>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

saberrose 1,7K

saberrose

Użytkownik
Proszę  o  anulowanie  mojego  wpisu  na  dzień  dzisiejszy  ( Poniedziałek) w  Typach Dnia. Mecz  jest  rozgrywany  w  nocy  we Wtorek  i  został  skopiowany  przeze  mnie  na  jutro.
 
kemeez 1,2K

kemeez

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/temat/157309-typy-dnia-25062019-wtorek/?page=1#post-6860733

Pisałem analizę na telefonie no i kawałek mi ucięło. Prosiłbym o zmienienie na następującą analizę:

Białorusini są lepszym zespołem, co udowadnia ich ostatnia forma, zwycięstwa z dużo wyżej notowanymi przeciwnikami. Natomiast nie można tego powiedzieć o Copenhagen Flames, gdzie z wyraźnie gorszymi rywalami szło im w kratkę. Nemiga ma znacznie lepszy map pool, Duńczycy mogą z nimi podjąć walkę jedynie na overpassie lub nuke'u, a to trochę mało jeśli myśli się o wygraniu spotkania bo3.

poprawione  //waldi1979
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Witam ponownie, poproszę o poprawienie godz rozpoczęcia spotkania z 21 ej na 18 nastą w moim Typie Dnia na czwartek tj.27.06 post nr # 14 #. Dziękuję.
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
cytat z dnia 27 czerwca 2019 13:13 przez czaro82Witam ponownie, poproszę o poprawienie godz rozpoczęcia spotkania z 21 ej na 18 nastą w moim Typie Dnia na czwartek tj.27.06 post nr # 14 #. Dziękuję.
... cofam tą korektę za dużo słońca dziś padło na moją pacynkę, sorry pany za zamieszanie.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wszystkie nagrody wypłacone, reputacje przyznane, a zwycięzca dodatkowo dostał rangę na miesiąc.
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Proszę o usunięcie mojego posta z typem, mecz został przełożony na inny termin.
Przepraszam też za edycję posta, odruchowo poprawiłem jedną rzecz, sytuacja się nie powtórzy.
https://forum.bukmacherskie.com/wpis/6864730/

Mogę w takim wypadku dodać post z innym typem? Pozdrawiam

usunąłem, możesz podać kolejny  //waldi1979
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Witam. Czy spośród dzisiejszych par Ligi Mistrzów mogę podac w typach dnia typ na awans jednej z druzyn. Pierwszy mecz dzisiaj, typ zostanie rozstrzygnięty za tydzien po meczu rewanżowym. 
 
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 9 lipca 2019 15:12 przez erni1Witam. Czy spośród dzisiejszych par Ligi Mistrzów mogę podac w typach dnia typ na awans jednej z druzyn. Pierwszy mecz dzisiaj, typ zostanie rozstrzygnięty za tydzien po meczu rewanżowym. 
Nie, podajemy takie typy które mogą być rozstrzygnięte w ciągu dnia podania typów, ewentualnie 1-2 dni następujących (np w razie jakichś przełożonych meczów).
▶ Typujemy głównie zdarzenia sportowe, ale również z innych dziedzin jeśli są w ofercie bukmachera (np. Rozrywka czy Polityka), a ich wynik będzie możliwy do ustalenia w obrębie kilku dni.
 
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
Proszę o usunięcie mojego posta z typem na dzień 10.07.2019r #8, mecz został przełożony na inny termin.
Jak rozumiem, mogę wystawić kolejny typ, jeżeli znajdę coś ciekawego ????

Post usunięty//psotnick
 
saberrose 1,7K

saberrose

Użytkownik
Proszę o poprawienie kursu w typie podanym  na dzień dzisiejszy na 5.10....Przy pisaniu analizy nie zwróciłam uwagi i podałam kurs na gości...Analiza napisana pod gospodarzy....
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Uprzejma prośba o weryfikację punktacji za czwartkowy typ dnia (wpis drugi od góry na pierwszej stronie). Wydaje mi się, że powinno tam być +110 punktów, w miejscu obecnych +100. Dziękuję.

Poprawione //waldi1979
 
Do góry Bottom