>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tylko dwudrogowe typy

Status
Zamknięty.
yahoo358 64

yahoo358

Użytkownik
Witam,
Ostatnio w typach dniach pojawiło się ograniczenie jeśli chodzi o listę bukmacherów do wybrania. Jestem osobą stawiającą głównie na niszowe ligi, w których kursy nie są sprecyzowane tak dokładnie, jak to ma miejsce w najlepszych ligach piłki nożnej. Poza tym, będę stawiać tylko na oferty dwudrogowe. Będę typować starając się omijać stawianie na ostateczny rezultat meczu (Draw No Bet, 12), choć niczego nie obiecuję. Dodatkowo będą to takie typy, w których mogą występować duże wahania kursowe. Postaram się stawiać typy w szczytowych momentach kursowych (jaki był kurs w danym momencie można sprawdzić na OddsPortal). Dyscypliny będą w miarę zróżnicowane, ale głównie raczej będzie to piłka nożna. Moim celem jest zysk 10%. 

Podane w regulaminie kuponów ze statystykami stawki 1-100j są dla mnie trochę bezsensowne i mało kto byłby w stanie tak dobrze sprecyzować stawki w tym przedziale, więc ja zwyczajnie zamknę się w granicy 10j.
​​​​​​Mam nadzieję, że w trakcie nie będę zbytnio odbiegał od tych swoich regułek, a więc zaczynajmy.
 W swoim temacie pozwalam na komentowanie i opinie dotyczące typu oraz ewentualne pytania!

Koszykówka, Portoryko - BSN
Data: 02.06.2019, 02:00
Capitanes de Arecibo - Leones De Ponce
Typ: over 173,5 (włącznie z ew. dogrywką)
Kurs: 1,87
Bukmacher: Expekt
Stawka: 4j
Link do wydarzenia: 
https://www.scoreboard.com/game/capitanes-de-arecibo-leones-de-ponce-2019/6FC06L9o/#game-summary

Rezultat: 94:103   
Bilans z podanego typu: +3,48j
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
yahoo358 64

yahoo358

Użytkownik
O godzinie trzynastej mocno spadł kurs na Handicap Azjatycki -2 z wygraną drugiej drużyny w meczu trzeciej ligi Szwecji, pomiędzy Landskroną a Kristianstads. Podczas pisania postu zwyczajnie uciekły mi ostatnie opłacalne kursy powyżej 1,7. Regulacja ta spowodowana jest prawdopodobnie napływającą masówką, więc poczekamy aż "konkurencyjny" typ (AH -2/1) urośnie. Ten cały szablon będzie do uzupełnienia. Jeśli nie będzie satysfakcjonującego kursu, to zwyczajnie go nie uzupełnię. "Postawienie" typu jakby nastąpi właśnie po wpisaniu kursu. 

Piłka nożna, Szwecja, Division 1 - Södra
Data: 02.06.2019, 16:00
Landskrona - Kristianstads

Typ: AH -2/1
Kurs: 2,65
Bukmacher: OddsRing
Stawka: 4j
Link do wydarzenia: 
https://www.flashscore.com/match/UoVjosRN/#match-summaryEdit 15:02: Od 13 kurs na nasz typ poszedł w górę o ponad 50%, więc chętnie z niego skorzystam. Mógłbym jeszcze trochę posiedzieć i poczekać do ewentualnych pierwszych spadków, ale idę odespać przed nocką w pracy. Także, polecam analizować kursy. Ja zostaję przy satysfakcjonującym mnie 2,65 oczywiście bez możliwości zmiany. 

Rezultat: 0:1   
Bilans z podanego typu: -4j
Mini podsumowanie: Mam manię na temat tych masówek. Chyba po prostu było coś na rzeczy, że kurs zwyczajnie się zmniejszył. :D
 
yahoo358 64

yahoo358

Użytkownik
Piłka ręczna, Kwalifikacje mistrzostw Europy 2020
Data: 12.06.2019, 20:00
Bośnia i Hercegovina - Białoruś

Typ: Over 53
Kurs: 2,29
Bukmacher: 18bet
Stawka: 10j
Link do wydarzenia:

https://www.flashscore.com/match/xYuZjYxH/#match-summary

Rezultat: 25:31  
Bilans z podanego typu: +12,9j

Warto wspomnieć, że kurs u wystawionego przeze mnie bukmachera (u innych podobnie) dzisiaj po godzinie 12 osiągał już ledwo 1,75 żeby ostatecznie uformował się na 1,95
 
yahoo358 64

yahoo358

Użytkownik
Piłka Ręczna, IHF Emerging Nations Championship
Data: 13.06.2019, 16:00
Bułgaria - Gruzja
Typ: AH +4,5/2
Kurs: 1,85
Bukmacher: youwin
Stawka: 6j
Link do wydarzenia: 
https://www.flashscore.com/match/ADAsx8qP/#match-summary

Edit: Już u nikogo raczej nie skorzystacie z tej oferty. W nocy wszystko wycofane. 
Edit 2: Kursy na handi +6 wyrównały się (rosną) z zaproponowanym przeze mnie. Być może przedmeczowo bukmacherzy znów otworzą oferty na +4,5.

Rezultat: 19:35, czyli 11 punktów zapasowych:)   
Bilans z podanego typu: +5,1j
 
yahoo358 64

yahoo358

Użytkownik
Z góry muszę przeprosić za nieszablonowego bukmachera, ale zwyczajnie Unibet zaspał i wypadałoby to wykorzystać (wiadomo OddsPortal ma czasem problemy, więc załączam screena z uni)


Piłka nożna, Peru, Copa Bicentenario 
Data: 24.06.2019 22:30
Spotkanie: Huaral - U. de Deportes 
Typ: AH +0,25/1
Kurs: 1,78
Bukmacher: Unibet
Stawka: 5j 
Link do wydarzenia: https://www.flashscore.com/match/OW4wbB56/#match-summary

Rezultat: 0:0 (50% zwrot, 50%   ​) 
Korekta kursu w związku z rezultatem: 1,78  1,39
Bilans z podanego typu: +1,95j
 
yahoo358 64

yahoo358

Użytkownik
Piłka nożna, Niemcy, Mecze towarzyskie
Data: 28.06.2019, 18:00
Spotkanie: Wunstorf - Hannover
Typ: Under 6,5 gola
Kurs: 1,63
Bukmacher: MarathonBet
Stawka: 8j
Link do wydarzenia: https://www.flashscore.pl/mecz/rcwDABrt/#szczegoly-meczu


Edit 16:14: kurs na moją niekorzyść bardzo mocno wzrósł, ale co ciekawe - tylko w Marathonie (sprawdzone na stronie). Grając więc u nich under po kursie 2,12 oraz over na uwaga... STS po kursie 2,4 otrzymacie (po doliczeniu podatku!!!) pięcioprocentowy surebet:)

Rezultat: 0:4   
Bilans z podanego typu: +5,04j
 
yahoo358 64

yahoo358

Użytkownik
W przeciwieństwie do pewnie dużej większości z was, ja nie przepadam za weekendowym graniem. Przejdziemy więc do podsumowania pierwszego miesiąca. 
 
Czerwiec 2019 - wielkie podsumowanie
Oddane typy: 18
Trafione: 11
Średni kurs: 1,9
Postawiona suma: 103j
Bilans: 27,9j
Yield: 27,1%


 ​
I teraz trochę mojego głupiego pieprzenia. Podsumowanie w postaci tekstu i wykresów. 
Wiem, że w regulaminie jest zakaz podawania jakichkolwiek walut. Po prostu "j". Jednak mam nadzieję, że moderatorzy się nie obrażą. To po prostu taki dodatek. Zwykłą szarą jotkę zamienimy sobie na jabłka. Podałem wyżej, że postawiliśmy sto trzy jabłka. Ale ile tak naprawdę wydaliśmy z własnych, zarobionych (z własnego sadu) jabłek? W przypadku mojego betowania wydaliśmy ich dość dużo, biorąc pod uwagę bardzo słaby start. Pierwszy typ na pewniaku dał nam niecałe trzy i pół jabłka, kiedy my daliśmy "pod zastaw" cztery. Oczywiście te cztery nam się zwróciły, bo zakład był wygrany. Moja żądza nie została jednak tym zaspokojona przez co kolejne czternaście (!) straciłem. Wystawiłem kolejne dziesięć i na tym kończy się moja zła passa. Razem dziewiętnaście i pół jabłka z moich zbiorów poszło. Z czego te ostatnie dziesięć zostało mi zwrócone z nadwyżką prawie trzynastu. Yield ostatecznie nadal wynosi 27,1%, bo tak go się liczy. Jednak biorąc uwagę nasze "startowe" zbiory wydaliśmy dziewiętnaście i pół, a pod koniec miesiąca mieliśmy dodatkowe dwadzieścia osiem. Pomnożyliśmy więc nasze zbiory o 148% biorąc pod uwagę wyłącznie nasze zebrane z własnego sadu jabłuszka. Reszta była wygrywana i służyła nam jako klucz do dalszego betowania z globalnym sadownikiem. 
No dobra, ale ile tak naprawdę jabłek mieliśmy z własnego sadu? Jak daleko mogliśmy się posunąć? W tym całym dziale w przeciwieństwie do prawdziwego życia nie mamy żadnego limitu długów. W rzeczywistości moja gra pewnie skończyłaby się na tych czterech pierwszych typach. Szczęśliwie jednak tutaj udało mi się zebrać myśli i przebrnąć dalej. Dużą rolę odegrało stawkowanie. Ryzykowne stawkowanie. Dziesięć (czyli ponad połowa wszystkich) moich ostatnich typów to skuteczność 80%. Czy mogę się więc nazwać jakimś super - typerem? Nie. To był zwykły fart. Pamiętajcie więc - jeden przegrany bet po kursie 1,5 (66% szans na wygraną) nie da nam kolejnych dwóch wygranych. Tu nie ma żadnych zależności. A szukanie zależności w bukmacherce prowadzi zwyczajnie do bankructwa. 

Dobra, zostawmy te jabłka. Czas na normalne wykresy. Przedstawię je dwa. Yieldu oraz zarobków. Tych realnych, wdrażając zarobione pieniądze. Nie tylko te własne "jabłka z sadu". 

1. Yield 
 

Krótko tylko wspomnę, że ostatnio uczyłem się na excelu 4 lata temu w gimnazjum. Za nic mi teraz nie wyszło. Dopiero trzeci generator online mnie w miarę zrozumiał, ale zakrzywiona linia mi się tu nie podoba. Zawsze coś. 

Ogólnie chodzi mi o pokazanie jak na początku wyglądał ten cały yield. Po 9 typie było bardzo stabilnie. W obliczeniach (liczyłem to pół godziny) gdzieś zniknęło mi 2j przez co yield ostatecznie zawyżył się o 1,1%. Nie wiem gdzie popełniłem błąd. Mam nadzieję, że was to nie razi. 

2. Zarobione
 

Tu też coś zgubiłem. Tym razem leciutko na moją niekorzyść. Trudno tak krok po kroku to obliczać. Było uważać na informatyce. Trudno w każdym razie na obu wykresach wyłapać ten minimalny błąd. 

Tutaj jak widać bardzo ładna progresja. Ostatni typ miałem zagrać za 5, aby było równe 100j zagranych. Pokusiło mnie jednak żeby zagrać za 8. Tak, aby pokryć straty z przedostatniego typu i być trochę na plus. Ostatni typ to najwięcej kasy w naszym portfelu. 

Cel osiągnięty z nadwyżką 17,1%       

Postanowienia na kolejny miesiąc: Bardziej stabilny wykres yieldu

Plus (komukolwiek, kto korzysta z moich typów może się to nie spodobać) - w lipcu będę brał realne kursy od najlepszych bukmacherów. Oczywiście podobnie jak w tym miesiącu - nie będzie korzystania z błędów OddsPortalu. Najwyższe kursy, odbiegające od ofert innych bukmacherów będą potwierdzane screenem ze strony bukmachera. 

I wiem, że trochę przesadziłem z tym podsumowaniem. W końcu to tylko 18 typów. Jednak minimalizm kluczem do sukcesu. Z bukmacherką jest jak z zupką chińską - im częściej, tym rzadziej. 

Do zobaczenia w lipcu. Czerwiec zamknięty podsumowaniem. 

 ​
  
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom