>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

joj 12

joj

Użytkownik
witam mam pytanie jako, że już z pół roku nie korzystałem ze skrilla, czy to normalne, że tyle czasu idzie wypłąta? wypłaciłem na kartę 23.01 i nadal nie przyszło i zaczynam się zastanawiać, ktoś miał podobnie?
 
yam 93

yam

Użytkownik
Działa wam skrill?
Coś nie mogłem zapłacić kartą w sklepie.
A teraz nie mogę się zalogować na konto.
To tylko u mnie?
 
M 0

masta8

Użytkownik
Cześć wszystkim, 
Mam pytanie dotyczące mądrego korzystania ze skrilla.
Chodzi o to że mam 2 konta skrill-jedno swoje na prawdziwe dane a drugie podpięte do bet365. Oba konta są zweryfikowane, już dawno temu. 

I stąd moje pytania ponieważ czytalem o dodatkowych weryfikacjach itp. 
1. Czy przy przelewach z jednego konta na drugie obsługa może ode mnie wymagać potwierdzenia jakie są relacje między posiadaczami konta tj. "pranie pieniędzy" itp? 
Jeśli tak to co trzeba przesłać, jak można sobie z tym poradzić/ominąć? Przy jakich kwotach mogą zadać czegoś takiego? 
2. Konto do beta mam zarejestrowane na adres z Polski-ma to prawo bezpiecznie działać? Póki co problemów nie miałem ale dziwi mnie to trochę... Konto kupiłem na początku wejścia ustawy z lipca 2017
3. Czy jest jakaś możliwość aby dla bezpieczeństwa zamówić kartę nie na swoje dane tylko na fake konto? Musiałbym chyba zmienić adres bo nie mam możliwości odbioru karty z fake adresu... Tylko czy wymagają jakiegoś potwierdzenia zmiany adresu? 
Jak to zrobić najbezpieczniej aby wogole nie mieszać swoich prawdziwych danych do wyplaty pieniędzy? 

Z góry dziękuję za pomoc, założyłem kiedyś podobny temat ale umarł bez dokładnego rozwiazania
 
L 0

lucky_luke

Użytkownik
cytat z dnia 17 czerwca 2019 11:50 przez masta8Cześć wszystkim, 
Mam pytanie dotyczące mądrego korzystania ze skrilla.
Chodzi o to że mam 2 konta skrill-jedno swoje na prawdziwe dane a drugie podpięte do bet365. Oba konta są zweryfikowane, już dawno temu. 

I stąd moje pytania ponieważ czytalem o dodatkowych weryfikacjach itp. 
1. Czy przy przelewach z jednego konta na drugie obsługa może ode mnie wymagać potwierdzenia jakie są relacje między posiadaczami konta tj. "pranie pieniędzy" itp? 
Jeśli tak to co trzeba przesłać, jak można sobie z tym poradzić/ominąć? Przy jakich kwotach mogą zadać czegoś takiego? 
2. Konto do beta mam zarejestrowane na adres z Polski-ma to prawo bezpiecznie działać? Póki co problemów nie miałem ale dziwi mnie to trochę... Konto kupiłem na początku wejścia ustawy z lipca 2017
3. Czy jest jakaś możliwość aby dla bezpieczeństwa zamówić kartę nie na swoje dane tylko na fake konto? Musiałbym chyba zmienić adres bo nie mam możliwości odbioru karty z fake adresu... Tylko czy wymagają jakiegoś potwierdzenia zmiany adresu? 
Jak to zrobić najbezpieczniej aby wogole nie mieszać swoich prawdziwych danych do wyplaty pieniędzy? 

Z góry dziękuję za pomoc, założyłem kiedyś podobny temat ale umarł bez dokładnego rozwiazania
Hej, wpisz w google skrill account verification i wyskakuje sporo wyników, jak nie ogarniasz ang to możesz przepuścić przez tłumacza google
 
M 0

masta8

Użytkownik
cytat z dnia 17 czerwca 2019 12:51 przez lucky_luke

Hej, wpisz w google skrill account verification i wyskakuje sporo wyników, jak nie ogarniasz ang to możesz przepuścić przez tłumacza google
Ok, dzięki tylko tak jak napisalem - konta są zweryfikowane dawno temu.
Sama procedura mnie nie interesuje bo można to wyczytać na stronie skrilla
Chodzi mi o to że podobno skrill wymaga dodatkowej weryfikacji /udowodnienia legalnych powiązań powodu wysłania pieniędzy i jak sobie z tym poradzić? 

I czy można i jak to mądrzezzrobić aby zamówić karte na fake konto aby prawdziwe konto nie było w nic zamieszane? 

Pozdrawiam 
 
max188 500

max188

Użytkownik
Takie pytanie do wytrawnych graczy :)

Miałem konto skrill, wpłacałem wypłacałem z buków, miałem też kartę. Weszła ustawa moje konto zostało zamknięte/zablokowane.

Pytanie można je odblokować?

Druga sprawa, jeśli już będzie aktywne można wypłacić kasę z buka, który nie ma polskiej licencji? Następnie wpłacić np do fortuny tam pograć i wypłacić na konto w banku polskim?

Mam pieniądze w 1 z buków i myślę, jak je wypłacić...
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Na ten moment jeżeli ktoś zleca wypłatę ze skrilla w pln na konto bankowe w pln to od nich przelew wychodzi w euro i tracimy na przewalutowaniu. Także lipa się zrobiła.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 4 lutego 2020 14:22 przez bzyqNa ten moment jeżeli ktoś zleca wypłatę ze skrilla w pln na konto bankowe w pln to od nich przelew wychodzi w euro i tracimy na przewalutowaniu. Także lipa się zrobiła.
Obejsc to bardzo latwo. Wystarczy wplacic kase do PL buka za pomoca skrilla jak np STS albo Fortuna obrocic raz i wyplata na konto bankowe. Jak sie uprzesz to i bez obrotu da rade tak zrobic w STS. Wiem bo tak juz kilka razy robilem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
cytat z dnia 4 lutego 2020 17:43 przez ranczo0123

Obejsc to bardzo latwo. Wystarczy wplacic kase do PL buka za pomoca skrilla jak np STS albo Fortuna obrocic raz i wyplata na konto bankowe. Jak sie uprzesz to i bez obrotu da rade tak zrobic w STS. Wiem bo tak juz kilka razy robilem.
no tak ale to juz jest dodatkowe pier*, jeszcze jak trzeba obrócic to już  w ogóle. A jak jest teraz z kartą skrill? Jak jest konto skrill w pln a karte teraz wydaja tylko w euro. Przy wypłacie z bankomatu pobiera za przewalutowanie czy nie? Na stronie skrilla wyświetla się info, że nie pobiera ale jak jest na prawde?

 
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 4 lutego 2020 19:44 przez bzyq

no tak ale to juz jest dodatkowe pier*, jeszcze jak trzeba obrócic to już  w ogóle. A jak jest teraz z kartą skrill? Jak jest konto skrill w pln a karte teraz wydaja tylko w euro. Przy wypłacie z bankomatu pobiera za przewalutowanie czy nie? Na stronie skrilla wyświetla się info, że nie pobiera ale jak jest na prawde?
 
Niedawno zrezygnowalem z ich karty. Szkoda placic 10 euro na rok jak jej nie uzywam tym bardziej ze teraz nie ma PLNow wiec wole od czasu do czasu hajs wyplacac za pomoca tej metody, ktora podalem wyzej.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
siemano
ma ktoś ogarnięte jeszcze jakieś inne metody żeby ze skrilla przelać pieniądze na konto w pln bez przewalutowania?
chodzi mi o pośredników, tak jak podał kolega wyżej sts, ale czy są jeszcze jakieś inne opcje?
pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Cześć.
Bez obracania w kasynach czy zakładach bukmacherskim nie dasz rady. Grasz coś pewnego a live i masz już obrócone. Tylko musi to być bukmacher, który nie potrąca 12% podatku.
A ogólnie jesteś pewien, że przy wypłacie na konto bankowe jest dokonywane przewalutowanie?
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
cytat z dnia 17 lutego 2020 15:43 przez al_caponeCześć.
Bez obracania w kasynach czy zakładach bukmacherskim nie dasz rady. Grasz coś pewnego a live i masz już obrócone. Tylko musi to być bukmacher, który nie potrąca 12% podatku.
A ogólnie jesteś pewien, że przy wypłacie na konto bankowe jest dokonywane przewalutowanie?
jestem pewien bo ostatnio tak miałem.
 
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Nie będę zakładał nowego tematu bo ten jest zbliżony tematem.
Panowie jest opcja przelania kasy ze skrilla na konto bankowe czy ratuje mnie tylko karta bankomatowa? !
Przeszperalem skrilla i nie widzę opcji na konto bankowe
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
A jak wpłacałeś do Skrilla ? Na to konto z którego wpłacałeś to możesz zwrócić przynajmniej tak było odkąd pamietam
 
Otrzymane punkty reputacji: +105
Do góry Bottom