>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Cel: 120 tyś. PLN

zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Następny krok za 4j (ostatni etap progresji) zagram dopiero po 8 lipca jak wrócę z urlopu na który wybieram się 28 czerwca. Mam ambitny plan całkowicie odciąć się od buka, zero zakładów, z tych live będzie ciężko bo codziennie się gra. Mam zamiar odpocząć więc muszę to zrobić, a nie non stop zaglądać w telefon.
Jutro nic nie ma ciekawego a piątek odpuszczam więc do usłyszenia.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Po przeanalizowaniu dziś rano na spokojnie widzę jednak to tak. Po tym kuponie dopiero kolejne typy w lipcu jak wyżej.

Ostatni etap progresji !:

U21
Niemcy - Rumunia   1   @1.53
Hiszpania - Francja  1 DNB  @1.44
ako: 2.20
stawka: 4j
bet-at-home
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Podsumowanie:

Czerwiec 2019:

Zysk: + 20,88 j

Trafione: 11

Przegrane: 8

Yield: + 23,20 %

Mamy fajny zysk w czerwcu. Temat na plus oprócz maja, ale tam nie dane było mi dokończyć miesiąca.

W czerwcu 2 progresje zakończone sukcesem. W lipcu jest plan na jeszcze 1 progresję na progu max za 4j. Jak się uda taką ugrać to kolejne będą już bardziej odważne !!! czas na zasłużony urlop.

EDIT: muszę raz jeszcze sprawdzić wszystkie statystyki od początku bo coś mi się nie zgadza w podsumowaniu ogólnym tematu, ale to po urlopie. Nie wiem czy się gdzieś nie "walnąłem" bo dużo tych typów. A, że lubię mieć ład i skład to to sprawdzę. Temat jest na pewno na plus, tylko kwestia ile: jednostek i jakie yield.
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Kolejna Progresja etap 1:

Cork - Derry  1X  @1.38
Urugwaj - Peru  1  @1.68
ako: 2.32
stawka: 1j
bet-at-home


Korzystam :) forma jest, Urugwaju jestem pewny. Cork wg mojej opinii nie przegra.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 28 czerwca 2019 09:08 przez zderzokKolejna Progresja etap 1:

Cork - Derry  1X  @1.38
Urugwaj - Peru  1  @1.68
ako: 2.32
stawka: 1j
bet-at-home


Korzystam :) forma jest, Urugwaju jestem pewny. Cork wg mojej opinii nie przegra.
Powiem tak: wypad na urlop, zderzok!  :)))
Czytałam wcześniej, że zaczynasz wakacje, kończysz na jakiś czas z obstawianiem, odcinasz się od zakładów, żeby odpocząć od tego bałaganu a tu zaglądam rano i bach, kolejne typy?!  :))  Nałogowiec normalnie! ????
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
MLB : single. Stawka po 2j.
Texas -  Los Angeles Angels 1 @1.77 
oraz
Pittsburgh - Cubs  2  @1.77. 
Bet at Home.
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Podsumowanie:

Czerwiec 2019:

Zysk: + 17,88 j

Trafione: 11

Przegrane: 10

Yield: + 19,23 % -----------------------------------------------------------

Podsumowanie:

Lipiec 2019:

Zysk: + 3,74 j

Trafione: 3

Przegrane: 1

Yield: + 53,43 %
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


Podsumowanie całego tematu tj: marzec, kwiecień, maj, czerwiec (bez lipca) :

Zysk: + 19,77 j

Trafione: 73

Przegrane: 74

Yield: + 4,07 %Plus jest, Yield słaby, nad tym trzeba popracować. Teraz TYLKO progresja !!! postanowione.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Też jestem fanką progresywnej gry. Jednak wymogi finansowe ograniczają. Jakby nie patrzeć progresja jest jedynym, pewnym (z matematycznego punktu widzenia) wyznacznikiem wygranej. Ale jak wspomniałam, problemem nie do przeskoczenia może okazać się ograniczony budżet ewentualnie limity ze strony bukmachera. Trzymam kciuki, żebyś nie wskoczył na jakiś kosmiczny poziom.
 
Do góry Bottom