>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Zgłaszam błąd w podliczeniu moich punktów za 6 kolejkę. Mam podliczone 11 pkt a powinienem mieć 12 pkt. Za wynik I połowy mam 1 pkt a powinno być 2 pkt. Proszę o poprawienie błędu.


Racja, mój błąd. Juz poprawiony, w tabeli równiez za kolejkę i ogólem. Przy następnej aktualizacji będzie to uwzględnione.//psotnick 
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Tak na przyszłość to może warto ukrywać posty na ostatnią kolejkę. Co niektórzy by mieć pewną nagrodę po prostu grają te same DW, tak samo jak kombinacje under/over :) ?
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
cytat z dnia 15 czerwca 2019 14:55 przez power30Tak na przyszłość to może warto ukrywać posty na ostatnią kolejkę. Co niektórzy by mieć pewną nagrodę po prostu grają te same DW, tak samo jak kombinacje under/over :) ?
Również to zauważyłem :) 
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 15 czerwca 2019 14:55 przez power30Tak na przyszłość to może warto ukrywać posty na ostatnią kolejkę. Co niektórzy by mieć pewną nagrodę po prostu grają te same DW, tak samo jak kombinacje under/over :) ?
Temat do przemyśleń na przyszłość.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 18 czerwca 2019 12:55 przez michalo28Kiedy można spodziewać się wypłat nagród? 
Jak wszyscy nagrodzeni odeślą swoje dane do przelewu. Został jeszcze tylko jeden zwycięzca i uprasza się z tego miejsca żeby w końcu odpisał na wiadomość, najlepiej dzisiaj. Żebyśmy zamknęli sprawę przed Bozym Ciałem i długim weekendem.
=========

Chodzi o użytkownika @matelke222
Czekamy tylko na ciebie, wygrałeś 3 kolejkę, czyli 4 czerwca, należy ci się nagroda i 2 tygodnie to chyba wystarczająco dużo czasu żeby podać dane. Nie wiem czemu nie podałeś jeszcze swoich danych do przelewu Skrill, wiadomość została do ciebie wysłana, wystarczy na nią odpowiedzieć i podać maila do skrilla.

Jeśli nie masz skrilla, albo rezygnujesz z nagrody to też daj znać, nagroda przypadnie następnemu w klasyfikacji.
Masz czas do jutra do południa (do 12:00)
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi

Zestawienie nagród i danych zwycięzców wysłałem właśnie do admina. Nie wiem czy dzisiaj będzie robił przelewy, ale nawet jeśli nie dzisiaj, to jutro powinien. Dam znać jak dostanę info o wysłaniu nagród.

EDIT: Poprawka, wypłaty nagród pójdą dopiero w poniedziałek.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Pytałem wczoraj admina o nagrody. Dostałem odpowiedź, że kasa od sponsora ma być w środę. Przez długi weekend nikt tego tam nie ruszał, muszą zaakceptować fakturę itd, przelać kasę i jak dojdzie na skrill forum to będą rozsyłane wg zestawienia i danych zwycięzców (już po zsumowaniu jeśli ktoś wygrał kilka nagród). Pewnie dlatego to tyle trwa.
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
Panowie, co do nagród, proszę o uzbrojenie się w cierpliwość, musimy zakończyć kwestie formalne z bukmacherem, po tym nagrody zostaną Wam wypłacone. Na dzień dzisiejszy przewidywany termin na wypłaty to wtorek / środa 2-3 lipca 2019. Jeżeli coś się zmieni, będę informować na bieżąco.
 
Do góry Bottom