>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Informacje

M 0

marwis

Użytkownik
Czy zakład typu kto pierwszy otrzyma 9 rzutów rożnych jest rozliczany do 90 minuty?
W dzisiejszym meczu Midtjylland (Den) - Videoton (Hun) po 90 min w rożnych było 8-1 Zakład przegrany
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Dziś grając sumę w meczu piłki ręcznej była dogrywka, w której padły gole potrzebne i zakład mam przegrany.
Na supporcie mam regułę ale także mam inną, w której o ogólnej sumie nic nie ma mowy.
Czyli raczej jak w koszu nie jest?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Pisałem i dzwoniłem do nich to potwierdziła, że nie jest wliczona chyba, że zostało zapisane inaczej. No nic, parę stwówek mogło być ????
 
mateo01 0

mateo01

Użytkownik
Szanowny Kliencie,
Kontaktujemy się w sprawie zakładu postawionego na Italy Women v Netherlands Women Aviv , który został zamknięty przy użyciu funkcji Zamknij zakład.
Zauważyliśmy, że w momencie zamknięcia zakładu, wynik zdarzenia był już znany lub uzyskana została znacząca przewaga, w związku z tym, Pański zakład został rozliczony jako przegrany.

Dostał, ktoś kiedyś takiego maila? Zakład zamknąłem chwilę wcześniej bo i tak by wszedł i tak, a oni mi piszą że rozliczają go jako przegrany. Poważnie? prima aprilis jeszcze nie teraz...
 
M 0

marcin23527

Użytkownik
Z jakiej strony bet365 rozlicza statystyki? Chodzi mi o rozne kartki itp. Bo na flashscore jest poprawne w moim kierunku a oni twierdza ze tam jest blad i sprawdza to.
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
Pisałem i dzwoniłem do nich to potwierdziła, że nie jest wliczona chyba, że zostało zapisane inaczej. No nic, parę stwówek mogło być ????
ja rowniez pytalem na live chacie poneiwaz mialem podobna sytuacje i uzyskalem odpowiedz ze dogrywka sie nie liczy
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Panowie dla grajacych za wieksze stawki i dlugoterminowki polecam PERELKE.....Brondby top 6 po 1.25 i Real madryt top 4 po 1.10...Ja mam pograne bardzo grubo tripelka to plus City top 2...Laczny kurs 1.65....uwazam ze ciezko bardzo bedzie to przegrac...pzdr...
 
Do góry Bottom