>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
cytat z dnia 24 kwietnia 2019 10:35 przez ledek


Panowie, możecie się już zalogować na Unibet ? Kilka osób pisze że wchodzą normalnie w link z numerem 10, jednak mi ciągle wyskakuje że strona jest nieosiągalna....



Przez internet z Vectry wchodzi za każdym razem, przez transfer danych z Play nie, nawet ich apka.
 
G 50

gerro28

Użytkownik


Z neti nie wchodzi w ogóle na strone.



Ta witryna jest nieosiągalna



Nie udało się znaleźć adresu IP serwera ze stroną pl.unibet-10.com.



 

  • Uruchom Diagnostykę sieci systemu Windows.




DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN



Coś ktoś?
 
L 3,1K

ledek

Użytkownik
cytat z dnia 24 kwietnia 2019 11:54 przez wsc
cytat z dnia 24 kwietnia 2019 10:35 przez ledek


Panowie, możecie się już zalogować na Unibet ? Kilka osób pisze że wchodzą normalnie w link z numerem 10, jednak mi ciągle wyskakuje że strona jest nieosiągalna....



 



E: Już działa. https://pl.unibet-10.com/



W Polsce jesteś, że Ci działa Unibet? Bo mi za cholere nie chce się zalogować 


Tak, w Polsce. Odświeżyłem kilka razy stronę i zadziałało.
 
P 0

przemek78

Użytkownik
czy mozna wyplacic na skrill ??

ja mam opcje tylko konto bankowe i pytanie nastepne sie nasuwa czy mozna bezpiecznie to zrobic ? skad przychodzi przelew i jaki jest komentarz by sie nie doczepil US czy inna nasz ukochana instytucja
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Ale jesteście niepozbierani, kto wam ma tutaj dawać gwarancję?

Wejść na stronę, na górze strony &gt;przejdź do centrum pomocy&gt;w wyszukiwarkę wpisać kontakt i pytać ich samych na chacie, poprosić o dodanie bezpiecznej metody Trustly ew Ecopayz.Na same wiadomości można kilka dni czekać, także nie polecam.
 
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
Długo czekaliście na weryfikacje konta? Konto mam już dobre 3-4 lata ale ostatnio wyskoczyła mi weryfikacja. Czekam już 3 dni i nadal nic.
 
mr.0ver 35

mr.0ver

Użytkownik
cytat z dnia 16 maja 2019 12:10 przez przemek78czy mozna wyplacic na skrill ??
ja mam opcje tylko konto bankowe i pytanie nastepne sie nasuwa czy mozna bezpiecznie to zrobic ? skad przychodzi przelew i jaki jest komentarz by sie nie doczepil US czy inna nasz ukochana instytucja
Nie, nie można. Coraz mniej tych opcji na Unibet jest: przelew bankowy, karta kredytowa i wirtualna karta oraz ecopayz.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 26 sierpnia 2019 21:44 przez max188A jak z licencją Unibetu w Polsce?

Kilka razy czytałem, że już już mają a tu ciągle nic...
Nie maja i miec nie beda. Oby nigdy nie poszli w ta strone bo wtedy kolejny buk pojdzie do odstrzalu. Z chwila uzyskania licencji przez danego buka pojawia sie od razu podatek i gra u niego staje sie bezsensowna.
 
Do góry Bottom