>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

VIP Temat Typy by Waldi1979

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Mistrzostwa Europy U21

#33
Polska - Belgia, obie strzelą, @1,85
   3:2
Włochy - Hiszpania, obie strzelą, @1,77    3:1
AKO: 3,27 (bez podatku)
5j betfan

  11,35j

Spotkanie inaugurujące Mistrzostwa Europy, nasze młode Orły zagrają z Belgią, trafiliśmy do grupy śmierci i na awans raczej nie mamy szans, jednak liczę, że nasi piłkarze pokażą charakter i powalczą w każdym z tych meczy. Mecze inaugurujące często kończyły się nieprzewidywalnymi wynikami czy też tak będzie i tym razem? Chciałbym, ale...idę w bardziej bezpieczny typ, czyli, że obie drużyny strzelą po minimum jednej bramce. Belgia zdecydowanie wygrała swoją grupę eliminacyjną odnosząc 8 zwycięstw i tylko 2 remisy, bramki 23:5, więc o ich gola jestem raczej spokojny, Polska musiała walczyć w barażach, między innymi dlatego, że zremisowali 2 spotkania z najsłabszą drużyną w grupie wyspami Owczymi, ich domowy pojedynek miałem okazję oglądać z trybun i niestety, ale dużo dobrego po tamtym spotkaniu nie mogę powiedzieć, jak ktoś by tylko zobaczył suche statystyki to wyglądało to tak, że mieliśmy mega przewagę i ogromnego pecha, na żywo niestety nie wyglądało to tak optymistycznie. Niby nie przegraliśmy meczu w grupie odnosząc 6 zwycięstw i 4 razy remisując, bramki 22:9. W barażu z Portugalią już jednak pokazaliśmy klasę i po porażce u siebie 0:1 nikt praktycznie nie wierzył w awans, a jednak pokonaliśmy mocną Portugalię na ich terenie 1:3 i jesteśmy na Mistrzostwach, zarówno jedni jak i drudzy są bardzo overową drużyną i liczę, że po tej jednej bramce uda się strzelić zarówno jednym jak i drugim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Copa America

#34
Paragwaj - Katar, Katar strzeli, @1,77
   2:2
Urugwaj - Ekwador, Urugwaj, @1,71    4:0
AKO: 3,03 (bez podatku)
5j betfan

  10,15j

Copa America, Paragwaj - Katar 2:2

#35 Katar, @4,90 (4,31) betfan, 3j

  3j

Copa America, Urugwaj - Ekwador 4:0 (Lodeiro, Suarez, Cavani, Mina Meza (sam.))

#36 Cavani strzeli i Urugwaj wygra, @3,00 (2,64) betfan, 4j

  6,56j
#37 Suarez strzeli i Urugwaj wygra, @3,00 (2,64) betfan, 4j
  6,56j

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Mistrzostwa Europy U21

#38
Serbia - Austria, Serbia, @2,03
   0:2
Niemcy - Dania, Niemcy, @1,63    3:1
AKO: 3,31 (bez podatku)
5j betfan

  5j

Mistrzostwa Europy U21, Serbia - Austria 0:2

#39 Serbia i powyżej 1,5 gola w meczu, @2,52 (2,22) betfan, 5j

  5j
#40 Jovic strzeli i Serbia wygra, @3,00 (2,64) betfan, 4j
  4j

Spotkanie inaugurujące zmagania w grupie B. Faworytem jest zespół Serbii, która ma w swoich szeregach jedna z największych gwiazd tych mistrzostw, czyli Luke Jovic, który po kapitalnym sezonie we Frankfurcie został kupiony przez Real Madryt. Ciekawostką jest fakt, że obie drużyny grały w jednej grupie w eliminacjach do tego turnieju. W Austrii wygrała drużyna Serbii 1:3, natomiast w rewanżu w Serbii padł bezbramkowy remis. Serbia nie przegrała żadnego meczu w eliminacjach, wygrała 8  meczy, a 2 zremisowała i pewnie awansowała z pierwszego miejsca w grupie, natomiast Austria wygrała 7 spotkań, raz zremisował i poniosła 2 porażki, aby przyjechać na turniej musiała w barażach pokonać Grecję. Obie ekipy grały ze sobą czterokrotnie, oprócz wspomnianych meczy w eliminacjach, w dwóch pozostałych  raz wygrała Serbia 3:1, a w drugim padł remis 2:2. Kadrowo na pewno lepiej wygląda Serbia i dlatego postanowiłem pójść w ich stronę, innym ciekawym typem wydaje mi się tez opcja Jovic strzeli i Serbia wygra po @3,00 betfan, jednak postanowiłem zagrać według mnie bezpieczniejsza opcję.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Mistrzostwa Europy U21

#42
Rumunia - Chorwacja, Chorwacja strzeli, @1,24
   4:1
Anglia - Francja, obie strzela, @1,68    1:2
AKO: 2,08 (bez podatku)
5j betfan

  5,4j

Uff, co za końcówka, po dwóch niestrzelonych karnych myślałem, że kupon już w plecy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Mistrzostwa Europy U21

#44
Włochy - Polska, obie strzelą, @2,03
   0:1
Hiszpania - Belgia, obie strzela, @1,54    2:1
AKO: 3,13 (bez podatku)
5j betfan

  5j

Początkowo myślałem, żeby zagrać tylko gola Polaków po @1,78, ale bramka Włochów wydawała mi się tu pewniakiem i podbiłem sobie kurs, ale po naszej wygranej jakoś mniej boli ta strata 5j.


Włochy - Polska

obie strzelą @2.03 betfan


Druga kolejka Mistrzostw Europy U21, w pierwszej nasza reprezentacja zaskoczyła bardzo pozytywnie ogrywając faworyzowanych Belgów mimo, ze pierwsi stracili bramkę potrafili się podnieść i odnieść zwycięstwo, Włosi też wygrali z faworyzowaną Hiszpanią. Dzisiaj zagramy z gospodarzami i ponownie nie jesteśmy faworytami, gramy z gospodarzami i o punkty będzie na prawdę ciężko, uważam jednak, że stać na zdobycie chociaż jednego gola, bramka Italii jest raczej pewna, więc stąd typ na obie strzelą, po cichu liczę również na remis w tym spotkaniu. W pierwszej serii grałem, że każda z ekip w naszej grupie strzeli i wtedy okazało się to dobrym kierunkiem, dzisiaj także widzę bramki w obu meczach w grupie A.

Hiszpania - Belgia

obie strzela 1,54 betfan


W drugim spotkaniu w naszej grupie przysłowiowy mecz o 6 punktów, obie ekipy w pierwszej kolejce były stawiane w gronie faworytów i obie przegrały, dzisiaj przegrywający praktycznie odpadnie z turnieju i zostanie mu przysłowiowy mecz o honor. Obie ekipy maja kim straszyć w przodzie, ale też co pokazały pierwsze mecze mają braki w defensywie, buki widać myślą podobnie i kurs na to zdarzenie zdecydowanie mniejszy niż w przypadku meczu Włochy - Polska, jednak do dubelka idealny, jeśli połączymy oba te spotkania da nam to kurs @3,13 w ofercie betfan bez podatku.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Mistrzostwa Europy U21

#48
Hiszpania - Polska, podwójna szansa 0-0, @2,21
   5:0 no comment
Belgia - Włochy, obie strzela, @1,66
   1:3
AKO: 3,67 (3,23)
5j Fortuna

  5j

Ostatni mecz grupowy naszych orłów, mam nadzieję, że jednak nie ostatni, nikt pewnie przed mistrzostwami nie przypuszczał, że po dwóch spotkaniach będziemy liderami z kompletem punktów, jednak tak się tabela ułożyła, że nawet te 6 punktów może zabraknąć do awansu. Na szczęście wszystko zależy od nas, wystarczy "tylko" lub aż nie przegrać dzisiaj z Hiszpanią, co jednak będzie bardzo trudne, dotychczas graliśmy z nimi cztery razy i za każdym przegrywaliśmy do zera, jednak są to bardzo odległe spotkania, więc nie ma co ich brać za wyznacznik. My doskonale weszliśmy w ten turniej, mimo stracenia pierwszego gola potrafiliśmy się podnieść i strzelić Belgom 3 bramki, następnie w co już nikt praktycznie nie wierzył udało się zatrzymać gospodarzy, ba nawet ich pokonać, dziś starczy nam remis, żeby świętować podwójnie, raz awans do półfinału, a dwa awans na Igrzyska Olimpijskie, więc jest o co grać, liczę na zmysł taktyczny Michniewicza i chłopaki zrobią to co z Włochami. Mój typ jest na bezpieczniejszą opcję tego czego potrzebujemy do szczęścia, czyli remisu.
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Copa America

#49
Boliwia - Wenezuela, powyżej 2,5 gola, @1,72
   1:3
Peru - Brazylia, Brazylia i powyżej 1,5 gola w meczu, @1,55    0:5
AKO: 2,67 (bez podatku)
5j betfan

  8,35j
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Mistrzostwa Europy U21, Francja - Rumunia 0:0 (1-3żk)

#52 remis i poniżej 1,5 gola, @4,10 (3,61) forBET, 8j

  20,88j
#53 Rumunia czyste konto, @3,15 (2,77) ETOTO, 8j

  14,16j
#54 ostatni gol-brak goli, @6,30 (5,54) ETOTO, 8j

  36,32j

Ostatni dzień zmagań grupowych w Mistrzostwach Europy U21, w półfinałach  zostały 2 wolne miejsca dla zwycięzcy grupy C oraz dla najlepszej drużyny, która zajmie 2 miejsce, tak się ułożyło, że dzisiejsze spotkanie pomiędzy Francją i Rumunia zakończy się remisem to właśnie obie te ekipy awansują do fazy pucharowej mistrzostw, trudno uwierzyć, żeby któraś z ekip chciała zaryzykować mając pewne wyjście, kursy na remis pospadały już do granic 1,75-1,8. Najbardziej prawdopodobny wydaje się tutaj bezbramkowy remis, kursy i na to pospadały już do około 4, a niektórzy bukmacherzy w ogóle wycofali z oferty różne opcje na ten mecz i zostawili tylko 1x2. Podsumowując licz na nudne 0:0, bo wiadomo, że mecz odbyć się musi, ale nie spodziewam się żadnego ryzykowania przez którąś z ekip, mając praktycznie pewny półfinał.

Dokładam jeszcze 2 bety na kartki, w założeniu jak ma wyglądać ten mecz nie powinniśmy zobaczyć wielu przewinień

#55 poniżej 2,5 kartki, @3,60 (3,17) forBET, 6j
  6j
#56 poniżej 3,5 kartki, @2,11 (1,86) forBET, 7j
  7j
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Towarzyskie, Ludogorets - Szachtar 0:3

#57 Ludogorets, @3,80 (3,34) Fortuna, 2j

  2j

Na dziś wybrałem spotkanie towarzyskie, które zapowiada się bardzo ciekawie, spotkają się mistrz Bułgarii z mistrzem Ukrainy, wiadomo, że w meczach towarzyskich nie wynik jest najważniejszy, ale przetestowanie nowych schematów, ustawień, taktyki itd. Faworytem jest Szachtar, ja jednak postanowiłem pójść w przeciwnym kierunku i zagrać w stronę drużyny, w której występuje Kuba Świerczok. Obie ekipy w swoich ligach wygrywały większość spotkań, obie zakończyły już sezon. Szachtar od miesiąca nie rozegrał żadnego meczu, natomiast Ludogorets w ostatnim czasie zagrał dwa sparingi, oba wygrał najpierw z Triglav (Słowenia) 4:0, następnie z Quarabag (Azerbejdżan) 2:0 i w tym upatruję większej szansy dla zespołu z Bułgarii, że są już w rytmie meczowym, o ile można tak powiedzieć po dwóch meczach, wiadomo, że żaden trening nie zastąpi rozegranego meczu. Stawka rekraacyjna, ponieważ jest to tylko spotkanie towarzyskie, na ta chwilę nie są tez znane jeszcze składy.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Mistrzostwa Europy U21, Niemcy - Rumunia 4:2 (Waldschmidt x2)

#58 Waldschmidt strzeli i  Niemcy wygrają, @2,50 (2,20) betfan, 5j

  6j

Pierwszy mecz półfinałowy Mistrzostw Europy U21 pomiędzy obrońcami tytułu oraz zespołem Rumuni, którzy są najbardziej pozytywnym zaskoczeniem na tym turnieju. Przed mistrzostwami mało kto stawiał ich w roli faworyta do wyjścia z grupy. Dzisiaj jednak myślę, że się pożegnają z turniejem, uważam, że Niemcy są zespołem lepszym i to oni zameldują się ostatecznie w finale. Liczę na emocjonujące spotkanie obfitujące w bramki, obie drużyny na tych mistrzostwach pokazały, że bardzo dobrze sobie radzą w ofensywie, obie zdobyły po 7 punktów w grupie. Niemcy wygrali z Danią 3:1, następnie rozbili Serbię 6:1 i w ostatnim zremisowali 1:1 z Austrią, natomiast Rumunia na początek pokonała 4:1 Chorwację, następnie 4:2 Anglię i zremisowała 0:0 z Francją, tym meczu bramek nie zobaczyliśmy, ale tego akurat można się było spodziewać ponieważ taki rezultat promował obie ekipy do fazy playoff i ciężko było nie skorzystać z takiego obrotu sprawy. Sam kurs na zwycięstwo naszych zachodnich sąsiadów nie jest najwyższy dlatego do ich zwycięstwa dokładam gola najlepszego strzelca ich reprezentacji oraz lidera klasyfikacji strzelców Ginan-Luca Waldschmidt'a, który trafiał dotychczas w każdym spotkaniu na tym turnieju Dania (1 gol), Serbia (3 gole) i Austria (1 gol). Tak jak już wspomniałem liczę na zwycięstwo Niemiec i kilka bramek, a jedną z nich, ze zdobędzie napastnik Fraiburga. Przewidywany wynik 3:1, a jak będzie przekonamy się wieczorem.

Mistrzostwa Europy U21

#59
Niemcy - Rumunia, Niemcy, @1,55
   4:2
Hiszpania - Francja, Hiszpania awans, @1,46    4:1
AKO: 2,26 (bez podatku)
5j betfan

  6,3j
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Mistrzostwa Europy U21, Hiszpania - Niemcy 2:1 (1-8 RR)

#60 powyżej 12,5 RR, @3,30 (2,90) Fortuna, 3j

  3j

Powtórka finału sprzed 2 lat, obie drużyny zasłużenie zameldowały się w finale, faworytem są Hiszpanie, ja jednak nie zamierzam wskazywać tutaj faworyta, kto by nie wygrał to niespodzianki raczej nie będzie. W pierwszej chwili chciałem grać tu na bramki, ponieważ obie ekipy mają dużą moc w ofensywie co pokazali na tym turnieju strzelając po 14 goli w 4 dotychczasowych spotkaniach, jednak jak się spojrzy na ich bezpośrednie pojedynki to wszystkie są underowe, w dodatku jest to finał, a w takich meczach brak goli jest dość częstym zjawiskiem, dlatego postanowiłem pójść w stronę rzutów rożnych, zarówno jedni jak i drudzy nabijają ich dość sporo, szczególnie młodzi Hiszpanie. Teraz trochę statystyk, w meczach Hiszpanii na tym turnieju padało po kolei 9 (5), 15 (12), 11 (10), 8 (6) rzutów rożnych, co daje średnią 10,75 (8,25) w nawiasie cornery samej Hiszpanii, natomiast w starciach ekipy z Niemiec było 15 (9), 11 (7), 6 (3), 10 (3) cornerów na mecz, co daje średnią 10,5 (5,5), tu także w nawiasach rożne samych Niemiec. W ostatnim finale, który wygrali Niemcy 1:0 padło 16 cornerów - Niemcy (4) Hiszpania (12). Tu liczę na podobny wynik.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi


Podsumowanie Czerwiec
Zagrane kupony: 60
Wygrane kupony: 22
Przegrane kupony: 38
Yield:   20,28%
Bilans:    64,30j
 
Otrzymane punkty reputacji: +91
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Copa America, Brazylia - Argentyna 2:0

#1 Brazylia i obie strzelą, @4,40 (3,87) ETOTO, 5j

  5j

Wielkie piłkarskie święto dla kibiców na całym świecie, o tym meczu zostało napisane już praktycznie wszystko, po bardzo underowych ćwierćfinałach liczę, że w kolejnej rundzie zobaczymy kilka bramek. W dzisiejszym klasyku stawiam mimo wszystko na gospodarzy, mimo, że ich ostatnie bezpośrednie mecze na to nie wskazują liczę na gole z obu stron. Moja pierwsza myśl to było zagrać, że Canarinos strzelą powyżej 1,5 gola @2,15, ale jednak Argentyna ma niesamowitego Messi'ego i uważam, że przynajmniej raz pokona golkipera gospodarzy, widzi mi się tu 2:1, może 3:1 dla Brazylii, jest to typ na przysłowiowe przeczucie, ponieważ żadne statystyki tego nie pokazują, mimo kiepskich boisk na które narzeka wiele osób liczę, że dzisiaj padnie kilka goli z obu stron i przynajmniej jedna więcej dla gospodarzy, kurs na takie zdarzenie kusi i zamierzam go pobrać. Tak jak już ktoś napisał jest to przedwczesny finał i drużyna, która tu awansuje powinna zdobyć Copa America 2019, ale to oczywiście tylko teoria, na tych mistrzostwach mimo wszystko lepiej wyglądają gospodarze, chociaż tez miewają przestoje oraz kiepskie mecze, ale na takie spotkanie myślę, że wyjdą mega zmotywowani piłkarze obu reprezentacji i zobaczymy wielkie piłkarskie święto.
 
Do góry Bottom