>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Copa América 2019 - Brazylia [15.06-7.07.2019]

Status
Zamknięty.
R 114

rodzyn9125

Użytkownik
Katar - Argentyna Typ: Katar lub Remis @ 4.00 PZbuk

Ja dzisiaj lecę na Katar. Kursy wystawione na ten mecz to kosmos spoglądając na to co wyczynia Argentyna. Bezpośredni bilans obydwoch ekip oczywiście na korzyść Argentyny jednak Katar ma nowych zawodników i z pewnością dadzą z siebie wszystko aby utrzeć nosa Argentynczykom.
 
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
z czym do ludzi przecież katar w piłkę grać nie potrafi tylko dużo biegają jak wściekłe psy ale obrona też nie jest na odpowiednim poziomie dzisiaj Argentyna wystarczy że zagra średni mecz i ma awans
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Argentyna - Wenezuela

Idę w kierunku Wenezuelczyków ze względu na kursy, które wg mnie są zawyżone. Argentyna pokazała się ze słabej strony w meczach grupowych, a teraz przyjdzie im się zmierzyć z niewygodną Wenezuelą. Widzę tutaj mało goli, może nawet bezbramkowy remis, a jeśli Messi i spółka mają to wygrać to max jednym golem. Zobaczymy w piątek, ale do tego czasu myślę, że kursy na Wenezuelę pójdą w dół, dlatego próbuje już teraz, różnymi stawkami:

Wenezuela dnb @9
Wenezuela +1 @2.75
Wenezuela +1.5 @1.85
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Kolega wyżej idzie słuszną drogą, Albicelestes czeka mimo wszystko ciężka przeprawa nie tylko z bardzo niewygodnym rywalem, ale i pomysłami Scaloniego oraz wszechobecnym chaosie w swojej grze.
Oczami wyobraźni widzę to spotkanie jako podobne do tego, gdzie Brazylia nie zdołała z Wenezuelczykami zgarnąć pełnej puli. 
Ekipa Dudamela świetnie broni, a ich numerem-killerem są kontry, choć nie zdziwię się, jeśli będą w stanie momentami grę prowadzić przy takiej dyspozycji Argentyńczyków. W marcu pokazali, że są w stanie nawet pokonać dzisiejszego rywala, oczywiście w spotkaniu towarzyskim, ale tutaj będzie dużo większa motywacja i cel. 

Ja pójdę w inną stronę. Mając na uwadze to, że Argentyna jednak na czele z Messim będzie dążyła do prowadzenia spotkania, ciekawym rozwiązaniem mogą być rzuty rożne. Choć na tym turnieju rzadko linia jest pokrywana, moim zdaniem tu może być kornerów sporo, biorąc pod uwagę że nie wykluczam Wenezuelczyków jako pierwszego zdobywcę gola. Dodając fakt 'cudownej' taktyki Scaloniego przy rozgrywaniu akcji (świetne zdjęcie, gdzie zawodnicy są rozstawieni wszędzie, tylko nie w środku) powinniśmy widzieć sporo akcji na skrzydłach, plus niezliczone pomysły Messiego, jestem dobrej myśli. Niższe linie również polecam, szczególnie na live, kiedy nie ruszą z nimi od razu. 

over 9 rr @1,87 b365   8-7

Dla 'smaczku' dorzuciłem sobie dwa zakłady z Lionelem. Mimo tragicznej gry całej reprezentacji, ciężar i tak spada na niego, dziś czuję że jego gra zaowocuje kluczowymi statystykami. Do meczu Brazylia - Argentyna po prostu musi dojść a nie widzę takiego rozwiązania bez 'pieczątki' tego kosmity :) 

Messi asysta @3,0 Unibet   
Messi gol @1,98 Unibet   


 
 
K 60

kprzsz

Użytkownik
Urugwaj vs Peru
Typ:
Urugwaj @1,74
Urugwaj (-1) @3,1

Urugwaj awansował z grupy z pierwszego miejsca, pokonując m.in. Chile, które jest już w półfinale i myślę, że dojdzie do ich rewanżowego meczu. Peru załapało się do play of z trzeciego miejsca wyprzedzając tylko Boliwię. Największą bronią Urugwaju jest atak. Cavani-Suarez to zdecydowanie światowa czołówka, z tyłu zgrany duet z Atletico, łączy to wszystko Bentancur z Juventusu. Jakość zdecydowanie po stronie Urugwaju. Peru to zespół głównie złożony z zawodników lig latynoskich, na pewno będą walczyć, ale jeżeli Urugwaj zagra na swoim poziomie to nie powinni mieć problemów z awansem. 
 
 
mskaks 2,8K

mskaks

Użytkownik
Podano oficjalne składy i naszła mnie jedna refleksja.

Urugwaj - Peru

Co do faworyta spotkania nie ma większych wątpliwości, również uważam ekipę Tabareza za ekipę godną awansu, Peru oczywiście nie da zwycięstwa na tacy, więc trzeba będzie je po prostu wziąć i piłkarsko wygrać.

Po zobaczeniu prawej strony Urugwaju tj. Gonzalez + Nandez na przeciwko którym będzie grał prawdopodobnie Flores i Trauco pomyślałem od razu na rzutach rożnych Peruwiańczyków i tak też proponuję. Strona, szczególnie prawa u Urusów nie jest szczególnie szybka, na pewno silna fizycznie i waleczna, ale szybkość stoi po stronie Peruwiańczyków. Im samym nie wróże tutaj prowadzenia gry, ale na pewno swoje momenty będą chcieli wykorzystać m.in stałymi fragmentami gry, gdzie głową świetnie gra Guerrero, Abram czy Tapia. Linia jest bardzo niska moim zdaniem, a każda sytuacja grająca na niekorzyść podopiecznych Gareki przybliżać ich będzie prawdopodobnie pod bramkę Urusów.

Peru over 3,5 rr @1,83 b365  3
Szkoda, typ dobry i 3 rożne do przerwy, później trochę okazji ale nie zdołali go nabić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Brazylia - Argentyna typ 2X kurs 2.00 ETOTO

Na środę wybrałem spotkanie można powiedzieć szlagierowe. Według mnie aż takiego faworyta niż wskazują na to kursy w tym meczu nie ma. Argentyna w tym meczu zdecydowanie nie jest na straconej pozycji. Jak widać Paragwaj pokazał że można pokonać Brazylie chodz do końca im się to nie udało ale zabrakło naprawdę nie wiele. Spodziewam się wyrównanego meczu. Brazylia ostatnio wymęczyła po karnych i wygrała z Paragwajem. Wysoka wygrana z Peru. Remis z Wenezuela. Patrząc na grę Argentyny to wcale nie odstają od Brazylii grają naprawdę bardzo dobrą piłkę i widać że jest to trochę odmieniona Argentyna chodz mają na tym turnieju naprawdę klasowych zawodników m.in.: Messi, Otamendi, Aguero, Di Maria, Dybala, Martinez wymieniłem tych najbardziej znaczących dla zespołu. Brazylia nie od dziś wiadomo jakim składem dysponują mają świetnych zawodników, ale forma według mnie jest pod dużym znakiem zapytania.  Trzeba powiedzieć, że Paragwaj od 59’ grał w osłabieniu. Brazylia była naprawdę blisko odpadnięcia z turnieju. Brazylia także ma klasowych zawodników m.in. Firmino, Coutinho, Jesus, Allan, Everton, Arthur, Alves, Silva, Felipe Luis, Allison, Willian, Alex Sandro. Mimo wszystko ja tutaj po naprawdę dobrym kursie gram w kierunku Argentyny. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Brazylia - Argentyna - over 3.5 rożnych Argentyny, kurs 1.66, ETOTO

Ta edycja Copa America pokazuje, że każdy może wygrać z każdym i wcale nie zdziwiłby mnie finał Argentyna - Peru, czyli dwie drużyny, które są skazywane na pożarcie - szczególnie Argentyńczycy, którzy mieli podobno nie wyjść z grupy, a z każdym kolejnym meczem grają coraz lepiej.
Brazylia mimo że jest gospodarzem i dysponuje największym potencjałem kadrowym - także nie zachwyca. Poza efektownym zwycięstwem z Peru (5-0), zanotowali 2 słabsze mecze (0-0) z Wenezuelą i Paragwajem, dodatkowo wygrana z Boliwią, która była najsłabszą drużyną na CA. W tym meczu Argentyna musi zagrać uważnie z defensywie i korzystać ze stałych fragmentów gry. 
Próg 3.5 nie jest wcale aż tak duży, tym bardziej że w przypadku szybkiego gola Brazylijczyków - Argentyna musi gonić wynik, równie dobrze może być szybkie 1-0 dla Argentyny i gra z kontry co także może dawać rzuty rożne. Liczę na awans Argentyny do finału.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
R 573,6K

rjastrzab

Użytkownik
Brazylia - Argentyna 
Typ under 2,5
Kurs 1,68 Fortuna

Mecz  dwójki faworytów do mistrzostwa już na poziomie półfinału. Ekipa która wyjdzie zwycięsko raczej w meczu finałowym nie powinna już mieć klopotów z wygraną. Dlatego skupia sie na obronie i w meczu półfinałowy obejrzymy słabe widowisko z niską liczbą bramek. Do tego jak opatrzymy zw H2H to na % oststnich meczy $ to byly wyniki poniżej 2,5 gola. W obecnych mistrzostwach nie oglądaliśmy w ich wykonaniu fajerwerków ofensywnych (z wyłączeniem 5:0 Brazylii z Peru)
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Brazylia - Argentyna 
BTTS i over 2.5 - NIE @1.40 Fortuna
Z jednej strony kusi zagrać na Argentynę bo kurs taki jakiego bardzo dawno nie było, a Brazylia nie gra tutaj najlepiej bo poza meczem z Peru grali bardzo przeciętnie, dodatkowo to ledwo jeden mecz gdzie nie ma nawet dogrywki i kurs na awans jest bardzo atrakcyjny. Wiemy jak to często bywa w Albicelestes, gdy Leo sam potrafi wygrać nie jeden mecz i nie zdziwił bym się gdyby tak było i dzisiaj. Porównajmy choćby to, że obie drużyny grały z Paragwajem i obie zremisowały, Brazylia nawet mimo to, że pół godziny grali jednego więcej. Obie grały również z Wenezuelą, z którą Brazylia zremisowała 0:0 a Argentyna wygrała 2:0. Jednak dużo pewniejszym typem jest ten, który zaproponowałem, mistrzostwa są niesamowicie underowe, owy typ na 22 mecze wszedł ledwo 5 razy w tym ani razu w przepadku meczu Argentyny lub Brazylii. Ostatnie spotkanie bezpośrednie również pokazują, że między tymi drużynami nie padają wysokie wyniki. Ostatni mecz w którym typ by nie wszedł odbył się w 2012 roku po którym 5 kolejnych meczy pokryło by mój typ. 
Za drobne Argentyna awans @2.8 Fortuna
 
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
Argentyna powyżej 4 celnych strzałów AH @2.05 1xbet
Argentyna więcej celnych strzałów @3.10 1xbet

Według mnie dobra linia do pogrania, Argentyna oddaje trochę mniej strzałów od Brazylijczyków na tym turnieju ale są o wiele bardziej skuteczni.Brazylia średnio 21 strzałów/mecz, a Argentyna 14 jednak średnia celnych z tego jest podobna w okolicach 5.5 celnych/mecz więc tutaj u Argentyńczyków celowniki lepiej ustawione. Obrona nie najlepsza więc możliwe, że będą gonić wynik i wtedy trochę pograją piłką co może się przełożyć na więcej okazji. W dodatku dobrze wykonywane rzuty wolne, a Brazylijczycy sporo tu faulują więc mogą być kolejne okazje. Do tego Messi mógłby wreszcie wrzucić wyższy bieg bo jeszcze jakiegoś fenomenalnego spotkania nie miał, a mecze w grupie były na ryzyku i nie wiele brakło żeby odpadli z tej grupy. No i też nie stawiałbym tutaj ogólnie Brazylii w roli aż takiego faworyta żeby wystawiać 1.85 vs 4.50 na wynik meczu, z Paragwajem było dominando ale brakowało tej skuteczności, podobnie z Wenezuelą, Argentyna lepiej wykorzystuje swoje okazje i nie skreślałbym ich tak szybko.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Brazylia - Argentyna

W meczach obu drużyn zawsze trzymam stronę Canarinhos. Po prostu sympatyzuję z tą drużyną od MŚ w Korei i Japonii, z wielkim Ronaldo w składzie. Dzisiaj w nocy będzie podobnie. Faworytem bukmacherów są gospodarze turnieju i nie ma co się dziwić. Faktycznie Brazylijczycy nie grają nic specjalnego w tym turnieju. Ich jedyne przekonujące zwycięstwo, to wygrana 5-0 z Peru. Gdy popatrzymy w stronę Albicelestes, to zobaczymy dokładnie do samo. Ta reprezentacja mnie nie przekonuje. Na papierze zawsze wyglądają solidnie, bo z przodu mają Di Marię, Messiego, Aguero, czy ostatnio Lautaro Martineza, ale dla mnie to wciąż kolos na glinianych nogach. Przeważnie wygląda to tak, że piłki są kierowane do Messiego, a ten ma się martwić o to, co z nią dalej zrobić. Widziałem screeny nawet z tego Copa America, gdzie Messi jest osamotniony w ataku, a przecież nie jest jedynym ofensywnym zawodnikiem tej reprezentacji. Dla mnie ten mecz wygra Brazylia, bo tworzą lepszy zespół. Owszem, mogą "męczyć bułę", ale drużynowo są lepiej złożonym kolektywem, niż ich południowi sąsiedzi. W dodatku też mają indywidualności. Co prawda nie takie jak postać Messiego w Argentynie, ale Coutinho, Firmino, Gabriel Jesus, czy Willian także potrafią rozstrzygać losy meczu swoimi akcjami. Mecz może być wyrównany, ale sądzę, że w tym Superclasico po 90. minutach awans do finału będą świętować podopieczni Tite. Obrona Argentyny robi częściej błędy, a to może okazać się kluczowe. Jeden błąd może zadecydować o tym, która z tych drużyn awansuje do finału. W dodatku Kanarki nie straciły podczas CA bramki, a Franco Armani wyciągał piłkę z siatki trzy razy.

Brazylia 1.95 | ETOTO  
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik


Brazylia - Argentyna

Na dzisiejsze spotkanie proponuję dubelka: 
poniżej 2,5 bramki (1.64) + poniżej 6,5 żółtej kartki (1.61)
AKO: 2.64

Na tegorocznym turnieju w Brazylii chyba najwięcej nie mówi się o zawodnikach czy drużynach, ale o stanie boisk. Nawet sam Lionel Messi wspomniał o niej: Murawa jest w złym stanie, naprawdę jest bardzo ciężka. Jej stan nie pozwala na pokazanie dobrego futbolu. Warunki na boisku podczas meczów są trudne. 
Bezbramkowy remis w ćwierćfinale pomiędzy Brazylią i Paragwajem sprawił, że doszło do serii rzutów karnych. Jednak Brazylijczykom udało się przejść ten test, dzięki czemu gospodarze zagrają w półfinale. Argentyna natomiast pokonała Wenezuelę 2:0. 
Brazylia zachowała czyste konto w aż 12 z 14 poprzednich spotkań! Także 4 z 5 poprzednich starć pomiędzy Brazylią i Argentyną kończyło się niskimi wynikami (poniżej 2,5 bramki). Dodając do tego stan muraw na tym turnieju możemy nie zobaczyć w tym meczu za wiele bramek. Dodatkowo w rywalizacji tych drużyn zawsze jest sporo emocji. Nawet w zeszłorocznym meczu towarzyskim zostało pokazanych siedem żółtych kartek. W ich meczach ćwierćfinałowych również widzieliśmy po 6 żółtych kartek. Jednak na liczę, że dziś nie ujrzymy aż tylu żółtych kartek, ponieważ ze względu na stan boiska nie spodziewam się wielu szybkich kontrataków, które mogą być zatrzymywane faulami taktycznymi. 
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Brazylia - Argentyna 2:0

Brazylia i obie strzelą, @4,40 ETOTO
  

Wielkie piłkarskie święto dla kibiców na całym świecie, o tym meczu zostało napisane już praktycznie wszystko, po bardzo underowych ćwierćfinałach liczę, że w kolejnej rundzie zobaczymy kilka bramek. W dzisiejszym klasyku stawiam mimo wszystko na gospodarzy, mimo, że ich ostatnie bezpośrednie mecze na to nie wskazują liczę na gole z obu stron. Moja pierwsza myśl to było zagrać, że Canarinos strzelą powyżej 1,5 gola @2,15, ale jednak Argentyna ma niesamowitego Messi'ego i uważam, że przynajmniej raz pokona golkipera gospodarzy, widzi mi się tu 2:1, może 3:1 dla Brazylii, jest to typ na przysłowiowe przeczucie, ponieważ żadne statystyki tego nie pokazują, mimo kiepskich boisk na które narzeka wiele osób liczę, że dzisiaj padnie kilka goli z obu stron i przynajmniej jedna więcej dla gospodarzy, kurs na takie zdarzenie kusi i zamierzam go pobrać. Tak jak już ktoś napisał jest to przedwczesny finał i drużyna, która tu awansuje powinna zdobyć Copa America 2019, ale to oczywiście tylko teoria, na tych mistrzostwach mimo wszystko lepiej wyglądają gospodarze, chociaż tez miewają przestoje oraz kiepskie mecze, ale na takie spotkanie myślę, że wyjdą mega zmotywowani piłkarze obu reprezentacji i zobaczymy wielkie piłkarskie święto.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Brazylia - Argentyna
Over 2.5  @2.39 Fortuna

Ja w tym meczu widzę bramki. W obu drużynach napastnicy którzy będą chcieli zapisać się w historii tych rozgrywek po dokonaniu czegoś wielkiego. Półfinał Copa America, spotkanie drużyn które spokojnie mogły by gościć w finale ale drabinka skazała ich na konfrontację nieco wcześniej. Widzę delikatną masówkę na undery, ja pójdę w drugą stronę. Spodziewam się ciekawego widowiska, bogatego w bramki i ciekawe akcje. Messi, Firmino, Couthino i wielu innych, jeśli skuteczność nie zawiedzie to większy over również może zostać pokryty. Przewidywany wynik to 2:2 po zaciętym meczu. 
 
Z 0

zico232

Użytkownik
Brazylia w finale!

W pojedynku dwóch najbardziej utytułowanych drużyn Ameryki Południowej, górą okazała się Brazylia. Canarinhos pokonali Argentynę w meczu półfinałowym Copa America.

Brazylijczycy wygrali 2:0. Gole dla Kanarków strzelali Gabriel Jesus i Roberto Firmino. Obaj napastnicy zanotowali także asysty przy swoich bramkach.

W finale Brazylia zagra z Chile lub z Peru. Drugi półfinał już dziś wieczorem.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Chile - Peru 0:3

Chile wygra do zera, @2,70 STS
  

Wczoraj się nie udało, brakło bramki Argentyny, choć szanse na to były, dziś próbuję trochę inaczej ponownie gram na faworyta, czyli ekipę Chile, ale tu liczę, że nie straca oni bramki i wygrają do zera. Obie drużyny do półfinału awansowały po bezbramkowych remisach i wygraniu serii rzutów karnych, dziś ponownie liczę na underowe spotkanie, ale uważam, że Peru nie wytrzyma naporu Chile i straci 1-2 bramki w regulaminowym czasie gry. Peru na tym turnieju strzeliło tylko 3 gole i wszystkie w wygranym spotkaniu z Boliwią, w pozostałych spotkaniach ani razu nie pokonali bramkarza rywali, a w ostatnim meczu z Urugwajem nie oddali nawet celnego strzału, Chile również nie zachwyca, swoje 6 goli zdobyli w dwóch pierwszych spotkaniach, w dwóch kolejnych tez nie trafiali do bramki rywala, ale myślę, że dzisiaj się to zmieni i Sanchez i spółka znajdą drogę do siatki rywala, jeżeli pokonają Peru zagrają w finale Copa America po raz 3 z rzędu, dwa poprzednie finały wygrali, 3 jeszcze nie wygrał nikt w historii, więc to tez pewnie będzie duża motywacja dla nich, ale najpierw trzeba wyeliminować Peru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
N 182

nafal

Użytkownik


Hmm ja się zastanawiałem nad tym meczem chwile i doszedłem do wniosków że pogram sobie dubla w fortunce:

Chile +5,5 rożnego @1,89 + Peru nie strzeli bramki @2,11. Nie wiem ale wydaje mi się że ten mecz to będzie podobne murowanie się Peru, Oni mają świadomość że z Urusami przeszli na farcie bo Suarez i spółka nie potrafili postawić kropki nad "i". Chile myślę że na dużo więszej pompie wjedzie w ten mecz jako obrońca tytułu. Mają fajną średnio korków co mecz, ładnie Alexis gra dla drużyny jak nie on. Totalnie inny grajek niż w klubie, Chile do zera to też bardzo dobry bet ale no boje sie tego murowania i farcenia Peruwiańczyków. W ich bramkę średnio wierzę, nastrzelali jedynie Boliwii i nic więcej. Myślę że scenariusz jest realny, jak będzie szczęście sprzyjało to może się to udać. Ogólnie jeszcze kartki spoko chyba w tym meczu by były do arbiter średnio 5 kartek daje :D linia na +4,5 kartki to tylko @ 1,45 jakieś, +5,5 już lepiej wygląda bo kursik około @1,85. Jest w czym wybierać :) 
 
Z 0

zico232

Użytkownik
Copa America: Peru sensacyjnym finalistą!

Reprezentacja Peru awansowała do finału Copa America! Sensacja stała się faktem.

Peru w półfinale rozbiło Chile. To przegrani byli zdecydowanymi faworytami do walki o złoto.

Peru wygrało 3:0. Gole dla drużyny, która za kilka dni o zwycięstwo w turnieju zmierzy się z Brazylią, strzelali Flores, Yotun i Guerrero.
 
Z 0

zico232

Użytkownik
Tite pozostaje 

Selekcjoner reprezentacji Brazylii Tite pozostanie na stanowisku. Katalońskie "Mundo Deportivo" informuje, że nie ważne będzie, kto wygra Copa America.

W finale mistrzostw Ameryki Południowej Brazylijczycy zagrają z Peru. Dodatkowej presji nie będzie miał trener Kanarków - Tite, bo ostatecznie ma zostać selekcjonerem ekipy z Kraju Kawy.

Tite Brazylię prowadzi od 2016 roku. W 41 meczach wygrywał z Canarinhos aż 32-krotnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom