>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Narodów 2019 mężczyzn

Status
Zamknięty.
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Polska - Argentyna, Polska (-1.5 seta) kurs 1.60, STS

Polska jest w tym spotkaniu faworytem. Po ostatnim zwycięstwie z Kanadą, które było przełamaniem po dwóch porażkach - bardzo ważne jest ewentualne zwycięstwo z Argentyną, które pozwoli zbudować jeszcze większą pewność siebie, a przy okazji da kolejne ważne punkty. Argentyna w Lidze Narodów gra mocno w kratkę, trudno im złapać regularną, dobrą formę. Przewiduje, że Polakom uda się wygrać w rozmiarach 3-0 lub 3-1.
 
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Iran - Portugalia  under 134.5  @ 1.84 Fortuna

Nie  sądzę  by  grający w  domu  Irańczycy  mieli jakiekolwiek  problemy ze  zdecydowaną  wygraną  nad Portugalią. Sądzę  że  mecz  skończy  się  w  3  setach  a  goście  będą  mieli  problemy z  przekroczeniem  granicy  20  pkt. w  każdej z  3  partii.
Przewaga  po  stronie  Iranu  zdecydowana , w  zasadzie  ciężko  liczyć  na  jakiekolwiek  zagrożenie  ze  strony  Portugalii.
Irańczycy  pewnie  zmierzają  do  Final Six  , być  może  nawet wygrania  grupy  eliminacyjnej. Mają  za  sobą  już  mecze z  Polską,  Brazylią  czy  Włochami. Są  zdecydowanym  faworytem  do  wysokiej  wygranej  w  tym meczu.
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Włochy - Serbia

We Włoszech Włosi podejmą Serbów.

Włosi 7 zwycięstw i 2 porażki. Mimo że nie gra paru podstawowych graczy idzie im całkiem nieźle. Wszystkie zwycięskie mecze kończyli za 3 punkty. Te dwa przegrane mecze to: 1 na inaugurację NVL ze świetnym Iranem 1-3 a drugi to z reprezentacją Rosji w Ufie do 0 (ale Rosjanie u siebie zawszę są mocni a ten weekend w Ufie należał do nich, nie dali szans na ugranie choćby seta Amerykanom, Portugalczykom czy właśnie Włochom).

Serbowie także bez podstawowych graczy, chociaż w ten weekend zabraknie Dusana, który zagrał całkiem przyzwoity sezon we Włoszech (ciekawe czy tak samo pójdzie mu w Bełchatowie). Brak Petkovica to pewne osłabienie, za to widziałem w składzie na ten weekend Srecko. Ale zdaje mi się że to niestety za bardzo nie pomoże na Włochów grających u siebie (ale seta powinni ugrać). Statystycznie rzecz ujmując, to na uwagę zasługuje fakt że Serbowie na te 9 meczy żadnego nie przegrali do 0 ani też nie wygrali do 0.

Najrozsądniejszą opcję jest chyba 

Włochy - Serbia powyżej 3.5 seta @1.45 forBET
 
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Włochy vs Serbia - Serbia +1,5 seta @2,01 Fortuna
Czwarty weekend z Ligą Narodów i nasze oczy skierowane na Mediolan. Mecz Polaków pominę, skupie się na drugim dzisiejszym starciu między gospodarzami a Serbami. Włosi są ogromną niepsodzianką w tej LN. Grają bardzo średnim skladem a zajmują 4 miejsce w tabeli. Jednak dziś i w całym turnieju zabraknie ich zdecydowanego lidera - Gabriele Nelliego. Nelli był czołową postacią w niemal każdym meczu Italii. Jednak tydzień tyle naciągnąl mięśnie brzucha i ten uraz wyklucza go z najbliższego weekendu. Serbowie małymi krokami wdrażają pierwszoplanowe postacie do swojego składu. Tydzień temu byli Jovovic i Luburic, teraz dochodzi jeszcze Lisinac. Serbowie wciąż są w grze O final Six i wydaje się że zależy im na awansie. Skład który grał do tej pory spisywał się przyzwoicie, teraz będą jeszcze wzmocnieni, a Włosi Osłabieni. Moim zdaniem kurs na Serbów jest mocno zawyżony i warto dziś grać w stronę reprezentantów Bałkanów. 
 
neutralny 445,7K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Włochy - Serbia DW 3-2 @4.55 Fortuna  

Widzę, że wiele osób próbuje ugryźć to starcie, ja też spróbuję, bo jak zawsze szukam wysokich kursów. Moim zdaniem będzie w tym meczu over setowy i punktowy. Serbowie co raz śmielej sobie poczynają, a Włosi kurczowo trzymają się czołówki, jednak ich 3 lokata jest maksem ich umiejętności i wydaje mi się, że powoli będą spuszczać z tonu. Już w poprzedni weekend w ich grze było widać nerwowość, choć wygrali wszystkie mecze, to każda drużyna zabrała im po secie. Na ich szczęście nie byli to silni rywale. Serbia natomiast złapała drugi oddech, a Nikola Grbic chyba zoptymalizował skład. Gospodarze są lekkim faworytem, jednak według mojej opinii czeka ich długie przetarcie. Bezpieczniej jest postawić na tie break, jednak myślę że jeśli już do niego dojdzie to Włosi będą mieli większe szanse na końcowy tryumf.  
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Niemcy (-13,5 pkt) - Rosja
typ: Niemcy
kurs 1,75
STS

Do tej pory Rosja w swoich meczach miała z przeciwnikami następujący bilans punktów:
z Francją zdobyli o 6 punktów mniej niż przeciwnicy (mecz przegrany przez Rosję 3-1)
z Japonią 9 punktów więcej (wygrana 3-1)
z Serbią 1 punkt wiecej (wygrana 3-2)
z Portugalią 14 punktów więcej (wygrana 3-0)
z USA 19 pkt więcej (wygrana 3-0)
z Włochami 18 pkt więcej (wygrana 3-0)
z Polską 12 pkt więcej (wygrana 3-1)
z Kanadą 6 pkt więcej (wygrana 3-1)
z Iranem 9 pkt mniej niż przeciwnicy (porażka 0-3)
Jak widać w tylko 3 meczach (podczas turnieju w Rosji) linia 13,5 pkt została złamana.
Niemcy prezentują się następująco jeśli chodzi o punkty:
z Chinami remis w punktach (mecz wygrany przez Niemcy 3-2)
z Włochami mniej o 8 punktów (porażka 0-3)
z Iranem mniej o 9 punktów (porażka 0-3)
z Serbią 2 punkty więcej (wygrana 3-2)
z Kanadą mniej o 8 punktów (porażka 2-3)
z Australią mniej o 19 punktów (porażka 0-3)
z Francją mniej o 14 punktów (porażka 1-3)
Z USA mniej o 10 punktów (porażka 1-3)
z Argentyną o 9 punktów mniej (porażka 2-3)
Tylko w 2 meczach Niemcy przegrali więcej niż 13,5 punktami ze swoim przeciwnikiem. Pomimo że w całej Lidze Narodów wygrali tylko 2 spotkania to w każdym z setów walczyli i takie w którch zdobywali mniej niż 20 punktów były rzadkością. Liczę że dzisiaj będzie podobnie.
  
 
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Polska - Serbia  over 181.5  @ 1.85. Fortuna


Serbia wczoraj nie sprostala Włochom nawiazując jedynie w pierwszym secie wyrównana walkę ( 24:26) i uległa w trzech setach. My sprawiliśmy sobie kłopoty wygrywając z Argentyna 2:0 i mając kilka pkt przewagi w secie trzecim ostatecznie musieliśmy rozgrywać tie - break szczęśliwie wygrany. Na pewno zostawiła nasza drużyna sporo sił na parkiecie i dzisiaj nie będzie to spacerek mimo ze jesteśmy faworytem do wygranej. Mysle ze nie skończy się ten mecz na 3 setach w związku z tym realna szansa ze linia 181.5 zostanie przekroczona. Pojde w tym kierunku i zagram takie rozwiązanie tym bardziej ze nigdy się nam z Serbami łatwo nie grało...

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
neutralny 445,7K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Poska - Serbia DW 3-2 @4.55  

Wczoraj podobny typ na Włochów się nie powiódł, choć Serbowie wcale nie grali źle i byli blisko wygrania seta. Gospodarze jednak byli w dobrej formie i im na to nie pozwolili. Dziś ten sam typ spróbuję pograć w stronę Polaków, którzy wymęczyli wczoraj wygraną z Argentyńczykami i widać, że to chyba jeszcze nie jest forma na Final Six. Dziś kolejny test, Serbowie będą chcieli nam napsuć krwi, a są już tylko dwa miejsca w tabeli za naszą kadrą. Niemniej jednak to my jesteśmy cały czas faworytem, przewiduję podobne starcie do tego wczorajszego, over punktowy i setowy. Osobiście polecam również handi punktowe w stronę Serbów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Włochy vs Argentyna - Włochy -1,5 seta @1,78 Etoto
No cóż... Kompletnie nieudany był dla mnie wczorajszy dzień. Ale obejrzałem cały mecz Włochów z Serbami, gdzie typowałem nawet zwycięstwo tych drugich no i... odbili się jak od ściany. Mocno nie doceniłem Italii. Kapitalne zawody Giannellego. Poza tym, że świetnie gubił blok rywali to jeszcze sam dołożył aż 10 punktów. Rozgrywający nie zdobywają tylu punktów w 5 setach a on to zrobił w 3. Miał duże wsparcie w Pinalim, który stylem gry bardzo przypomina mi Vettoriego, a z nim akurat Simone bardzo dobrze się zna. Bardzo dobre zawody rozegrał Antonow, oraz środkowi. Z dobrej strony światu pokazuje się młody Lavia. Włosi są o krok od awansu do Final Six, a dla tej grupy zawodników byłby to ogromny sukces i uważam że niesieni przez własną publiczność dziś niemalże postawią kropkę nad i. Argentyna widzieliśmy wczoraj. Mecz z Polską powinieneś skończyć się w 3 setach, ale fatalna niemoc naszych siatkarzy spowodowała, że musieliśmy gonić wynik z 4:8 w tie breaku. Podsumowując moim zdaniem dziś zdecydowanym faworytem jest Italia i zdobędą w Mediolanie komplet punktów. 
 
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Polska (-1,5 seta) - Serbia
typ: Polska
kurs 1,6
STS

Wczoraj w męczarniach nasi zawodnicy wygrali 3-2 z Argentyną pomimo że prowadzili już w setach 2-0 i w 3 secie 21-17. Kiedy nasi wpadli w kryzys wydawało się że jest po meczy. W 5 secie Argentyna prowadziła już 8-4 i porażka była bardzo realna. Wówczas sytuacja znów się odwróciła tym razem na naszą korzyść i tego 5 seta wygraliśmy na przewagi 17-15 i cały mecz 3-2. Nasz skład znów nie jest optymalny jednak nasi chłopcy walczą i pokazują na boisku kawał dobrej siatkówki i wolę walki.
Serbowie wczoraj 0-3 przegrali z gospodarzami tego turnieju czyli Włochami. Pierwszy set był wyrównany i zakończył się zwycięstwem Włochów 26-24. Kolejne dwa to zwycięstwo Włochów do 19 i 22.
Pomimo tego że nasz skład jest niezgrany bo trener mocno rotuje zawodnikami to nie sądzę by dzisiaj powtórzyła się sytuacja z przestojem jaki miał miejsce wczoraj. Nasi chłopcy walczą o każdego seta i liczę że dzisiaj nie przegrają więcej niż jednego.
  
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Brazylia - Niemcy, Brazylia wygra 3:0, kurs 1.45, STS    

Kurs w stosunku do wyniku 3:0 nie jest opłacalny, ale te dwie drużyny dzieli przepaść. Brazylia póki co przegrała tylko raz i zanotowała aż 9 zwycięstw, a Niemcy są zupełnie rozbite i z każdą kolejną porażką powiększają swoją serię. Niewątpliwie w ekipie Niemiec brakuje motywacji, co w połączeniu z małym potencjałem kadrowym - odbija się na ich wynikach. Według mnie Brazylia wygra ten mecz bez większych problemów 3:0.
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Ucieka nam finał six ale chyba nikt ze sztabu reprezentacji jakoś specjalnie tego nie żałuje. Mieliśmy dużo świadomego rotowania składem co musiało się przełożyć na potknięcia. Trochę szkoda bo w Chicago mielibyśmy fajny doping  
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Chyba nikt nie sądzi że Rosja i Włosi dzisiaj przegrają. Z dwoma punktami które straciliśmy z Serbami i Argentyńczykami można było jeszcze mieć nadzieje 
 
neutralny 445,7K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Argentyna - Serbia - 2 @3.35 Fortuna

Kolejny raz nie rozumiem kursów na mecz Ligi Narodów. Widziałem obie drużyny we Włoszech i jak dla mnie szanse są 50/50. Serbowie już nie grają takiej padaki, jak na początku, wczoraj w meczu z Polakami potrafili seriami zdobywać punkty ostatecznie nieznacznie przegrywając. Argentyńczycy są faworytami tylko dzięki wczorajszej wygranej z Włochami, ale moim zdaniem nie ma to większego znaczenia w dzisiejszym meczu. Oczywiście granie czystej dwójki jest ryzykowne, ale handicap punktowy na Serbów na pewno można spróbować. Jedyną sprawą o którą się boję to seryjne tracenie punktów przez zawodników Grbicia. Z Polakami potrafili zdobyć 3-4 punkty z rzędu, aby za chwilę je stracić. Argentyńczycy są chyba bardziej stabilniejsi, ale czy to będzie miało dziś jakiekolwiek znaczenie to zobaczymy. Ja stawiam na Serbów, którzy pewnie powalczą o honorową wygraną na włoskiej ziemi.
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dzisiaj wiele meczów gdzie kursy są w końcu wyrównane, nie ma wielkich faworytów tylko drużyny zbliżone potencjałem więc można trochę piniędzy potracić i pobawić się w zgadywanie kto wygra

Australia 1.90 - Portugalia   
Australia zespół bardziej ograny z najlepszymi,posiadający lepszy, bardziej pełniejszy skład. Wczoraj odpoczywali dwaj najlepsi zawodnicy, więc chyba szykują się ma dzisiaj.

Iran 1.53 - Francja   
Iran w najmocniejszym zestawieniu, skrzydła chodzą bardzo dobrze z Ghafourem na czele, inne pozycje również wyglądają solidnie, a Francja z para najlepszych przyjmujących Clevenot-Rossard więc jak na ten moment Iran słusznie jest faworytem. Do tego przewaga bycia gospodarzem po stronie Persów. Składem i ostatnią formą wyglądają lepiej gospodarze.

Włochy - Polska 2.20   
Chyba zbyt wiele tych anonimowych nazwisk u Włochów żeby pokonać Polską ekipę. U nas bez największych nazwisk, ale jest kilku graczy z bardzo dużym potencjałem, których już teraz stać na dobrą grę. Śliwka i Kwolek wyglądają spoko na boisku jeśli chodzi o grę na przyjęciu jak i ataku, Kwolo dokłada swoje na zagrywce, nie pęka nawet w najważniejszych momentach. Muzaj i Kaczmarek mają swoje momenty, można z tego wszystko ułożyć mocny skład zdolny do wygrania dzisiaj. 

Brazylia 1.52 - Rosja   
U Brazylijczyków wszystko co najlepsze,a Rosja bez najbardziej ogranych młodych czyli Kliuki i Volkova, a chyba dla Voronkova to już za dużo będzie. Do tego chyba Brazylia się zepnie, mecz u nich własnie.
 
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Włochy - hc1.5 set  - Polska   1 @ 2.29


Sadze ze przegramy ten mecz. Dwa pięcio setowe mecze z Argentyna i Serbia pokazały pewne bolączki naszej drużyny. Włochów uważam mimo wszystko za mocniejsza drużynę od wyżej  wymienionych i choć nie prezentuje się błyszcząco uważam ze ma przewagę nad nasza drużyna. Mysle ze ugramy maksymalnie seta w tym meczu i przegramy 1:3.
 
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Włochy Polska Polska win @2,20 Fortuna
Nie rozumiem czemu taki kurs na Polaków. Włosi mieli wczoraj z Argentyną straszną zapaść. Cały zespół zagrał bardzo słabo. Zmiany trenera Blenginiego zupełnie nie pomagały, a Argentyna grała swoje, bez fajerwerków i to pozwoliło im na łatwe zwycięstwo. Polacy pomimo tego że grają bardzo nierówno to mecze w ostateczności wygrywają. Kapitalnie w Mediolanie gra Bartosz Kwolek. Na czole ma napisane "kwalifikacje olimpijskie". Jestem pewien, że tym co teraz prezentuje przyslowiowo kupił Heynena i znajdzie się na początku sierpnia w składzie biało czerwonych. Ale dziś Kwolka bym się nie spodziewał. Obstawiam, że wyjdziemy w składzie Komenda Kaczmarek Bednorz Śliwka Huber Kochanowski Gruszczyński. Ten skład jest na papierze dużo mocniejszy od włoskiego. Polacy są po dwóch wygranych a Włosi po zawstydzajacej porażce z Argentyna. No i grają z nożem na gardle, bo jeśli przegraja to w mojej opinię tracą jakiekolwiek szanse na awans, a nie wydaje mi się żeby tak grupa pod presją wniosła się na wyżyny umiejętności. 
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Argentyna - Serbia, Serbia (+1.5 seta) i ich wygrana kurs 1.97 STS

Pojedynek drużyn o podobnym potencjale. Faworytem bukmacherów jest Argentyna, ale jak dla mnie to tutaj 50/50, dlatego skłaniam się ku grze na Serbów z małą podpórką. Serbowie już w meczu z nami byli bliscy zwycięstwa, ale ostatecznie przegrali 3-2, Argentyna na pewno pokazała się dobrze w meczu z Włochami, ale w takich pojedynkach decyduje dyspozycja dnia, bo kadry obu zespołów (Serbii i Argentyny) mają bardzo zbliżony potencjał. Typuje, że Serbom udaje się ugrać minimum 2 sety.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom