Puscas czy Hagi. Potrafili wygrać z Anglią 4:2 i zostawili po sobie znakomite wrażenie. Rumunia to nie będzie chłopak do bicia i z pewnością postawi się obrońcom tytułu. Nasi zachodni sąsiedzi w tegorocznym młodzieżowym Euro tracili w każdym meczu gola, co ciekawe każda z nich była zdobyta poprzez rzut karny. Teraz też myślę, że zobaczymy widowisko obfite w bramki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom